Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

02112018

Pisanie

WHL, OHL Kanada 2018/2019 Empty WHL, OHL Kanada 2018/2019

Temat utworzony w celu typowania, komentowania oraz analizowania spotkań lig hokejowych w Kanadzie.
Warto zaznaczyć, że mecze w tych rozgrywkach zwykle obfitują w bramki, oraz często dochodzi do nagłych zwrotów akcji w spotkaniach. Jak dla mnie są to ciekawe rozgrywki do łapania wysokich kursów live.

(lost)

Calgary Hitman są w dużym dołku i notują passę 3 porażek z rzędu, z czego dwóch doznali na własnym boisku. Medicine plasują się w środkowej części tabeli, lecz powoli powinni zacząć wspinać się wyżej. Bezpośredni bilans spotkań nie jest korzystny dla gości, ale mierzyli się oni wcześniej z zespołem Hitman, który był w dużo lepszej formie. Oceniając jakość gry w obecnym sezonie typuję Medicine do zwycięstwa w tym pojedynku.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sob 3 Lis 2018 - 10:38, w całości zmieniany 1 raz

(win)

Oshawa i Owen to drużyny, które nie mają problemów ze zdobywaniem bramek. 7 bramek w tym spotkaniu to dla mnie minimum jakie powinni zdobyć. Prognozuję, że w tym spotkaniu padnie 8-9 bramek i pojedynek wygrają gospodarze. W poprzednim sezonie Oshawa prawie nigdy mnie nie zawiodła, więc jak coś działa to tego nie zmieniam. Myślę, że podobnie jak we wczorajszym meczu NHL moje przeczucie mnie nie zawiedzie.

(win)

Drużyna gospodarzy jest wielkim faworytem tego spotkania i powinna strzelić w tym meczu co najmniej 5 bramek. Liczę też, że wynik szybko się otworzy. W ostatnich pięciu spotkaniach tych zespołów nie padło mniej niż 7 bramek. Goście choć są dużo słabszą ekipą, na pewno trafią kilka bramek. Jak dla mnie linia 6,5 to kusząca propozycja od bukmachera i nie można przejść obok takiej okazji.

avatar

Pisanie Sob 3 Lis 2018 - 2:52 by Michalski1988

Oshawa Generals 4 - 6 Owen Sound Attack
TYP: Over 7 goli (7 = zwrot) (10 bramek)

Pierwsza kwarta nie zwiastowała aż tylu bramek w meczu, jednak taka jest kanadyjska liga OHL. Dwa ofensywne zespoły tej ligi zgodnie z przewidywaniami nie zawiodły i dostarczyły kibicom oczekiwanych emocji. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Owen, które dobiło rywala przed końcem meczu. Dość niespodziewane rozstrzygnięcie, jednak dla mnie liczy się wysoki wynik bramkowy tego meczu.

avatar

Pisanie Sob 3 Lis 2018 - 10:44 by Michalski1988

Calgary Hitmen 7 - 5 Medicine Hat Tigers
TYP: Medicine Hat Tigers - WIN --- (LOST)

W meczu Calgary z Medicine nie zabrakło kanonady bramkowej, co jest najlepszą reklamą ligi WHL. Jeszcze na początku trzeciej tercji rozstrzygnięcie było wielką niewiadomą. Jednak ostatnia faza spotkania należała do gospodarzy, czym potwierdzili, że choć w lidze im nie idzie, to patent na drużynę przyjezdnych posiadają. Ciekawy mecz, w którym tym razem nie wygrywa faworyt.

avatar

Pisanie Sob 3 Lis 2018 - 10:48 by Michalski1988

Prince Albert Raiders 7 - 2 Kootenay Ice
TYP: Over 6,5 goli (9 bramek)

Wszystkie przedmeczowe prognozy tego spotkania się sprawdziły. Gospodarze bardzo szybko objęli prowadzenie, a następnie je podwyższyli. Od tej pory można było się już tylko spodziewać kolejnych bramek Prince oraz 2-3 goli Kootenay. Ostatecznie gospodarze wygrywają 7-2, triumfując w każdej kwarcie. Kolejny mecz, który potwierdza, że kanadyjskie zespoły hokejowe lubią kręcić "overki" na punkty.

(win)

Mecz w lidze OHL w którym przewiduje dużo bramek. Zespół Owen na pewno jest napędzony wczorajszą wygraną z Oshawą i nie będzie zwalniał tempa. Goście, również notują ostatnio bardzo dobre występy. Choć historia pokazuje że w bezpośrednich meczach zespoły te nie strzelają zbyt dużo bramek, to jednak stawiam na over 6,5. Jest to nowy sezon i szczególnie Owen pokazuje się w ofensywie ze świetnej strony.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Nie 4 Lis 2018 - 2:53, w całości zmieniany 1 raz

(lost)

Obie drużyny ostatnio wysoko przegrały i na pewno będą chciały pokazać, że to tylko przypadek. Zdecydowanego faworyta w tym meczu nie ma i przewiduję wymianę ciosów z dwóch stron. Dodatkowo drużyny te po straconym golu często otwierają się zapominając o obronie. Myślę, że będzie to ofensywne widowisko z dużą ilością bramek.

(win)

Ostatnim typowanym przeze mnie dziś meczem jest spotkanie Kelowna Rockets - Brandon Wheat Kings. Gospodarze z ostatnich swoich pięciu meczy wygrali cztery. Dodatkowo na swoim boisku czują się pewnie, szczególnie z dzisiejszymi gośćmi. Jedyne co mnie troszeczkę martwi to fakt, że Brandon często notuje remisy, ale mimo wszystko kurs na gospodarzy kusi.

avatar

Pisanie Nie 4 Lis 2018 - 3:04 by Michalski1988

Owen Sound Attack 5 - 5 London Knights
TYP: Over 6,5 (10 bramek)

Mecz Sound Attack z Knights to prawdziwy festiwal bramkowy. Już pierwsza tercja obfitowała w 5 trafień i praktycznie minimalizowała możliwość porażki typowanego przeze mnie overowego wyniku. W drugiej hokeiści dołożyli jeszcze trzy gole i przed ostatnią częścią spotkania był remis 4-4. W 53 minucie Owen wyszedł na prowadzenie. I kiedy wydawało się że na minutę przed końcem gospodarze dowiozą zwycięstwo do końca, na 5-5 trafili zawodnicy London Knicks.
Kolejny remis tej nocy, kolejny over zaliczony.

avatar

Pisanie Nie 4 Lis 2018 - 16:43 by Michalski1988

Moose Jaw Warriors 5 - 1 Kootenay Ice
TYP: Over 6,5 (6 bramek)

Mecz dwóch słabych drużyn w lidze WHL zakończył się pewnym zwycięstwem drużyny Moose Jaw Warrioirs. Niestety do wygrania zakładu zabrakło jednej bramki, a wpływ na to miała pierwsza bezbramkowa tercja. W same drugiej części spotkania zespoły trafiły 5 razy do siatki. Trzecia tecja to już tylko dobicie drużyny Kootenay Ice przez gospodarzy.

avatar

Pisanie Nie 4 Lis 2018 - 16:50 by Michalski1988

Kelowna Rockets 4 - 3 Brandon Wheat Kings
TYP: Kelowna Rockets (WIN)

Kelowna Rockets znów pokazała, że zawsze gra do końca i nie pierwszy raz potrafią wyjść z opresji. Gospodarze w samej pierwszej kwarcie przegrywali już 0-2, a przed trzecią tercją 2-3. Jednak tak jak opisywałem te rozgrywki przy tworzeniu tematu o WHL i OHL, często dochodzi w nich do zwrotu akcji. Kelowna na początku ostatniej części spotkania trafiła do siatki gości, a tuż przed końcem wyszła na prowadzenie. Kurs 2,35 trafiony.

(win)

Medicine podejmuje zespół z Calgary i jest delikatnym faworytem w tym spotkaniu. Goście natomiast pokazali u siebie, że są w stanie skutecznie rywalizować z zespołem Hat Tigers. W ostatniej potyczce tych drużyn padło aż 12 bramek, co udowadnia, że jedni i drudzy potrafią skutecznie kończyć swoje akcje. Dziś stawiam linie na poziomie 7 i mam nadzieję, że tak jak ostatnio, także dzisiejszej nocy bariera zostanie pokonana.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Pon 5 Lis 2018 - 9:11, w całości zmieniany 1 raz

avatar

Pisanie Pon 5 Lis 2018 - 9:10 by Michalski1988

Medicine Hat Tigers 5 - 4 Calgary Hitmen
TYP: Over 7 bramek (7=zwrot) (9 bramek)

Po raz kolejny mecz z udziałem Medicine nie zawodzi, jeżeli chodzi o liczbę bramek w spotkaniu. Już po drugie tercji linia została pokryta dzięki 8 bramkom strzelonym przez kanadyjskie drużyny. Ostatecznie wygrał zespół Medicine Hat Tigers, który już w pierwszej kwarcie wywalczył sobie dwubramkową przewagę.