SpinBet24
 Pozostałe ligi 2016/2017, CEV Cup, Challenge Cup , reprezentacje Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pozostałe ligi 2016/2017, CEV Cup, Challenge Cup , reprezentacje

Go down

30092016

Pisanie 

 Pozostałe ligi 2016/2017, CEV Cup, Challenge Cup , reprezentacje Empty Pozostałe ligi 2016/2017, CEV Cup, Challenge Cup , reprezentacje




Dodajemy typy i analizy pozostałych lig, do tego mecze w europejskich pucharach oraz pojedynki reprezentacyjne w sezonie 2016/17
avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Pozostałe ligi 2016/2017, CEV Cup, Challenge Cup , reprezentacje :: Comments

avatar

Pisanie Pon 24 Paź 2016 - 11:15 by Ja

Ceske Budejovice - Pribram
Pierwszy set - Ceske 1.36

Co tutaj dużo mówić gospodarze nie powinni mieć większych problemów, aby zanotować zwycięstwo. Są znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali. W pierwszym kolejce chyba tak naprawdę przez zlekceważenie rywala stracili jednego seta w pojedynku z Pragą. Dzisiaj na pewno muszą być bardziej skoncentrowani, żeby nie stracić niepotrzebnie seta i wydłużyć grę tak naprawdę. Rywal tak naprawdę w ich zasięgu i nie chce mi się wierzyć, żeby grając na swoim poziomie mieli jakieś większe problemy z zespołem Pribram. Ciekawostką jest tutaj fakt, że w zdecydowanej większości przypadków wygrywała mecze drużyna gospodarzy i tutaj wierzę, że również gospodarze zanotują zwycięstwo. Już po pierwszej partii powinni wyjść na prowadzenie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 24 Paź 2016 - 21:13 by Ja

Samsung Blue Fangs - Kepco
Typ Samsung +1.5 seta
Kurs 1.60

Spotkanie trzeciej serii spotkań koreańskiej Volleyball League. Drużyna gospodarzy niezbyt dobrze rozpoczęła ten sezon, bo od dwóch porażek z Woori oraz KAL. Czyli zespołami, które obecnie zajmują pierwsze dwa miejsce w lidze. Umieli postawić się dla przeciwnika, gdzie to łącznie zdobyli trzy sety. Teraz na pewno czas na przełamanie, Kepco to nie jest drużyna do bicia, ale ja na pewno w ich zasięgu. Goście jak narazie wygrali zaledwie jeden mecz i to z przeciętnym zespołem KB Stas 3-2, następnie ulegli KAL nie wygrywając nawet seta!! Samsung gra na własnej hali, jak dla mnie nieco lepiej wyglądają mimo dwóch porażek, a do tego H2H zdecydowanie na korzyść gospodarzy 4-1! Gospodarze mogą ten mecz wygrać, a na pewno według mnie zdobędą dwa sety!

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 24 Paź 2016 - 21:16 by Ja

Daejeon KGC K - Hyundai E&C Hillstate K
Typ 2
Kurs 1.45

Gospodynie zaczęły sezon od dwóch porażek i to bardzo wyraźnych nie wygrywając nawet seta , a rywali nie mieli do końca wymagających, a w szczególności ostre baty dostały od IBK. Teraz na pewno czeka ich kolejna ciężka przeprawa, bo zagrają z Hyundai E&C Hillstate, która to ekipa najpierw ograła pewnie GS, zaś w kolejnym meczu dostała baty od Hungkoku. Jednak teraz dobra okazja, żeby znowu sięgnąć po zwycięstwo. H2H również zdecydowanie na korzyść zespołu Hyundai E&C Hillstate 3-1. Jestem przekonany, że ekipa gości znowu tutaj zanotuje zwyciestwo nad Daejon.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 28 Paź 2016 - 18:28 by Ja

Stuttgart K - Vilsbiburg K
Typ Stuttgart K -1.5
Kurs 1.50

Spotkanie kobiet w niemieckiej lidze siatkówki. Zmierzą sie ze sobą dwie całkiem dobre drużyny, ale to właśnie gospodynie moim zdaniem pewnie sięgną tutaj po wygrana, które swoją moc pokazały już w pierwszej kolejce rozbijając Munster 3-0 i to na wyjeździe. Dzisiaj przyjdzie im zagrać u siebie i wierzę, że zaprezentują się przynajmniej na takim samym poziomie. Możliwości ku temu mają naprawdę bardzo duże i widać, że znowu bedą biły się o czołowe miejsca. Przejezdne w pierwszym meczu zagrały słabo przegrywając wyraźnie 1-3 z Wiesbaden. Jedynie w drugiej partii umiały nawiązać walkę z gospodarzami w pozostałych znacznie nie miały nic do powiedzenia. Spodziewam sie, że dzisiaj będzie podobnie. Jak uda im się urwać jednego seta to i tak będzie dobry wynik. Stawiam na pewną i wygraną gospodyń.

Powrót do góry Go down

supertyper

Pisanie Sro 1 Mar 2017 - 10:50 by supertyper

Tym razem  siatkówka na najwyższym klubowym poziomie w Europie, czyli Lidze Mistrzów. Polska ma w niej trzech przedstawicieli, a najlepiej z nich radzi sobie Zaksa Kędzierzyn-Koźle. O godzinie 16.00 w Stambule w spotkaniu ostatniej kolejki rozgrywek w grupie A lider Zaksa zmierzy się z Istanbul BBSK. W ocenie portali bukmacherskich przygotowujących zestawienie kursów na to wydarzenie nie ma ono zdecydowanego faworyta, a jedynie niewielkie różnice kursowe mogą wskazywać na gości. Zaksa w całych rozgrywkach straciła dotychczas tylko dwa sety i niezależnie od dzisiejszego wyniku utrzyma pierwsze miejsce. Jak wypowiadają się wybrane osoby z zespołu, będą chcieli zakończyć fazę grupową z kompletem zwycięstw. Forma jest, co pokazał m. in. ostatni mecz z AZS Olsztyn. Liderzy PlusLigi przy normalnej dyspozycji i motywacji nie powinni mieć problemów z Turkami, którzy dotychczas wygrali tylko jedno spotkanie, a w Kędzierzynie-Koźlu ulegli w 3 setach. Szans na awans nie mają żadnych, w grę wchodzi więc także ogrywanie zawodników rezerwowych. Proponuję typ na zwycięstwo Zaksa
Kurs  1,75

bukmacher 1xbet

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach