SpinBet24
NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 28 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie

Strona 28 z 51 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 51  Next

Go down

30092016

Pisanie 

NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 28 Empty NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie




avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie :: Comments

avatar

Pisanie Nie 8 Kwi 2018 - 23:50 by MichW

MECZ: Los Angeles Clippers - New Orleans Pelicans
TYP: NOP (-3,5)  (w)
KURS: 1.57
BUKMACHER: fortuna

Wiadomo jaka jest sytuacja w tabeli. Pelikany nad krawędzią spadku z top8 a z drugiej strony wciąż w grze o top4. Clippers natomiast w kiepskich nastrojach, nawet zwycięstwo zbyt mocno ich do PO nie zbliżą. Myślę że w tych okolicznościach warto spróbować grę w gości.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 11 Kwi 2018 - 0:30 by MichW

MECZ: Indiana Pacers - Charlotte Hornets
TYP: Hornets powyżej 105,5pkt  (w)
KURS: 1.67
BUKMACHER: fortuna

Po ostatnim spotkaniu w którym zmierzyły się tak jak dzisiaj Pacers z Hornets Ci pierwsi mają klarowną sytuację bowiem skończą fazę zasadniczą na 5 miejscu. Hornets notuje ostatnio bardzo dobry okres i przewiduję że dzisiaj powalczą o zrewanżowanie się za ostatnią porażkę w overowym spotkaniu.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sro 11 Kwi 2018 - 18:22, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 11 Kwi 2018 - 0:40 by MichW

MECZ: Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers
TYP: Poniżej 226,5pkt  (p)
KURS: 1.5
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:
Tym razem idę na przeczucie. Sytuacja w tabeli jest dosyć klarowna. 76ers walczą z Cavs o 3 miejsce jednak dzisiejsze zwycięstwo już takową lokatę powinno im zapewnić. Spodziewam się zwycięstwa gości ale bez fajerwerków. Tutaj wspomniałem o przeczuciu bo Phila notowała głównie overowe mecze jednak ten ostatni mecz z Dallas pokazał że głównie już liczyło się dla nich zwycięstwo stąd po zrobieniu przewagi resztę meczu mieli przeciętną. Głównie o ilości punktów będzie zależała dyspozycja Atlanty która ostatnio miała całkiem dobrą serię u siebie. Jednak widać że Phila ma na nich patent także nie powinno mieć to zbyt dużego odzwierciedlenia dzisiaj. Ostatni mecz w Atlancie zakończył się wynikiem 91:101. Patrząc na sytuację obu ekip przewiduję under po dosyć korzystnej linii.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sro 11 Kwi 2018 - 18:22, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 11 Kwi 2018 - 0:51 by MichW

MECZ: Washington Wizards – Boston Celtics
TYP: Boston (+9,5)  (p)
KURS: 1.56
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:
Sytuacja dosyć klarowna. Po rundzie zasadniczej Boston zajmie 2 lokatę w konferencji wschodniej. Niewiele wskazuje na to żeby Wizards miało poprawić swoją pozycję choć na pewno będzie im na tym zależeć. Jednak ciężko znaleźć jakieś pozytywy w ich grze bowiem ostatnie 4 mecze przegrali dając się ograć m.in Bulls i Hawks (u siebie). Celtics również ulegli z Hawks jednak u nich nie można mówić wprost o kryzysie bowiem była to ledwie 4ta porażka w ostatnich 10 meczach, a wiadomo jaką mają sytuację (pewne 2 miejsce i kontuzje). Warto zauważyć że jak przegrywają to niewielką różnicą punktową i myślę że postawią się Wizards na luzie pokrywają handi. Wizards ponownie się zgrywa po powrocie Walla także muszą się bardziej skupić na znalezieniu najlepszego ustawienia niż na wygraniu tego meczu za wszelką cenę.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sro 11 Kwi 2018 - 18:23, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 11 Kwi 2018 - 0:57 by MichW

MECZ: Dallas Mavericks - Phoenix Suns
TYP: Phoenix (+6,5)  (w)
KURS: 1.59
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Obie ekipy już nie zmienią swoich lokat także na luzie mogą dograć końcówke sezonu. Ciężko tutaj wskazać faworyta bowiem obie drużyny są na podobnym poziomie stąd uważam że całe spotkanie będzie zacięte.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sro 11 Kwi 2018 - 18:23, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 11 Kwi 2018 - 1:00 by MichW

MECZ: Utah Jazz - Golden State Warriors
TYP: Utah (-5,5)  (w)
KURS: 1.53
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Utah nadal walczą aby utrzymać się w top4 natomiast goście nic nie muszą. Nadal z wyjściowej optymalnej piątki są tylko Green, Thompson i Durant. Pewnie goście nie będą forsować tempa oszczędzając swoich najlepszych graczy stąd gospodarze powinni dosyć luźno wziąć ten mecz.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sro 11 Kwi 2018 - 18:23, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 11 Kwi 2018 - 1:02 by MichW

MECZ: Los Angeles Lakers - Houston Rockets
TYP: LA Lakers powyżej 102,5pkt  (p)
KURS: 1.62
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

W oczy rzuca się bardzo niska linia na over Lakers. Co prawda obie ekipy ostatnio grają bardzo przeciętnie jednak już spotkania bezpośrednie są bardzo overowe stąd uważam że nie inaczej będzie i tym razem, i obie ekipy narzucają troche punktów.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 12 Kwi 2018 - 1:50 by MichW

MECZ: Cleveland Cavaliers – New York Knicks
TYP: NY Knicks (+16,5)  (w)
KURS: 1,58
BUKMACHER: fortuna
Cavs już pewnie są czwartego miejsca w konferencji i tej lokaty już nie zmienią także myślę że nie będzie dużej napinki na wynik a grając na spokojnie nie sądzę żeby mieli aż takie handi nabić. Ostatnio co prawda Cavs zrobiło -14 właśnie z Knicks jednak jeszcze mieli szanse na 4 miejsce i z drugiej strony bronili się przed Pacers. Co do Knicks jak na swoje możliwości nie ma co do nich mieć pretensji za porażki, jednak ostatnio nie dostali przysłowiowego lania także jako taki poziom potrafią utrzymać. Wystarczą dobre ich dwie kwarty i problemu z handi być nie powinno.
Warto pyknąć na fortunie bo w tym typie mają ogromną różnicę na + względem konkurencji.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 12 Kwi 2018 - 18:21, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 12 Kwi 2018 - 1:53 by MichW

MECZ: Boston Celtics - Brooklyn Nets
TYP: Boston (+3,5)  (w)
KURS: 1,67
BUKMACHER: fortuna

Boston b2b jednak myślę że będą chcieli u siebie się zrehabilitować za wczorajszą wysoką porażkę z Wizards. Nets złapali przyzwoitą formę jednak Celtowie mają na nich patent regularnie ich ogrywają co myślę że powinno dzisiaj zaważyć.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 12 Kwi 2018 - 18:21, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 12 Kwi 2018 - 1:56 by MichW

MECZ: Chicago Bulls - Detroit Pistons
TYP: Pistons (z dogrywką)  (w)
KURS: 1,52
BUKMACHER: fortuna

Pistons od dłuższego czasu prezentują dobrą formę i myślę że tym składem spokojnie ograją Bulls chcąc dobrze zakończyć dosyć przeciętny sezon. Ciężko znaleźć jakieś argumenty po stronie gospodarzy które miałyby ich ponieść do zwycięstwa. Stawiam na lepszych kadrowo gości.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 12 Kwi 2018 - 18:22, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 12 Kwi 2018 - 1:57 by MichW

MECZ: Orlando Magic – Washington Wizards
TYP: Wizards (-3,5)  (p)
KURS: 1,61
BUKMACHER: fortuna
Tutaj myślę że mocno prawdopodobny bet. Wizards wciąż z dużymi szansami na 6 miejsce bowiem rywale przed nimi mają ciężkie mecze m.in Raptors z Heat gdzie myślę że ekipa z Toronto się zepnie żeby mieć właśnie Heat w pierwszej fazie bowiem Wizards jest na tyle nieprzewidywalne że do playoff mogą osiągnąć dobrą dyspozycję. Wracając do meczu to samo Wizards może ten mecz przegrać bo nie wierzę w dobre spotkanie Magic których dokładnie obserwowałem w meczu z Hornets i wtedy nie stawiali żadnego oporu, punktami trzymał ich tylko Augistin co nie wystarczyło do uniknięcia kompromitacji. Natomiast Wizards się spięło mocno na Celtics także na pewno i dzisiaj zagrają na 100% bowiem cel jest jasny także z dobrym poziomem koncentracji nie powinno być problemu. Ten mecz goście powinni łatwo wygrać.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 12 Kwi 2018 - 18:22, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 12 Kwi 2018 - 2:00 by MichW

MECZ: Miami Heat - Toronto Raptors
TYP: Toronto (+6,5)  (p)
KURS: 1,59
BUKMACHER: fortuna

Dziwna linia moim zdaniem. Oczywiście Heat będą chcieli wygrać to spotkanie jednak i na tym zapewne będzie zależeć gościom którzy na ten mecz powinni się spiąć. Ostatnią pozycję w konferencji zajmuje Wizards które myślę że jest trudniejszym rywalem w playoffach od Heat a wszystko wskazuje na to że właśnie w pierwszej rundzie zobaczymy parę Heat-Raptors o ile goście dzisiaj wygrają. Kadrowo nie ma porównania i myślę że goście powinni wygrać to spotkanie.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 12 Kwi 2018 - 18:23, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 12 Kwi 2018 - 2:01 by MichW

MECZ: Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets
TYP: Denver powyżej 104,5pkt  (w)
KURS: 1,6
BUKMACHER: fortuna

Hit dzisiejszej nocy czyli bezpośrednie spotkanie którego rangą jest zapewnienie sobie awansu do playoffów. Pierwsza myśl to gruby over. Minnesota broni ostatnio bardzo słabo. Kiedy zajrzało im w oczy widmo odpadnięcia z playoffów to się spieli i ograli wysoko Lakers oraz Memphis. Jednak rywale byli na tyle lajtowi że ciężko ich niski pułap punktowy wziąć za dowód na poprawę obrony Timberwolves. Tutaj myślę że problemy nadal są i Denver spokojnie powinno to wykorzystać. Kiedy Nuggets muszą wygrywać to pokazali że potrafią kręcić nawet over 130 także nie robi im problemu że rywal zdobędzie te 110-120pkt. Spodziewam się tutaj "wojny" i myślę że zobaczymy dzisiaj mega fascynujące spotkanie. Osobiście trzymam kciuki za Nuggets, bo ostatnio ich gra na prawdę może się podobać. GO Nuggets!

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 12 Kwi 2018 - 18:23, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 12 Kwi 2018 - 2:04 by MichW

MECZ: LA Clippers - LA Lakers
TYP: Powyżej 212,5pkt  (w)
KURS: 1,59
BUKMACHER: fortuna

Derby rządzą się swoimi prawami brzmi słynne zdanie i tak pewnie będzie i tym razem. Clippers trochę przygaszone po stracie szans na playoffy może się dzisiaj odkuć na lokalnych rywalach. Lakersi również ostatnio prezentują się przeciętnie stąd zbyt duże obrony dzisiaj nie będzie i myślę że obie ekipy trochę porzucają.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 12 Kwi 2018 - 18:23, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 12 Kwi 2018 - 2:08 by MichW

MECZ: Portland Trail Blazers - Utah Jazz
TYP: Utah (+4,5)  (p)
KURS: 1,67
BUKMACHER: fortuna

Mecz który za dużo w tabeli nie zmieni. Bezpośrednia walka o 3 miejsce która nadal nie wiadomo jakiego rywala w playoffach da bo w tabeli spory ścisk. Stawiam na formę która zdecydowanie jest po stronie gości którzy szturmem wpierw wpadli do top8 a potem wyważyli drzwi do top4. Dzisiaj myślę że udowodnią po raz kolejny moc i wygrają to spotkanie z trochę przygaszoną ekipą z Portland która od pewnego czasu myśli głównie o po które zapewnili sobie już dawno.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Czw 12 Kwi 2018 - 18:24, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 28 z 51 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 51  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach