SpinBet24
Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Płatne typy, prawda czy fałsz?

+24
gepard433
ledeni
marecki777
bestia
vamoskamil
gibsoon
MichW
robinbuk
Pojo
Pawel Kot
kizior
Jajeeek
Berkos12
fazi1916
Hulk93
Damian Piątkowski
peuelute
Pyxe
kujka321
gierout
Tixed
pilonek
sss17
Obstawiamy
28 posters

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Obstawiamy Pon 5 Gru 2016 - 19:36

First topic message reminder :

Gdyby ktoś był zainteresowany to sprawdzam też strony które ogłaszają się jako najlepsze typy bukmacherskie - oczywiście płatne Wink Zerknijcie Wink

SPRAWDZAM PŁATNE TYPY

Obstawiamy

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 11
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down


Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Barti80 Pon 8 Paź 2018 - 2:40

Zgadzam się z kolegą powyżej, 95% to naciągacze. Nigdy nie płaćmy za typy, a jak już płacimy to obserwujmy dobrze typera przez pewien czas!

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by boywer Pon 8 Paź 2018 - 7:52

Mozna tez na jakiejs zaufanej stronie gdzie weryfikują typerów jak ktoś juz chce płacić.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by ATR Pon 8 Paź 2018 - 13:30

"Najlepsi" są ci co mają archiwum z łamakami 1/2 2/1 albo z kursami @3-@10 z 95%-100% skutecznością na przestrzeni wielu miesięcy  Very Happy

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Barti80 Pon 8 Paź 2018 - 13:42

Dokładnie łamaki to jest już coś, ale to albo szczęście, albo na prawdę ktoś jest na tyle ogarnięty w temacie, że posiada przecieki.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by MichW Pon 8 Paź 2018 - 14:37

Łamaki idzie wytypować w sportach gdzie pada sporo punktów np. w koszu gdzie dana drużyna jest mocna ale słabo wchodzi w mecz ale wiadomo że jest to już wyższa szkoła jazdy.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Barti80 Pon 8 Paź 2018 - 14:41

Tak to prawda w koszu się da, sam parę razy wytypowałem łamaka w koszu, ale tylko i wyłącznie udawało mi się to w NBA. Ale bardziej chodziło mi o piłkę nożną i kursy ponad 25 to jest mega sztuka Smile

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by MichW Pon 8 Paź 2018 - 14:46

No tak w piłce to już jest mega trudne no chyba że bazuje się na statystykach typu ile dane drużyny robiły ze sobą łamaki albo na podstawie sytuacji w tabeli no ale to już trzeba dużo w tym siedzieć żeby taki mecz złapać. Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by boywer Pon 8 Paź 2018 - 14:49

Najlepsze widzialem ogloszenia typu : Mam pewniaka kurs 10.00 dw haha
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Barti80 Pon 8 Paź 2018 - 15:04

No z takiego ogłoszenia też bym się zaśmiał Smile
Dokładnie łamaki w piłce nożnej są bardzo trudne do trafienia, już łatwiej jest trafić HT/FT: 1/1 Smile Też można całkiem duże kursy łapać w okolicach 3-4, no ale to nie 25 + Smile

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by MichW Pon 8 Paź 2018 - 16:02

Tych kanciarzy to już wielu spotkałem spamujących ofertami na pw. Pewnie teraz większość tych kont nie istnieje i dalej lecą na nowych profilach.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Barti80 Pon 8 Paź 2018 - 16:05

Masakra, ja to nie wiem, jak można płacić za typy Smile Zawsze wolałem liczyć na swoje umiejętności typerskie, niż na jakiś "profesjonalistów" ogłaszających i spamujących PW. Dlatego dobrze, że takie tematy jak ten istnieją i możemy przestrzegać przed oszustami.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by MichW Pon 8 Paź 2018 - 18:13

Chęć szybkiego zarobku przeważa. Pewnie większość z nas miała takie pokusy na początku zabawy z typowaniem. Oczywiście mowa tu nie tylko o kupowaniu pakietów ale i o odbijaniu się za przegrane typy. Wink

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by boywer Pon 8 Paź 2018 - 19:25

Niektórzy poprostu słabo się znają na sporcie a mają trochę kasy do zainwestowania dlatego szukają kogoś kto ma w miarę dobrą skuteczność,niestety tak jak mowicie na takim facebooku to wiekszość to oszuści.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Barti80 Pon 8 Paź 2018 - 20:10

Ale są różne strony sprawdzone z profesjonalnymi typerami, tam jak już coś na miejscu tych osób szukałbym sprawdzonych typów. Co najgorsze Ci oszuści próbują w perfidny sposób oszukiwać ludzi, a w dodatku są bardzo nachalni Smile

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by MichW Pon 8 Paź 2018 - 21:35

boywer napisał:Niektórzy poprostu słabo się znają na sporcie a mają trochę kasy do zainwestowania dlatego szukają kogoś kto ma w miarę dobrą skuteczność,niestety tak jak mowicie na takim facebooku to wiekszość to oszuści.

Czy ja wiem. Według mnie osoby które zdążyły sobie trochę dorobić raczej nie będą pchać się w typy a ulokują kasę w banku nawet na mizernym procencie, ale wiadomo że każdy jest inny więc mogę się mylić.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Płatne typy, prawda czy fałsz? - Page 3 Empty Re: Płatne typy, prawda czy fałsz?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach