SpinBet24
NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 6 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie

Strona 6 z 51 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 51  Next

Go down

30092016

Pisanie 

NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 6 Empty NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie




avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie :: Comments

avatar

Pisanie Pią 15 Gru 2017 - 23:19 by Master77

Boston Celtics - Utah Jazz
+8.5 Utah Jazz
Kurs: 1.56 (w)
Unibet

Faworytami w tym spotkaniu są gospodarze, czego troszkę nie rozumiem, według mnie spotkanie będzie na pewno bardzo wyrównane, a nawet troszkę większe szansę dawałbym dla gości. Boston zajmuje 1 miejsce w Konferencji Wschodniej, ale ostatnio gra w kratkę, widać zauważalny spadek formy. Utah Jazz zajmują obecnie 9 miejsce w Konferencji Zachodniej. Utah niestety swoje ostatnie cztery spotkania przegrał, ale mimo wszystko wierzę w ich dobre spotkanie w dzisiejszym meczu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 15 Gru 2017 - 23:28 by Master77

Milwaukee Bucks - Chicago Bulls
+ 11.5 Chicago Bulls
Kurs: 1.57 (w)
Unibet

W tym spotkaniu faworytem są gospodarze, ale jak wszyscy, którzy śledzą NBA, wiemy o tym doskonale, że Chicago Bulls jest ostatnio w bardzo dobrej formie i na pewno ich bym nie skreślał w tym spotkaniu. Gospodarze tego spotkania zajmują obecnie 3 miejsce w Konferencji Wschodniej, goście plasują się na 14 miejscu również w Konferencji Wschodniej. Tak jak wspomniałem wyżej Chicago jest w bardzo dobrej formie i wygrało swoje cztery ostatnie spotkania z rzędu. Również dwa ostatnie spotkania bezpośrednie padły łupem Chicago Bulls. Handicap +11.5 w stronę gości można grać tutaj śmiało.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 15 Gru 2017 - 23:30 by MichW

MECZ: Boston Celtics - Utah Jazz
TYP: Boston (z dogrywką)
KURS: 1.55 (p)
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Kolejnym moim typem jest ciągła gra w Boston. W niektórych źródłach pojawiały się różne doniesienia o kontuzjach stąd pewnie aż tak wysoki kurs na to spotkanie. Jednak według tego co wyczytałem wszystko jest bez zmian i Boston zagra dzisiaj optymalnym składem. Ostatnio potknęli się tylko na Dallas bo ciężko coś więcej powiedzieć o porażce z Bulls bez Irvinga. Irving wrócił właśnie na ostatnie spotkanie z Nuggets w którym mieliśmy pokaz dobrej koszykówki. Pomimo bdb postawy gości i tak gospodarze byli w stanie wygrać 124:118.

Dzisiaj spotkają się z Jazz które chyba na długo się wykoleiło. Goście mieli passę 6 zwycięstw z rzędu jednak po porażkach z OKC i Rakietami doznali bolesnych porażek z Bulls i z Bucks. Ciężko mi tutaj coś więcej napisać. Na pewno nastroje nie są dobre a rozpędzony Celtics powinien to skrzętnie wykorzystać. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 15 Gru 2017 - 23:33 by Master77

Houston Rockets - San Antonio Spurs
+11.5 San Antonio Spurs
Kurs: 1.52 (p)
Unibet

Houston Rockets - San Antonio Spurs to spotkanie rozpocznie się dzisiejszej nocy o godzinie 03:30, zdecydowanymi faworytami w tym spotkaniu są gospodarze, jednak myślę, że goście będą mogli nawiązać walkę w tym spotkaniu jak równy z równym. Gospodarze zajmują obecnie 1 miejsce w Konferencji Zachodniej, SAS zajmuje 3 miejsce również w tej samej Konferencji. 3 ostatnie spotkanie bezpośrednie wygrało SAS, ale w obecnym sezonie Houston Rockets są w kapitalnej formie. Dlatego myślę, że handicap +11.5 w stronę gości jest tutaj dobrym i jak najbardziej możliwym typem.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 16 Gru 2017 - 0:59 by MichW

MECZ: Orlando Magic - Portland Trail Blazers
TYP: Poniżej 214.5pkt
KURS: 1.5  (w)
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Obie ekipy w sporym dołku i z problemami kadrowymi. Orlando ostatnie 5 meczów bilans 1 zwycięstwo po dogrywce oraz 4 porażki. Dzisiaj powinien zagrać Gordon ale na pewno jego dyspozycja stoi pod znakiem zapytania.

Portland identyczny bilans. Przełamali serię porażek zwycięstwem z Heat ale po niezbyt porywającym stylu. Dzisiaj powinien wrócić Nurkic a na ławkę pójdzie Collins. Kolejny znak zapytania pod względem formy.

Under jak najbardziej realny.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 16 Gru 2017 - 1:07 by MichW

MECZ: Denver Nuggets - New Orleans Pelicans
TYP: Powyżej 216pkt
KURS: 1.5 (p) bez dogrywki
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Zapowiada się ciekawy dla oka mecz. Obie ekipy są w formie. Nuggets ostatnio ulegli 124:118 w Bostonie jednak patrząc na ich możliwości to ten wynik można ocenić jako pozytyw. Pelikany 5 ostatnich meczów to aż 3x over 120pkt w tym w meczach z Rockets i 76ers. Również linię pokryli w nie tak dawnym spotkaniu z Nuggets przed własną publicznością zakończonym wynikiem 123:114. Mecz powinien być szybki z dużą ilością punktów. Linia bardzo korzystna moim zdaniem.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 16 Gru 2017 - 1:08 by MichW

Typ wyżej oczywiście linia 216.5 a nie 216.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 16 Gru 2017 - 23:57 by MichW

MECZ: Cleveland Cavaliers - Utah Jazz
TYP: Utah (+11.5)
KURS: 1.6  (w)
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Tym razem postanowiłem zagrać w stronę Jazz którzy ubiegłej nocy bdb poradzili sobie z Bostonem nie pozwalając dogonić się i praktycznie od 2 kwarty kontrolując wynik aż do końca. Cleveland jak wiadomo lubi odpuszczać mecze przy wysokim prowadzeniu także nawet jak zagrają świetnie to nie powinno skończyć się zbyt wysoką wygraną.

Jeśli chodzi o statystyki to dwa ostatnie mecze w Cleveland padały łupem gospodarzy ale różnica wygranej nie przekroczyła 10pkt.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 17 Gru 2017 - 0:28 by MichW

MECZ: Memphis Grizzlies - Boston Celtics
TYP: Boston (-3,5)
KURS: 1,6 (w)
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Długo myślałem nad tym meczem i początkowo miałem go odpuścić gdyby nie info o kontuzjach. U gospodarzy nie zagra dzisiaj Parsons (wczoraj 9pkt, 4 asyst, 3 zbiórki) oraz co bardzo prawdopodobne wczoraj najlepszy na boisku Evans (22pkt). Patrząc na ilość grających koszykarzy to sama strata Parsonsa boli a jeżeli dołożymy do tego Evansa to nie wróżę dzisiaj gospodarzom wysokiego dorobku punktowego.

Wczoraj Boston został zatrzymany przez Jazz. Jednak trzeba tutaj docenić grę gości którzy utrzymywali zdobyte w 2Q prowadzenie aż do końca. Celtics walczyli do samego końca jednak w 4Q Jazz trafiali wszystko z dystansu także odrobienie strat było praktycznie niemożliwe.

Memphis wygrali wczoraj z Atalntą 96:94 po udanej pogoni w 2 połowie. Tutaj ciężko coś więcej napisać bo Atlanta gra tak samo chaotycznie co Grizzlies i ratuje ich głównie Schroder. Wynik 96:94 mówi tutaj bardzo dużo o dyspozycji obu drużyn.

Bostończycy nie wygrali w Memphis od 8 lat jednak chyba lepszej sytuacji do przełamania tej passy mieć nie będą. Słabe Grizzlies + problemy z kontuzjami. Ten mecz Boston musi wygrać.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 17 Gru 2017 - 0:58 by MichW

MECZ: New York Nicks - Oklahoma City Thunder
TYP: Oklahoma powyżej 100.5pkt
KURS: 1,65 (p)
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Po raz kolejny liczę na przebudzenie faworyta. W tym przypadku mam nadzieję na otwarty mecz. Po stronie NY zabraknie Porzingisa który jak wiadomo jest główną bronią ekipy z NY który często uspokaja grę kiedy sytuacja tego wymaga. Po drugie stronie zabraknie Adamsa głównego zbierającego OCT. Ostatnie 4/5 bezpośrednich meczów to pokryty over. Myślę że aż taką niską linię goście dzisiaj pokryją.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 17 Gru 2017 - 1:54 by MichW

MECZ: Houston Rockets - Milwaukee Bucks
TYP: Milwaukee powyżej 103.5pkt
KURS: 1,65 (w)
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Kolejnym moim typem na dziś jest over Bucks którzy ostatnio prezentują się całkiem nieźle jak na swoje możliwości. 5 ostatnich meczów to 3 zwycięstwa i 2 porażki. Przegrane mecze rozegrali w całkiem niezłym stylu także i tutaj za dużo do nich uwag mieć nie można.

Houston dzisiaj pewnie zagra bez Capeli który notuje w okolicach 10 zbiórek na mecz i to jest mój główny powód do gry overa gości. Pare punktów powinno paść właśnie po zbiórkach no i warto zaznaczyć że Houston nie koncentruje się zbyt mocno na obronie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 17 Gru 2017 - 2:00 by MichW

MECZ: Miami Heat - Los Angeles Clippers
TYP: LA (+7.5)
KURS: 1,65 (w)
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Obie ekipy grały wczoraj swoje mecze. LA jest w formie jednak mocno falowali w meczu z Wizards. Mogli spokojnie wygrać, ale nie skorzystali z prezentów które zostawili im gospodarze. Heat natomiast stoczyło zacięty i zarazem wygrany mecz z Hornets. Myślę że obie ekipy nie będą dzisiaj w super dyspozycji i raczej spodziewam się tutaj wolnego meczu w którym żadna z ekip nie odskoczy na większą ilość punktów. Co ciekawe patrząc na historię to goście mają lepszy bilans h2h od gospodarzy.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 17 Gru 2017 - 19:43 by MichW

MECZ: Toronto Raptors - Sacramento Kings
TYP: Toronto (-1,5) 1 kwarta
KURS: 1,5 (w)
BUKMACHER: Fortuna
ANALIZA:

Myślę że bukmacherzy dobrze ocenili to spotkanie. Myślę że Toronto powinno spokojnie wygrać ten mecz. Gospodarze są na fali. Zajmują 3 miejsce w konferencji wschodniej z bilansem 19zw-8por. Sacramento ma odwrotny bilans z tą różnicą że wygrali jeden mecz więcej (9-19). Obie ekipy spotkały kilka dni temu i skończyło się pewnym zwycięstwem gości 102:87. W tamtym spotkaniu gospodarze wygrali wszystkie kwarty także myślę że i tym razem może być podobnie. W tym przypadku wybrałem niski handicap na pierwszą kwartę który moim zdaniem ma duże szanse powodzenia.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 17 Gru 2017 - 23:06 by MichW

MECZ: Washington Wizards - Cleveland Cavaliers
TYP: Cleveland powyżej 104.5pkt
KURS: 1,65 (w)
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Długo nie musiałem się zastanawiać nad tym meczem. Wizards - Cavaliers te mecze zawsze dostarczają ogromnych emocji, zwrotów akcji i sporą ilość punktów. Nie wiem dlaczego bukmacherzy faworyta widzą po stronie Wizards tym samym wystawiając bardzo niską linię na over Cavs. Zdecydowanie większe problemy z grą mają Czarodzieje niż Cavs które gra coraz lepiej choć oczywiście i oni mają swoje bolączki jak dłuższe fragmenty z słabą grą. Lekkim minusem jeżeli chodzi o typy jest również gra dzień po dniu Cavs jednak mieli oni 4 mecze pod rząd rozegrane u siebie także w tym spotkaniu na pewno nie będą się oszczędzać. Statystycznie wspomnę jeszcze o tym że obie drużyn grały ze sobą miesiąc temu i wtedy padł wynik 122:130 dla Cavs.

Z nowych info o kontuzjach:
Cavs: Brak Wade'a
Wizards: Niepewny występ Portera.

Powodzenia.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 18 Gru 2017 - 22:30 by MichW

Ktoś będzie podliczał te typy do konkursu czy dział już jest martwy?

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 51 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 51  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach