Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

25092018

Pisanie

Liga Polska Handball Empty Liga Polska Handball

Cześć, zapraszam zainteresowanych i obstawiających polską piłkę ręczną. Zapraszam do komentowania wyników i stawiania prognoz.

Pisanie Wto 25 Wrz 2018 - 12:58 by Michalski1988

Na początek wrzuciłbym dzisiejszy mecz Vive Kielce - Pogoń Szczecin. Choć wynik wydaje się oczywisty, to myślę, że warto pograć tu na sumę punktów zarówno w całym meczu, jak i na Vive.

(lost)

Dziś w Kielcach Vive podejmują zespół z Puław. Azoty uchodzą za świetnie radzącą sobie w ofensywie drużynę naszej ligi. A Kielce? Vive udowadnia w tym sezonie że w ligowych potyczkach niemiłosiernie dziurawią bramkę podwórkowych rywali. Ostatnie cztery pojedynki tych drużyn kończyły się gradem goli. Myślę, że czeka nas popis strzelecki z obu stron, szczególnie gospodarzy.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Wto 30 Paź 2018 - 22:01, w całości zmieniany 1 raz

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 21:44 by Michalski1988

KS Vive Tauron Kielce 35 - 18 KS Azoty-Puławy

Czasami tak bywa, że z wielkiej chmury mały deszcz. Mój typ już po pierwszej połowie stał się mało realny do wygranej. O ile Vive trafiło 16 bramek, to goście zaliczyli ich tylko 7, będąc zupełnie nieudolni w ofensywie. Druga połowa troszeczkę bogatsza w bramki, ale ogólnie zaskakująco niska linia bramkowa w całym meczu.

avatar

Pisanie Wto 6 Lis 2018 - 18:44 by Michalski1988

MECZ: MKS Kalisz - KS Vive Tauron Kielce
TYP: MKS Kalisz Poniżej 24.5 (Liczba Goli strzelonych przez Gospodarzy)
KURS: 2,02
UNIBET
(lost)

Do Kalisza przyjeżdża mistrz Polski, który w ostatnim meczu doznał porażki w Barcelonie. Goście są bezwzględnym faworytem w tym meczu i na pewno będą chcieli odnieść bardzo wysokie zwycięstwo. W dotychczasowych wcześniejszych pojedynkach typowanych zespołów, Kielce nie straciły więcej niż 22 bramki. Dodatkowo zespół z Kalisza prezentuje się w tym sezonie bardzo słabo. Nie wydaje mi się, by w tym mecz był w stanie rzucić bardzo mocnej drużynie Vive 25 goli.

avatar

Pisanie Wto 6 Lis 2018 - 21:41 by Michalski1988

MKS Kalisz 27 - 37 KS Vive Tauron Kielce
TYP: MKS Kalisz Poniżej 24.5 (Liczba Goli strzelonych przez Gospodarzy) (27 bramek)

Mecz w Kaliszu zgodnie z przewidywaniami był dominacją Vive Kielce. Po pierwszej słabej połowie wynik pozwalał wierzyć w powodzenie typu. Jeszcze pewniej było na 12 minut przed końcem gdzie gospodarze musieli trafić 7 bramek, by popsuć mój typ. Końcówka niestety okazała się być bardzo otwarta, co spowodowało że gospodarze dobrze sobie postrzelali. Ostatecznie trafili 27 goli.

avatar

Pisanie Sob 8 Gru 2018 - 15:51 by Michalski1988

MECZ: MMTS Kwidzyń - Stal Mielec
TYP: Stal Mielec over 24,5 (Liczba Goli strzelonych przez Gości)
KURS: 1,78
U.N.I.B.E.T
(lost)

Gospodarze są faworytem tego spotkania, jednak moim zdaniem nie odjadą gościom na dużą ilość bramek w meczu. Chociaż w meczach drużyny z Kwidzynia pada mało bramek w tym sezonie, to goście prezentują otwarty handball i prognozuje tu overowe spotkanie. 25 bramek to pułap jaki Stal pokonywała w ostatnich 5 meczach, w tym również z wielkim Vive. Myślę, że jest to okazja i zbyt niska linia, dlatego warto spróbować.

avatar

Pisanie Pon 10 Gru 2018 - 18:17 by Michalski1988

MMTS Kwidzyń 29 - 20 Stal Mielec

Mecz niestety dla mojego typu był na niskiej linii punktowej i drużyna gości trafiła ledwie 20 punktów. Bardzo dobra defensywa gospodarzy uniemożliwiła gościom rzucenie wielu bramek, co i raz wyglądali oni bardzo nieporadnie pod bramką MMTS. Typ na minus.