SpinBet24
 Liga Endesa(Hiszpania) 2016/2017 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Liga Endesa(Hiszpania) 2016/2017

Go down

30092016

Pisanie 

 Liga Endesa(Hiszpania) 2016/2017 Empty Liga Endesa(Hiszpania) 2016/2017




Umieszczamy typy i analizy z rozgrywek Liga Endesa
Zapraszam do udzielania się
avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Liga Endesa(Hiszpania) 2016/2017 :: Comments

supertyper

Pisanie Nie 5 Mar 2017 - 8:21 by supertyper

HISZPANIA: ACB - Kolejka 23. O godzinie 12:30 na stadionie: Palau Blaugrana (Barcelona) miejscowi koszykarze Barcy zagrają z Murcią. Po ostatnim upokorzeniu w Eurolidze jakim dostali od CSKA Moskowy myślę że szybko będą chcieli się zrehabilitować. Z zespołem z Rosji zagrali fatalne zawody. W pierwszej kwarcie rzucili 4 punkty! Na 99.9 % była to najsłabsza kwarta w historii klubu. Cały mecz ulegli różnicą 24 punktów. No cóż taki jest sport. Jednak ekipę z Murci nie można w żadnym najmniejszym stopniu porównać do Mistrzów Euroligi z roku ubiegłego. Tym bardziej że każde przyjazdy do Barcelony na przestrzeni lat 2004-2016 za każdym razem kończyły się ich porażką. Po tak słabym meczu uważam że będą chcieli za wszelką cenę wygrać bardzo wysoko to spotkanie. Tym bardziej że ten rywal Barcy leży jak mało kto. Dlatego ja zaproponuje typ na Barcę w postaci HT/OT. ( Prowadzenie zarówno po pierwszej połowie spotkania jak i na konie meczu). Ten typ aktualnie można łapać po kursie 1.50 u 1xbet. 

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach