Mistrzostwa Europy U19 (kwalifikacje 2019) Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mistrzostwa Europy U19 (kwalifikacje 2019)

Go down

Mistrzostwa Europy U19 (kwalifikacje 2019) Empty Mistrzostwa Europy U19 (kwalifikacje 2019)

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 20 Mar 2019 - 11:23

Norwegia-Wegry
typ:1
kurs:2,23
10bet
Analiza:
Rozpoczela sie druga runda fazy grupowej kwalifikacji do Mistrzostw Europy U19,grupa 3 jest bardzo ciekawa i silna,chcialem sie odniesc do spotkania pomiedzy Norwegia a Wegrami.Mlodziezowki tych Panstw sa silnymi zespolami,wystarczy przesledzic statystyki by sie o tym przekonac.Zarowno Norwegowie jak i Wegrzy maja serie bardzo dobrych pojedynkow,wprawdzie Norwegia przegrala ostatnioz Dania ale bylo to towarzyskie spotkanie,Wegrzy pozostaja bez porazki ale ostatni mecz kontrolny tylko zremisowali z mlpdziezowka Cypru.Sa to pierwsze spotkania kfalifikacyjne wiec trudno jest precyzyjnie okreslic forme druzyn,zdaje sie na intuicje i skutecznosc Norwegow,jest to bardzo solidny silniy fizycznie,potrafiacy grac we wszystkich formacjach zespol,powinien to spotkanie wygrac.Powiem wiecej jestem pzekonany o jego zwyciestwie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Europy U19 (kwalifikacje 2019) Empty Re: Mistrzostwa Europy U19 (kwalifikacje 2019)

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 20 Mar 2019 - 11:57

Wlochy-Belgia
typ:1
kurs:2,05
1xbet
Analiza:
Mistrzostwa Europy U19 weszly w druga faze grupowa,mecz pomiedzy mlodziezowkami Wloch i Belgi w grupie 7,zapowiada sie interesujaco.Oczywiscie jak zawsze,trudno jest wyrokowac wyniki w poczatkowej fazie,po przerwie,nie wiadomo tak naprawde w jakich formach sa druzyny a Belgowie podczas przerwy nie zagrali rzadnego meczu kontrolnego.Wlosi tak,dwa spotkania z Francja i Hiszpania i obydwa wygrane.W przypadku tej druzyny,mozna sadzic o dobrym przygotowaniu.W dzisiejszym spotkaniu akurat sa gospodarzami wiec wydaje mi sie,ze taka okazje powinni wykorzystac.Porownujac tez wczesniejsze bezposrednie pojedynki tych duzyn,Wlosi maja tez znaczna przewage.Biorac pod uwage przedstawione fakty,uwazam,ze druzyna Wloska jest jednak faworytem i powinna wygrac to spotkanie.Stawiam na zwyciestwo tej mlodziezowki.

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 20 Mar 2019 - 12:31

Szwajcaria-Izrael
typ:1
kurs:2,22
1xbet
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada sie dzisiejszy pojedynek w grupie 5 kwalifikacji Mitrzostw Europy U19,pomiedzy Szwajcaria a Izraelem.Jest to druga runda fazy grupowej,mecze dopiero sie zaczynaja po dluzszej przerwie wiec trudno jest okteslic mozliwosci zespolow.Dzwajcarzy podczas przerwy zagrali jeden mecz kontrolny z mlodziezowka Dani i przegrali 0:2,Izrael zagral dwkrotnie z Ukraina,jeden mecz wygrali a drugi przegrali,jaka forma? Trudno powiedziec.Ciekawostka sa jednak dwa wygrane bezposrednie pojedynki ze Szwajcaria,co sprawia,ze dzisiejsze spotkanie bedzie bardzo interesujace i stawia Izrael w roli lekkiego faworyta.Ja jednak jestem innego zdania,uwazam,ze pilka nozna w Szwajcari,we wszystkich opcjach zrobila duzy krok do przodu.Szwajcaria zaczela sie liczyc w Europie i Swiecie.W tym meczu stawiam na wygrana Szwajcari,licze na przyslowiowa Szwajcarska precyzje.