SpinBet24
NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 50 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie

Strona 50 z 51 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51  Next

Go down

30092016

Pisanie 

NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 50 Empty NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie




avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie :: Comments

avatar

Pisanie Wto 5 Mar 2019 - 13:24 by preorder

Lakersi parodia Very Happy Już 100%, że do PO nie wejdą w tym roku Very Happy

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Mar 2019 - 14:37 by adrianP

James Ledron i jego 27 punktów nie pomogło

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Mar 2019 - 16:50 by Baoo1

Po fatalnym tradeline w styczniu, można było się tego spodziewać, że odpadną z rywalizacji o playoffs. Oddanie Zubac'a który robił na prawdę dobre liczby i presentowal się dobrze w obronie za Muscale który robi po 3 punkty na mecz grając kilka minut? Nie rozumiem, od 6 lat po kontuzji Achillesa - Bryanta jakieś fatum porażek się ciagnie. LeBron LeBronem, ale ta ławka to jest dramat jakiś. Nie wiem jak to spróbują poprawić ale te wakacje to bedzie jeden wielki remont, pewne jest to, że Walton out, na rynku jest kilku wolnych m.in widziałbym tam Thibu. Kolejny sezon Lakers na straty, oddają graczy którzy w innych klubach stają sie gwiazdami, tam musi być chyba polecieć każdy od Pelinki w dół. Ale za to playoffy zapowiadają się mega ciekawie, HOUSTON bije Warriors bez Hardena na ich boisku, wcale tak fajnie Cousins nie wygląda. Już w zeszłym roku byli tak blisko lecz pechowa kontuzja Paul'a w dwóch najważniejszych meczach pogrzebała ich. Liczę że w tym roku wezmą rewanż, na pewno mają do tego silidne argumenty, są jeszcze mega mocni Nuggetsi czy bardzo solidni Thunder. Odwaze sie postawić teze, że zwyciezca tej konferencji wygra mistzrostwo w NBA bez problemow, tak jak to było w zeszłym roku.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Mar 2019 - 19:06 by adrianP

Ja jeszcze nie dawno powiedziałbym że Wariorsy pewnie wygrają play offy ale teraz to sam nie wiem.. Ostatnie mecze tego zespołu nie są dobre, ba sa bardzo nie dobre! Rakiety.. Hmm one umia i lubią odpalić, Broda to świetny zawodnik. Zobaczymy Smile ja jednak i tak chyba stawialbym na Wariorsy.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Mar 2019 - 23:00 by ney11

Minnesota - Oklahoma
Westbrook powyzej 48.5 punktów + zbiórek + asyst @1.80 (w)
Betsson
Zapowiada sie na triple double (p)  Westbrooka ale nigdzie nie moge znaleźć takiego zakładu. Oklahoma ponownie bez Paula George , Rusell dostanie dostanie troche minut i bedzie ciągnął gości. Bedzie to ofensywny basket , koło 30 pkt powinien rzucić , o zbiórki i asysty tez jestem spokojny 
#2 typ 
Westbrook powyzej 25.5 pkt @1.82 fortuna (w)

Ostatnio zmieniony przez ney11 dnia Sro 6 Mar 2019 - 9:57, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 6 Mar 2019 - 9:57 by ney11

PG jednak wrócił (nie polecam sugerować sie flashscorem bo bym sie przejechał) , ale Westbrook zrobił swoje i tak 38-6-13

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 6 Mar 2019 - 10:44 by preorder

No Warriors próbują łatać pod koszem podobno Boguta chcą znowu podpisać. Nie wyglądają może tak mocno jak w poprzednim roku no ale PO to będzie inna gra, kto wie czy znowu nie założą pierścieni.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 6 Mar 2019 - 11:07 by adrianP

Ja bym na flashscore również uważał już nie pierwszy raz ich informacje były błędne. Ale jest dużo innych stron, głównie angielskojezycznych które podają wiarygodne źródło.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 6 Mar 2019 - 11:10 by preorder

Nigdy się nic na FS nie sprawdza:D 
Do NBA to tutaj macie najszybsze info jeśli chodzi o kontuzje:
https://basketballmonster.com/playernews.aspx#

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 6 Mar 2019 - 11:23 by ney11

Wiem , na szybko sprawdzałem czy jest cos do zagrania
Rotoworld dla mnie najlepsze jest od NBA

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 6 Mar 2019 - 11:38 by preorder

Roto z tym nowym layoutem strony dla mnie strasznie badziewne. Kiedyś to wchodziłem w dany dział i miałem wszystko jak na tacy, a teraz tam miliony zakładek zrobili z matchup'ami pod dany klub. Nie wiem może się przywyczaiłem do tego starego wyglądu i dlatego mi sie ten kompletnie nie podoba. No ale po tym starym jakoś raźniej mi się poruszało.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 6 Mar 2019 - 22:46 by ney11

Atlanta Hawks - San Antonio Spurs
DeRozan powyzej 21.5 punktów (p)
1.82
Fortuna
Promocyjna linia. DeRozan rzuca srednio 21.5 punkta na mecz , dzisiaj bedzie grał przeciwko jednej z gorszych defensyw i nic tylko pobierać ta linie. Na ostatnie 5 meczów 3 razy pokrył ta linie. Dodatkowo mozna grac Aldridge (ta sama linia)
Aldridge powyzej 21.5 pkt @1.70 (w)
Fortuna

Ostatnio zmieniony przez ney11 dnia Czw 7 Mar 2019 - 6:28, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Mar 2019 - 0:52 by preorder

Sacramento Kings - Boston Celtics
Terry Rozier powyżej 25.5 (pts+reb+ast) @1.83 1xbet 24 ehh  (p)

Irving out więc Rozier zagra na jedynce i ponad 30' na bank dziś pogra. Z Kings będzie szybkie tempo, myślę, że samymi punktami + asysty moze to pokryć. Jak wychodzi na jedynce przy brakach Kyriego to zawsze dużo rzuca z dystansu, a Kings słabo bronią vs obwodowi przeciwników zza łuku.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Mar 2019 - 23:00 by ney11

Milwaukee Bucks - Indiana Pacers
Giannis Antetokounmpo powyzej 11.5 zbiórek (win)
1.62
Etoto
Giannis ostatnio fajnie zbiera , a ta linia wyglada bardzo promocyjnie i korzystam. W ostatnich 4 meczach których grał tylko raz nie pokryl tej linii , z Indiana powinno łatwo mu sie zbierać. Srednio na mecz ma 12.6 rebounds. Grali ze sobą 14 lutego i miał 19 zbiórek. W dodatku Indiana dzisiaj bez Oladipo i najprawdopodbniej bez Sabonisa. Nic tylko grac

Ostatnio zmieniony przez ney11 dnia Pią 8 Mar 2019 - 8:10, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Mar 2019 - 23:20 by adrianP

A jakby tak milki zagrać z - 9.5? I powyżej 233,5 pkt w oklahomie? Smile

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 50 z 51 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach