Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Korea Południowa: Liga Siatkówki Empty Korea Południowa: Liga Siatkówki

Typ: Set z najmniejszą liczbą punktów powyżej 41,5
Kurs: 1.82 (w)
1xbet

Start 11:00
Od jakiegoś czasu w siatkówce obserwuję tego typu zakłady i w Lidze Koreańskiej bardzo często są wyrównane mecze,szczególnie gdy grają dwie średnie drużyny a takie właśnie tu mamy,odpwiednio 5 i 6 miejsce w tabeli.
Moim zdaniem kurs warty ryzyka ze kazdy set będzie co najmniej do 17-stu,wyłączając oczywiście 5 set jezeli do niego dojdzie.