SpinBet24
PlusLiga 2016/2017 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

PlusLiga 2016/2017

Go down

30092016

Pisanie 

PlusLiga 2016/2017 Empty PlusLiga 2016/2017




PlusLiga 2016/2017


PlusLiga 2016/2017 9r403o


Początek sezonu: 30 września 2016
Oficjalna strona rozgrywek: PlusLiga


Drużyny:

Asseco Resovia Rzeszów
AZS Częstochowa
BBTS Bielsko-Biała
Cerrad Czarni Radom
Cuprum Lubin
Effector Kielce
Espadon Szczecin
]GKS Katowice
Indykpol AZS Olsztyn
Jastrzębski Węgiel
LOTOS Trefl Gdańsk
Łuczniczka Bydgoszcz
MKS Będzin
ONICO AZS Politechnika Warszawska
PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!
avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

PlusLiga 2016/2017 :: Comments

Piciu1404

Pisanie Sob 1 Paź 2016 - 15:24 by Piciu1404

Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn
Typ 1
Kurs: 1,45

W pierwszym swoim meczu w tegorocznej PlusLidze Jastrzębski Węgiel podejmie na własnym parkiecie AZS Olsztyn. Siatkarze Jastrzębskiego węgla są faworytem tego spotkania i nie wydaję mi się by mogło tu dojść do niespodzianki. Drużyna Jastrzębskiego węgla nie przeszła wielkiej metamorfozy bo w klubie pozostało aż ośmiu zawodników. Ogromną siłą zespołu gospodarzy będzie na pewno rozgrywający Lukas Kampa. Jeśli chodzi o ekipę gości to pozostają trochę zagadką. Czy po 13stu spotkaniach kontrolnych są już całkowicie zgranym zespołem? Śmiem wątpić. Typuję pewne zwycięstwo gospodarzy!

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 15 Paź 2016 - 9:51 by znawca

Skra - Resovia
Typ 1
Kurs 1.50

Nie da się ukryć, że jest to bardzo ciekawe spotkanie w polskiej Pluslidze. Ten mecz przykuwa nie tylko sympatyków siatkówki, zmierzą się przecież dwie najbardziej uznane marki w Polsce. Owszem Skra jeszcze bez Kurtka (a wtedy na pewno nie będą mieli sobie równych), ale i tak gospodarze są tutaj faworytem. Pokazali klasę podczas pojedynku z Zaksą, gdzie to nie mieli żadnych większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa, wygrana 3-1. Owszem przyjęcie Skra ma nie za dobre, ale nie spodziewam się tutaj, że Resovia rozrzuci ich serwisem, a wręcz przeciwnie to właśnie gospodarze mają znacznie mocniejszą zagrywkę. Na pewno pewnymi punktami Skry są Lisinac oraz Wlazły. Obaj z pewnością tuta zdobędą sporo punktów żarówo z gry jak i zagrywki. Serb przecież bardzo dobrze ostatnio serwował i w dodatku ryzykował w ataku, co przyniosło skutek, wieć nie spodziewam się tutaj innej gry. Mam nadzieję, że Panczew zagra tutaj nieco lepiej niż ostatnio, bowiem został złapany na prostych błędach, ale będzie chciał z drugiej strony tutaj zaprezentować się jak najlepiej. Liczę również na lepszą grę Winiara, chociaż może nie być to takie łatwe, bowiem widać o niego brak pewności oraz z dynamiką również nie ejst za dobrze. Trzeba wziąć pod uwagę, że wszystko wskazuje, że goście będą musieli poradzić sobie bez Gavina Schmitta, liczy podstawowego atakującego Resovii, a to już jest bardzo poważne osłabienie. Również na środku pewnie zabraknie Możdżonka, a to oznacza spore osłabienie głownie na siatce. Z takimi brakami, na pewno będzie ciężko tutaj coś im ugrać, bowiem nie chce mi się wierzyć, żeby Schoeps czy Rossard mogliby znacząco pociągnąć grę Resovii.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 26 Paź 2016 - 7:34 by Ja

Skra - Politechnika
Skra -1.5
Kurs 1,35

Co tutaj dużo mówic Skra jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Nie mają sobie równych w żadnym wypadku. Owszem dostali lanie od Reski, ale tutaj powinni być już znacznie lepiej. Potencjał możliwości mają spore i przegrana z Polibuda? Nigdy. Owszem akademicy całkiem dobrze sobie radzą w tym sezonie, ale to jest Za mało jak na Śmierć, która w swoim.skladzis ma znacznie lepszych zawodników, a do tego gra na własnejhali. Pewny jestem, że ten mecz pewnie zakończy się w trzech setach

Powrót do góry Go down

Piciu1404

Pisanie Pią 4 Lis 2016 - 12:18 by Piciu1404

Jastrzębski Węgiel - Aseco Resovia
Typ 2
Kurs 1,25

Spotkanie, które jest tak naprawdę spotkaniem na podbicie ze względu kurs. Nikt nie spodziewa się tu raczej niespodziani a sukcesem dla Jastrzębskiego Węgla może być ugranie więcej niż seta. Ostatnie spotkanie Resovia wygrała na wyjeździe bez straty seta, jednak były to troche inne zespoły. Jeżeli doszukiwać się gdzieś atutu gospodarzy to jedynie nieco większa procentowa skuteczność w przyjęciu zagrywki.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach