Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

09092018

Pisanie

Mistrzostwa Świata 2018 Empty Mistrzostwa Świata 2018

Dzisiaj rozpoczęły się Mistrzostwa Świata mężczyzn w których wezmą udział 24 drużyny. Obecnie trwają spotkania współgospodarzy: Włochy - Japonia i Bułgaria - Finlandia. Pozostałe drużyny rozpoczną swoje zmagania w środę.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.

Pisanie Pon 10 Wrz 2018 - 19:06 by MichW

W pierwszym dniu turnieju gospodarze spokojnie wygrali swoje mecze po 3:0. Czekamy na następne spotkania.

Włochy - Japonia 3:0 (25:20, 25:21, 25:23)
Bułgaria - Finlandia 3:0 (25:21, 25:19, 25:22)

avatar

Pisanie Wto 11 Wrz 2018 - 16:24 by ATR

Belgia - Argentyna (w)  3-1
Typ:1
Kurs - 1.8
Expekt

Belgowie przeszli jak burza przez spotkania eliminacyjne. Przegrali tylko jeden mecz - w Słowenii a oprócz tego stracili tylko jeden set - w Estonii choć oczywiście to nie byli rywale z najwyższej półki.
Argentyna straciła seta z Chile i wygrała z Wenezuelą 3-0. 2 mecze w historii na korzyść Belgów w poprzednich edycjach Ligi Światowej po 3-2.

Ostatnio zmieniony przez ATR dnia Czw 13 Wrz 2018 - 15:55, w całości zmieniany 1 raz

avatar

Pisanie Sro 12 Wrz 2018 - 15:02 by ATR

Iran - Puerto Rico (w)  3-0
Typ:3-0
Kurs - 1,86
Betsson

Między tym drużynami jest przepaść. Iran przegrał 3 ostatnie mecze towarzyskie ale wyniki meczów sparingowych oczywiście nie są najważniejsze.
Puerto RIco notowało niezłe rezultaty ostatnio w Pan American Cup choć oczywiście skłądy rywali były daleki od optymalnych.

Ostatnio zmieniony przez ATR dnia Sro 12 Wrz 2018 - 21:22, w całości zmieniany 1 raz

avatar

Pisanie Sro 12 Wrz 2018 - 16:15 by ATR

Słowenia - Dominikana  (p) 3-1 niezły fix....
Typ:poniżej 132.5 punktów
Kurs - 1.85
Expekt

Słowenia wygląda dobrze przed tym turniejem. W ostatnich dniach ograli i Iran i Kanadę a Dominikana przegrała 2 razy po 1-3 z bardzo słabą Tunezją. Wystarczy średnio wygrana różnicą 6 punktów w każdym secie dla powodzenia zakładu i spodziewam się łatwej wygranej.

avatar

Pisanie Sro 12 Wrz 2018 - 20:24 by andrzejszwedzki

USA--Serbia
typ:1
äurs:1,50
bet365
Analiza: Ruszyly Mistrzostwa Swiata,spotkanie pomiedzy tymi druzynami napewno przyniesie duzo emocji.Obydwa zespoly graja siatke typowo silowa,sa to mecze inauguracyjne wiec trudno jest precyzyjnie kreslic forme druzyn.Opieram sie na seri zwyciestw USA oraz spotkaniach bezposrenich...tutaj przewaga USA i tak typuje.

avatar

Pisanie Sro 12 Wrz 2018 - 20:39 by andrzejszwedzki

Tak patrze na wyniki zakonczonych meczy,bez niespodzianek...
W toczacych sie spotkaniach tez raczej ich nie bedzie,Nasi pewnie wygrywaja z Kuba,Brazylijczyca tez prowadza pewnie 2:0

avatar

Pisanie Sro 12 Wrz 2018 - 21:23 by MichW

Wygrywamy z Kubą 3:1. Dzisiaj bardzo słabo na zagrywce. Kubiak i Kurek nie mieli swojego dnia i gdyby Kuba nie stanęła w 4 secie przy 8:4 mogło być gorąco.

Ważne że są 3pkt ale trzeba się zmobilizować żeby nie tracić punktów bo dalej za dużo nie ugramy.

avatar

Pisanie Sro 12 Wrz 2018 - 21:26 by ATR

Francja - Brazylia (p)  2-3
Typ:1
Kurs - 1,78
Expekt

W tym sezonie Francja już 2 razy wygrała z Brazylią - 3-2 i 3-0 w Lidze Narodów. W tej lidze Brazylia przegrywała też z Kanadą i Argentyną po 0-3 i Bułgarią 2-3... Wydaję mi się że kurs na Francję jest tu nieco za duży.

Analiza:
A wiec Mistrzostwa Swiata juz sie rozpoczely,mamy kilka spotkan za soba i nie odnotowano jak nazie rzadnych niespodzianek.Druzyny Brazyli i Francji rozegraly juz po jednym spotkaniu zgodnie je wygrywajac po 3:0.Mozna sie bylo tego spodziewac bo przeciwnicy byli slabi.Dzisiaj zagraja miedzy soba a to spotkanie,napewno bardzo emocjonujace.Obydwa zespoly graja piekna,przedewszystkim techniczna siatke,nie ma tu duzo sily,szybko poruszaja sie po boisku,uniwersalnie graja we wszystkich formacjach.W tym roku Francuzi juz dwukrotnie wygrywali z Brazylijczykami,czy ponownie sa w stanie ygrac? Nie tym razem,oczywiscie jest to moja opinia.Sa to Mistrzostwa Swiata,Brazylia juz wiekokrotnie w nich triumfowala i tym razem tez bedzie jednym z kandydatow.

avatar

Pisanie Czw 13 Wrz 2018 - 12:01 by andrzejszwedzki

Iran-Bulgaria
typ: powyzej 179,5 ptk. w meczu
kurs:1,52
fortuna
Analiza: Spotkanie dla mnie trudne do oceny jesli chodzi o zwyciezce.Wedlug ekspertow i bukmacherow,faworytem jest Iran,nie przecze,ze wygra ale jestem ostrozniejszy.Blgaria to druzyna nieprzewidywalna,juz nie jeden raz to pokazala wygrywajac bardzo trudne mecze.Zagralem wic na ilosc punktow,nie powinienem sie pomylic.

avatar

Pisanie Czw 13 Wrz 2018 - 15:06 by andrzejszwedzki

Portorico-Polska
typ: ponizej 139,5 ptk. w meczu
kurs:1,38
fortuna
Analiza: Co do tego spotkania,chyba nie potrzeba sie duzo rozpisywac,faworytem jest oczywiscie Polska,tylko w jakich rozmiarach wygra...Moim zdaniem bedzie to szybkie trzysetowe zwyciestwo z podana iloscia punktow.Kazdy inny wynik to zaskoczenie.

avatar

Pisanie Czw 13 Wrz 2018 - 15:12 by andrzejszwedzki

Kamerun - Serbia
kurs:1,51
fortuna
Analiza: Podobnie jak w meczu Polakow tak i tu zdecydowany faworyt to Serbia.Tez sadze,ze bedzie to szybki trzysetowy pojedynek z mala iloscia punktow.Serbowie musza dac jakis upust  swym emocjom po wczorajszym przegranym meczu z USA.

avatar

Pisanie Czw 13 Wrz 2018 - 15:53 by MichW

Widzę że sporo ludzi stawia na Brazylię. Ja myślę że w tym meczu warto postawić na Francję albo w ogóle odpuścić. Brazylia ma spore problemy kadrowe, co zresztą przełożyło się na ich gładkie porażki w turnieju finałowym LN. Francja w mojej ocenie jest lepsza na kilku pozycjach.

Expekt

Kurs podskoczył już o około 0.2 i trzeba brać. Ludzie stawiają na Bułgarię pewnie głównie dlatego że to gospodarz a jak wiadomo gospodarzom ściany pomagają....
Iran jest tu faworytem. Są solidną drużyną. 3 miesiące temu wygrali w Lidze Narodów 3-1 (2 sety do 15 i 14). Kurs wyjściowy był odpowiedni teraz jest za duży.