SpinBet24
US Open 2018 - ATP  Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

US Open 2018 - ATP

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

27082018

Pisanie 

US Open 2018 - ATP  Empty US Open 2018 - ATP




Jako, że dziś rozpoczyna się ostatni Wielki Szlem w tym roku - US Open. Wrzucam temat dotyczący tego prestiżowego turnieju.

Do tego załączam 1 kupon na dzisiejszy dzień.

Wawrinka - Dimitrov 1@1.73
Ramos  - Khachanov 2@1.14
Robredo T. - Tsitsipas S. 2@1.17  
AKO: 2.30
Astekbet (w)


Jak myślicie kto wygra w tym roku US Open? Na pewno ciężko wskazać jednoznacznie faworyta turnieju. Wszystko się rozegra pewnie między: Djokovicem, Nadalem, Federrerem, również namieszać dużo może Zverev i powracający do fantastycznej formy z przed kontuzji Wawrinka, który dostał dziką kartę na występ w turnieju od organizatorów.
avatar
Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

US Open 2018 - ATP :: Comments

avatar

Pisanie Wto 28 Sie 2018 - 15:11 by Barti80

Po pierwszym dniu mamy parę niespodzianek, porażka Bautisty 0:3 z Kublerem, Edmunda 1:3 z Lorenzim - to chyba dwie największe niespodzianki pierwszego dnia. Dzisiaj kolejna dawka emocji z US Open. Pierwszy kupon z kursem 2.3 wszedł, dzisiaj przedstawiam kolejną swoją propozycję dla fanów tenisa.

Berankis R. - Chung H. (AH -1.5 seta) 2@1.25
Travaglia S. - Hurkacz H. 2@1.67
Tiafoe F. - Mannarino A. 1@1.57
AKO: 3.27
Astekbet (w)

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 29 Sie 2018 - 7:44 by Barti80

2 dzień US Open za nami, jak u Pań tak i u Panów, niespodzianek praktycznie nie było, na pewno był to dzień w którym można było się wzbogacić, zobaczymy co przyniosą nam następne dni. Jeżeli chodzi o moje kupony, to póki co 2/2 trafione. Przedstawiam kolejną propozycję na dzisiejszy dzień.

Wawrinka - Humbert DW 3:0@1.75
Fritz - Kubler 2@2.48
AKO: 4.34
Astekbet  (p)

Powodzenia Smile

Ostatnio zmieniony przez Bastek dnia Czw 30 Sie 2018 - 16:08, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 29 Sie 2018 - 14:55 by MichW

Na ten moment masz bardzo ładną skuteczność. Powodzenia w następnych typach. Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 29 Sie 2018 - 16:08 by Barti80

@MichW - głównie za pieniążki obstawiam praktycznie tylko tenis. Ale ten turniej ładnie mi się zaczął, gorzej w ostatnim czasie piłka nożna, praktycznie nic mi nie wchodzi, zastanawiam się nad całkowitym zaprzestania obstawiania meczów piłkarskich, tym bardziej, że grając 1, X, 2 - mamy 33% szansy na trafienie rezultatu, obstawiając tenis, mamy 50% Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 29 Sie 2018 - 17:39 by MichW

Masz rację. Ja podobnie robię z koszem gdzie handicapy i overy to również o wiele wyższe szanse niż 1X2 w kopanej. Ogólnie początek sezonu w piłce jest bardzo słaby i praktycznie każdy traci poza bukiem dlatego osobiście gram za małe stawki o ile w ogóle coś zagram.

Na tenisie słabo się znam więc będę obserwował co podrzucasz. Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 30 Sie 2018 - 16:07 by Barti80

3 dzień US Open, dla mnie mniej udany. Wawrinka rozegrał słabe spotkanie z Hubertem, możliwe, że grał z jakąś kontuzją, lub po prostu miał słabszy dzień, wygrał to spotkanie 3:1, ale to nie był taki Stasio jakiego znamy, dlatego będę się zastanawiał nad zagraniem na M. Raonica, który ma atomowy serwis i może być dużą przeszkodą dla Wawrinki w następnej rundzie.

Dziś również mam parę propozycji dla fanów tenisa, możliwe, że będę wrzucał single z krótkimi analizami.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 30 Sie 2018 - 16:27 by Barti80

Póki co pierwsza propozycja akumulatora na dzisiejszy - 4 dzień US Open.  (p)

Schwartzman (AH -1.5 seta) - Munar 1@1.37
Fognini - Millman 1@1.42
Haase - Goffin 2@1.25

AKO: 2.43
Astekbet  (p)

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 1 Wrz 2018 - 14:32 by Barti80

4 i 5 dzień US Open za nami. Dziś rozpoczyna się 6 dzień tego Wielkoszlemowego turnieju. Huber Hurkacz jest już po za to turniejem, Polak zakończył swoją przygodę z turniejem na 1/32 - przegrał z M. Cilicem 3:0 (6:2, 6:0, 6:0). Odpadł już również z turnieju F. Fognini, przegrał 1:3 z Millmanem (1:6, 6:4, 4:6, 1:6). Dziś rozpoczyna się 1/16 turnieju

Millman J. - Kukushkin M. +36.5 gema@1.75
Kyrgios - Federer +3.5 seta w meczu@1.58

AKO: 2.76
Astekbet (p)

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 2 Wrz 2018 - 14:17 by Barti80

6 dzień za nami. Dziś rozpoczynamy 1/8 turnieju US Open. Znamy już wszystkie pary 1/8.

Thiem - Anderson
Nadal - Basilaszwili
Isner - Raonic
Del Potro - Coric
Cilic - Goffin
Djokovic - Sousa
Millman - Federer
Nishikori - Kohlschreiber

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 2 Wrz 2018 - 14:23 by MichW

Chyba tylko mecz Isnera z Raoniciem zapowiada się ciekawie. W reszcie spotkań mecze powinny paść łupem faworytów.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 2 Wrz 2018 - 14:40 by Barti80

Jak dla mnie wszystkie spotkania są bardzo ciekawe, a na najbardziej ciekawe według mnie zasługują cztery spotkania.

Thiem - Anderson
Isner - Raonic
Cilic - Goffin
Del Potro - Coric

W którymś z tych spotkań na pewno będzie niespodzianka Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 2 Wrz 2018 - 17:32 by Barti80

Moja propozycja akumulatora na 1/8 turnieju

Isner - Raonic 2@1.76
Nishikori - Kohlschreiber 1@1.28

AKO: 2.25
Astekbet  (p)

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 6 Wrz 2018 - 17:59 by Barti80

Turniej wkracza w decydującą fazę, czas na półfinały. Jeżeli chodzi o poprzednie rundy, sensacji dokonał Millman pokonując w 1/8 Federera 3:1, Szwajcar w tym spotkaniu popełnił wiele błędów i zasłużenie przegrał to spotkanie. Jeżeli chodzi o ćwierćfinały, spotkanie Nadal - Thiem 3:2 było świetnym widowiskiem, jedno z najlepszych spotkań w tym roku, cudowna gra Thiema i wygrany pierwsze set 6:0, następnie wyrównana gra aż do 5 seta, gdzie zdecydował tb i w nim lepszy okazał się Hiszpan.

Pary półfinałowe:
Nadal - Del Potro
Nishikori - Djokovic

Dwie pary są fenomenalne, ciężko wskazać faworytów w tych spotkaniach. Już czekam z niecierpliwością na te spotkania Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 9 Wrz 2018 - 15:32 by ATR

Djokovic-Del Potro (p) 3-0
Typ:2
Kus:2.99
Marathonbet

Wczoraj udało się trafić niespodziankę w damskim finale. Sądzę że szansę na to również w męskim wydaniu jest spore. Novak jeszcze niedawno miał spore problemy i ze zdrowiem i prawdopodobnie z motywacją po latach licznych sukcesów. W tym turnieju wygląda na to że jest bliski swojej najwyższej dyspozycji ale również Juan Martin jest w solidnej formie i sądzę że nawiąże tu rónorzędną walkę.

Ostatnio zmieniony przez ATR dnia Wto 11 Wrz 2018 - 17:41, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach