SpinBet24
Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

+16
ATR
s_trix
adrianP
Oneciak
Kwas
gepard433
dominikbolt95
ney11
mazik
bmx34
Brunobet
gibsoon
michaszek83
MichW
Iglo
Admin
20 posters

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Admin Pią 1 Cze 2018 - 2:46

First topic message reminder :

Witam 
W dniu 1 czerwca 2018 r. wprowadzamy na forum poziom zaufania - więcej informacji już wkrótce.
Planujemy również w najbliższych dniach wprowadzić kilka innych poziomów w których już to użytkownicy będą sami mogli głosować na siebie.
Planujemy również rozbudować poziom rang na forum.


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie 17 Cze 2018 - 11:10, w całości zmieniany 1 raz
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down


Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by ney11 Pią 8 Cze 2018 - 14:57

Mozna powiedzieć , że złamałem regulamin ligi typerów. Chciałem prowadzić dyskusje w temacie z klasyfikacja

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 626
SpinyBety : 63

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by gepard433 Wto 19 Cze 2018 - 12:01

Super regulamin.

gepard433

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 13
SpinyBety : 6

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Kwas Sro 1 Sie 2018 - 8:22

Regulamin mówi, że nie wolno edytować postów itd. Oczywiście chodzi głównie o konkursy. Ale można przecież wyłączyć edycję postów i po problemie. Najlepsza byłaby całkowita wyłączona możliwość edycji postów.
Kwas
Kwas

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 355
SpinyBety : 160

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Oneciak Sro 1 Sie 2018 - 9:44

I tak masz zrobione. W dziale z konkursami jest wyłączona edycja i tylko mody mogą to robić.

Oneciak

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 60
SpinyBety : 12

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Kwas Sro 1 Sie 2018 - 16:52

Do tej pory mogę edytować swój post w lidze typerów. .
Kwas
Kwas

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 355
SpinyBety : 160

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Iglo Sro 1 Sie 2018 - 17:00

Raczej nie mogłeś w tym temacie bo ja od samego początku nie mogę
Możesz edytować tu czy w rozmowach o sporcie. W konkursach od zawsze jest blokada

Iglo

Ostrzeżenie : Oskarżanie innych użytkowników bez dowodów.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 221
SpinyBety : 158

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by MichW Sro 1 Sie 2018 - 19:39

Zależy o jaki wątek chodzi. W zapisach do konkursu można edytować swój post, w samym typowaniu nie czyli jest ok zrobione.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Kwas Sro 1 Sie 2018 - 19:53

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 9f2cb8c81b888
Kwas
Kwas

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 355
SpinyBety : 160

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Admin Sro 1 Sie 2018 - 21:07

Panowie teraz już na pewno jest ok.
Kolega zarejestrował się kilka dni temu i dlatego mógł bo nie był przypisany do grupy.
Tak naprawdę nie zmienia to nic bo jakby ktoś postanowił ponownie zrobić nas w konia to marne szanse.
Jakbyś edytował post to wyświetliłby się nam komunikat z datą i godziną oraz kto go edytował Smile
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Kwas Czw 2 Sie 2018 - 8:55

Very Happy

Następne. Do działu: Bonusy dostępne tylko na FBPOL.COM mogę wejść mimo, że nie mam 10 postów. Wiem, że tu powinienem siedzieć cicho, ale jest napisane, że od 10 postów.
Kwas
Kwas

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 355
SpinyBety : 160

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by MichW Czw 2 Sie 2018 - 9:44

No i co teraz należy wykluczyć kolegę z bonusów Very Happy 

Nie no żartuje. Myślę że przez ostatnią akcję z jednym z bukmacherów administracja i tak baczniej patrzy na nowe osoby żeby znowu forum nie było stratne przez jednego multikonciarza.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Admin Czw 2 Sie 2018 - 10:27

Forum nie jest od tego żeby siedzieć cicho Smile wrecz przeciwnie.
Mozesz wejść do działu ale nie mozesz umieszczać postów.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by adrianP Nie 5 Sie 2018 - 22:17

Chcialbym dokonac zgloszenia i prosic o podniesienie zaufania Smile
Jestem swiadomy swojego bledu, pisania w nie odpowiednim do tego temacie na forum.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by s_trix Nie 5 Sie 2018 - 22:22

Hehe
@adrianP ale to chyba nie tak działa. Musisz teraz miesiąc od pękać a nie po kilku minutach ponownie wrócą ci rangę. Chociaż na upartego jest tu luka w regulaminie i nic na ten temat nie ma więc próbuj Smile

s_trix

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 67
SpinyBety : 22

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Admin Nie 5 Sie 2018 - 22:27

Dokładnie tak. Chodzi o okres do kolejnego miesiąca minimum. Przypomnij się pomiędzy 1 a 5 września. Ranga może zostać ale nie musi być podniesiona. To jest kwestia naszej indywidualnej oceny. Oczywiście widać, że jesteś aktywny ale nie ma w tym względzie lepszych i gorszych. Nawet chyba najbardziej aktywny użytkownik @MichW   miał obniżoną rangę na miesiąc.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang - Page 2 Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach