SpinBet24
Polityka Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Polityka

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

19092018

Pisanie 

Polityka Empty Polityka




Myślę że przyda się taki temat. Odnośnie ogólnego tematu jak i licznych nadchodzących wyborów a co za tym idzie zakładów na nie też nie powinno zabraknąć. Zapraszam do dyskusji
avatar
ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Polityka :: Comments

avatar

Pisanie Sob 22 Wrz 2018 - 22:27 by MichW

Moim zdaniem wybory są kompletnie nie do obstawienia co zresztą pokazały ostatnie wybory w USA czy w Polsce.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 30 Wrz 2018 - 21:57 by Michalski1988

Ja akurat pamiętam jak za 200 postawionę na wygraną Trumph'a wygrałem 1000 Wink Ale tak jak piszesz, politykę obstawiałbym na ostatnim miejscu Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 30 Wrz 2018 - 22:43 by ATR

Akurat uważam przeciwnie - szczególnie lokalne wybory w małych miastach to jest to na czym z pewnością można ograć bukmachera która wystawia kursy na podstawie jakiegoś pojedynczego sondażu na niewielkiej grupie albo na podstawie własnego widzimisię. Dodatkowo szczególnie w niewielkich miastach samemu można przechylić szalę zwycięstwa na czyjąś korzyść - zachęcając/zniechęcając lokalną społeczność/znajomych do głosowania lub nie

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 30 Wrz 2018 - 22:53 by Michalski1988

Tylko gdzie te lokalne wybory obstawiać Smile? Raczej na Unibecie nie zrobią zakładów na wójta gminy Pyskorzyce Smile Smile Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 1 Paź 2018 - 0:26 by MichW

Na polskich bukach są głównie opcje wyboru ale w dużych miastach gdzie co by nie mówić jest spora konkurencja. Oczywiście kursy często wystawiane są na pałe ale ciężko coś znaleźć wartego uwagi. No ale to już jest moje zdanie. Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 9 Paź 2018 - 14:41 by ATR

6.45-7.15

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 9 Paź 2018 - 18:04 by MichW

W tej telewizji nic mnie już nie zdziwi no ale wolałbym jednak się tutaj nie rozwodzić nad naszą piękną publiczną.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 9 Paź 2018 - 19:17 by ATR

Dobrze powiedział. Inni słodko pierdzą na antenie, mówią piękne elaboraty przez kilkadziesiąt minut a treści żadnej w tym nie ma.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 0:33 by MichW

A ile jest treści w dziecinnym porównaniu lodziarni do robienia loda? 

No ale ok, być może jestem już za stary na "takie" dyskusje polityczne.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 9:36 by ATR

Chodzi o to że inni ubierają to w piękne słówka - moje ulubione "trzeba się nad tym pochylić" a w rzeczywistości to znaczy że trzeba coś przy okazji ukraść, zmarnować....

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 17:56 by Michalski1988

Słuchając tego pana z telewizji mam wrażenie, że zbudował ciekawą wypowiedź, jednak raczej nie na forum publicznym... Takie rzeczy tylko w Polsce.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 18:02 by Michalski1988

Śmieszą mnie też spoty reklamowe, w których zamiast powiedzieć coś merytorycznego i wyjść z ciekawą inicjatywą, wszyscy wzajemnie się obrażają .

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 18:04 by Barti80

Powiem wam szczerze, nie na widzę polityki, wręcz się nią brzydzę i strasznie mnie śmieszą te spoty reklamowe, obiecują nie wiadomo co, głównie dla ludzi starszych... później i tak wszystko wychodzi w praniu Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 18:26 by ATR

Odradzam oglądanie szamba w TV. Bełkot, w kółko ci sami "eksperci" czy politycy którzy mówią wiele ale tak naprawdę nic istotnego. Dużo lepiej poczytać/posłuchać w Internecie w różnych źródłach żeby wyrobić sobie opinię. 
PO tak naprawdę przeciwieństwo liberalizmu które podwyższyło ponad 20 podatków.
PIS wygrał głównie dzięki obietnicy nie sprowadzania imigrantów - obecnie sprowadzają - nie licząc setek tysięcy Ukraińców - dziesiątki tysięcy m.in. z krajów muzułmańskich. A Polonii np. z Kazachstanu udają że nie ma.
Trudno mi sobie wyobrazić żeby ktokolwiek na nich głosował - oczywiście zakładając że to nie jest ustawione niezależnie jak się głosowało.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach