Pisanie Sro 13 Gru 2017 - 10:57 by faro2013

Gran Canaria - Ulm bez dogrywki
Typ under 175,5
Kurs 1,60.
Totolotek
Analiza. Gran Canaria to jeden z faworytów do wygrania grupy.Narazie zajmują oni 3 miejsce w tabeli z 4 zwycięstwami i 3 poniesionymi porażkami.w ostatnim pojedynku pokonali wysoko na swoim parkiecie Tofas 92-71.Ich przeciwnik zespól Ulm gra gorzej i zajmuje ostatnie miejsce w tej grupie z 2 zwycięstwami i 5 porażkami.W pierwszym pojedynku tych drużyn Ulm wygrało na swoim parkiecie 97-87 prezentując wtedy bardzo dobrą gre.

avatar

Pisanie Wto 9 Paź 2018 - 20:32 by ATR

Monaco - CZB  (w) 63-66
Typ:2 z OT
Kurs - 2,34
Expekt

Goście od lat byli stałym uczestnikiem najlepszej ligi w Europie czyli Euroligi. Teraz będą grać w innym pucharze. Monaco grało w Lidze Mistrzów w poprzednim sezonie teraz to się połączyło razem z Eurocup. Spodziewam się wyrównanego meczu a stawianie gospodarzy w roli dość solidnego faworyta to wg mnie błąd.

Ostatnio zmieniony przez ATR dnia Sro 17 Paź 2018 - 13:22, w całości zmieniany 1 raz

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 17:58 by Barti80

Unics Kazan - Rytas
Typ: zwycięzca meczu - Rytas
kurs: 4.8
Unibet

Jak dla mnie kursy na gości - Rytas w tym spotkaniu są zdecydowanie za wysokie. Rytas jest obecnie w kapitalnej formie, co nie możemy powiedzieć o Unics Kazań. Rytas w 1 kolejce pokonał Unicaje 80:72. Unics Kazań w 1 kolejce na wyjeździe pokonali 97:74 Mornar Bar - ale to nie było duże wyzwanie, dziś będzie na pewno większe dla ekipy z Rosji. Uważam, że w tym spotkaniu może dojść do niespodzianki, stawiam na zwycięstwo ekipy gości - Rytas.

(win)

Pojedynek francuskiego z koszykarskim zespołem Zenitu typowany jest w dość zbliżonych kursach. Unibet daje jednak minimalnie większy kurs na gospodarzy, co postaram się wykorzystać. Przede wszystkim atutem Lyonu będzie gra na własnym parkiecie, na którym spisują się znakomicie. Ostatni mecz gospodarze przegrali u siebie w maju tego roku. Goście natomiast już raz ulegli w tych rozgrywkach na wyjeździe, ponosząc porażkę z Parizanem w Belgradzie. Liczę na zacięty mecz i końcowy sukces Asvel.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Wto 30 Paź 2018 - 23:05, w całości zmieniany 1 raz

(win)

Dość zaskakująco niska linia na punkty skusiła mnie na typowanie tego meczu. Valencia jest wielkim faworytem tego meczu i bez problemu powinna wygrać to spotkanie, co dyskwalifikuje możliwość dogrywki. Hiszpanie jednak u siebie pokazują klasę, pewne rzuty za 3 oraz widowiskową grę, nawet na meczu z najlepszymi. Uważam że w tym meczu będą od pierwszych minut bardzo skuteczni i trafią złamią granicę 90 punktów. W tym wypadku od gości potrzebuje 62 punkty, co przy ich ostatnich wynikach jest normą.

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 23:02 by Michalski1988

Asvel Lyon-Villeurbanne 89 - 68 BC Zenit Saint Petersburg

Po pierwszej wyrównanej połowie zapowiadało się na wyrównany mecz. Jednak druga odsłona spotkania to totalna dominacja gospodarzy. Świetna defensywa i skuteczne kontry pozwoliły drużynie Lyonu rozgromić gości z Petersburga. Typ trafiony.

avatar

Pisanie Wto 30 Paź 2018 - 23:09 by Michalski1988

Valencia 87-66 Trento

Wynik tego meczu nie zaskakuje, podobnie jak typowany przeze mnie over w tym meczu. Po pierwszej wysoko punktowej połowie, druga pełna była chaosu i zrezygnowania ze strony gości. Ostatecznie typ minimalnie ale wchodzi.

(lost)

W Kazaniu gospodarze zmierzą się z niemiecką drużyną FS Frankfurt. Zarówno gospodarze jak i goście nie należą do drużyn wysoko punktujących w meczach, rzadkością są też kwarty z ponad 40-punktowym wynikiem. Gospodarze są także wielkim faworytem tego spotkania, więc wykluczam dogrywkę. Jeśli chodzi o linie punktowe to wydaje mi się, że w tym meczu wynik będzie oscylował na poziomie 140-150 punktów.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sro 31 Paź 2018 - 19:42, w całości zmieniany 1 raz

(win)

AS Monaco w tym sezonie zaczęło sezon w Europie w dobrym stylu. Przede wszystkim pokonali ostatnio na trudnym terenie turecki Galatasaray. Andorra natomiast notuje jeden z najsłabszych startów w sezonie. Zespół ten regularnie przegrywa swoje mecze.
Sądzę, że atut własnego parkietu oraz zdecydowanie lepsza forma Monaco, pozwoli im spokojnie wygrać ten mecz.

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 19:47 by Michalski1988

Unics Kazan 83 - 80 Fraport Skyliners Frankfurt
(163pkt)

Niezwykle zacięty mecz, gdzie o włos doszłoby do dogrywki. Gospodarze jednak celnym rzutem za trzy wywalczyli zwycięstwo w tym meczu. Nie tylko rezultat zaskakuje ale i suma punktów. Niezwykle dynamiczny mecz i wysoka skuteczność z obu stron, doprowadziły do wysokiego rezultatu w tym spotkaniu.

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 21:38 by Michalski1988

AS Monaco 81 - 73 MoraBanc Andorra
TYP: AS Monaco -4,5 handicap (-8,0)

Bardzo emocjonujące widowisko na francuskim parkiecie. Jeszcze w czwartej kwarcie zespoły zmieniały się na prowadzeniu. Jednak to gospodarze wykazali się większą skutecznością i wyrachowaniem w końcówce meczu. Odskoczyli rywala na wyrównanie. Mimo zaciętej walki moja propozycja okazała się trafna.

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 21:48 by Michalski1988

Asseco Gdynia 87 - 78 Limoges

Tego meczu nie typowałem, natomiast miłą niespodzianką jest wygrana polskiego zespołu z bardzo dobrym francuskim klubem. Gdynianie pewnie wygrali pierwszą kwartę, by w drugiej oddać pole do popisu gościom. Na szczęście druga połowa to popis graczy Asseco, co w końcowym rezultacie daje lekko zaskakujące zwycięstwo. Liczę że Gdynianie sprawią jeszcze kilka niespodzianek.

avatar

Pisanie Wto 6 Lis 2018 - 19:16 by Michalski1988

MECZ: Partizan Belgrade - Dolomiti Energia Trento
TYP: Partizan Belgrade -7.5 (handicap)
KURS: 1,90
U.N.I.B.E.T

Mecz w Serbii na pewno będzie przełamaniem dla któregoś zespołu, po kilku porażkach z rzędu w europejskich rozgrywkach. Ja stawiam na Partizan, który przede wszystkim ma żywiołową publiczność po swojej stronie. Dodatkowo gospodarze odnieśli ostatnio ligowe zwycięstwo i przerwali fatalną passę kilku porażek z rzędu. Partizan to również bardziej doświadczony klub, który potrafił bić się jak równy z równym w spotkaniach z gigantami Europy. Trento wygląda słabo i od początku października nie potrafi wygrać żadnego spotkania, a w Belgradzie również nie będzie łatwo.

avatar

Pisanie Wto 6 Lis 2018 - 21:56 by Michalski1988

Partizan Belgrade 76 - 71 Dolomiti Energia Trento
TYP: Partizan Belgrade -7.5 (handicap) (-5,0)

Po pierwszej kwarcie tego meczu wydawało się że gospodarze rozbiją dziś rywali z Trento. 15-punktowa przewaga pozwalała wierzyć, że nic złego w tym meczu nie jest w stanie zagrozić mojej propozycji. Jednak Partizan w drugiej kwarcie zupełnie się pogubił, dając tym samym znaki, że nie jest to drużyna z przed sezonu. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem ekipy z Belgradu, jednak handicap nie został osiągnięty. Jeszcze w czwartek kwarcie sytuacja wydawała się być dobra jednak Trento zdołało zbliżyć się do rywala.

(lost)

Mecz w Zagrzebiu prognozuje jako zacięte widowisko, w którym wszystko może się zdarzyć. Limoges to nie wygodny przeciwnik dla Cedevity, który już raz w tym sezonie ją pokonał. Na pewno nie można jednoznacznie być pewnym zwycięstwa w tym meczu którejkolwiek z drużyn. Po niespodziewanej porażce Francuzów z Asseco Gdynia muszą oni teraz walczyć o każdy punkt w kolejnych spotkaniach. Przewiduję, że w tym meczu do ostatniej minuty nie odpuszczą i handicap jest bardzo realny.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sro 7 Lis 2018 - 21:14, w całości zmieniany 1 raz