SpinBet24
Mistrzostwa Europy 2019/2020 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mistrzostwa Europy 2019/2020

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Czw 21 Mar 2019 - 12:24

Macedonia-Lotwa
typX
kurs:4,62
1xbet
Analiza:
Dzisiaj na boiskach Europy dominuja mecze kwalifikacyjne do tego Turnieju.W spotkaniu ktore wybralem do oceny,pomiedzy druzynami Macedoni i Lotwy,faworytem jest druzyna gospodarzy,tak tez wskazuja bukmacherzy.Moim zdaniem,mecz ten bedzie zdecydowanie wyrownanym pojedynkiem i nie jestem przekonany o zwyciestwie Macedonczykow.Druzyna z Balkanow mimo wszystko jest chyba njslabszym zespolem tego Polwyspu,nie gra tak twardej i skutecznej pilki jak Serbia czy Chorwacja.Gdy przesledzimy sttystyki jej spotkan,widac zwyciestwa ale z druzynami duzo nizej notowanymi.Lotwa nigdy nie blyszczala,ma swoje miejsce w Europie ale trzeba przynac,ze ostatnio gra skutecznie.Mowiac tak mam na uwadze remisy,duzo remisuje a wiec wedlug mnie dzisiaj nie przegra.Remis bedzie napewno jakims sukcesem tej druzyny.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Czw 21 Mar 2019 - 12:57

Slowacja-Wegry
typ:X
kurs:3,40
1xbet
Analiza:
W Europie rozpoczely sie kwalifikacje do Mistrzostw Europy,dzisiaj mamy pierwsza serie potyczek grupoych.W grupie E zagraja ze soba druzyny Slowacji i Wegier.Cuz,spotkanie niewatpliwie ciekawe,Slowacy graja u siebie i biorac pod uwage ostatnie bezposrednie pojedynki z Wegrami,teoretycznie sa faworytami.Ale czy zdolaja wygrac? Moim zdaniem nie,ja uwazam,ze ten mecz bedzie bardzo wyrownany i zakonczy sie rmisem.Faktycznie,Slowacja w ostatnich latach odnosila sukcesy,byla druzyna lepsza od Wegierskiej ale czas jej swietnosci chyba juz sie skonczyl.Popatrzmy na statystyki,nie wyglada to obiecujaco.Naturalnie ze moge sie mylic ale wydaje mi sie,ze Wegrzy ostatnio zrobili cos pozytywnego ze swa gra,ta druzyna bardziej mnie przekonuje.Sa to pierwsze spotkania rprezentacji po dluzszej przerwie,trudne do oceny,mimo wszystko uwazam,ze Wegrzy ni dadza sie ograc.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Czw 21 Mar 2019 - 13:40

Belgia-Rosja
typ:X
kurs:5,50
matchbook
Analiza;
W swym pierwszym meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy,wicemistrzowie Swiata,druzyna Belgi podejmuje u siebie Rosjan.Teoretycznie typ wydaje sie byc pewniakiem na zwyciestwo Belgow,ale...Druzyna Rosyjska akzualnie ma bardzo silny sklad,gra dynamicznie,ofensywnie a to sprzyja grze z kontrataku,bo tak zapewne bedzie wygladalo to spotkanie.Belgowie beda strona atakujaca,bedzie duzo gry kombinacyjnej a Rosjanie beda szukali swej szansy w kontratakach i trzeba przyznac,ze ptuy swych szybkich napastnikach nie sa bez szans.Wszyscy doskonale pamietamy swietne wystepy druzyny Rosyjskiej w ostatnich MS,zaprezentowala fajny styl gry,ktory przynosil efekty.Belgia moim zdaniem,juz nie jst w tak dobrej formie jak wowczas,jakos mimo wszystko nie mam przekonania do tej druzyny.Zapewne tez woli grac z kontry,przy swych szybkich napastnikach.Stawiam na remis w tym spotkaniu.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 22 Mar 2019 - 12:16

Luxemburg-Litwa
typ:1
kurs:2,25
bet365
Analiza: Hmmm...ciekawe spotkanie w grupie B rozpoczynajacych sie kwalifikacji do Mistrzostw Europy.Pierwsze spotkania zawsze jest trudno oceniac,druzyny reprezentacyjne sa po dluzszej przerwie,nie wiadomo w jakich sa formach,zdam sie wiec na intuicje a ta mi podpowiada,ze Luxemburg wygra.Warto ten typ poprzec tez jakimis faktami,wiec powiem tak,Luxmburg gra typowo Francuska pilke co od jakiegos czasu przynosi pozytywne skutki.Druzyna ta pokazala niejednokrotmie,ze nie jest juz przyslowiowym chlopcem do bicia i zaczyna sie liczyc w Europie.Litwini z kolei wykazuja brak formy,nie wygrali a nawet nie zremisowali spotkania od dluzszego czasu,Luxemburg u siebie nie powinien miec klopotow ze zwycieszwem.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 22 Mar 2019 - 12:49

Bulgaria-Czarnogora
typ:1
kurs:2,25
bet365
Analiza: Pierwszy mecz kwalifikacyjny do ME w grupie A i wielka niewiadoma co do rezultatu.Reprezentacje te nie graly od dlizszego czasu,nie mozna wiec stwierdzic formy,W okresie poprzedzajacym tez porazki,remisy nie wnosza nic pozytywnego.Ja w tej ocenie zdam sie na instykt podpary ogolna wiedza.Czarnogora jest najslabsza druzyna bylej Jugoslawi i jej gra nigdy mnie nie przekonywala.Bulgaria to druzyna nieprzewidywalna,potrafiaca zagrac skutecznie z kazdym,ale tez przegrac z nizej notowanym zespolem.Mysle jednak,ze dzisiaj grajac u siebie,wykorzysta ten atut i pokona Czarnogore.To jedyny logiczny argument jaki przychodzi mi do glowy.Npewno nie bedzie to wysokie zwyciestwo,mysle ze 1:0.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 22 Mar 2019 - 13:15

+Albania-Turcja
typ:2
kurs:2,20
bet365
Analiza: Pierwsze spotkanie kwalifikacyjne do ME w grupie H,mocno wyrownanej  bo oprocz Francji,ktora jest raczej poza zasiegiem,Turcja,Albania i Islndia maja szanse na dalszy awans.Dzisiaj Albanczycy graja u siebie z Turcja,jeszcze niedawno z zamknietymi oczami mozna bylo typowac zwyciestwo Turcji,dzisiaj juz trzeba sie nad tym zastanowic.Albania w ostatnich latach zrobila milowy krok w kierunku Europy,juz nie jest tym przyslowiowym chlopcem do bicia.Mimo wszystko ja postawie na wygrana Turcji,ta druzyna jest glodna jakiegos sukcesu po dlugiej seri biepowodzen,ma tez duze doswiadczenie.W przypadku tak waznych turniei potrafi sie zmobilizowac.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 23 Mar 2019 - 14:52

Szwecja-Rumunia
typ:1
kurs:1,85
bet365
Analiza:
Mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy w grupie F,pomiedzy Szwecja a Rumunia,zapowiada sie ciekawie.W roku ubieglym,tez w marcu te zespoly zagraly spotkanie towarzyskie i wowczas w Bukareszcie wygrali Rumuni.Trzeba tez powiedziec,ze Szwedzi maja niekorzystny bilans z Rumunami w pozostalych kntaktach aleto chyba jest mniej wazne bo byly to czasy bardzo odlegle.Dzisiaj to Szwedzi sa gospodarzami a i mecz ma wieksze znaczenie od poprzedniego.Wedlug mnie to druzyna Szwecji jest zdecydowanym faworytem,powinna wygrac.Ten zespol nie przywiazuje wiekszej wagi do spotkan towarzyskich,dlatego statystyki sa malo obiecujace ale zauwazmy,gdy przychodza pojedynki wazne takie jak dzisiejszy,ta druzyna potrafi sie zmobilizowac.Poadto Szwecja to finalista MS,pamietamy jej swietne mecze tego turnieju.Powiem szczerze ze nawet przez mysl mi nie przeszlo by mogla dzisiaj przegrac,badz zremisowac.Oczywiscie jakiegos duzego wyniku sie nie spodziewajmy,druzyna Szwecji bowiem gra,jak ja to okreslam,bardzo oszczednie,wystarczy jedna zdobyta bramka i taki wynik potrafi dowiezc do konca spotkania.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 23 Mar 2019 - 16:03

Malta-Wyspy Owcze
typ:2
kurs:2,36
Analiza:
Druzyny Malty i Wysp Owczych,spotkaja sie dzisiaj w meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy.Graja w grupie F i raczej nie odegraja w niej znaczacej roli bo Szwecja,Hiszpania,Rumunia czy Norwegia,sa przez nie nie do przejscia.Mimo wszystko mecz zapowiada sie ciekawie,bo obydwa Kraje zrobily duzy krok do przodu w pilce noznej,zwlaszcza Wyspy Owcze i ta druzyne stawiam dzisiaj w roli faworyta.Przegladalem statystyki bezposrednich kontaktow tych druzyn i zecydwowanie sa one korzystne dla Wysp Owczych.W kilku ostatnich tylko raz ten zespol przegral na Malcie ale byl to malo znaczacy mecz towarzyski,w pozostalych,tych waznych dominowala juz druzyna Wysp Owczych.Musze przyznac,zw widzialem juz jej mecze i podoba mi sie jej gra,jest odwazna,ofensywna inaczej mowiac widowiskowa.Dzieki temu zawsze mozemy zobaczyc wiecej bramek.Druzyna z Malty nigdy mnie nie przekonywala,jej pojedynki przewaznie konczyly sie wysokimi porazkami,jak sie to mowi,byla dostarczycielem punktow w waznych meczach.Tak wiec stawiam na wygrana druzyny gosci.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 23 Mar 2019 - 16:08

Wlochy-Finlandia
typ:X
kurs:5,50
ForBet
Analiza:
Kwalifikacyjny mecz do Mistrzostw Europy w grupie J,pomiedzy Wlochami i Finlandja,pozornie wydaje sie prosty w ocenie.Porownujac te druzyny musimy dlugo szukac korzystnego wyniku dla Finow,byl to remis tez w ME ale w 1975 roku!!! Pozniej dominowali juz tylko Wlosi.Ha a ja mimo wszystko zaryzykuje i postawie na remis,szalony pomysl ale nie jest utopua.Wydaje mi sie,ze druzyna Wloska caly czas jest w kryzysie,od pamietnego jej wyeliminowania przez Szwedow do finalow MS.Od tamtego czasu jakos nie moze dojsc do siebie,owszem sa zwyciestwa ale malo przekonujace a w tych meczach jest duzo ruchu Wlochow ale malo efektywnego.Finowie moga to wykorzystac,ten zespol przypomina mi ostatnio styl gry Skandynawow,silna obrona i blyskawiczne ataki,to moze byc lekarstwem na ruchliwych Wkochow.Z cala pewnoscia beda strona atakujacaCo jeszcze mozna pozytywnego powiedziec o druzynie Finlandji,to,ze niedawno pokonala na wyjzdzie,w meczu towarzyskim silna Szwecje.Cuz,moze to i szalone jak juz wspomnialem ale ja mam przeczucie,ze Finowie tego meczu nie przegraja.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 24 Mar 2019 - 15:08

Mecz w grupie I kwalifikacji do ME,pomiedzy Kazachstanem a Rosja zapowiada sie nizwykle interesujaco.Druzyny graja juz drugie swoje pojedynki,w pierwszym Kazachstan niespodziewanie,wysoko pokonal Szkocje i to napewni bylo niespodzianka inauguracyjna.Rosjanie,jak mozna bylo sie spodziewac przegrali z Belgami na wyjezdzie.Czy wiec Kazachstan jest w stanie pokonac i Rosjan??? Gra ponownie u siebie ale bardzo w to watpie.Mimo wszystko Rosja to silna druzyna,selekcionerzy napewno kilkakrotnie przesledzili pierwszy mecz Kazacow i wyciagneli odpowiednie wnioski,nie popelnia tych bledow co Szkoci.Widowisko jednak zapowiada sie ciekawie.No cuz ja typuje jednak,tym razem wygrana Rosjan.
Kazachstan - Rosja
typ:2
kurs:1,88
fortuna

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 25 Mar 2019 - 12:05

Kosowo-Bulgaria
typ:1
kurs:2,55
bet365
Analiza: Trwaja pierwsze mecze w grupach,rundy kwalifikacyjnej do Mistrzostw Europy.Dzisiaj interesujaco zapowiada sie pojedynek w grupie A,pomiedzy Kosowem a Bulgaria.Bolgarzy juz zagrali jedno spotkanie,remisujac u siebie z Czarogora.Powiem tak Bulgarska pilka od dlugiego czasu jest w kryzysie,nie moze sie przebic i to zarowno ta reprezentacyjna jak i klubowa.Grupa jest silna i wedlug mnie ta druzyna nie ma najmniejszych szas na awans.Kosowo z koleli zaskakuje swa skutecznoscia,jesli ta druzyna chce odniesc jakis pierwszy swoj spektakularny sukces to takie mecze jak z Bulgaria powinna wygrywac.Tak dzisiaj typuje jej zwyciestwo,przypuszczam,ze jest w dobrej dypozycji,pokazala to w zremisowanym niedawno meczu towarzyskim z duzo wyzej notowana Dania.Nie sadze by byl tutaj jakis oszalamiajacy wynik ale skromne zwyciestwo gospodarzy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 25 Mar 2019 - 12:32

Portugalia-Serbia
typ:X
kurs:4
bet365
Analiza: Pojedynek kwalifikacyjny do ME w grupie B,Portugalia po raz drugi zagra u siebie,po pierwszy zremisowanym z Ukraina tym razem naprzeciw staje duzyna Serbi.Przejzalem rozne doniesienia odnosnie tego spotkania i ze zdumieniem stwierdzilem,ze za zdecydowanego faworyta uwaza sie Portugalczykow.Oczywiscie szanuje opinie innych ale ja mam inne zdanie,przedewszystkim uwazam ze Portugalia nie wygra,nawet powiem,ze bedzie musial sie nameczyc by je zremisowac.To juz nie jest tak blyskotliwa druzyna jak niegdysoparta przedewszystkim na starszych zawodnikach,ktorych swietnosc juz minela.Serbowie prezentuja twardy futbol,oparty na silnej defensywie,czesto graja na pograniczu faulu.Dla Portugalczykow,ktorzy preferuja pilke poludniowa,techniczna,Serbia jest trudnym rywalem.W moim przekonaniu ten mecz zakonczy sie remisem.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 26 Mar 2019 - 12:09

Armenia-Finlandia
typ:1
kurs:3,20
bet,365
Analiza: Pierwsza runda kwalifikacyjna do ME w grupach dobiega konca,wsrod dzisiejszych pojedynkow ciekawie zapowiada sie ten w grupie J,Armenia podejmuje u siebie Finlandie.Zespoly maja juz za soba po jednym spotkaniu,Armeia przegrala wyjazd z Bosnia i Hercegowina ale minimalnie 2:1,swiadczy to o dobrej dyspozycji druzyny bo Bosniac sa duzo wyzej notowani.Ne bez znaczenia jest tez wysoko wygany mecz z Macedonia w Pucharze Narodow.Finowie z kolei swe pierwsze wyjazdowe spotkanie przegrali z Wlochami ale tego mozna bylo sie spodziewac.Wydaje mi sie jednak,ze ten zespol jest bez formy,kilka ostatnich,przegranych pojedynkow,dobitnie o tym siadczy.Jest jedno zwyciestwo nad Szwecja ale w meczu towarzyskim a tutaj wiemy,ze Szwedzi do takich meczy nie przywiazuje wiekszej wagi.Wedlug mnie,majac na uwadze ostatnie zmagania druzyn,Ormianie sa w lepszej dyspozycji i powinni to spotkanie wygrac,maja dodatkowo przewage swojego boiska.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 26 Mar 2019 - 12:31

Szwajcaria-Dania
typ:x
kurs:3,30
bet365
Analiza: Mysle,ze atrakcyjnie zapowiada sie dzisiejszy mecz w grupie D,Szwajcaria podejmuje u siebie Danie a to budzi zainteresowanie.Druzyny jak sie to mowi z gornej polki,uczestnicy finalow Mistrzostw Swiata.Przedewszystkim nie wydaje mi sie by bylo tutaj duzo goli,zespoly te bazuja bowiem na szczelnej twardej defensywie,spotkanie moze zakonczyc sie nawet bezbramkowym remisem.Dla Dunczykow jest to pierwszy mecz kwalifikacyjny,wiec trudno powiedziec w jakiej sa formie.Co prawda ostatnio zremisowali w Kosowie ale bylo to kontrolne spotkanie.Szwajcarzy grajuz juz drugi mecz,pierwszy wygrali na wyjezdzie z  Guzja,dzisiaj sa gospodarzami a wiec maja lekka przewage.Ja jednak uwazam,ze Dania to Dania,ta druzyna zawsze i wszedzie jest grozna i dzisiaj nie przegra.Stawiam na remis.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 13 Paź 2019 - 18:24

Walia-Chorwacja   13.10.2019/20:45
typ:X
kurs:3,30
forbet
W tej grupie mamy wyjatkowo interesujaca sytuacje,prowadzi Chorwacja z 13-ma punktami,Walia ma ich 7 ale jeden mecz mniej rozegrany,jest czwarta i cztery zespoly jeszcze nie moga byc pewne swego losu.Byc moze to Chorwaci sa lekkim faworytem w tym sporkaniu,pomimo ze graja wyjazd,ja jednak ma swoja teorie,mecz jak i pierwsza polowa zakoncza sie remisami.Walia jak by nie bylo gra u siebie a wiemy jak nieustepliwy jest to zespol,gra ostro na pograniczu faulu,jest to cecha druzyn z Wysp Brytyjskich.Mocny atut to dobra defensywa i Chorwatom ciezko nedzie ja sforsowac.Spojzmy na poprzedni mecz tych zespolow,Chorwacja mimo tego,ze u siebie jest naprawde silna,wygrala tylko 2:1,nie sadze by wygrala po raz drugi,jako gosc.Wydaje mi sie,ze remis w tej sytuacji zadowoli kazda ze stron.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy 2019/2020 Empty Re: Mistrzostwa Europy 2019/2020

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach