SpinBet24
Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

+3
ney11
andree
fbmod
7 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by fbmod Sob 7 Lip 2018 - 9:18

Panowie.
Czas coś zmienić na forum bo tak przeglądam wasze posty i śmiać się czasami chce.
Uwaga jest skierowana głównie do @ney11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet
Czasami w jednym temacie wstawiacie 5 postów z rzędu przez jednego użytkownika.
Wszystkie posty dotyczą tego samego czyli transferów w danej lidze Smile
Róbcie to w jednym poście a nie sztucznie nabijacie statystyki swoje i forum.
Troszeczkę nadużywacie cierpliwości i hojności forum.
Pomijając fakt, że duża część tych postów jest żywcem skopiowane z innych serwisów. Nie będziemy nagradzać użytkowników za czyjąś pracę. Zmiana dwóch słów w czyimś artykule to nie jest własna praca.
fbmod
fbmod

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 283
SpinyBety : 179

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by andree Sob 7 Lip 2018 - 9:52

Masz rację
No chyba, że dodaje sie do takiego newsa jeszcze swoje przemyślenia.
andree
andree

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 167
SpinyBety : 77

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by ney11 Sob 7 Lip 2018 - 10:22

Ja tam tez jestem zdania , że to nic nie wprowadza na forum , ale skoro inni byli nagradzani za takie posty to tez czasami cos wrzuciłem. Chociaz zazwyczaj nie było to kopiuj wklej i pisalem o transferach , ktore moga zainteresować , a przynajmniej mnie interesowały. Jestem za tym , żeby zakazać kopiowania newsów.

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 626
SpinyBety : 63

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by Brunobet Sob 7 Lip 2018 - 11:06

Zgadza się . Forum to miejsce na dyskusje a nie wrzucanie po kilka postów jeden po drugim co minutę. Za takie posty powinny być odejmowane punkty. Skoro ktoś pisze te informacje co kilkadziesiąt sekund to powinien umieszczać je w jednym wątku czy poście.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by bmx34 Sob 7 Lip 2018 - 12:59

Ja się przyznaję,wczesniej kopiowałem artykuły z innych stron ale po zwróceniu mi uwagi już tego nie robię.
@Brunobet dobry tekst ty chyba najczęsciej pisałeś post pod postem haha
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
SpinyBety : 31

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by Brunobet Sob 7 Lip 2018 - 18:15

Nie wydaje mi się.
Sprawdź w takim razie czy pisałem 5 postów w jednej lidze jeden pod drugim na temat transferów czy wypowiadałem się na różne tematy. To chyba wielka różnica Smile
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by Brunobet Sob 7 Lip 2018 - 18:16

Przede wszystkim ja nie kopiuje swoich wypowiedzi i postów z innych serwisów więc uważam twoją uwagę za próbę usprawiedliwianie samego siebie kolego @bmx34
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by MichW Sob 7 Lip 2018 - 18:56

Jestem zdania że jak wytykać błędy to indywidualnie, bo jak się wypowiem na temat innej osoby to znowu zrobi się chaos i rzucanie obelgami w temacie.

Nie wiem jak się odnieść do tego co napisałeś @fbmod. Wszystkie moje posty są pisane przeze mnie. Analizy mogą się znaleźć na innych serwisach, ale i one są mojego autorstwa. Co do tematów z transferami moim zdaniem nie mają one sensu. Każdy może sobie odpalić pierwszą lepszą stronę i dowie się tego samego, ale jak już są to sam staram się aby znalazły się tam bieżące newsy.

PS: Widziałem tylko jedną osobę która wali 5 postów pod rząd a nie czterech userów (poza tematami z transferami) Wink

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by MichW Sob 7 Lip 2018 - 19:04

Tak jak pisałem kiedyś parę zmian by się przydało. Więcej powinno być dyskusji o bukmacherce niż suchych faktów. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by fbmod Nie 8 Lip 2018 - 20:48

Uwaga była do między innymi pisania kilku postów pod rząd w jednym temacie np. Serie A....
LaLiga itd.
Nie czepiaj się teraz konkretnej liczby. Chodzi ogólnie o porządek jak np. prowadzenia rozmów i zbędnych wojenek w tematach w których ma być dyskusja na konkretny temat. A w transferach również doszukałem się 5 postów pod rząd Twojego autorstwa w tym 2-3 pisanych co minutę.
Teraz każdy praktycznie się wypowiedział w tym temacie i każdy ma do kogoś uwagi tylko nie do siebie.
Pomysł jest taki, że znika jedna z opcji nagród za aktywność.
Faktycznie nie ma sensu płacić 100, 90, 80 pln za napisanie 200 postów przez 30 dni czyli średnio  6-7 dziennie. A tak naprawdę dodając jeszcze wymianę punktów to kolejne 40 pln za te 200 postów.
fbmod
fbmod

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 283
SpinyBety : 179

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by MichW Pon 9 Lip 2018 - 17:40

Jak pisałem w wyjątek wziąłem temat z transferami bo tam jak piszesz zrobił się problem patrząc na przelicznik punktów. Jeśli chodzi o moje wpisy to dużo informacji biorę z facebooka więc raz się trafi kilka informacji w krótkim odstępie czasu a innym razem 1-2 informacje więc to nie jest tak że celowo to rozbijam żeby sobie nabić punktów.

Ogólnie do głowy przyszły mi 2 pomysły jak to rozwiązać:
- Załóżmy że mamy wątek z transferami Serie A. Można wstawić osobny post do każdego klubu i dać opcję żeby każdy mógł edytować te posty wtedy wszystko będzie przejrzyście rozbite.
- Zrobić fbpoint z miejscami dziesiętnymi i za każdy post w takich tematach dawać ileś dziesiątych punktów a nie 1

Trzecia opcja to rezygnacja z którejś z nagród.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by bmx34 Pon 9 Lip 2018 - 18:12

@MichW to chyba za duzo zachodu jeszcze przeliczanie na dziesiętne.

Najlepiej chyba będzie tylko jedna opcja nagród za aktywność,wymiana punktów wtedy kazdy kto zgromadzi 100 fbpoints moze sobie je wymienić.
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
SpinyBety : 31

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by MichW Pon 9 Lip 2018 - 18:15

Ewentualnie można podbić próg wymian do np 1K points i za normalny post dać np 10pkt a za ten z transferami X pkt. Na to samo wyjdzie.

Albo tak jak piszesz zrezygnować z jednej nagrody i będzie mniej zachodu.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by andree Pon 9 Lip 2018 - 21:44

Ale kto wam będzie siedział i rozliczał ręcznie posty.
andree
andree

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 167
SpinyBety : 77

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by MichW Wto 10 Lip 2018 - 1:06

A dlaczego ktoś miałby to ręcznie robić? W jednych działach jest 0pkt a w innych 1pkt za post i z tego co widzę rozliczane jest to z automatu.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet Empty Re: Forum vs @nay11 , @MichW , @bmx34 , @brunobet

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach