SpinBet24
Puchar Swiata w skokach narciarskich Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Puchar Swiata w skokach narciarskich

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

17112017

Pisanie 

Puchar Swiata w skokach narciarskich Empty Puchar Swiata w skokach narciarskich




Juz w sobote i niedziele startuje Puchar Swiata w skokach narciarskich sezon 2017/18 a inauguracija odbedzie sie w Polsce a dokladniej w Wisle.
W Polsce jeszcze w styczniu zobaczymy dwa konkursy w Zakopanem.
W sumie ma sie odbyc 31 konkursow w tym 8 druzynowych.
Zakonczenie sezonu zaplanowano na 25 marca w Planicy
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Puchar Swiata w skokach narciarskich :: Comments

bmx34

Pisanie Pią 17 Lis 2017 - 15:08 by bmx34

A nie dzisiaj startuje? bo o 18 w programie na zywo jest,chyba ze to kwalifikacje.

Powrót do góry Go down

Anonymous

Pisanie Pią 17 Lis 2017 - 16:53 by Gość

Tak to kwalifikacje to niedzielnego konkursu indywidualnego.Jutro konkurs druzynowy

Powrót do góry Go down

Hulk93

Pisanie Pią 17 Lis 2017 - 19:05 by Hulk93

Witam. Wtrącając się do dyskusji patrząc na treningi i fakt że to najlepszy zawodnik poprzedniego srzonu można śmiało grać na zwycięstwo Krafta. Czekamy na kursy, i na koniec kwalifikacji pol

Powrót do góry Go down

Hulk93

Pisanie Pią 17 Lis 2017 - 19:23 by Hulk93

Kraft wygrywa kwalifikacje , Polacy średnio -kiepsko. W indywidualnym podtrzymuje typ na Austriaka co do drużynówki popattzymy na kursy ale raczej Niemcy, choć Polacy na treningach zazwyczaj jak nie błyszczeli to pokazywali moc w konkursie. Zobaczymy na kursy w co warto pójść. Kraft napewno + Stoch podoum

Powrót do góry Go down

Anonymous

Pisanie Nie 19 Lis 2017 - 9:17 by Gość

Jednak w druzynowym drugie miejsce razem z Austria.Norwegowie po za zasiegiem.
Dla nie ktorych 2 miejsce do niedosyt ale cofajac sie jeszcze kilka lat temu to moglismy tylko pomarzyc o podium.
Dzis konkurs indywidualny i moze zobaczymy jakiegos Polaka na podium

Powrót do góry Go down

Anonymous

Pisanie Nie 19 Lis 2017 - 17:14 by Gość

A tak wyglada podium po konkusie w Wisle
1.Junshiro Kobayashi
2.Kamil Stoch
3.Stefan Krafft

Mamy Polaka na podium.Niespodzianke sprawil Japonczyk

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 19 Lis 2017 - 17:20 by Special

Nie wiem czy to tak duża niespodzianka obecność Junshiro na podium, świetnie się spisywał w serach próbnych, dodatkowo bardzo udane kwalifikacje no i dobry w jego wykonaniu konkurs drużynowy. Spodziewałem się, że może namieszać i zahaczyć dziś o podium.

Powrót do góry Go down

kobra

Pisanie Nie 19 Lis 2017 - 19:16 by kobra

skoki świetna postawa naszych na inauguracje sezonu
podium w drużynówce oraz podium indywidualnie prognozuje dobry sezon

brawo pol

Powrót do góry Go down

mazik

Pisanie Pią 24 Lis 2017 - 11:36 by mazik

PŚ Ruca Kwalifikacje: H2H Tande - Wellinger
Daniel Andre Tande (p)
Kurs: 1.72
Totolotek

Typ na dzisiaj, niestety oferta na moje upatrzone spotkania dalej uboga, ale za to dzisiaj odbywają się kwalifikacje do konkursu w Ruca, więc i tu można było znaleźć coś ciekawego. Ciężko typować, gdy nie odbyły się wcześniej żadne treningi, ale po pierwszym konkursie w Wiśle, oraz po wynikach z poprzednich sezonu można powoli wysuwać wnioski kto jest w dobrej formie i komu ta skocznia leży. Ja wziąłem dzisiaj pod lupę parę Daniela Andre Tande z Adreasem Wellingerem, typuje, że to Norweg skoczy dalej w kwalifikacjach. Daniel na początku sezonu spisuje się znakomicie, bardzo przyczynił się do wygrania drużynowych zawodów w Wiśle przez Norwegię, w konkursie indywidualnym zepsuł trochę pierwszy skok, ale i tak znalazł się na 5 miejscu w stawce. W ubiegłym sezonie w Ruca w pierwszym konkursie zajął dopiero 14 miejsce, ale oddał dwa równe skoki, za to już w drugim konkursie był na drugim miejscu, widać że w Finlandii skacze dobrze i czuje tą skocznię. Wellinger jak na razie zawiódł w drużynówce w Wiśle, gdzie Niemcy zajęli dopiero 4 miejsce, a w konkursie indywidualnym również tylko 9 miejsce, kompletnie psując swój pierwszy skok, w tamtym sezonie w Ruca również nie skakał jakoś nadzwyczajnie, w pierwszym konkursie tylko 22 miejsce, choć w drugim skoku poleciał aż na 138 metr, a w drugim konkursie tylko 20 miejsce. Forma nie skoczy z dnia na dzień, tym bardziej jak skocznia mu nie leży, Daniel jeśli utrzyma swoją formę, powinie polecieć dalej w kwalifikacjach.

Powrót do góry Go down

Hulk93

Pisanie Nie 3 Gru 2017 - 14:04 by Hulk93

PŚ Nizhny Tagił HS134 . 03.12.17., GODZ.14:30
Typ: Freitag w top 3
Kurs: 2.2 (w)
Bukmacher:Astekbet

Witam. Na dziś ze skoków narciarskich wybrałem kolejne podium Richarda Fraitaga. Świeżo upieczony lider Pucharu Świata skacze bardzo równo począwszy od treningów kwalifikacji , i wczorajszej seri próbnej aż po wygrany konkurs. Dziwi mnie aż tak wysoki kurs. Pozostali rywale w ten weekend skakali różnie. Tande zupełnie odpalił, Eisenbichler zaś w konoursie zaliczył klape. Moim zdaniem o podium powalczy nawet 7- 8 dkoczków jednak wydaje mi się że lider ma na tą chwile najwiejsze szanse. Co tu pisać, najrówniejszy , e czołówce i wvzoraj okazał się najlepszy, po takim kutsiku bierzemy

Powrót do góry Go down

Hulk93

Pisanie Nie 31 Gru 2017 - 17:00 by Hulk93

Turniej Czterech Skoczni 2017/2018
Typ: Stoch wygra turniej
Kurs:3.24
Buk: Astekbet

Witam. Dawno nic nie dodawałem lecz obok takiego kursu nie moge przejść obojętnie. Przed turniejest stawiałem na Fraitaga po kursie 2.50 , jednak patrząc co się dzieje teraz aż dziwi mnie niski kurs 1.65 na Niemca w porównaniu do 3.24 na Kamila. Pak prowadzi w turnieju z przewagą ponad 4 pkt nad Niemcem. Szczęscie na pewni dopisało naszemu jednak Fraitag także nie może narzekać.  Kamil pokazał że forma wzrasta m.in dziś w kwalifikacjach oddając super skok w najtrudniejszych warunkach. Richard uśmiecha sie robi dobrą mine do złej gry a widać że nie zupełnie sobie radzi z presją, popełnia błędy. Stoch idzie w góre, wyczuł szanse zwycięstwa i jak dla mnie jest faworytem. Formą sportową już zbliżył się do Niemca, nakręca się z skoku na skok a dodatkowo doświadczenie i rutyna który w tej chwili w stawce liczacych graczy ma największe
Polecam pol

Powrót do góry Go down

kameleon

Pisanie Pią 5 Sty 2018 - 9:42 by kameleon

Kamil Stoch jest niesamowity w TCS
Jednak najlepiej startuje się gdy nikt nie stawia na twoje zwycięstwo
Zero presji no i trafił z formą idealnie

Powrót do góry Go down

Qwezy

Pisanie Pią 5 Sty 2018 - 13:50 by Qwezy

Liczymy na 4 zwycięstwo Polaka i przejście do historii Smile
Chodzi oczywiście o 4 wygrane z rzędu w TCS - to byłoby niesamowite wydarzenie! - Jako jedyny do tej pory cztery konkursy z rzędu w TCS wygrał Sven Hannawald w sezonie 2001/2002. Mam nadzieję, że dziennikarze dadzą mu spokój po kwalifikacjach i nie będą pompować balonika i zadawać głupich pytańWink - Może przydałby się zakaz rozmów z dziennikarzami? Wczoraj czytałem coś o tym, ale mimo tego Kamil udzielał wywiadu dla Telewizji Polskiej.

Powrót do góry Go down

hetman6

Pisanie Sob 27 Sty 2018 - 21:08 by hetman6

To już kolejna sytuacja w moim życiu (42) w której doczekałem się niemożliwego do nie dawna. Zawsze sądziłem, że nie dożyje chwili w której będę się cieszył ze zwycięstwa Polaków nad Niemcami w  piłce nożnej oraz skoków Polaków na tym poziomie i to nie jednego ale całej ekipy. Fajnie było za czasów małyszomani  ale wówczas mieliśmy tylko jednego skoczka na poziomie pozostali np. Skupiń czy Mateja często nie skakali tylko spadali Smile
Teraz mamy świetną pakę zarówno w piłę jak i w skokach pol olimpic skoki

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach