SpinBet24
Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

+2
Brunobet
MichW
6 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by MichW Wto 25 Gru 2018 - 11:16

...

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by Brunobet Wto 25 Gru 2018 - 11:52

Ok
Kolejny temat który zakładasz z d...

Podaj w takim razie w tym temacie te wiele firm wywodzących się od 1xbet tylko nie ośmieszaj się 1xbit. Skoro podajesz 1xbit to ja podam apkę na Androida BetUP  taki sam z nich bukmacher jak z 1xbit.

Zasłanianie się przy każdej krytyce administracją lub aktywnością zamiast sensownie wytłumaczyć swoje racje.  Ja jak wytknąłem CI błąd to padłem dokładnie przykład i opisałem sytuacje.

Skoro już wywołałem temat aktywności Smile Kopiowanie codziennie każdej promocji u kilku bukmacherów i wstawianie do tematu PROMOCJE OKAZJONALNE to dobry sposób na nabijanie postów ale nic nie wnosi na forum.

Kolejna sprawa. Zasłanianie się świętami  do momentu kiedy bezsensownie się tłumaczyłeś święta Ci nie przeszkadzały.  Jak nie jesteś w stanie udowodnić i podać tych wielu bukmacherów to znowu kłamiesz i zasłaniasz się , że brak czasu bo święta a tymczasem wystarczy wejść w zakładkę   https://www.forumbukmacherskiepol.com/spa/MichW  i sprawdzić, że jakoś święta nie przeszkadzały  w nabijaniu postów i punktów w innych tematach.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by mlody9 Wto 25 Gru 2018 - 12:00

Zgadzam się z przedmówcą. Zapytałem o konkurs i jak zwykle musiałeś wcisnąć swoje przemądrzałe 5 groszy a z pewnością było to pytanie do Moderatora zajmującego się konkursem a nie ciebie. To, że wielu użytkowników jest aktywnych tylko w konkursach to nie jest przestępstwo ani regulamin konkursów tego nie zabrania.
"Mowa jest srebrem, a milczenie złotem" i jak nie mam nic do powiedzenia to się porostu nie wypowiadam się a Ty tego nie pojmujesz. Pan @MichW zawsze wie najlepiej i zawsze musi się wtrącać  w czyjeś dyskusje bez względu czy jest o to pytany czy nie. Ale jak ktoś go pyta to prosi o nieoznazania  bo nie będzie odpowiadał.

mlody9

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 24
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by michaszek83 Wto 25 Gru 2018 - 12:29

Jak sam się o to prosiłeś to masz Smile Ale w 90% argumentów wcześniejszych użytkowników muszę się zgodzić. Nie jestem w stanie już zliczyć ile razy jak ktoś zwrócił uwagę co do twojej osoby to usłyszał tekst typu "może zapytamy Admina" itp. to zachowanie na poziomie kujona z podstawówki "nie rób tak bo powiem Pani"

michaszek83

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 196
SpinyBety : 139

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by frank1989 Wto 25 Gru 2018 - 20:14

Po co założyłeś temat skoro nie jesteś w stanie odpowiedzieć na to co inni napisali. Też wczoraj czytałem i liczyłem, że jesteś kompetentną osobą i jest nadzieja na buka z serii 1xbet bez vpnu.
frank1989
frank1989

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 128
SpinyBety : 49

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by MichW Sro 26 Gru 2018 - 1:51

Założyłem ten wątek żeby co niektórzy dalej nie śmiecili po forum aby tylko mi dojechać. Dzisiaj parę osób pokazało dużą dojrzałość. Na mój przykład buka z softem 1xbet nagle dostałem odpowiedź że to nie jest buk (czyli co w takim razie?) i że jest to mój fejk  news pomimo tego że na forum od pewnego czasu wisi wątek o tym buku. I jak można z wami normalnie podyskutować?

Co do kasy z forum uwierzcie mi że za nią nie  utrzymam rodziny (ból co niektórych sięga takich rozmiarów jakby tu sypano tysiącami). Do tego działy z bonusami są już dawno wycięte z naliczania punktów także kolejny plus dla któregoś z Panów.

A najwięcej krzyczą Ci którzy tylko ślęczą nad działem z konkursami. Za to Ci którzy coś robią po prostu robią swoje.

Regulamin pozwala w tym dziale na wiele także bawcie się do woli. Osoby które będą miały do mnie sensowne uwagi i będą chciały pogadać to jak najbardziej zapraszam na priv. Żyje na tym forum dobrze że zdrowo myslacymi także na prawdę nie gryzę. Wink

Jeszcze jedna uwaga Panowie konkursowcy nie róbcie śmietniku gdzie popadnie bo Wy pochowacie się w borach a bajzel zostanie. Dobrej nocy i to tyle ode mnie. Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by Brunobet Sro 26 Gru 2018 - 2:34

A ten dalej swoje 
Jestem aktywny i najmądrzejszy i mozecie mi zaskoczyć takie podsumowanie.

I znowu probujesz debila z ludzi robić. Punkty w działach z promocjami są naliczane. Nie liczą się punkty w działach z typami live, przedmeczowymi bo jak się liczyły to co niektorzy walili live bez rozliczeń itd.
Pytałem @zacharty i w działach z promocjami tylko dział promocje okazjonalne nie jest wliczany od dwoch dni.

Co do 1xbit to masz taką samą racje jak to, że nie ma znaczenia czy expekt czy betclic starał się o licencje.

Dalej nie potrafisz wybrnąć ze swoich kłamstw i uczepiłes sie tego 1xbit. Taki z niego bukmacher, że w rozumieniu ustawy nie można go umieścić nawet w rejestrze domen służących do oferowania gier hazardowych (musiałby posiadać przynajmniej jedną opcje płatności na realną kasę)
Wykazujesz sie kompletnym brakiem elementarnej wiedzy i dalej myślisz, że najlepszą obroną jest atak.
W takim razie wciąż poza 1xbit nie jesteś w stanie podać innego bukmachera.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by Brunobet Sro 26 Gru 2018 - 2:50

A może to Ci pomoże w zrozumieniu określenia WIELE
 https://pl.m.wiktionary.org/wiki/wiele

Synonimy
- dużo
- mnóstwo

Załóżmy, że pójdę na kompromis i naciągane ten twój przykład 1xbit jako przejaw dobrej woli to i tak za ch... jeden to nie jest wiele

Lepiej jak ktoś aktywny jest tylko w konkursach niż udaje fachowca i zawsze ma coś do powiedzenia. A i jeden z kolegów przewidział Twoje zachowanie z tym, że odpowiesz jak tchorz w nocy pomimo, ze wcześniej byłeś na forum ale pewnie to wina świąt.

Podsumowując, kolejne kłamstwo na jakim zostałeś złapany to wciskanie ciemnoty, że działy z bonusami nie zaliczają się od DAWNA do akcji AKTYWUJ SIĘ
Oczywiście sprawdziłem to i jakoś nabija mi punkty w dziale PROMOCJE POWITALNE
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by zacharty Sro 26 Gru 2018 - 3:00

Zostałem wywołany do tablicy więc odpowiem.
Fakty są takie, że faktycznie od wczoraj zmieniliśmy ustawienia i (Promocje Okazjonalne) nie zaliczają FBPoint.
To tyle z mojej strony. Nie zamierzam brać udziału w waszych małych bitwach i wojenkach.
Ten dział został wyłączony spod ścisłej cenzury i można w nim wiecej.
Jak was to bawi i w czymś pomaga to kontynuujcie.
Mam jednak prośbę nie wywołujcie mnie w tym temacie.
Jak macie pytania co do spraw technicznych to pytajcie w odpowiednich tematach a dopiero potem odwołujcie sie do wypowiedzi Adminów czy Moderatorów.
zacharty
zacharty

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 238
SpinyBety : 116

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by Brunobet Czw 27 Gru 2018 - 19:12

Jak widać zaraz dwa dni mijają a autor tematu udaje, że nic się nie stało.
Przy każdej okazji oceniasz innych, krytykujesz lub obrażasz.
Jednak jak przychodzi się Tobie wytłumaczyć z kłamstw to już taki hojrak nie jesteś.
Gratuluję!!!! Jak widać zacznij aktywność na jakość a nie na ilość z pewnością skorzystasz na tym Ty i wielu użytkowników oraz forum.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by frank1989 Pią 28 Gru 2018 - 9:10

Przejrzałem Twoją aktywność @MichW i zgadzam się jednak nie z większością a z całością zarzutów kierowanych w Twoją stronę. 
Po co zakładasz temat i prowokujesz innych do wypowiedzi na temat twojej osoby a następnie udajesz, że nic się nie stało.
Nie jesteś w stanie wytłumaczyć się sensownie z ani jednego zarzutu.
Do tego jesteś aktywny w innych tematach tu jak po każdej imprezie na której zagra reprezentacja Polski w piłce nożnej "...nic się nie stało....."
frank1989
frank1989

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 128
SpinyBety : 49

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by MichW Pią 28 Gru 2018 - 17:27

Na prośbę zachartego odpowiem raz jeszcze.

A więc po pierwsze podałem przykład 1xbit jako bukmachera który nie blokuje dostępu dla PL to znaczy że na jego wejście z terytorium PL nie trzeba VPN A już rejestr witryn blokowanych jak możecie zauważyć to witryny blokowane przez rząd RP A nie przez bukmacherów i oczywista jest zmiana DNS. Myślałem że o tym fakcie nie muszę wspominać.

Drugą sprawą mówisz Brunobet że mam przeprosić Diablo po czym przyznajesz mi rację odnośnie expekt i betclick więc proszę o podanie fragmentu którym mógłbym go urazić. Według mnie obaj mieliśmy rację i niepotrzebnie zacząłeś dyskusję nie na temat oceniając mnie w temacie do tego nie przeznaczonym stąd założyłem ten wątek aby chociaż nie było spamu. Dla mnie również ten wątek nie jest jakaś super sprawa bo mógłbym czas poświęcony na odpowiadania wam przeznaczyć na ciekawsze zajęcia no ale cóż.

I co do naliczania punktów dostałem zarzut odnośnie tego że wstawiam promocję z kalendarza adwentowego mając z tego profity także odpowiadam że punkty mi się nie naliczają w dziale z promocjami okazjonalnymi do którego wrzuciłem wszystkie takie promocję. Nie byłem do końca precyzyjny ale patrząc po wypowiedzi zachartego chyba i tutaj się nie myliłem.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by MichW Pią 28 Gru 2018 - 17:38

Brunobet napisał:Jak widać zaraz dwa dni mijają a autor tematu udaje, że nic się nie stało.
Przy każdej okazji oceniasz innych, krytykujesz lub obrażasz.
Jednak jak przychodzi się Tobie wytłumaczyć z kłamstw to już taki hojrak nie jesteś.
Gratuluję!!!! Jak widać zacznij aktywność na jakość a nie na ilość z pewnością skorzystasz na tym Ty i wielu użytkowników oraz forum.

No i jeszcze jedna sprawa. Oczywiście jako autorowi wątku wypada mi odpowiadać ale nie wymagaj że zrobię to w 5h czy w 2 dni, bo to już jest moja prywatna sprawa kiedy to zrobię. Według mnie wciąż kierujesz zaczepki w moją stronę abym tylko się podpalił i dostał ostrzeżenie od administracji bo innego sensu takich tekstów jak ten nie widzę (za wyjątkiem ostatniej linijki tekstu).

Co do jakości postaram się zastosować a tobie życzę większej aktywności bowiem w ostatnich miesiącach nie pisałeś zbyt dużo!!!

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by Brunobet Pią 28 Gru 2018 - 17:46

Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem ?

@zacharty potwierdził, że jesteś oszustem klepałeś cały kalendarz adwentowy o posty nie liczyły się w ostatni dzień więc jaką miałeś tu racje?
Śmiech na sali

Dalej nie widzę tych WIELU bukmacherów a uczepiłeś się 1xbit i jak tłumaczą CI ludzie że 1xbit w świetle prawa nie jest bukmacherem to nie potrafisz tego ogarnąć. Zgłoś w takim razie 1xbit do rejestru a i tak go nie wpiszą na stronę bo nie mogą.
Napisałem już kilka razy podaj przynajmniej jeden przykład bukmachera który radzi sobie z brakiem dostępu ze strony 1xbet (już pisałem nawet zaliczając ten 1xbit daj jeszcze jeden przykład)
Nie jesteś w stanie.
Udajesz specjalistę a nim nie jesteś. W dodatku co chwilę wprowadzasz innych w błąd. Udowadniam Ci i inni użytkownicy podając przykłady a Ty  dalej wciskasz ciemnotę.


Formalnie sieć złożyła wniosek o licencje pod marką Betclic a nie expekt więc gdzie masz tu chociaż 1% racji?  Bodajże @diablo zwrócił ci na to uwagę ale ty próbujesz być mądrzejszy i udajesz fachowca. Nie masz racji i to jest oczywiste

Może w ten sposób
Betclic Polska- legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów nr PS4.6831.11.2017.  Licencja przyznana została 26 września 2018 roku firmie BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie (właściciel marki Betclic), która w Polsce reprezentowana jest przez przedstawiciela Pejot 1 Sp. z o.o. Bukmacher o numerze KRS 0000573383 posiada zezwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych w sieci internet.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by Brunobet Pią 28 Gru 2018 - 17:49

Ile lat masz dzieciaku ?
Liczy się jakość a nie ilość.
A jakość Twoich postów w większości jest na poziomie żenującym. Kłamstwa i wprowadzanie w błąd. Kopiowanie żywcem promocji z kalendarza w celu nabijania postów i punktów. Lepszy jest użytkownik z 50 postami napisanymi przez rok niż z 1000 w miesiącu z czego większość to czyste brednie.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW Empty Re: Konstruktywna krytyka użytkówników wobec MichW

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach