SpinBet24
US Open 2018 - WTA Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

US Open 2018 - WTA

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

27082018

Pisanie 

US Open 2018 - WTA Empty US Open 2018 - WTA




Jako, że dodałem temat US Open Panów, również dodaję temat turniejem Pań. Tutaj również jest wiele zagadek, bukmacherzy mają problem z jednoznacznym wskazaniem faworytki do zwycięstwa w tym turnieju, jeszcze nie dawno faworytką była S. Williams co była dla mnie jednym wielkim nie porozumiem (według mnie, może mieć problem nawet z pokonaniem w 1 rundzie M. Linette:)) Dla mnie największą faworytką jest S. Halep, dodatkowo nie skreślałbym S. Stephens, która broni tytuły z 2017 roku, również 20-letnią Sabalenkę trzeba mieć na oku, która ma niesamowity serwis i gra bardzo agresywny tenis. Ciężko stwierdzić jednoznacznie faworyta, na pewno będzie wiele emocji i spore pieniążki do zarobienia, chociaż różnie bywa z tym zarabianiem pieniążków w WTA.. sami wiecie Smile

Moja propozycja na dzisiejszy dzień.

Stephens - Rodina 1@1.08
Goerges - Kalinskaya 1@1.29
Halep - Kanepi 1@1.16
Peterson - Pavlyuchenkova 2@1.57 (p)

AKO: 2.53
Astekbet


Ostatnio zmieniony przez Bastek dnia Wto 28 Sie 2018 - 14:56, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

US Open 2018 - WTA :: Comments

avatar

Pisanie Pon 27 Sie 2018 - 22:16 by Barti80

Pierwszy dzień turnieju i od razu sensacja. S. Halep po za turniejem! Pokonała ją doświadczona estonka - K. Kanepi. Warto dodać, że S. Halep była rozstawiona w turnieju z numerem 1. Zobaczymy jak dalej potoczy się turniej.

Mam kolejną propozycję, ale to będzie to tylko jeden mecz.

Stephens (-6.5 gema) - Rodina 1@1.76 (w)
Astekbet
Stephens nie powinna mieć mieć dużych problemów jest w fantastycznej formie, gra strasznie siłowy tenis, uwielbia grać na kortach twardych. Rodina na ostatnich 5 spotkań, cztery spotkania przegrała, dodam, że wszystkie spotkania przegrała 2:0. To będzie łatwy spacerek dla Sloane, dlatego stawiam na nią handicap gemowy -6.5.

Agnieszka Radwańska niestety odpadła już w 1 rundzie, Krakowianka przegrała 0:2 z Marią T.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 28 Sie 2018 - 15:20 by Barti80

Czas na drugi dzień turnieju. Pierwszy dzień po za nami i są już niespodzianki. Po za turniejem są już, Halep, Radwańska, Pawluczenkova. Przygotowałem dla Was propozycję na drugi dzień turnieju. Jeżeli chodzi o moje kupony poprzednie kupony, pierwszy nie trafiony, drugi singiel trafiony.

Collins D. R. -  Sabalenka A. (AH -3.5 gema) 2@1.59
Mladenovic K. - Zidansek T. 1@1.54
Babos T. - Kasatkina D. 2@1.35
AKO: 3.30
Astekbet (w)

Ostatnio zmieniony przez Bastek dnia Sro 29 Sie 2018 - 7:30, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 28 Sie 2018 - 20:29 by adrianP

Polak, Hubert Hurkacz awansowal do drugiej rundy!!! Pokonal Włocha Stefano Travaglie 6:2, 2:6, 7:6(6), 3:0 i krecz.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 28 Sie 2018 - 20:50 by adrianP

Warto rowniez dodac ze nie tylko Radwanska odpadla juz z turnieju, odpadla również druga polka, Magda Linette. Ta jednak pokazala kawal dobrego tenisa. Zagrala z sercem. Jednak rywalka byla o kilka klas wyzej.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 29 Sie 2018 - 7:35 by Barti80

@adrianP - co do Hurkacza masz odpowiedni dział - US Open ATP Smile Ale masz rację, Hubert się spisał znakomicie i gra dalej!

Minął 2 dzień US Open, nie było w tym dniu zbyt wielu niespodzianek. Warto dodać, że drugi mój kupon AKO wszedł pięknie. Na dziś mam kolejną propozycję dla fanów tenisa.

Azarenka - Gavrilova 1@1.50
Goerges  - Makarova 1@1.59
Sakkari - Kenin 1@1.61
AKO: 3.83
Astekbet (p)

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 30 Sie 2018 - 16:12 by Barti80

Jak i w ATP, tamo samo i w WTA - słabszy dzień dla mnie, Georges i Sakkari zabrały mi tysiąca... szkoda Smile Ale co nas nie zabije to nas wzmocni, dziś kolejny dzień i kolejne emocje dla fanów tenisa. Jeżeli chodzi o spotkanie Georges z Makarovą, Niemka zagrała fatalne spotkanie, w 1 secie miał 5 piłek przed tb, żadnej nie wygrała, nie potrafiła efektywnie returnować, nie wytrzymała tego spotkania psychicznie i z dość słabo ale efektywnie grającą Makarovą przegrała. O spotkaniu Sakkari z Kenin się nie wypowiem, bo tego spotkania nie oglądałem Sakkari przegrała to spotkanie 1:2 i odpadła w rundzie US Open.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 30 Sie 2018 - 16:33 by Barti80

Propozycja akumulatora na 4 dzień - WTA.

Osaka (AH -3.5 gema) - Gluszko 1@1.25
Sabalenka (AH -2.5 gema) - Zvonareva 1@1.33
Keys (AH -2.5 gema) - Pera 1@1.31

AKO: 2.17  (w)
Astekbet

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 31 Sie 2018 - 14:55 by Barti80

4 dzień US Open za nami. Po za turniejem jest już Kasatkina, która przegrała swoje swoje spotkanie 0:2 z Sasnowicz, również odpadła C. Wozniacki, która przegrała 2:0 z Curenko, po za tym bez większych niespodzianek wszystkie faworytki awansowały dalej. Turniej nabiera tempa, przed nami 1/16.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 1 Wrz 2018 - 14:39 by Barti80

Czas na 6 dzień turnieju. 5 dzień nie przyniósł nam niespodzianek, jeżeli chodzi o dwa spotkania hitowe, Stephens pokonała Azarenkę 2:0 (6:3, 6:4), w drugim spotkaniu sióstr Williams, Serena pokonała 2:0 (6:1, 6:2) Venus.

Dla fanów tenisa przygotowałem propozycję na 6 dzień turnieju.

Osaka - Sasnovich 1@1.58
Sharapova - Ostapenko 1@1.58
Keys - Krunic 1@1.18

AKO: 2.94
Astekbet (w)

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 2 Wrz 2018 - 14:37 by Barti80

Turniej wkracza w decydującą fazę, czas na 7 dzień turnieju. Znamy już wszystkie pary 1/8 US Open.

Pary 1/8 turnieju

Barty - Pliskova
Kanepi - Williams
Sevastova - Svitolina
Stephens - Mertens
Keys - Cibulkova
Sabalenka - Osaka
Suarez Navarro - Szarapowa
Vondrousova - Curenko

Około godziny 16:00 wrzucę swoje propozycję na 1/8.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 2 Wrz 2018 - 17:34 by Barti80

Wrzucam swoją propozycję akumulatora na 1/8 finału US Open.

Keys - Cibulkova 1@1.47
Suarez Navarro - Szarapowa 2@1.48

AKO: 2.17
astekbet (p)

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 6 Wrz 2018 - 18:15 by Barti80

Przed nami spotkania półfinałowe. Jeżeli chodzi o poprzednie rundy, dużą niespodzianką jest odpadnięcie S. Stephens, Sloane przegrała 0:2 z Sevastovą. Jest to dla mnie duże zaskoczenie, ponieważ dawałem jej bardzo duże szanse na zwycięstwo w turnieju i obronienie tytuły wywalczonego rok temu.

Pary półfinałowe:
S. Williams - A. Sevastova
M. Keys - N. Osaka

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 8 Wrz 2018 - 21:22 by ATR

Williams - Osaka  (w) 0-2


Typ:2

Kurs:3.7

Marathonbet




Kurs wystartowały z poziomu około 3 a tuż przed meczem dochodzą prawie do poziomu 4. Myślę że w tym momencie już warto spróbować. Obie straciły w całym turnieju tylko po secie. Jedyny mecz bezpośredni to zwycięstwo Naomi choć oczywiście wtedy Serena była w słabszej dyspozycji bo dopiero wracała po przerwie.

Ostatnio zmieniony przez ATR dnia Wto 11 Wrz 2018 - 17:40, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 10 Wrz 2018 - 14:49 by Barti80

Brawo @ATR za świetny typ Smile Naomi Osaka zagrała fantastyczny mecz, kursy były bardzo dobre. Akurat w tamtym momencie nie miałem jak wejść na forum, a miałem również wrzucić ten typ. 20 letnia - Naomi zagrała fantastyczny turniej i jest przyszłością żeńskiego tenisa.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach