SpinBet24
Polityka - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Polityka

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

19092018

Pisanie 

Polityka - Page 2 Empty Polityka




Myślę że przyda się taki temat. Odnośnie ogólnego tematu jak i licznych nadchodzących wyborów a co za tym idzie zakładów na nie też nie powinno zabraknąć. Zapraszam do dyskusji
avatar
ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Polityka :: Comments

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 18:34 by MichW

Ludzie głosujący na pis wzięli łapówkę w postaci 500+ a dopiero po wyborach się obudzili że dużej części osób ona nie ogarnie więc patrząc realnie nie ma co się dziwić politykom że opowiadają bzdury jak to często wystarczy do wygrania wyborów.

Popatrzcie sobie na kandydatów w Warszawie którzy już w swoich planach wydali kasę na co najmniej kilkanaście lat w przód aby zrealizować wszystkie obietnice co jest po prostu nierealne do spełnienia nawet w połowie. No ale znając życie ludzie pewnie i tak to łykną.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 19:10 by ATR

Tak podobnie jak wielu innych którzy w dużej części są od prawie 30 lat w sejmie tylko zmieniają szyldy. 
Mam duże wątpliwości choćby do pamiętnego głosowania w którym w którym PSL zgarnął chyba 26% głosów. Oni mają naprawdę solidną liczbę członków ale oprócz nich mało kto jest w stanie zagłosować. Dodatkowo wtedy byli numer 1 na liście więc można dodać te 1-2% że ktoś przez pomyłkę albo pierwszą lepszą osobę zaznaczył i wyszło że kogoś z nich ale 26% to kompletny absurd.
Kolejny absurd to jest to kto jako jedyny realnie obniżył np. podatek dochodowy. Z definicji prawica powinna obniżać podatki a lewica podwyższać. U nas oczywiście odwrotnie. Jako jedyne obniżyło ... SLD - mają sporo za uszami ale przynajmniej to zrobili w swoim czasie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 21:38 by MichW

Z podatkami jestem zdania że niezłym rozwiązaniem byłby podatek liniowy tak żeby przynajmniej częściowo ograniczyć te podatkowe cyrki. Co do PO to przypomina się debata Dudy i Komorowskiego gdzie na zarzut że podwyższyli podatek 20x odpowiedział że obniżyli ileś tam razy.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 22:09 by ATR

Niby co i ile obniżyli??  Very Happy Z pewnością podatek "widmo" - choćby podwyższenie VATu miało być na rok czy dwa a już chyba siódmy rok upływa.
Wystarczy zlikwidować podatek dochodowy i Polska będzie potęgą. Wpływy z VAT eksplodują do góry bo ludzie będą mieli dużo więcej pieniędzy, część urzędników będzie niepotrzebna. Dodatkowo na wieść o tym solidna liczba emigrantów z pewnością wróci nawet kosztem nieco niższych zarobków niż mają gdzieś tam zagranicą.... Dodatkowo przybędą tu najbardziej wartościowi imigranci - z kapitałem. Bo podatku dochodowego nie ma chyba w 10 krajach w większości muzułmańskich albo np w Brunei gdzie trzeba mieszkać 20 lat żeby starać się o obywatelstwo i dopiero wtedy brak podatku będzie obowiązywał.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 22:33 by MichW

Aż tak to się tym interesuję, z tego co słyszałem to potrafili ten sam podatek obniżać i podwyższać a potem się chwalili że obniżali. Smile Co do twojej myśli to jest słuszna. Gdyby zlikwidować podatki, sporo zamożnych ludzi ulokowałoby pieniądze w PL i to by wystarczyło żebyśmy byli zamożnym krajem. No ale lepiej iść drogą takiej Francji która woli dowalić wszystkim po kieszeni.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 1:41 by Barti80

Dokładnie opowiadają straszne bzdury w tym TV, nie da się ich słuchać, jedni... drugi obrażają... czy tak powinni zachowywać się dorośli ludzie? Nie sądzę, robią dla ludzie pranie mózgu i tyle. Wymiotować mi się chcę jak dziś obejrzałem przez przypadek urywkę paru spotów reklamowych... masakra, żenujące i tyle Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 17:24 by MichW

Dopóki ludzie będą się na to nabierać dopóty poziom polityki będzie jaki jest. Każdy marudzi że jest źle a potem i tak większość głosów dostaje PoPis.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 17:30 by Barti80

Dokładnie ludzie dają się nabierać, a później mają pretensje. Ja na nikogo nie głosuję, nie zamierzam wspierać tego burdelu, niech się dzieje wola boska :-)

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 17:34 by MichW

Osobiście staram się być na bieżąco z polityką i chodzę na wybory, ale w ostatnich latach jest duży ból głowy na kogo oddać głos i na dodatek żeby nie poszedł do kosza.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 17:36 by Barti80

Na pewno na PIS ani na PO bym nigdy nie głosował, jak dla mnie to są oszuści i robią dla ludzi pranie mózgu... a szczególnie dla starszych osób, cały czas gadają pierdoły o zmniejszeniu wieku emerytalnego itp..Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 17:40 by MichW

No na pewno na pis bym nie zagłosował. Według mnie dawanie kasy za głosy to cios poniżej pasa. Już teraz jest problem z emeryturami a co dopiero za kilka lat jak nadal będzie takie rozdawanie kasy gdzie popadnie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 17:42 by Barti80

No dokładnie na PIS nigdy, może jakby zdjęli nam blokady i dali możliwość grania u zagranicznych buków to bym pomyślał, ale to jest nie możliwe bo za dużo kasy na tym trzepią Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 17:43 by ATR

Jedyna szansa - oczywiście nie pewność bo nikomu w polityce nie można ufać bezgranicznie - na obniżenie podatków (zniesienie podatku dochodowego to już będzie dobrze) to Wolność.... Dodatkowo jeśli chodzi o bliską nam ustawę hazardową to chyba nikt nie ma wątpliwości że tylko ta partia może zmienić to na korzyść

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 17:45 by Barti80

Będę musiał popatrzyć i obczaić tą parię, ale i tak to raczej nie możliwe w obecnych czasach by ta partia wygrała wybory Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 12 Paź 2018 - 17:55 by MichW

Ustawa to ciężki temat. Wiadomo że sporo kasy z podatków doszło więc raczej nikt odważnie nie zadeklaruje jej zniesienie no chyba że UE zainteresuje się tym tematem ale raczej wątpliwe. Moim zdaniem najważniejsze jest to żeby do sejmu weszło jak najwięcej partii i żeby zwycięzcy nie mieli większości. Jak będą koalicje to zawsze jakaś nadzieja na zmiany bo wiadomo że żadna partia poza po i pis nie ma szans na zwycięstwo w wyborach.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach