SpinBet24
TYPY BY SKOWRON Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

TYPY BY SKOWRON

2 posters

Go down

TYPY BY SKOWRON Empty TYPY BY SKOWRON

Pisanie by skowron Czw 1 Lis 2018 - 7:15

Witam  w dziale TYPY BY SKOWRON
Jak już większość was wie bo pochodzi z mojej i Szymona grupy na Facebooku zajmuje się typowaniem zakładów.
Grupa na forum została założona w związku z licznymi informacjami o handlu moimi typami w tzw grupach VIP na co absolutnie nie daje przyzwolenia.
Również już wiecie, że typy podawane przeze mnie są zupełnie za free i tak pozostanie.
Do grupy można trafić na dwa sposoby
1) zaproszenie do grupy przeze mnie @Admin  jeżeli zobaczę, ze ktoś jest dzień czy dwa i nie napisał 100 postów a widać, że wykazuje jakąś aktywność.
2) napisanie na forum minimum 100 postów
3) - zarejestruj się u jednego z niżej podanych bukmacherów z linku forum (kliknięcie w nazwę bukmachera np. BETRALLY)
- postaw zakład za minimum 5 euro / 22 pln
-  następnie prześlij mi @Admin dane   ID/ login bukmachera, datę rejestracji, datę rozliczenia zakładu. (Uwaga aby pisać PW trzeb posiadać napisane minimum 15 postów)
- przesłać te dane możesz mi za pomocą  
* wiadomość PW   minimum 15 postów na forum aby odblokować konto  @Admin kliknij tu aby wysłać PW 

* za pomocą Facebooka do @skowron gdyż ja ponownie przechodzę weryfikacje    kliknij tu
Jeżeli nie masz dostępu do działu  Typy by skowron - Listopad 2018  oznacza to, ze nie otrzymałeś wcześniej dostępu, nie przesłałeś wymaganych danych itd. więc nie pytaj o to czy to zrobiłeś !!!

Lista bukmacherów
* EFbet ====> bonus 100 euro obrót 3 x 1.50 (klon bet365)
* BETRALLY  ===> bonus 100% do 100 euro  obrót po kursie 1.50
* Pin-up ===> bonus nawet 125% do 500 euro
* Campobet, Malina, Casinia ===> bonus 750 pln
* Bet-at-home ===> bonus 50% do 400 pln

Jeżeli chodzi o bukmacherów Astekbet, 22bet, Fan-sport prosimy o wstrzymanie się do momentu przywrócenia pełnej funkcjonalności strony.

TYPY BY SKOWRON Obstai12
Teraz w skrócie  przypomnę zasady jak gram i tylko osobą grającym w ten sposób gwarantuje o ile to możliwe zysk.
Nie nastawiamy się na 100% skuteczności bo to nie jest możliwe
Zależy mi na osiągnięciu zysku w okresie całego miesiąca.
Jak już wspomniałem wcześniej dość ważnym czynnikiem jest budżet startowy który moim zdaniem musi wynosić minimum 500 pln.
Przypominam, że na forum jest wielu bukmacherów oferujących 100% od depozytu czyli tak naprawdę możecie mieć wkład własny w  wysokości 50% a reszta w bonusie od bukmachera.


Kolejną ważną zasadą jest gra za max 50% posiadanego budżetu.  I tu przypominam jak ja startuje od budżetu 1000 pln czy euro a Ty od 500 to musisz zachować proporcje.
Jak stawiam za 400 to ty musisz postawić za 200  itd.
To chyba na początek na tyle.

UWAGA
Oczywiście grupa na Facebooku dalej będzie funkcjonowała ale
- typy będę podawał tam na kilka minut przed spotkaniem tak aby ktoś nie zdążył nimi handlować
- dalej możemy prowadzić na forum rozmowy
- no i wiadomo będzie tam też informacja jak trafić do grupy na forum


Menu główne naszego działu TYPY BY SKOWRON

w temacie  Typy by skowron - Listopad 2018 piszę posty tylko ja.

W temacie  Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem    komentujemy typy oraz sposób gry itd.

I wpadłem na temat tworzenia wspólnego kuponu dla zabawy z wysokim kursem za niskie stawki Wspólne AKO  Tu każdy może dodać i zaproponować jakieś swoje typy  WSPÓLNE AKO

W ten sposób będzie to bardziej czytelne i przejrzyste.
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

TYPY BY SKOWRON Empty Re: TYPY BY SKOWRON

Pisanie by Admin Czw 1 Lis 2018 - 10:01

Jeżeli ktoś nie otrzymał odpowiedzi oznacz to, że ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.
28 zgłoszeń i tylko dwa zgodne z regulaminem.

Za każdym razem coś nie tak
- brak ID lub loginu
- brak zakładu 
- rejestracja z innego linku
- zaśmiecanie mi e-maila zamiast pisać PW lun na fejsie
- wysyłanie 50 zrzutów zamiast napisanie trzech krótkich informacji.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach