Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

1 set over 45.5 pkt

Kurs: 1.67
Fortuna
(w)

Ciekawy mecz szykuje nam się  w Bełchatowie, ale też trudny do wytypowania, ja postanowiłem skusić się jednak na over 45.5 pkt w 1 secie, czyli wygrana którejś drużyny po prostu do 21, a dlaczego według mnie to najrozsądniejsza decyzja? Skra świetnie radzi sobie w pojedynkach domowych, do tej pory nie przegrali żadnego meczu, ba nie stracili nawet jednego seta, grają niesamowicie, choć kilka setów udało im się wygrać dopiero na przewagi, tym razem przyjeżdża do nich zespół z Gdańska i naprawdę myślałem coś nad zagraniem w ich stronę, ale w całym meczu obawiałbym się ich gry, Skra po prostu ma lepszych zawodników na każdej pozycji, a na dodatek własna hala przynosi im niebywałe szczęście, przez co porzuciłem grę w stronę Trefla, czy też na over meczowy, tym bardziej, że nie wiadomo czy zagra Wlazły, jeśli tak możemy tu ujrzeć kolejne 3:0, jeśli nie może być ciężko, tym bardziej, że goście radzą sobie zdecydowanie lepiej na wyjazdach niż w domu. Over w 1 secie wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, nie wydaje mi się, żeby już w pierwszym secie któraś drużyna odskoczyła już na +4 pkt, Skra niby nie straciła żadnego seta w swoich 6 domowych meczach, ale pierwsze sety kończyły się wynikami 25:17 z Resovią, 25:22 z Lubinem, 25:22 z Bydgoszczą, 26:24 z ONICO, 25:23 z Wartą i 25:22 z Katowicami, jak widać tylko raz nie padł over w pierwszym spotkaniu, z Resovią, gdzie to już nie ten sam zespół co kiedyś, jak dla mnie 25:21, bądź też 21:25 jak najbardziej realne i najpewniejsze z tego spotkania.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw 23 Lis 2017 - 11:40, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : rozliczenie)

Totolotek

Proponuje ciekawy kurs, aż 1.93, dla porównania Fortuna tylko 1.62. Starcie Espadonu z ZAKSĄ szykuje nam się na jednostronne widowisko, według mnie ten mecz łatwo weźmie zespół z Kędzierzyn-Koźla, bardzo prawdopodobne, że nawet i 0:3, ale skupię się w tym meczu na handicapie punktowym. Zespół ze Szczecina niespodziewanie dobrze radzi sobie w tym sezonie, jak na razie 5 pozycja w lidze, ale trzeba zwrócić też uwagę z jakimi przeciwnikami sobie radzili, w tym sezonie nie przegrali jeszcze nie urywając choćby seta, ale to może się szybko zmienić. ZAKSA dominuje, aktualny mistrz Polski kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa wręcz masakrując swoich przeciwników, 11 wygranych na 11 spotkań, tylko raz zwyciężyli po tie breaku z Olsztynem, a i tak udało im się wygrać ten mecz 11 pkt, nawet tracąc seta potrafią pokryć linię punktową, bo poszczególne sety wygrywają wręcz miażdżąc, wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkanie z GKS, gdzie wygrali 0:3, mimo osłabień, a sety wygrywali do 14, 16 i 13. Ostatnie 5 spotkań to 4 razy pokrywanie linii, nie udało im się tylko we wspomnianym meczu z Olsztynem. Myślę, że tu Espadon nie będzie miał za dużo do powiedzenia i podobnie jak w tamtym sezonie, gdy przegrał oba mecze po 3:0, a w punktach była przewaga +23 pkt i +27 pkt, tak jutro przy odrobinie szczęścia mogą ugrać seta, ale nic więcej. Radzę korzystać, póki taki kurs na to jest.

Fortuna
Świetna szansa na odegranie się za ostatnią bardzo bolesną porażkę z ZAKSĄ, GKS Katowice mierzy się z Wartą Zawiercie, myślałem nad jakimś handi setowym, ale z setami różnie bywa, a handi punktowe, takie niskie handi może wejść i przy tie breaku, dlatego warto zagrać. Tak jak wspominałem zespół z Katowic bardzo boleśnie poległ z mistrzami Polski, przegrane sety do 14, 16 i 13 na własnej hali to duży cios, w ostatnim czasie im się nie poszczęściło, bo kolejkę wcześniej grali ze Skrą, także teraz nadarza się duża szansa na odegranie, a na pewno zrekompensowanie swojej publiczności tamtej dotkliwej porażki. GKS jak na razie zajmuje 7 miejsce w lidze z 6 zwycięstwami i 4 porażkami, u siebie bilans 2-2, przegrali z ZAKSĄ i Bydgoszczą 1:3, ale wygrywali po 3:0 z Będzinem i Kielcami. Teraz przyjeżdża do nich Warta, beniaminek, który do tej pory zwyciężył w dwóch pojedynkach, ograli 3:2 u siebie Olsztyn i ostatnio na wyjeździe z Resovią 2:3, gdzie zawodnicy z Rzeszowa nie popisali się, ale jak już wcześniej wspominałem, to już nie ten sam zespół. Oprócz tego przegrali 8 pojedynków, 3 razy po tie breaku, tutaj jednak spodziewam się, że z podrażnionym zespołem z Katowic nie będą mieli za dużo do powiedzenia, liczę, że sportowa złość pomoże wygrać GKS, a jeśli wygrają mecz, to na spokojnie zrobią to 3 pkt.

wilu1103

Pisanie Pon 27 Lis 2017 - 12:40 by wilu1103

Bydgoszcz K - Proxima Kraków K

Bydgoszcz K

Kurs: 1.52 (p)
Fortuna

Chciałbym zaproponować Wam typ z polskiej Ligi siatkówki kobiet. Jutro o godzinie 18 naprzeciw siebie staną: Bydgoszcz i Proxima Kraków. Gospodynie zajmują obecnie 7 miejsce w tabeli. Po 6 rozegranych jak dotąd kolejkach mają na koncie 11 punktów. Odniosły w tym czasie 3 zwycięstwa i 3 porażki, zdobyły 13 setów, a straciły 11. Z kolei u siebie w 3 spotkaniach odniosły 2 zwycięstwa i porażkę, zdobyły 6 setów, a straciły 4. Goście zajmują obecnie 15 miejsce w tabeli. Po 6 rozegranych jak dotąd kolejkach mają na koncie 4 punkty. Odniosły w tym czasie zwycięstwo i 5 porażek, zdobyły 8 setów, a straciły 15. Z kolei na wyjeździe w 5 spotkaniach odniosły zwycięstwo i 4 porażki, zdobyły 8 setów, a stracili 12. Ostatnie 5 meczów Bydgoszczy (licząc wszystkie rozgrywki) to 3 zwycięstwa i 2 porażki. Wygrały z Budowlani Toruń 3:0, z Dąbrowa Górnicza 3:1 i z Wrocław 3:1, a przegrały z Chemik Police 2:3 i z ŁKS Łódź 0:3. Ostatnie 5 meczów Proxima Kraków (licząc wszystkie rozgrywki) to zwycięstwo i 4 porażki. Wygrały z Budowlani Łódź 3:0, a przegrały z Piła 1:3, z Muszyna 1:3, z Budowlani Toruń 2:3 i z Chemik Police 0:3. Stawiam na zwycięstwo gospodyń.

bmx34

Pisanie Pią 1 Gru 2017 - 6:38 by bmx34

Asseco Resovia-Onico Warszawa
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1.44 (p)
1xbet

Plus Liga.Resovia wyraznym faworytem ale moim zdaniem siatkarze z Warszawy mogą pokusic się tu o niespodziankę.Ostatnio notują bardzo dobre wyniki,dwie wygrane z rzedu w tym ostatnio jakze okazała 3:0 z Jastrzębskim,po tej wygrane napewno morale w druzynie urosły i dzisiaj moim zdaniem powlaczą.

avatar

Pisanie Pią 8 Gru 2017 - 14:55 by Special

Bydgoszcz - Cuprum
Typ: (AH) +1.5 seta Bygoszcz
Kurs: 1.70 (p)
Unibet

Analiza:Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie Plusligi. Bydgoszcz na własnym terenie zmierzy się z Cuprumem. Obie drużyny w ostatnim czasie są w fatalnej formie. Bydgoszcz zajmuje obecnie 13 miejsce z dorobkiem 11 punktów - cztery ostatnie spotkanie z rzędu przegrane. Cuprum plasuje się obecnie na 10 miejscu, w dorobku mają 16 punktów - Cuprum nie potrafi wygrać od pięciu spotkań. Cuprum ma lepszy bilans bezpośredni, ale moim zdaniem to gospodarze są faworytem w tym spotkaniu, najbezpieczniejszym zakładem jest tutaj postawienie handicapu setowego +1.5  stronę gospodarzy.

wilu1103

Pisanie Wto 6 Lut 2018 - 9:00 by wilu1103

Budowlani Łódź K - Galatasaray K

Over 3.5 seta

Kurs: 1.95 ---  3-0

Fortuna
Łodzi wygrały wczoraj 3:0 z Ostrowcem Świętokrzyskim, mimo tego nie zagrały jakoś olśniewająco, w każdym secie miały problemy i bardziej to goście przegrały, nie urywając nawet seta, niż Budowlane wygrały łatwo. Jutro kolejny typ z Budowlanymi w roli głównej, ale tym razem pojedynek z Galatasaray w lidze mistrzów i choć ich gra mi się nie podoba, myślę, że są w stanie urwać przynajmniej seta lepszej drużynie, stąd typ na over 3.5 seta, w końcu grają kobiety i to w meczu u siebie, więc czemu nie? Budowlani Łódź słabo radzą sobie w grupie ligi mistrzów, 3 mecze rozegrane i 3 porażki, na początku 0:3 z Dynamo Moskwą, ale były bliskie ugrania seta, później 3:1 z liderkami grupy Vakifbankiem, które wygrały swoje wszystkie 3 spotkania tracąc tylko 2 sety, oraz przegrały własnie na wyjeździe 3:0 z Galatasaray, nie nawiązując nawet zbytniej walki. Turcja to ciężki teren, a z taką formą nasze nie miały za dużo do powiedzenia, teraz mecz domowy, chęć rewanżu powinno je wynieść trochę nad swój poziom. Galatasaray nie gra jakiś nadzwyczajnych w lidze, w tym sezonie czy to w lidze, lidze mistrzów i spotkaniach pucharowych, od 21 października tylko 2 razy wygrały 0:3, a rozegrały aż 13 spotkań. Jeśli zawodniczki z Łodzi się zepną, to na pewno wyrwą jednego seta, po stronie gości przynajmniej 1 set powinien być formalnością, w końcu są mocnymi faworytkami, jak dla mnie do próbowania.

Ostatnio zmieniony przez wilu1103 dnia Pią 9 Lut 2018 - 15:55, w całości zmieniany 1 raz

wilu1103

Pisanie Pią 9 Lut 2018 - 15:52 by wilu1103

Skra Bełchatów - Olsztyn

Over 176.5 pkt

Kurs: 1.97 fortuna (p)

wybrałem niższą linię 172.5 pkt po kursie 1.80, jednak po przemyśleniu jeśli over ma paść, to powinna paść podobna liczba punktów, stąd over 176.5 pkt po lepszym kursie, te 4 pkt nie powinno zrobić różnicy, choć mam nadzieję, że nie zapłacę za zachłanność. Ale przejdźmy do spotkania, w polskiej lidze siatkówki odbędzie się pojedynek Skry Bełchatów z Indykpolem Olsztyn, jaki typ gram już napisałem wcześniej. Zdaję sobie z tego sprawę, że Skra jeśli by chciała, to i by ten mecz mogła łatwo wygrać 3:0, jednak ostatnio nie zachwycają mnie jakoś swoją formą, w polskiej lidze najnormalniej w świecie grają średnio, w lidze mistrzów mają jeszcze szansę na awans dzięki dwóm zwycięstwom nad Dynamo Moskwa i właśnie za 4 dni będą grać mecz z Novosbirskiem, zdecydowanym liderem grupy, a pierwszy mecz przegrali 3:0. Zespół z Bełchatowa nie wygrywa aż tak zdecydowanie w ostatnim czasie, a nawet jak zdarzy im się wygrać 3:0, to i tak przeważnie któryś set jest bardzo zacięty i wygrany dopiero na przewagi. Indykpol za to, to fajna drużyna, z kilkoma dobrym nazwiskami w składzie, radzą sobie w sezonie też nie najgorzej, potrafili ogrywać u siebie Jastrzębski 3:0, czy też właśnie Skrę 3:2. W tamtym meczu było blisko wygrania meczu 3:1, jednak bardzo zacięty set w 4 partii wygrali Bełchatowianie. Olsztyn po łatwej porażce z ZAKSĄ na pewno podrażnieni, Skra w nie takiej świetnej formie, więc w mojej opinii 4 sety jak najbardziej powinny paść, 177 pkt to nie tak dużo, nawet sety nie muszą być jakoś bardzo wyrównane, jednak dla lubiących mniejsze ryzyko polecam typ o którym pisałem na początku

Ostatnio zmieniony przez wilu1103 dnia Pon 12 Lut 2018 - 12:02, w całości zmieniany 1 raz

wilu1103

Pisanie Pią 9 Lut 2018 - 15:53 by wilu1103

BBTS Bielsko-Biała - Czarni Radom

under 182.5 pkt (w)

Kurs: 1.93 fortuna

BBTS Bielsko-Biała podejmie u siebie Czarnych Radom, Czarni faworytem tego spotkania, ale żeby dawać na nich kurs tylko 1.30? Zespół z Bielska Białej spokojnie może powalczyć o zwycięstwo, a tym bardziej urwać jakiegoś seta, dlatego dla mnie po raz kolejny najlepszą opcją będzie over, a * wystawia linię 182.5 pkt po kursie 1.93. BBTS to ostatnia drużyna ligi, tylko z 3 zwycięstwami na 19 pojedynków, bardzo słabo to wygląda, na dodatek ciągnie się za nimi seria 7 porażek z rzędu, dużo, ale jak przyjrzeć się tym spotkaniom, przegrali 3:0 z Treflem, a wiadomo jaką siłę posiada ten zespół, 2:3 z Zawierciem, a szkoda, bo mieli szansę na zwycięstwo, pojedynek był bardzo wyrównany, ale zmarnowali to, choć i wygrali przegrali w tym meczu mecz na przewagi, później znowu wyjazd i 3:0 od Skry, 2:3 w domu z Jastrzębskim pokazali się z bardzo solidnej strony, Jastrzębski to zespół o klasę wyższy od rywali, następnie wyjazd i 3:0 od Resovii, 1:3 z Olsztynem też drużyną lepszą, urwali im seta, ale nie mogli myśleć o niczym więcej i 3:0 na wyjeździe z Lubinem. Tak na zdrowy rozum z tych spotkań powinni wygrać jedno, z Zawierciem, pozostałe drużyny poza zasięgiem, ale i tak powalczyli, warto dodać, że w tym sezonie w meczach domowych wygrali 2 pojedynki ze Szczecinem 3:2 i Bydgoszczą 3:0, dwa razy przegrali po tie breakach z Zawierciem i Jastrzębskim i 4 razy przegrywali mecze 1:3, żadnego spotkania nie przegrali do 0, a przyjeżdżały naprawdę solidne drużyny. Czarni wyjazdy grają tak pół na pół 4 wygrane i 5 porażek, w 4 zwycięstwach aż 3 razy wygrywali dopiero po tie breaku, raz wygrywając 1:3, więc nie radzą sobie zbyt dobrze poza domem. Jak dla mnie to spotkanie w którym spokojnie powinno paść 183 pkt, potrzebne są do tego tylko 4 wyrównane sety, choć według mnie pachnie tu trochę 5 setem

wilu1103

Pisanie Sob 17 Lut 2018 - 10:34 by wilu1103

Cuprum Lubin - Skra Bełchatów

Over 182.5 pkt

Kurs: 1.89 888win.bet
Cuprum Lubin, a Skrą Bełchatów, gdzie typuje over 182.5 pkt. Drużyna z Lubina to ciekawa drużyna, która spokojnie ma szansę na powalczenie o play offy, 2 pozycje wyżej Jastrzębski ma tylko 3 pkt więcej. U siebie grają bardzo solidnie, zwyciężali 5 razy i tyle samo też przegrali, większość zaciętych spotkań, jedynie z ONICO niespodziewanie dostali 0:3, a urwali seta ZAKSIE i walczyli jak równy z równym przegrywając dopiero po tie breakach z Resovią, Treflem i Czarnymi. Także naprawdę nie ma co im za bardzo zarzucić, ostatnie spotkanie ligowe przegrali z ZAKSĄ na wyjeździe 3:0. niby jednostronny wynik, ale w setach było 25:22, 25:23 i 25:23, a to już tak jednostronnie nie wyglądało i spokojnie mogli urwać seta. Skra za to jakoś w tym sezonie mnie nie przekonuje, znaczy się wygrywają swoje spotkania, ale żeby zagrać na ich wynik 0:3 na wyjeździe, to nie ośmieliłbym się, w tym sezonie w lidze zwyciężyli tak tylko raz z Będzinem, ale Będzin to nie Lubin. Na pewno są też uniesieni po ostatnim zwycięstwie w lidze mistrzów, ale tu nie powinno być tak łatwo. Skra pierwszy mecz z Lubinem wygrała 3:0, jednak znowu sety wygrane do 22, 22 i 24, więc zacięty pojedynek. Jutro Cuprum spokojnie powinien urwać seta, a jeśli tego dokonają over powinien siąść, boję się jedynie, że w którymś secie może być kompletna deklasacja, jak to już nie raz przekreślało wręcz oczywisty over, ale jednak jestem dobrej myśli

wilu1103

Pisanie Wto 20 Lut 2018 - 8:07 by wilu1103

ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle Handi -9.5 pkt

Kurs: 1.9
Astekbet

pojedynek pomiędzy ONICO Warszawa, a ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, gdzie typuje zwycięstwo ZAKSY różnicą co najmniej 10 pkt, zastanawiałem się również nad underem, jednak handi jak dla mnie pewniejsza opcja i spokojnie do zrobienia nawet w 5 setów. ZAKSA ostatnio w bardzo dobrej formie, ograli Trentino 2:3 bez Deroo, później 1:3 z Czarnymi i pomimo straconego seta i tak wygrali różnicą 15 pkt, dalej nie wiadomo co z Belgiem, czy wystąpi, ale nawet jeśli nie ZAKSA i tak ma ogromne możliwości i powinni wygrać to spotkanie, poza tym następne spotkanie za 4 dni z Bydgoszczą, więc spokojnie mogą się skupić na tym spotkaniu. ONICO wielkie zaskoczenie ligi, to co oni grają jak na swoje możliwości to ciężko napisać, lecz niestety, 3 ich czołowych zawodników prawdopodobnie nie wystąpi, na pewno nie zagra Kwolek, który ciągnął grę ONICO, a po usunięciu wyrostka robaczkowego tak szybko nie wróci, Nowakowski złamał palec, a Vernon-Evans zmaga się z problemami przeciążeniowymi i nawet jeśli zagra, może nie być dobrze dysponowany. Zespół z Warszawy wygrywa od 12 spotkań i chyba jutro skończy się ta passa, ZAKSA jest jednak poza zasięgiem, a jeśli dojdą do tego problemy zdrowotne, może im być ciężko nawet ugrać seta. Jeśli Kielce potrafiły ugrać 2 sety w Warszawie i to jeden 15:25, to z ZAKSĄ będzie o wiele ciężej, jak dla mnie handi dosyć pewne na to spotkanie

wilu1103

Pisanie Nie 25 Lut 2018 - 12:47 by wilu1103

Skra Bełchatów - Czarni Radom

Skra Bełchatów Handi -14.5 pkt

Kurs: 1.97
Astekbet

Mecz pomiędzy Skrą Bełchatów a Czarnymi Radom, gdzie stawiam na zwycięstwo Skry różnicą co najmniej 15 pkt. Myślę na początku, czy aby nie pójść w stronę Czarnych i jeśli wybrałem źle, to będę żałował, ale trudno. Skra w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie, mimo, że grają bez Łomacza to ograli Dinamo Moskwa, Novosibirsk, Resovie na wyjeździe, Lubin ostatnio bardzo łatwo na wyjeździe, brak Grześka w tej chwili w ogóle im nie przeszkadza. Przed własną publicznością rozegrali do tej pory 12 spotkań, 1 przegrali z Jastrzębskim 2:3, a w pozostałych 11 spotkaniach stracili jedynie 3 sety i to 2 w ostatnim czasie z Olsztynem, gdy grają u siebie są nieprawdopodobni. Jutro powinno być podobnie, Czarni to taka drużyna, która z jednej strony umie się postawić i nawet urwać seta lepszej drużynie, a z drugiej potrafią przegrywać sety bardzo wysoko, w pierwszym meczu Skra zlekceważyła swoich rywali przegrywali już 2:0, ale ostatecznie wygrali 2:3, tu nie powinno tego być. Myślę, że łatwo wygrają to spotkanie, a za 3 dni czeka ich bardzo ważne spotkanie w lidze mistrzów, więc wątpię, żeby zawodnicy sami przeciągali to spotkanie i zagrają na 100%, bo 3 punkty też są potrzebne. Czarni tak naprawdę rozegrali do tej pory 2 ciężkie wyjazdy z ZAKSĄ 3:0 -15 pkt i Resovią 3:1 -9 pkt, tu czeka ich jeszcze trudniejsze spotkanie, bo Skra gra u siebie niesamowicie, mają w głowie, żeby wygrać mecz jak najszybciej, a Czarni od 2014 w Bełchatowie nie potrafią urwać nawet seta.

wilu1103

Pisanie Nie 25 Lut 2018 - 12:48 by wilu1103

Budowlani Toruń K - Bydgoszcz K

over 175.5 pkt

Kurs: 1.5
Fortuna

POLSKA: Liga Siatkówki Kobiet - Kolejka 19. Na godzinę 17:00 zostało zaplanowane spotkanie pomiędzy: Budowlani Toruń K vs Bydgoszcz K. Spotkanie zespołów z dołu tabeli.Budowlani Toruń K to aktualnie przed ostatnia ekipa w lidze. 12 punktów na ich koncie (4 zwycięstwa 14 porażek) przy bilansie setowym: 17-46. Bydgoszcz K jest jedną pozycję wyżej w lidze. Na swoim koncie siatkarki z Bydgoszczy mają 16 punktów. ( 5 zwycięstw 12 porażek) przy bilansie setowym: 22-40. W pierwszym spotkaniu tych drużyn siatkarki z Bydgoszczy nie dały większych szans Toruniankom. Wygrały niezwykle pewnie 3-0 ( 25-22 25-10 25-13). Szczególnie dwa kolejne sety były wręcz upokorzeniem dla Budowlanych. Dziś myślę że Toruń ma jakieś szanse na zwycięstwo w tym meczu. Tylko 4 punkty więcej ma Bydgoszcz + zaległy mecz. Jednak jak weźmiemy pod uwagę formę Bydgoszczy z meczów wyjazdowych to nie ma się czym zachwycać. Osiem gier wyjazdowych miał Bydgoszcz w tym sezonie. Wygrał "tylko" jeden raz i to z najsłabszą Dąbrową Górniczą. Toruń z wszystkimi zespołami z TOP 4 przegrywał 3-0 na własnym boisku. Jednak z drużynami z poza pierwszej czwórki był wstanie wygrywać sety. Dlatego nie chce mi się wierzyć aby znowu miały przegrać w trzech setach.

wilu1103

Pisanie Sob 3 Mar 2018 - 9:00 by wilu1103

Olsztyn - Asseco Resovia

Over 184.5 pkt

kurs 1.97
Astekbet

Wybrałem pojedynek Indykpola Olsztyn z Asseco Resovią, gdzie typuje over 184.5 pkt. Gospodarze mają bardzo fajną ekipę i wciąż walczą o play offy, muszą awansować tylko 1 miejsce wyżej, a brakuje im do tego tylko 6 pkt, myślę, że zrobią wszystko, by zagrać w PO, a z takim zespołem naprawdę mają duże szanse. Przed własną publicznością wygrali w tym sezonie 9 spotkań, przegrywając jedynie 2, z Treflem Gdańsk 2:3, oraz z ZAKSĄ, która nie dała im żadnych szans 0:3, ale oprócz tego ogrywali chociażby Skrę 3:2, czy Jastrzębski 3:0, choć to oprócz 3:0 z Kielcami, jedyne zwycięstwa do 0, przed własną publicznością. Ostatnio mieli ciężki terminarz, w ostatnich 4 spotkaniach mierzyli się w przegranych spotkaniach 0:3 z ZAKSĄ, 3:2 ze Skrą i 3:0 z Jastrzębskim (choć to tylko cud sprawił, że nie urwali nawet seta, przegrywali sety 36:34, 25:20 i 26:24, czegoś zabrakło). Resovia w sumie raz zagra dobre spotkanie, zaraz po nim słabsze i znowu lepsze, ciężko trafić jak zagrają, ale dopiero co awansowali do półfinału CEV Cup, a mecz odbył się kilka dni temu, więc mogą go trochę odczuwać, za to Olsztyn odpoczywa od 24 lutego. Pierwszy mecz obu ekip wygrała Resovia 3:0, choć Olsztyn mógł ograć o wiele więcej, nie widzę tu ponownie 3:0, Indykpol może powalczyć i wątpię, żeby w setach nie było zaciętej walki, over wydaje się być ciekawą opcją na to spotkanie.

wilu1103

Pisanie Sob 10 Mar 2018 - 15:01 by wilu1103

ŁKS Łódź K - Piła K

ŁKS Łódź K Handi -1.5 seta

Kurs: 1.89
Astekbet

Półfinału pucharu Polski, w którym zmierzą się ŁKS Łódź z Piłą, a typuje w tym meczu zwycięstwo ŁKS różnicą co najmniej 2 setów. Grania cokolwiek w kobietach jest dosyć ryzykowne, ale zespół z Łodzi ma silną ekipę, w lidze odniosły tylko 2 porażki, u siebie z Chemikiem Police 2:3, oraz na wyjeździe 3:1 właśnie z Piłą, porażka nie zdobywając punktu odcisnęła na nich ślad, gdyby zwyciężyły chociażby za 2 pkt, albo za 3 pkt, wtedy miałyby tylko 2-3 pkt straty do Chemika, a w tej chwili wynosi ona 5 pkt, a jednak lepiej mierzyć się w półfinale z kimś z drużyn Budowlanych Łódź, Piły lub Muszyny, bo te drużyny mają szanse na 4 miejsce, niż grać z Rzeszowem. Na pewno mają w głowie tamto spotkanie i będą chciały się zemścić, wygrać i to dosyć zdecydowanie, pierwszy mecz w lidze wygrały 3:0, a dodatkowego smaczku nadaje fakt, że w półfinale zapewne zmierzą się z inną drużyną z Łodzi, więc droga do pucharu jest tak naprawdę otwarta. Zawodniczki z Piły mnie nie zachwycają, w lidze przegrały już 6 spotkań wyjazdowych, jedyny minus typu, to to, że ŁKS 3 dni temu grały 5-setowe spotkania z Rzeszowem, za to zawodniczki Piły miały tydzień odpoczynku od spotkania, gdy łatwo ograły u siebie Muszynę 3:0, ja jednak wierzę w ŁKS i zwycięstwo bez nerwów.