Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

HISZPANIA: Liga ASOBAL Empty HISZPANIA: Liga ASOBAL

Barcelona - Bidasoa Irun
Typ: Barcelona -13,5 (handi)
Kurs, 1,88

Irun to zespół lubiący grać ofensywnie. Niestety dla gości, w tym meczu będą narażali się na szybkie kontry i moim zdaniem zapłacą za to sromotną porażką. Barcelona powinna wygrać pewnie, a co ta za tym idzie wysoko.

Pisanie Sro 26 Wrz 2018 - 17:22 by Michalski1988

Goście sprawili wiele problemów gigantowi w pierwszej połowie.
Wynik spotkania 32-23 co sprawia, że mój typ był nietrafiony  (lost) (p)

avatar

Pisanie Nie 21 Paź 2018 - 17:43 by Michalski1988

Niespodziankę sprawili gospodarze Alcobendas pokonując Anatisuanę 27-26.

UNIBET

BM Sinfin to jedna z najgorszych ekip Ligi Asobal. Jadąc do Barcelony z góry zakładają wysoką porażkę. Taka sytuacja zwiastuje otwarty mecz, co daje szanse gospodarzom na rzucenie dużej ilości bramek. Zakładam ilość około 40 bramek Barcelony w meczu, więc over 36,5 powinien wejść gładko.

(win)

avatar

Pisanie Nie 21 Paź 2018 - 19:21 by Michalski1988

Mecz zakończył się bardzo pewną wygraną ekipy gospodarzy. Zgodnie z przewidywaniami bariera 36 punktów Barcelony przełamana bez trudu.

(lost)

Dość wysoka linia i handicap na Barcelonę skłaniają mnie ku temu, by zagrać na under. Gospodarze nie wystartowali w tym sezonie dobrze, jednak z meczu na mecz się rozkręcają. Dodatkowo mecz z Barceloną na pewno ich zmobilizuje, co powinna odzwierciedlić obrona Guadalajary w tym meczu. Goście nie powinni mieć łatwego zadania, co pokazuje historia spotkań w tych konfrontacjach. Zespół Barcelony w ostatnich pięciu potyczkach z gospodarzami nie trafił więcej niż 36 bramek w meczu, więc o 38 będzie ciężko.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sro 31 Paź 2018 - 21:15, w całości zmieniany 1 raz

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 20:30 by Michalski1988

Jak na razie w meczu Gudalajara - FC Barcelona gospodarze zgodnie z oczekiwaniami nie odpuszczają wielkiej Barcelonie. Wydaje się że handicap na wygraną Barcelony mocno przesadzony. Mnie jednak cieszy spadek skuteczności rzutów. Patrząc na 25 minutę - dobrze to wygląda.

avatar

Pisanie Sro 31 Paź 2018 - 21:30 by Michalski1988

Gudalajara 28 - 42 FC Barcelona
TYP: Under 37,5 - Barcelona (42 bramki)

Po pierwszej remisowej połowie wydawało się że nic nie jest w stanie pokrzyżować mi planów i były znikome szanse na to, że Barcelona trafi w drugiej połowie aż 22 bramki. A jednak... Katalończycy rozdrażnieni wynikiem z pierwszej połowi zdemolowali rywali trafiając aż 26 razy w drugich 30 minutach. Po raz kolejny Barcelona pokazuje że jest skutecznym i nieobliczalnym zespołem.

(win)

Mecze Barcelony z La Rioja to taki mały klasyk w lidze Asobal. Mały, ponieważ goście choć są numerem 2 w lidze hiszpańskiej, to jednak nadal daleko im do potęgi z Katalonii. Jedno co łączy  zespoły, to ofensywna gra i regularne rzucanie innym zespołom z Hiszpanii dużej ilości goli. Dodatkowa w bezpośrednich konfrontacjach tych drużyn zawsze pada dużo bramek. W ostatnich trzech meczach Barcelony i La Rioja padło średnio 63 goe, dlatego stawiam na over 60,5.

avatar

Pisanie Sro 7 Lis 2018 - 20:21 by Michalski1988

FC Barcelona Lassa 45 - 31 Naturhouse La Rioja
TYP: Over 60,5 (76 bramek)

Dobra passa na overowe wyniki podtrzymana. W dzisiejszym meczu już po 50 minutach gry mój typ wchodzi. Bombardowanie bramek z obu stron przekroczyło moje oczekiwania. Po raz kolejny w meczu dwóch najlepszych zespołów hiszpańskiej ligi piłki ręcznej pada bardzo wysoki wynik. Jedynym zaskoczeniem w tym meczu jest duża różnica zwycięstwa Barcelony, ale to jeszcze dodatkowo sprawiło, że piłkarze ręczni mieli więcej szans na trafienia, bo mecz stał się otwarty i ultra ofensywny.

(win)

W tym meczu faworytem są goście, którzy moim zdaniem będą nakręcać tempo spotkania. Choć Irun często zwalnia grę, to goniąc wynik będzie musiało wejść z La Rioja w szybką grę. Linia 52,5 punktów powinna zostać moim zdaniem osiągnięta. Jeśli mecz nie będzie balansował na granicy remisu, to z pewnością tak będzie. Myślę, że już pierwsza połowa rozwieje wszelkie wątpliwości, ja stawiam na over.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Pon 10 Gru 2018 - 18:27, w całości zmieniany 1 raz

(win)

Ekipa gospodarzy jest faworytem tego spotkania, choć moim zdaniem będzie to wyrównany mecz. Kurs 1,87 na +2,5 na gości uważam za okazję, zwłaszcza że Guadalajara rozkręca się w tym sezonie. Z Barceloną pokazali w pierwszej połowie, że potrafią walczyć w Asobal z każdym. Dziś przewiduje, że jeśli nawet przegrają to minimalnie.

avatar

Pisanie Pon 10 Gru 2018 - 18:26 by Michalski1988

Bidasoa Irun 30 - 32 Naturhouse La Rioja

Tak jak spodziewałem się przed meczem, goście z La Rioja od początku prowadzili szybką grę, a gospodarze nie pozostali im dłużni. Już w pierwszej połowie padło 28 bramek, co bardzo optymistycznie pozwalało czekać na drugą połowę. 62 bramki w meczu to bardzo wysoki wynik i potwierdzenie że mecze Naturhouse warto grać na over. Po za Barceloną jest to zespół, który często pokonuje granicę 30 bramek w meczach ligi Asobal.

avatar

Pisanie Pon 10 Gru 2018 - 18:31 by Michalski1988

Helvetia Anaitasuna 31 - 29 BM Guadalajara

Kolejny sobotni zakład zwycięski w hiszpańskiej lidze Asobal. Tym razem na styk, ale mecz był wyrównany jak przypuszczałem. Guadalajara pokazała, że radzi sobie coraz lepiej i gdyby troszkę więcej szczęścia i skuteczności pod bramką rywali, mogłaby wygrać to spotkanie. Mimo wszystko handicap +2,5 trafiony.