SpinBet24
Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

+16
ATR
s_trix
adrianP
Oneciak
Kwas
gepard433
dominikbolt95
ney11
mazik
bmx34
Brunobet
gibsoon
michaszek83
MichW
Iglo
Admin
20 posters

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Admin Pią 1 Cze 2018 - 2:46

Witam 
W dniu 1 czerwca 2018 r. wprowadzamy na forum poziom zaufania - więcej informacji już wkrótce.
Planujemy również w najbliższych dniach wprowadzić kilka innych poziomów w których już to użytkownicy będą sami mogli głosować na siebie.
Planujemy również rozbudować poziom rang na forum.


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie 17 Cze 2018 - 11:10, w całości zmieniany 1 raz
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Iglo Pią 1 Cze 2018 - 3:10

Jak dla mnie zbyt kolorowo się robi.
Ciężko się skupić

Iglo

Ostrzeżenie : Oskarżanie innych użytkowników bez dowodów.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 221
SpinyBety : 158

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Admin Pią 1 Cze 2018 - 7:34

Iglo napisał:Jak dla mnie zbyt kolorowo się robi.
Ciężko się skupić

Jesteśmy w trakcie testowania tych opcji 
Będzie to ulegało zmianie.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by MichW Pią 1 Cze 2018 - 22:13

A ja uważam że głosowanie na siebie przez użytkowników się nie sprawdzi. Najlepiej jakby poziom zaufania zależał od administracji i moderatorów wtedy znikną głosy frustratów. Smile 

Druga sprawa że obecne ocenianie nie zawsze działa (przynajmniej u mnie).

Powodzenia w kolejnych zmianach Wink

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by michaszek83 Pią 1 Cze 2018 - 22:15

Bo teraz ustalają poziom zaufania Administratorzy i mody

michaszek83

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 196
SpinyBety : 139

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by gibsoon Pią 1 Cze 2018 - 22:24

@MichW niby dla frustratów jak piszesz czyli dla Ciebie. Jak widać jako pierwszy chciałeś komuś dowalić. Bo jak sprawdziłeś, ze u Ciebie nie działa skoro wszyscy mają fula czyli chciałeś komuś odjąć.
Jak widać dobrą opcją jest to aby to administracja decydowała o poziomie zaufania.
Tylko wciąż nie wiem jak to działa i od czego zależy.
gibsoon
gibsoon

Ostrzeżenie : wulgaryzmy - następnym razem 25%
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 162
SpinyBety : 74

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Admin Sob 2 Cze 2018 - 8:01

Tak to jest opcja dla Administracji i przewidziana dla osób które "przeginają"
Dokładny regulamin będzie po weekendzie

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang 10012
Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang 7512
Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang 5012
Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang 2512
Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang 1457-111
W skrócie pokazuje drogę użytkownika do bana. Nie będzie też tak, ze jak ktoś doprosi się Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang 2512 to nie będzie mógł powrócić na Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang 5012
Użytkownicy, którzy osiągną poziom Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang 2512 np. będą wykluczeni z otrzymywania nagród, będą mieli ograniczony dostęp do ofert specjalnych itd.
Planujemy wprowadzić również rangi graczy.
Czekamy na wasze propozycje  Smile
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Brunobet Nie 3 Cze 2018 - 11:00

Co do rang to proponuje coś w rodzaju
Administrator
Moderator
Support
Vip
Expert
Typer
Bywalec
Użytkownik
Nowy
Uwzględniając już rangi jakie posiadacie. Do tego auto subskrypcja po napisaniu określonej liczby postów.
Np. w przypadku Vip i Ekspert można dodać kolejne poziomy zaufania i po trzech przegięciach wyrzucać ich z rangi.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by MichW Nie 3 Cze 2018 - 20:16

gibsoon napisał:@MichW niby dla frustratów jak piszesz czyli dla Ciebie. Jak widać jako pierwszy chciałeś komuś dowalić. Bo jak sprawdziłeś, ze u Ciebie nie działa skoro wszyscy mają fula czyli chciałeś komuś odjąć.
Jak widać dobrą opcją jest to aby to administracja decydowała o poziomie zaufania.
Tylko wciąż nie wiem jak to działa i od czego zależy.

Mamy takie same zdanie w tej kwestii więc po co ta prowokacja? Nigdzie nie prosiłem o opcję minusowania. Nie mam zamiaru siedzieć 24/7 i walić ludziom minusy. Dzięki że siedzisz u mnie w głowie i "wiesz" co zamierzam ale na prawdę mogłeś sobie darować.

Jestem moderatorem na jednym z forum i sprawę oceniania rozwiązaliśmy tak że użytkownicy mogą tylko dawać plusy i to jest moim zdaniem najbardziej optymalnym rozwiązaniem, a opcja ostrzegania przez administracji jest tego dobrym uzupełnieniem.

Co do frustratów rozwijając temat polecam zerknąć w dział z Ligą Mistrzów gdzie zaczęły się sypać minusy bo ktoś pochwalił Real a ktoś Liverpool (wojenka fanów Realu i Barcelony). Czy taki jest cel oceniania? No, nie sądzę.

Oczywiście to sprawa administracji co uczyni, to tylko moje luźne myśli Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by gibsoon Nie 3 Cze 2018 - 20:39

MichW napisał:

Druga sprawa że obecne ocenianie nie zawsze działa (przynajmniej u mnie).
Skoro nie działa oceniania które zostało wprowadzone to oznacza, że próbowałeś już komuś obniżyć poziom zaufania. Bo przecież nie chciałeś podnieść skoro wszyscy na starcie mają 100%

To jest logiczne myślenie a nie siedzenie w czyjejś głowie.
gibsoon
gibsoon

Ostrzeżenie : wulgaryzmy - następnym razem 25%
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 162
SpinyBety : 74

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by bmx34 Nie 3 Cze 2018 - 21:57

Jak dla mnie zmiana na plus,zaufanie czyli pasek 100% bedzie mogła obnizyc tylko administracja w przypadku gdy ktoś kombinuje itp. itd.
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
SpinyBety : 31

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by MichW Pon 4 Cze 2018 - 18:26

gibsoon napisał:
MichW napisał:

Druga sprawa że obecne ocenianie nie zawsze działa (przynajmniej u mnie).
Skoro nie działa oceniania które zostało wprowadzone to oznacza, że próbowałeś już komuś obniżyć poziom zaufania. Bo przecież nie chciałeś podnieść skoro wszyscy na starcie mają 100%

To jest logiczne myślenie a nie siedzenie w czyjejś głowie.

Raczej nielogiczne bo ten błąd zgłaszałem kilka tygodni temu kiedy nie było nowego oceniania. Chciałem dać komuś repa, a te paski mogą regulować tylko administratorzy więc nie wiem o co Ci chodzi.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by mazik Wto 5 Cze 2018 - 11:25

Po co robicie te zamieszanie ?
Przecież jest podane, że  + i - mogą dawać użytkownicy którzy posiadają minimum 100 postów. A zaufanie to coś nowego i w tym przypadku nadaje administracja.
mazik
mazik

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1084
SpinyBety : 198

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by ney11 Pią 8 Cze 2018 - 14:40

Troche lipa , że spada przy ostrzeżeniu za byle jajco , ale trudno

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 626
SpinyBety : 63

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by dominikbolt95 Pią 8 Cze 2018 - 14:51

A za co Ci spadło?
I kiedy będzie jakieś info na temat jak zarobić zniżkę lub podreperować sobie ten poziom?
Widziałem też u kogoś funkcje ostrzeżenie ale też na razie nie wiem o co biega?
dominikbolt95
dominikbolt95

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 180
SpinyBety : 101

Powrót do góry Go down

Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang Empty Re: Dyskusja na temat regulaminu, zaufania, rang

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach