SpinBet24
POLSKI BASKET  Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

POLSKI BASKET

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

18012018

Pisanie 

POLSKI BASKET  Empty POLSKI BASKET




wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

POLSKI BASKET :: Comments

avatar

Pisanie Sro 3 Paź 2018 - 0:06 by Michalski1988

Szkoda że tu tak pusto. Zapraszam wszystkich obstawiający polski basket do podawania typów, analiz i komentowania wyników. Chętnie podzielę się swoimi uwagami Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 3 Paź 2018 - 0:33 by Michalski1988

Ciekawy mecz z możliwością złapania dobrego kursu live odbył się w Zielonej Górze. Stelmet sensacyjnie przegrywał z Dąbrową Górniczą 9 punktami po trzech kwartach, by w czwartej zmiażdżyć rywali wygrywając ostatecznie 87-81. Kurs po trzeciej kwarcie na gospodarzy wynosił 4.00.

Zielona Góra
87
19 22 24 22

Dąbrowa Górnicza
81
32 19 23 7

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 18:02 by Barti80

Zielona Gora - Koszalin
Typ: AH +8.5 Koszalin
Kurs: 3.4
Unibet

Zielona Góra - Koszalin to spotkanie jest 1 kolejką Energa Basket Ligi. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem spotkania jest ekipy z Zielonej Góry. Ale jeżeli popatrzymy na spotkania Koszalina towarzyskie przed startem ligi, możemy zobaczyć zwyżkę formy. W dodatku ostatni ich pojedynek bezpośredni również dość niespodziewanie wygrał zespół z Koszalina, co było dużą niespodzianką. Uważam, że ta linia jest na prawdę warta świeczki, stawiam na handicap punktowy +8.5 w stronę gości.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 11 Paź 2018 - 14:30 by ATR

Rosa - Asseco  (w) 77-94
Typ:2 z AH-6,5
Kurs - 1,94
1xbet


Rosa jest dużo słabsza niż w poprzednim sezonie. Niższy budżet i wyniki z pewnością będą dużo gorsze. Dodatkowo rzeszy kibiców tam nie ma - a zatem przy kolejnych porażkach zostanie ich już naprawdę niewielu. Asseco wygrało pewnie u siebie z Anwilem. I tu nie powinno mieć większych problemów.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 3 Lis 2018 - 16:58 by Michalski1988

MECZ: Trefl Sopot - Legia Warszawa
TYP: Legia Warszawa
KURS: 3,20
U>N>I>B>E>T
(win)

Dziś zdecydowałem się na typowanie wysokiego kursu, który dotyczy końcowego zwycięstwa Warszawian w Sopocie. Legia to nie jest ten słaby zespół z zeszłego sezonu i do końca nie można przewidzieć na co ją stać. Trefl w tym sezonie radzi sobie poniżej oczekiwań i mecz z gośćmi nie będzie dla nich spacerkiem. Wojskowi udowodnili, że potrafią w tym sezonie wygrywać z każdym i na pewno będą walczyć o kolejną wygraną w tym spotkaniu.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sob 3 Lis 2018 - 21:02, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 3 Lis 2018 - 20:54 by Michalski1988

Trefl Sopot 86 - 92 Legia Warszawa
TYP: Legia Warszawa (WIN)

Mecz w Sopocie na pewno nie rozczarował. Wysoki wynik i nagły zwrot akcji w ostatniej kwarcie dostarczył kibicom emocji. Tak jak pisałem w analizie Legia Warszawa w tym sezonie miło zaskakuje i również dziś okazała się lepszą drużyną. Goście do 4 kwarty przegrywali, by w ostatnim rozdziale tego meczu wygrać spotkanie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 10 Lis 2018 - 17:21 by Michalski1988

MECZ: Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń
TYP: Over 162
KURS: 3,25
U>N>I>B>E>T

Legia Warszawa, która jest zupełni innym zespołem niż w tamtym sezonie podejmie dziś ekipę z Torunia. Gdy zobaczyłem linię punktów na to spotkanie, troszeczkę się zdziwiłem, że jest tak niska. Dlatego dziś proponuje zaryzykować wysoki kurs na over 162 punkty. Legia gra inaczej i przede wszystkim ma wiele atutów w ofensywie. Polski Cukier nie ma problemów z przekraczaniem 80 punktów w meczach z koszykarzami ze stolicy, więc z tej strony jestem spokojny o ilość trafień. Myślę, że za powodzenie mojego typu odpowiedzialni będą gospodarze i wierzę że się nie zawiodę, zwłaszcza że w tym sezonie miło zaskakują.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 3 Sty 2019 - 6:41 by Michalski1988

MECZ: Rosasport Radom - GTK Fluor Gliwice
TYP: Over 168,5 pkt
KURS: 1,88
U.N.I.B.E.T
(lost)

W Radomiu dojdzie do pojedynku wyrównanych w tym sezonie zespołów polskiej ligi Koszykówki. W tym roku zespół z Gliwic gwarantuje w meczach ze swoi udziałem overowe wyniki. Trzy razy mnie nie zawiedli i wierzę, że będzie tak samo w tym meczu. Zespół z Gliwic gra ofensywnie ale i lekkomyślnie w obronie a to gwarantuje dużą ilość punktów w meczu. W obecnym sezonie cała nasza liga nie stroni od wykręcania wysokich wyników, więc liczę na sukces.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 4 Sty 2019 - 9:01 by Michalski1988

Rosasport Radom  91 - 72 GTK Fluor Gliwice
TYP: Over 168,5 pkt (163 pkt)


Typ okazał się nietrafiony. Duży wpływ na taki wynik miała dominacja gospodarzy, oraz słaba pierwsza kwarta. Zabrakło sześciu punktów. Spotkanie nerwowe ze strony gości, co odbiło się na końcowym wyniku.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Lut 2019 - 21:22 by adrianP

Quinton Hosley znów będzie grał dla Zielonej Góry. Stelmet.bedzie miał w składzie teraz zawodnika który potrafi zadecydować o mistrzostwie Polski.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Lut 2019 - 21:29 by adrianP

Piotr Pamula zawodnik Spojni Stargard będzie pauzowal przez 4 tygodnie. To ważna strata dla drużyny która walczy o utrzymanie w lidze.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 17 Kwi 2019 - 13:24 by andrzejszwedzki

Arka-Sopot
typ:2
kurs:5,50
bet365
No cuz,wbrew pozorom wydarzenie to bedzie bardzo interesujace.Arka niby gra u siebie ale sa to derby trojmiasta a takie mecze rzadza sie swoimi prawami.Takze druzyna gospodarzy jest tutaj faworytem a kursy bukmacherskie na to zwyciestwo sa tak niskie,ze nie opaca sie go obstawiac.Nastepna rzecz,Arka zajmuje obecnie pozycje wicelidera,wszystkie te argumenty przemawiaja na jej korzysc.Ale ja mam nieco inne zdanie,jak juz wspomnialem,sa to derby a druga bardzo wazna rzecz,Trefl Sopot to bardzo doswiadczony zespol z wieloma sukcesami,niewazne,ze w tabeli zajmuje jedno z ostatnich miejsc,jego doswiadczenie pozwala na odnalezienie sie w trudnych momentach.W bezposrednich kontaktach z Arka ma kolosalna przewage,jest to sprzyjajacy argument.Mysle,ze Trefl nie przegra tego meczu.

Powrót do góry Go down

wilu1103

Pisanie Wto 7 Maj 2019 - 22:47 by wilu1103

Ostrów Wielkopolski 98 -105 Anwil Włocławek
Pięknie dziś siadło a kursik 2.30 bajka

Powrót do góry Go down

dominikbolt95

Pisanie Sro 18 Mar 2020 - 20:43 by dominikbolt95

Rozgrywki w polskim koszu zakończone
Mistrzem Stelmet
Nikt nie spada i wszyscy rozpoczynają rozgrywki w najwyższej klasie rozgrywkowej sezonu 20/21

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach