SpinBet24
Austria 2018/2019 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Austria 2018/2019

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

14092018

Pisanie 

Austria 2018/2019 Empty Austria 2018/2019




Bolzano-Graz
typ: powyzej 6,8 gola w meczu
kurs:1,85
pinnacle
Analiza:
Na inauguracje hokejowej kigi w Austri jak wiele innych ciekawym jest tez mecz pomiedzy druzynami Bolzano i Graz.Wedlug ekspetow,bukmacherow,zdecydowanym faworytem jest tuaj druzyna gospodarzy.Ja temu nie przecze ale w tej ocenie jestem nieco ostrozniejszy.Przedewszystkim jest to poczatek sezonu i tak naprawde trudno jest okreslic sile üpszczegolnych druzyn,czesto w takich sytuacjach pojawiaja sie zaskakujace rezultaty.A przeciez wiemy,ze Graz nie nalezy do slabeuszy i jest druzyna nieprzewidywalna.Fak ze poprzedni sezon miala troche slabszy to wcale nie znaczy,ze w tym ma byc tak samo.Moim zdaniem tym meczu kazdy wynik jest realny wiec z tym typem sie wstrzymuje.Zaryzykuje natomiast wytypowac wieksza ilosc goli w tym meczu.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Austria 2018/2019 :: Comments

avatar

Pisanie Pią 14 Wrz 2018 - 16:51 by andrzejszwedzki

Linz-Vienna
typ:2
kurs:2,45
10bet
Analiza:
Austriacka liga hokejowa zaczyna dzisiaj swoj nowy sezon.Jak to bywa na inauguracje,caly szereg spotkan bardzo ciekawych,bo tak naprawde nie wiemy czym zespoly dysponuja.Ja do oceny wybralem chyba najciekawszy mecz,pomiedzy druzynami Linzu i Vienna Capitals.Dla Vienna sezon juz sie wczesniej zaczol z chwila gdy ruszyla Liga Mistrzow,ta druzyna gra tam z powodzeniem,moze nie od samego poczatku ale dwa ostatnie mecze wyjazdowe byly juz popisowe,Vienna je wygrala.Mozna wiec powiedziec o dobrej formie.Linz z kolei zagral kilka spotkan towarzyskich z marnym skutkiem,przegrana seria.Mysle wiec,ze dzisiaj to Vienna jest faworytem i powinna to spotkanie wygrac.Bezposrednio te zespoly spotykaly sie wielokrotnie,widac tam duzo remisow ale i Linz byl wtedy w znacznie lepszej formie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 14 Wrz 2018 - 17:24 by andrzejszwedzki

Salzburg-Klagenfurt
typ:X
kurs:4,35
bet365
Analiza: Spotkanie inauguracyjne,a wiec bardzo ciekawe.Bukmacherzy jak i eksperci stawiaja na latwe zwyciestwo Salzburga,ja nie twierdze,ze Salzburg nie wygra,byc moze tak ale nie w podstawowym czasie gry.Wystarczy spojzec na mecze bezposrednie tych zespolow,mnostwo remisow.Pozwala sie to zastanowic nad wygrana gospodarzy w trzech tercjach...ja stawiam na remis.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 21 Wrz 2018 - 17:41 by andrzejszwedzki

Graz-Villach
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,83
1xbet
Analiza:
Austriacka liga hokejowa gra dzisiaj trzecia kolejke spotkan,o punkty powalcza miedzy innymi zespoly Graz i Villach,ten mecz wybralem do oceny.Bardzo ciekawie zapowiada sie ten pojedynek,zespoly prezentuja podobny poziom gry a to znaczy,ze ciezko jest wskazac tutaj faworyta do zwyciestwa.Teoretycznie powinna wygrac druzyna gospodarzy,ma przewage swojego lodowiska ale czy to moze byc podstawa oceny? Raczej nie bo jak przesledzimy spotkania bezposrednie tych druzyn,zobaczymy,ze to bledna wskazowka.W dwoch poprzednich spotkaniach,druzyny zagraly dobrze,Graz odniosl dwa zwyciestwa,jedno po dogrywce a Villach raz wygrala i jeden mecz przegrala.Pozatym uwazam,ze jest jeszcze za wczesnie mowic,ktora z druzyn dysponuja lepsza forma,musza sie rozegrac.Tak przegladajac wszystkie statystyki,doszedlem do wniosku,ze lepiej bedzie zagrac na wieksza ilosc goli.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 21 Wrz 2018 - 18:52 by andrzejszwedzki

Vienna-Insbruck
typ:1
kurs:1,42
bet365
Analiza: Lider klasyfikacji zarazem aktualny mistrz kraju z cala pewnoscia i w dzisiejszym spotkaniu nie zawiedzie.Vienna jest utaj zdecydowanym faworyten i jest to nie tylko moja opinia.Druzyna ta juz przewodzi w lidze Austriackiej bardzo dlugo,rzadko przegrywa nie mowiac juz gdy gra u siebie.Insbruck to przecietniak,ze tak sie wyraze i nie powinien dzisiaj stanowic zagrozenia dla lidera...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 23 Wrz 2018 - 15:15 by andrzejszwedzki

Salzburg-Linz
typ:1
kurs:1,98
1xbet
Analiza:
Hokejowa liga Austriacka dopiero co sie zaczela a juz doszlo do kilku niespodzianek.Jedna z nich jest z cala pewnoscia ostatnie miejsce w tabeli hokeistow Salzburga,dwa mecze rozegrane i obydwa przegrane...no tego chyba nikt sie nie spodziewal.Dzisiaj Salzburg ponownie staje przed trudnym zadaniem bowiem przeciwnikiem jest druzyna z Linzu.Prawde mowiac tez bardzo slabo zaczela sezon bo w trzech dotad rozegranych spotkaniach,trzykrotnie przegrala ale dwa razy po dogrywkach,tym samym w tabeli znajduje sie wyzej od Salzburga.Mimo wszystko ja dzisiaj stawiam na zwyciestwo Salzburga i to w podstawowym czasie gry.To klasowa druzyna i gdy nawet dzialo sie w niej cos niedobrego,to juz pewnie sie skonczylo.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 23 Wrz 2018 - 15:24 by andrzejszwedzki

Zagreb - Vienna
typ:2
kurs:1,75
bet365
Analiza: Co do tego spotkania nie mam watpliwosci,ze wygra je Vienna,jest zdecydowanym liderm,nie przegrala jeszcze meczu.Ta druyna to takze aktualny mistrz kraju,ma duze doswiadczenie i w lidze Austriackiej rzadko przegrywa,no chyba ze ma nadmiar punktow.Chce przez to powiedziec,ze wyraznie odstaje od reszty zespolow.Przeciwnik Zagreb,slaba druzyna jeszcze w tym sezonie nie wygrala...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 5 Paź 2018 - 16:27 by andrzejszwedzki

Graz-Dorbrin
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,85
1xbet
ANALIZA..
W siodmej kolejce Austriackiej lidze hokeja na lodzie,miedzy innymi zagraja dzisiaj miedzy soba,druzyny Graz i Dornbirn.Trzeba powiedziec,ze obydwie druzyny w tym sezonie graja dobrze,sa w niezlej formie a to zapowiada ciekawy pojedynek.Czy mozna wskazac tutaj faworyta,czy przedewszystkim ja takiego widze.Nie ja tutaj jestem niezdecydowany co do tej opcji,kazda z tych druzyn moze dzisiaj wygrac.Goscie dotychczas wygrali cztery mecze,w tym trzy w podstawowym czasie i przegrali dwukrotnie ale raz w podtawowym czasie.Graz wygral tez cztery mecze i tez trzy w podstawowym czasie gry,przegral dwa spotkania.Bardzo wyrownane dotychczasowe wyniki.Wobec niezdecdowania,postawie na wieksza ilosc goli.Zwlaszcza Graz ma silna ofensywe,ta druzyna strzela duzo bramek ale przy tym tez sporo traci.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 5 Paź 2018 - 21:31 by andrzejszwedzki

Ale druzyna Grazu rozegrala dzisiaj piekny mecz,przegrywala z zespolem Dorbrin juz 0:3 a w efekcie wygrala 5:3,jest w swietnej formie,warto wziasc ja pod uwage do typowania u bukmacherow...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 7 Paź 2018 - 15:09 by andrzejszwedzki

Salzburg-Graz
typ: powyzej 6,5 gola w meczu
kurs:2,36
unibet
Analiza:
W osmej kolejce Austriackiej ligi hokeja na lodzie,druzyna Salzburga zagra dzisiaj w swojej hali z rewelacyjnie spisujacym sie w tym sezonie,zespolem Graz.Dotychcza ta druzyna wygrala piec spotkan,w tym az cztery w podstawowym czasie gry i przegrala dwa mecze.Bardzo dobry wynik dajacy jej pozycje wicelidera.Salzburg niestety w tym sezonie,bynajmniej dotychczas o wiele gorzej,dotad wygral tylko dwa mecze i cztery przegral,jedno w tym po dogrywce.Zawozi swych sympatykow a i nnych kibicow zaskakuje.Dzisiaj jest gospodarzem spotkania jednak nie moge byc pewnym jgo zwyciestwa,tak dobrze dysponowana druzyna Graz moze nawet wygrac.W zwiazku z tym postawie tutaj na wieksza ilosc goli.Zwlaszcza druzyna gosci duzo ich zdobywa.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 14:11 by andrzejszwedzki

Graz-Linz
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,80
10bet
Analiza:
W Austriackiej lidze mokejowej bardzo inspiruje mnie druzyna Graz.W tym sezonie gra rewelacyjnie jest skuteczna zarowno w wynikach spotkan jak i zdobywania goli,zajmuje aktualnie pozycje wicelidera ustepujac tylko druzynie Vienna.Dzisiaj zagra kolejny mecz,tym razem we wlasnej hali z zespolem Linz i napewno jest faworytem.Linz dotychczas wygral trzy swoje spotkania,jedno po dogrywce a przegral piec,w tym trzy po remisach w regulaminowym czasie gry.Jest wiec druzyna czesto remisujaca,walczaca do konca a i w spotkaniach z Grazem bywalo bardzo roznie.Mam wiec nieco obaw czy aby gospodarze sa w stanie wygrac,przynajmniej w trzech tercjach.Ale skutecznosc strzelecka obu druzyn jest duza,wiec mysle,ze w meczu zobaczymy wieksza ilosc goli

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 14 Paź 2018 - 14:16 by andrzejszwedzki

Graz-Fehervar
typ: powyzej 6,5 gola w meczu
kurs:2,50
bwin Analiza:
W grupie 2 ligi C turnieju Uefa,druzyna Rumuni tym razem jako gospodarz zagra z Serbia,w poprzednim wyjazdowym meczu w Serbi,bezbramkowo zremisowala i wydawalo by sie,ze dzisiaj jest teoretycznie faworytem.W grupie prowadzi Serbia,oprocz zremisowanego meczu z Rumunami wygrala z Litwa i Czarnogora,Rumuni sa na drugim miejscu z dwoma punktami straty bo zremisowali jeszcze mecz z Czarnogora i wygrali z Litwa Sytuacja jest o tyle ciekawa,ze do koncowego sukcesu licza sie tez Czarnogorcy,ktorzy maja tylko jeden punkt straty do Rumuni i trzy do Serbi.Wiec dzisiejszy mecz ma napewno duze znaczenie.Po remisie w Serbi przewaga psychologiczna jest po stronie Rumunow,skoro tam udalo im sie uzyskac dobry wynik to u siebie powinni wygrac...teoretycznie tak moze byc,ja jednak sadze,ze dojdzie do kolejnego remisu,najprawdopodobniej bezbramkowego.Serbowie remisujac to spotkanie juz do konca zachowaja prowadzenie w grupie bo dwa nastepne mecze z Litwa i Czarnogora graja u siebie i bedzie napewno latwiej o dobry wynik.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 19 Paź 2018 - 14:20 by andrzejszwedzki

Klagenfurter-Graz
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,84
Analiza:
W Austriackiej lidze hokejowej,dzisiaj dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiedzy druzynami Kagenfurter a rewelacyjnie grajaca w tym sezonie Graz.Gospodarze w dotychczasowych dziewieciu swoich spotkaniach wygrywali pieciokrotnie,w tym raz po remisie w podstawowym czasi gry i przegrywali czterokrotnie w tym raz po remisie w podstawowym czasie gry.Graz dotychczas wygral siedem swoich pojedynkow,w tym dwa po remisach w podstawowym czasie gry a przegral trzy,jeden po remisie.Wyglada na to,ze mecz bedzie bardzo wyrownany i jest mi trudno wskazac zwyciezce.Eksperci wskazuja na wygrana gospodarzy ale moim zdaniem nie jest to takie pewne.Druzyna Graz w tym sezonie gra typoo ofensywny hokej,strzela duzo bramek ale tez duzo traci,postawie wiec na wieksza ilosc goli w tym meczu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 21 Paź 2018 - 15:19 by andrzejszwedzki

Fehervar-Salzburg
typ:2
kurs:1,66
bet365
Analiza: W tym spotkaniu moim zdecydowanym faworytem jest druzyna gosci i powinna wygrac.Tak tez wskazuja kursy bukmacherskie a wiec sie zgadzamy.Salzburg to doswiadczony zespol posiadajacy umiejetnosc gry na wyjazdach.W kazdym sezonie w czolowce,gra rowno i sadze,ze dzisiaj powinien potwierdzic swa wyzszosc...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 21 Paź 2018 - 15:25 by andrzejszwedzki

Vienna-Linz
kurs:1,57
typ:1
bet365
Analiza: Tutaj chyba wszyscy sie ze mna zgodza,ze zdecydowanym faworytem jest zespol Vienna.Aktualny lider,aktualny mistrz kraju ostatnio nie ma sobie rownych.T druzyna jest w swietnej formie i do tego gra w swojej hali.Kazdy inny wynik bedzie niespodzianka...

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach