Europa - Eurocup :: Comments

avatar

Pisanie Sro 7 Lis 2018 - 19:56 by Michalski1988

Lokomotiv Kuban 96 -72 Asseco Gdynia

Polski zespół przegrał wysoko z rosyjskim Lokomotiv i nie sprawił wielkiej niespodzianki w kolejnym meczu europejskich rozgrywek. Choć po trzeciej kwarcie gospodarze prowadzili tylko 4 punktami i wszystko wydawało się możliwe, to w czwartej kwarcie koszykarze z Kubanu pokazali wyższość klas i jakości zespołów, wygrywając ostatnią część meczu 20 punktami. Powoli przygoda Asseco z Eurocup'em dobiega końca.

avatar

Pisanie Sro 7 Lis 2018 - 21:19 by Michalski1988

Cedevita Zagreb 91 - 71 Limoges CSP
TYP: Limoges CSP (+ 7,0) handicap (+20,0)

Mecz w Zagrzebiu zupełnie nie trafiony. Gospodarze już w pierwszej kwarcie odjechali Francuzom, a w kolejnych kwartach nie pozwolili zbliżyć się Limoges do remisowego wyniku. Czwarta kwarta to odpuszczenie meczu przez gości, co tylko zwiększyło rozmiar porażki. Okazuje się że zespół francuski jest w fatalnej formie i nie ma żadnych nadziei, że ugra coś w tym roku w Europie.

avatar

Pisanie Sro 7 Lis 2018 - 22:18 by Michalski1988

NIESPODZIANKA DNIA
Monaco 80 - 86 Brescia

Za niespodziankę dnia uznaję przegraną Monaco z włoską Brescią. Kurs przedmeczowy na gości wynosił 4,85 (UNI.BET). Jeszcze wyższy kurs można było złapać na typowaniu live, gdzie gospodarze prowadzili 11 punktami, a kurs na włoską drużynę wynosił 12,50. Brescia w drugiej połowie doszła rywali punktowo a w ostatniej kwarcie uciekła rywalom i nie dała wydrzeć sobie zwycięstwa. Zaskakująca zmiana sytuacji w meczu pokazuje, że warto czasem za drobne zaryzykować na niespodziankę.

avatar

Pisanie Wto 8 Paź 2019 - 14:00 by andrzejszwedzki

Joventut-Brescia  08.10.2019/20:00
typ:powyzej 162,5 ptk.
kurs:2,04
forbet
Eurocup-gzupa C Joventut (5)-Brescia (1) Bardz intersujace spotkanie,zarazem trudne do oceny.Teoretycznie,biorac pod uwage dotychczasowe osiagniecia,faworytem jest druzyna Hiszpanska no i jest dzisiaj gospodarzem.Pierwszy swoj wyjazdowy pojedynek przegrala z Nanterre.Brescia z kolei pokonala u siebie,dobrze nam znany zespol z Kazania .rywale jeszcze ze soba nigdy sie nie spotkali a wiec ciezko jest na pewniaka wytypowac wynik 1x2.Duze ryzyko.Ja postaram sie poprawnie wytypowac sume punktow w calym meczu,mysle,ze to bedzie wiecej jak 162,5.Kurs wydaje sie byc wysoki,bo tak naprawde zespoly Hiszpanslie i Wloskie sa oszczedne w punktach,zartobliwie mowiac ale w tym przypadku jest to realne.Brescia jest w wysokiej formie,tak mi sie wydaje i bedzie odpowiadala punktami,Joventut bedzie z kolei dazyl do zwyciestwa