SpinBet24
NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 48 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie

Strona 48 z 51 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50, 51  Next

Go down

30092016

Pisanie 

NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 48 Empty NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie




avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie :: Comments

avatar

Pisanie Pią 9 Lis 2018 - 13:31 by MichW

Oklahoma CT 98 - 80 Houston Rockets

Warto było poszukać alternatywy bowiem under wszedł gladko a gospodarze zrobili lekką niespodziankę dla typujących wychodząc odmienieni po meczu z Cavs. Bez Westbrooka gładko ograli Rakiety który z trio Capela, Paul, Harden zrobili lediwe 80pkt.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 9 Lis 2018 - 13:35 by MichW

Phoenix Suns 109 - 116 Boston Celtics

W tym meczu wydawało się że ogromna sensacja wisi w powietrzu. Słońca prowadziły już 17stoma punktami w 4Q! Wtedy Boston rzucił się do odrabiania strat doprowadzając do remisu 100:100. Ostatecznie wygrali po dogrywce. Co za mecz!

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 10 Lis 2018 - 0:38 by MichW

MECZ: Sacramento Kings – Minnesota Timberwolves (win)
TYP: Poniżej 237.5pkt
KURS: 1.51
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:
Myślę że linie wystawiane są jeszcze na podstawie meczów Kings i Timberwolves w poprzednim sezonie bo obecnie ciężko mi znaleźć argument za tym aby obie ekipy luźno sobie porzucały ponad granicę 110pkt.
Goście mają ogromne problemy. Praktycznie punktuje 5-6 zawodników i jeżeli żaden z nich porządnie nie odpali to mają jako zespół problemy z dobiciem do 100-110pkt nie mówiąc już o jakiś wyższych zdobyczach.
Kings widać że w tym sezonie prezentują się o wiele lepiej niż w poprzednim. Sprawili już kilka niespodzianek między innymi pokonując Oklahomę gdzie padł spory over jednak już w innych meczach z mocnymi ekipami zdarzały im się undery jak z Bucks i Raptors. Nie spodziewam się po nich dzisiaj szalonego meczu bowiem goście w obecnej sytuacji muszą mocniej popracować w obronie a na pewno mają do tego predyspozycje. Inaczej gospodarze pewnie odjadą z wynikiem bo z kolei Minnesota nie ma ludzi na ławce którzy trzymaliby im wynik.
Linia w mojej ocenie grubo przesadzona. Jeżeli nie będą się dziać dziwne rzeczy to powinna spokojnie wejść.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob 10 Lis 2018 - 21:34, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 10 Lis 2018 - 0:42 by MichW

MECZ: Atlanta Hawks – Detroit Pistons
TYP: Poniżej 230.5pkt (lost)
KURS: 1.5
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:
Kolejny under i tutaj myślę że jestem trochę bardziej spokojny o bet niż w drugim meczu bowiem w ostatnich spotkaniach ekipa z Detroit dobrze trzyma się w obronie rzadko pozwalając swoim rywalom na dobijanie do 110pkt. Ostatnio przełamali passę porażek ogrywając Magic 96:103. Wynik utwierdza mnie w przekonaniu że i tym razem goście mocniej popracują w obronie a w ataku postarają się o zrobienie tych 100pkt z hakiem co powinno im pomóc w odniesieniu kolejnej wygrany.
Hawks za to grają bardzo dynamicznie jednak ich akcje często są mocno chaotyczne. Szybkie podana po straconych punktach i rajdy pod kosz rywala. Taka gra absolutnie nie powinna zaskoczyć Pistons. Spodziewam się że z czasem ich średnia punktowa będzie maleć. Już z Hornets i Knicks wypadli przeciętnie nie dochodząc do 110pkt. Przy lepszych ekipach pewnie będą mieli problemy z robieniem 100pkt a do takich drużyn myślę że można zaliczyć właśnie Pistons.
Linia w mojej ocenie przesadzona o co najmniej 10pkt. Jak będzie przekonamy się tradycyjnie po meczu.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Sob 10 Lis 2018 - 21:34, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 10 Lis 2018 - 1:08 by Michalski1988

MECZ: Miami Heat - Indiana Pacers
TYP: Miami Heat
KURS: 2,12
U>N>I>B>E>T
(lost)

Mecz w Maiami powinien być wyrównany. Bukmacherzy zgodnie delikatnie większą szansę dają jednak Indianie. Ja zasugeruje się dwiema poprawnościami i postawię na Maiami. Po pierwsze Miami notuje serię dwóch zwycięstw z rzędu a Pacers zaliczają podobną passę, tyle że porażek. Po drugie Indiana ostatnio przegrywa mecze, bo bazuje głównie na jednym graczu - mianowicie Oladipo. Coraz częściej ich rywale to rozczytują. Po za tym wydaje mi się, że Heat tworzą zespół, pomaga z ławki Wade i to może być kluczem do sukcesu w tym spotkaniu.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sob 10 Lis 2018 - 14:26, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 10 Lis 2018 - 1:17 by Michalski1988

MECZ: Utah Jazz - Boston Celtics
TYP: Over 205,5
KURS: 1,96
U>N>I>B>E>T
(win)

Mecz Utah Jazz i Boston Celtics w tamtym sezonie uznałbym za pewniaka jeśli chodzi o sumę w meczu poniżej 200 punktów. W tym sezonie już kilka razy przeliczyłem się na gospodarzach, którzy potrafią zaskakiwać pojedynczymi wysoko punktowymi kwartami. Stawiam tym razem na over, zwłaszcza że goście w tym sezonie również pokonują barierę 200 punktów w swoich spotkaniach i to regularnie. Moim zdaniem wystarczy jedna mocno-overowa kwarta by przekroczyć proponowaną przeze mnie linię.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sob 10 Lis 2018 - 14:40, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 10 Lis 2018 - 1:23 by MichW

Wade nie będzie grać po narodzinach córki także ciężkie zadanie dla Heat. Myślę że tym razem Whiteside będzie miał duże problemy o ile ostatnio nie został przeczytany przez Spurs o tyle teraz Pacers powinno wyciągnąć wnioski z tamtego meczu. Ciężkie spotkanie do typowania.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 10 Lis 2018 - 1:27 by Michalski1988

MECZ: Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves
TYP: Over 18.5 (Rose, Derrick) punkty
KURS: 1,70
U>N>I>B>E>T
(win)

Mecz Sacramento z Minessotą powinien obfitować w wiele trafień, a wysoka linia punktowa nakazuje grać na "overy". Stawiam na Derricka Rose'a, który w ostatnich meczach razem z Buttlerem stanowił o sile ofensywnej dzisiejszych gości. Dodatkowo Rose świetnie odnajduje się w grze w szybkim tempie spotkania i powinien dziś być jedną z najjaśniejszych postaci tego wydarzenia. W ostatnich dwóch meczach Minnesoty typowany przeze mnie zawodnik był najskuteczniejszym graczem Timberwolves, co powinno dać mu szansę na pewny występ w pierwszym składzie i grę w większości czasu tego pojedynku.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sob 10 Lis 2018 - 14:54, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 10 Lis 2018 - 1:32 by Michalski1988

MichW napisał:Wade nie będzie grać po narodzinach córki także ciężkie zadanie dla Heat. Myślę że tym razem Whiteside będzie miał duże problemy o ile ostatnio nie został przeczytany przez Spurs o tyle teraz Pacers powinno wyciągnąć wnioski z tamtego meczu. Ciężkie spotkanie do typowania.

O tym że Wade nie wystąpi nie wiedziałem. Dzięki za info choć już troszkę za późno. Nie zagra też pewnie Dragić i kadra robi się węższa. Ale Indiana też ostatnio rozczarowuje. Grają tylko na Oladipo i nie tworzą spoistej drużyny. Mecz moim zdaniem 50 na 50. Postawiłem już na Miami, więc będę im kibicował.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 10 Lis 2018 - 1:35 by MichW

Wade już nie grał w ostatnim meczu, teraz przedłużyli mu wolne. Co do Indiany faktycznie nie zawodzi tylko Oladipo który kręci ładne liczby. Reszta wygląda przeciętnie lub słabo także zapowiada się na pojedynek Whiteside - Oladipo kto bardziej pomoże zespołowi to pewnie przybliży swój team do zwycięstwa. Wink

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 10 Lis 2018 - 14:37 by Michalski1988

Miami Heat 102 - 110 Indiana Pacers
TYP: Miami Heat (lost)

Spotkanie w Maiami miało dwa scenariusze w obu połowach. W pierwszej połowie po równorzędnej walce prowadziło Miami 8 punktami. W drugiej Indiana zabrała się do roboty i sybko wyrównała stan meczu, by objąć prowadzenie i wygrać to spotkanie. Niestety przed meczem nie wziąłem pod uwagę, że nie zagra Dwayne Wade i brakowało tego zawodnika głównie z w końcówce zawodów. Bukmacher się nie mylił, ja tak.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 10 Lis 2018 - 14:44 by Michalski1988

Utah Jazz 123 - 115 Boston Celtics
TYP: Over 205,5 (238 punktów)

Mecz w Utah pomiędzy Jazz i Celtics pokazał, jak bardzo sezon 2018/2019 różni się od poprzedniego. Zdobycz punktowa w tym spotkaniu obu drużyn byłaby nie do pomyślenia w poprzednich rozgrywkach. Koszykarze przerzucili linię typowaną przez bukmachera o ponad 30 punktów. Na szczęście udało mi się przewidzieć taki obrót sprawy i tym razem zespół z Utah nie zawiódł. Typ trafiony.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 10 Lis 2018 - 14:53 by Michalski1988

Sacramento Kings 121 - 110 Minnesota Timberwolves
TYP: Over 18.5 (Rose, Derrick) punkty (21 punktów)

Ostatni typ minionej nocy okazał się trafiony. Zarówno udało mi się przewidzieć dosyć sporą liczbę punktów w meczu jak i indywidualną ilość punktów Derricka Rose'a. Gospodarze nie dali szans Minnesocie na wygraną w tym meczu. W zespole gości fenomenalnie spisał się Towns oraz Rose, ale nie wystarczyło to na wygraną w tym spotkaniu. Głównie dlatego, że dla wyżej wymienionej dwójki nie było wsparcia ze strony kolegów. Typowany przeze mnie Rose trafił 21 punktów co dało mi typ na +.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 10 Lis 2018 - 21:33 by MichW

Ciężko było mi się zebrać na podsumowania bowiem zaliczyłem bodaj najgorszą noc w tym sezonie wraz z live'ami.

Postanowiłem upolować undery jednak niestety w meczu Magic - Wizards zabrakło mi do pokrycia linii 4pkt. Kiedy Magic miało sporą przewagę zamiast spokojnie rozgrywać grali na wariata co zakończyło się kilkoma stratami i o mały włos ekipa z Washingtonu tego meczu nie wygrała. Do tego na koniec kiedy było już po meczu poleciały dwie trójki.

W meczu Kings - Timberwolves było jeszcze lepiej bo do pokrycia under zabrakło mi...1 pkt (na szczęście zaporponowana przeze mnie linia na forum już gładko weszła).

Jak pech to pech. Trzeba walczyć dalej.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 11 Lis 2018 - 19:36 by MichW

Warto wspomnieć o wczorajszym meczu Clippers - Bucks wygranym przez tych pierwszych 128:126 po dogrywce. Do podstawowego składu wrócił Gortat który zaliczył 6pkt, 2 asysty i 4 zbiórki za to tym razem Marjanovic nie zagrał ani minuty.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 48 z 51 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50, 51  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach