SpinBet24
Mistrzostwa Europy 2019/2020 - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mistrzostwa Europy 2019/2020

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 - Page 2 Empty Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Czw 21 Mar 2019 - 11:24

First topic message reminder :

Macedonia-Lotwa
typX
kurs:4,62
1xbet
Analiza:
Dzisiaj na boiskach Europy dominuja mecze kwalifikacyjne do tego Turnieju.W spotkaniu ktore wybralem do oceny,pomiedzy druzynami Macedoni i Lotwy,faworytem jest druzyna gospodarzy,tak tez wskazuja bukmacherzy.Moim zdaniem,mecz ten bedzie zdecydowanie wyrownanym pojedynkiem i nie jestem przekonany o zwyciestwie Macedonczykow.Druzyna z Balkanow mimo wszystko jest chyba njslabszym zespolem tego Polwyspu,nie gra tak twardej i skutecznej pilki jak Serbia czy Chorwacja.Gdy przesledzimy sttystyki jej spotkan,widac zwyciestwa ale z druzynami duzo nizej notowanymi.Lotwa nigdy nie blyszczala,ma swoje miejsce w Europie ale trzeba przynac,ze ostatnio gra skutecznie.Mowiac tak mam na uwadze remisy,duzo remisuje a wiec wedlug mnie dzisiaj nie przegra.Remis bedzie napewno jakims sukcesem tej druzyny.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down


Mistrzostwa Europy 2019/2020 - Page 2 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 13 Paź 2019 - 17:28

Estonia-Niemcy   13.10.2019/18:00
typ:powyzej 4,5 gola w meczu
kurs:2.03
forbet
Oczywiscie zdecydowanym faworytem jest tutaj druzyna Niemiecka,kwestia tylko w jakim stosunku bramek to zrobi.Ja mysle,ze roznica bedzie wynosila przynajmniej 4 gole.Dotychczasowa roznica bramek kazdej z nich,Estonia 2:18 i Niemcy 17:6.Widac duze roznice a i klasa zespolow,tez ogromna przewaga na korzysc druzyny Niemieckiej.Bedzie to mecz do jednej bramki.Co jeszcze mozna powiedziec,trener Niemcow caly czas szuka optymalnego skladu,stawia na mlodziez co i ruz dajac szanse nowym zawodnikom.Nowiciusze chcac znalezc miejsce w kadrze,beda chcieli pokazac sie z jak najlepszej strony a najlepszym sposobem jest zdobywanie bramek.Estonia do tego celu jest idealna,to jedna ze slabszych druzyn w Europie,traci duzo goli a juz zwlaszcza z takimi potegami pilkarskimi jak Niemcy.T byloby na tyle jesli chodzi o to spotkanie,bedziemy mieli niezly festiwal strzelecki.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 - Page 2 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 13 Paź 2019 - 17:31

Slowenia-Austri   13:10:2019720.45
TYP.1
KURS.2,71
forbet
Slowncy po porazce z Macedonia Polnocna znalezli sie w trudnej sytuacji,praktycznie ja tego meczu nie wygraja,moga sie juz pozegnac z Mistrzostwami Eutopy.Jakies wyliczenia matematyczne jeszcze ich nie przekreslaja ale nie sadze by Polacy z Austriacy przegrywali nastepne spotkania.Slowency stoja dzisiaj przed trudnym zadaniem,Austria w swietnej formie,po dwoch pierwszych porazkach,nastemne piec spotkan to jeden remis i cztery zwyciestwa.Na szczegolna uwage zaskuguje wyjazdowe z Macedonia Polnocna,az 1:4.Ja byc moze jestem niepoprawnym optymista ale sadze,ze Slowenia wygra to spotkanie.Miala fajna serie trzech wygranych,w tym pokonala pewnie lidera,Polske a wyjazdowa przegrana z Macedonia,mogla byc przyslowiowym wypadkiem przy pracy.Ponadto Slowency znacznie lepiej graja na swoim terenie,tutaj pokonali Polske i to pewnie,bez straty gola,prowadzac juz w pierwszej polowie.Austria tez jest zespolem,ktory pewniej czuje sie u siebie,wyjazdy ma slabsze,chociaz nie jest to regula.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 - Page 2 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 13 Paź 2019 - 17:34

Bialorus-Holandia   13.10.2019/18:00
typ:X2
kurs:4,25
forbet
Slowncy po porazce z Macedonia Polnocna znalezli sie w trudnej sytuacji,praktycznie ja tego meczu nie wygraja,moga sie juz pozegnac z Mistrzostwami Eutopy.Jakies wyliczenia matematyczne jeszcze ich nie przekreslaja ale nie sadze by Polacy z Austriacy przegrywali nastepne spotkania.Slowency stoja dzisiaj przed trudnym zadaniem,Austria w swietnej formie,po dwoch pierwszych porazkach,nastemne piec spotkan to jeden remis i cztery zwyciestwa.Na szczegolna uwage zaskuguje wyjazdowe z Macedonia Polnocna,az 1:4.Ja byc moze jestem niepoprawnym optymista ale sadze,ze Slowenia wygra to spotkanie.Miala fajna serie trzech wygranych,w tym pokonala pewnie lidera,Polske a wyjazdowa przegrana z Macedonia,mogla byc przyslowiowym wypadkiem przy pracy.Ponadto Slowency znacznie lepiej graja na swoim terenie,tutaj pokonali Polske i to pewnie,bez straty gola,prowadzac juz w pierwszej polowie.Austria tez jest zespolem,ktory pewniej czuje sie u siebie,wyjazdy ma slabsze,chociaz nie jest to regula.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 - Page 2 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 15 Paź 2019 - 11:51

Finlandia-Armenia   15.10.2019/18:00
typ: Finlandia -0,75 (AH)
kurs:1,80
forbet
W tej grupie jeszcze trzy druzyny maja realne szanse na awans z drugiego miejsca bo Wlosi juz awansowali,sa poza zasiegiem.Wsrod tych zespolow sa Finlandia i Armenia,mie osobiscie zaskakuje fajna gra Armenczykow.Druzyna,ktora przed rozgrywkami zostala spisana na sreaty w rzeczywistosci walczy o awans.Dzisiaj jednak czeka ja trudne zadanie,ktoremu chyba nie sprosta.Finowie  aktualnie sa juz jedna noga w finalach ME i nie sadze by taka szanse zaprzepascili,chociaz latwo nie bedzie.Armenie powinni pokonac,graja w koncu u siebie a bilans spotkan bezposrednich maja korzystny.W pierwszym meczu tez pokonali Armenie na wyjezdzie.Co do tego zwyciestwa,miec mozna troche watpliwosci,po dwoch z rzedu spotkaniach ale byly one trudne i przeciwnicy bardzo wymagajacy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 - Page 2 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach