SpinBet24
Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

+2
Brunobet
MichW
6 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW - Page 2 Empty Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by MichW Wto 25 Gru 2018 - 11:16

First topic message reminder :

...

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down


Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW - Page 2 Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by mlody9 Pią 28 Gru 2018 - 17:56

I bummmmmm

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW - Page 2 Comment_Oyc1q2Ok37mT7jWfGUr29Y7xiztD4MqA

Skończ tą dziecinadę z Twoją aktywnością bo się niedobrze robi jak się to czyta.
Nie jesteś tu święta krową tylko z uwagi na masowe nabijanie postów.

mlody9

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 24
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW - Page 2 Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by MichW Sob 29 Gru 2018 - 2:26

"I bummmmm" i ja tu uprawiam dziecinadę? Jesteś gościu chory, czy tylko robisz za przydupasa Brunobeta? A może jesteś jego kolejnym kontem? Warto byłoby to sprawdzić.

Znowu kontynuujemy zabawę w robienie ze mnie debila. Nigdzie nie napisałem że betclick i expekt to jedno tyle że ich promocje są identyczne, kropka. Brunobet widzę że dalej na siłe chcesz zabłyszczeć, ale coś Ci nie wychodzi. Nie będę się powtarzał bo ty robisz to w kółko. Kalendarz adwentowy? Nie naliczały mi się posty dobre parę dni, ale dobra niech będzie na wasze bo i tak tego nie udowodnię bo niby jak?

Widzę że wy dwaj wyżej nie macie innego życia poza internetem, ciągle te poematy. To był mój ostatni post w tym wątku, bo szczerze mam dość odpisywanie gówniarzom i mam w dupie te wasze zaczepki.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW - Page 2 Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by zacharty Sob 29 Gru 2018 - 6:26

Konta nie są w żaden sposób powiązane i to zostało już sprawdzone.
Troszeczkę przesadzileś teraz.
Twojego PW już nawet nie mam ochoty komentować.
Czasami ocenianie warto zacząć od siebie.
Wnioskuje do Admina o obniżenie poziomu zaufania..
zacharty
zacharty

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 238
SpinyBety : 116

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW - Page 2 Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by mlody9 Sob 29 Gru 2018 - 10:49

A co już miał jakiś konto p...cu?
Jakim prawem pozwalasz sobie na oskarżenia innych p...cu?
To Ty mnie pierwszy zaatakowałeś jak zapytałem Adminów o konkurs świąteczny i jak zwykle zacząłeś zakompleksieńcu wywody ze swoją pseudo aktywnością.

Dalej jesteś przez cały dzień aktywny a jak już było to stwierdzone odpowiadasz w nocy jak nikogo na forum nie ma.
Wciąż też jak upośledzony powyważawszy kółko to samo ale nic nie jesteś w stanie wytłumaczyć !!!!
Gdzie jest tych kilku bukmacherów?
Dla ktoś kto nie potrafi wytłumaczyć się z własnych poglądów i do tego atakuje innych jest zerem

mlody9

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 24
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW - Page 2 Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by Brunobet Nie 30 Gru 2018 - 13:25

Nareszcie ktoś z administracji zareagował na twoje kłamstwa i obniżył Ci poziom zaufania. Może teraz dojdzie do Ciebie kto w tym sporze ma racje bo z pewnością nie ty.

Cały czas czekam oszuście na przynajmniej jeden przykład bukmachera który poradził sobie z restrykcjami dostawcy oprogramowania 1xbet.

Dla zainteresowanych 1xbet faktycznie złożył kwity o licencje.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW - Page 2 Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach