SpinBet24
LaLiga 2 - Page 3 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

LaLiga 2

+9
adrianP
Barti80
ATR
Kwas
andrzejszwedzki
MichW
Valencia
mazik
wilu1103
13 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

LaLiga 2 - Page 3 Empty LaLiga 2

Pisanie by wilu1103 Czw 18 Sty 2018 - 16:12

First topic message reminder :



Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sob 8 Lut 2020 - 14:48, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down


LaLiga 2 - Page 3 Empty Re: LaLiga 2

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 9 Mar 2019 - 14:48

Mallorca-Oviedo
typ:1
kurs:2,35
bet365
Analiza:
W 29 kolejce drugiej Dyvizji Hiszpani,Mallorca podejmuje u siebie druzyne Real Oviedo i dla mnie jest faworytem,powinna wygrac.Mallorca jest typowym zespolem swojego boiska,tutaj rzadko nawet innym druzynom uzyskac bawet remis,oczywiscie sa tez slabsze dni i duzo zalezy od przeciwnika ale ogolnie taka teorie mozna przyjac.Aktualnie w klasyfikacji znajduje sie Real Oviedo,siodma pozycja i 44 zdobyte punkty ale Mallorca jest dwie pozycje nizej majac tylko dwa punkty straty do rywala.Obydwie druzyny,tez maja niewielka strate punktowa do grupy premiowanej,maja wiec o co walczyc.Ja szczerze mowiac jestem sympatykiem Mallorca,chetnie bym widzial ta sympatyczna druzyne w przyszlym sezonie w pierwszej Dyvizji,ale...zobaczymy,szanse sa.W bezposrednich pojedynkach,Mallorca ma przewage glownie w spotkaniach u siebie a jesienia na wyjezdzie zremisowala z Oviedo 1:1. Wszytko wiec wskazuje,ze ta druzyna dzisiaj wygra ponownie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

LaLiga 2 - Page 3 Empty Re: LaLiga 2

Pisanie by adrianP Nie 10 Mar 2019 - 1:05

andrzejszwedzki napisał:Mallorca-Oviedo
typ:1
kurs:2,35
bet365
Analiza:
W 29 kolejce drugiej Dyvizji Hiszpani,Mallorca podejmuje u siebie druzyne Real Oviedo i dla mnie jest faworytem,powinna wygrac.Mallorca jest typowym zespolem swojego boiska,tutaj rzadko nawet innym druzynom uzyskac bawet remis,oczywiscie sa tez slabsze dni i duzo zalezy od przeciwnika ale ogolnie taka teorie mozna przyjac.Aktualnie w klasyfikacji znajduje sie Real Oviedo,siodma pozycja i 44 zdobyte punkty ale Mallorca jest dwie pozycje nizej majac tylko dwa punkty straty do rywala.Obydwie druzyny,tez maja niewielka strate punktowa do grupy premiowanej,maja wiec o co walczyc.Ja szczerze mowiac jestem sympatykiem Mallorca,chetnie bym widzial ta sympatyczna druzyne w przyszlym sezonie w pierwszej Dyvizji,ale...zobaczymy,szanse sa.W bezposrednich pojedynkach,Mallorca ma przewage glownie w spotkaniach u siebie a jesienia na wyjezdzie zremisowala z Oviedo 1:1. Wszytko wiec wskazuje,ze ta druzyna dzisiaj wygra ponownie.
Typ wygrany 1 - 0 68 minuta Smile

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

LaLiga 2 - Page 3 Empty Re: LaLiga 2

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 25 Mar 2019 - 10:33

Mallorca-Zaragoza
typ:1
kurs:2
bet365
Analiza: Mecz pomiedzy Mallorca a Zaragoza konczy 31 kolejke ligowa,ja tutaj juz tradycyjnie bede typowal zwyciestwo Mallorca.Nie ukrywam,ze kibicuje tej druzynie w powrocie do Primera Division,jednak powodem mej decyzji jest przewaga swojego terenu,co ta druzyna potrafi umiejetnie wykozystac.Wystarczy przesledzic statystyki by sie przekonac,ze tutaj glownie punktuje.Mallorca w tej chwili zajmuje siodme miejce w klasyfikacji,do premiowanego szostego ma tylko jeden punkt straty a wiec dzisiejsze zwyciestwo pozwoli na ten awans.Pozatym druzyna ta jest w dobrej formie,nie przegrala od kilku spotkan z rzedu,powinna dzisiaj wygrac.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

LaLiga 2 - Page 3 Empty Re: LaLiga 2

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 31 Mar 2019 - 9:33

Cordoba-Mallorca
typ:2
kurs:2,36
STS
Co mozna powiedziec o tym spotkaniu...Mallorca bedzie starala sie wygrac,jest w dobrej sytuacji by awansowac na premiowana pozycje a trzeba przyznac,ze jest w dobrj formie.Latwo jednak nie bedzie miala bo Cordoba broni sie przed spadkiem.Ja juz od dluzszego czasu sugerujeawans Mallorca do Primera Division,darze ta druzyne ogromna sympatia i mam nadzieje,ze ten cel osiagnie.Waznym powodem mojej decyzji jest tez mecz pomiedzy tymi druzynami z rundy jesiennej,Mallorca u siebie latwo i wysoko pokonala Cordobe wiec ma dzisiaj ulatwione zadanie.Jesli zagra tak jak jesienia powinna i dzisiaj wygrac.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

LaLiga 2 - Page 3 Empty Re: LaLiga 2

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 8 Kwi 2019 - 12:40

Cadiz-Zaragoza
typ:1
kurs:1,82
fortuna
Na zakonczenie 33 kolejki,druzyna Cdiz zagra u siebie z Zaragoza,mecz napewno ciekawy tylko nierozumie dlaczego niektorzy z bukmacherow stawiaja w roli faworyta druzyne gosci.Owszem Zaragoza ucieka przed spadkiem,ma przeblyski dobrej gry ale w spotkaniach u sienie.Zwroccie tez uwage na bezposrednie kontakty tych zespolow,calkowicie dominuje Cadiz.Jednak najwazniejsze jest to,ze w przypadku zwyciestwa awansuje do premiowanej szostki...Tak wiec moim zdecydowanym faworytem jest Cadiz.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

LaLiga 2 - Page 3 Empty Re: LaLiga 2

Pisanie by marcinfks69 Nie 23 Cze 2019 - 8:41

Witam wszystkich . Dziś mamy niedzielę , 23 czerwca , oferta bukmacherów nie jest zachęcająca , ale znalazłem bardzo ciekawy typ na dzisiejszy dzień . O godzinie 21 rozpocznie się rewanżowe spotkanie barażowe , decydujące o tym , który zespół zagra w przyszłym roku w Primiera Division . Czy będzie to Mallorca , czy Deportivo la Coruna , ktora wygrała pierwsze starcie w stosunku 2:0 u siebie . W pierwszym meczu zdecydowaną przewagę mieli zawodnicy Deportivo , i w posiadaniu piłki , i w statystykach strzałów , bowiem zespół Mallorci nie zdołał przez cały mecz oddać ani jednego celnego strzału ! Deportivo la Coruna jest w formie . Nie przegrali żadnego z ostatnich 6 meczów , a dodatkowo ostatnie 4 to same wygrane . Obie drużyny grały ze sobą w 2019 roku dwukrotnie . W styczniu Mallorca grała u siebie i wygrała 1:0 , natomiast w maju w rundzie rewanżowej Deportivo wygrało , również w stosunku 1:0. Uważam , że zawodnicy Deportivo są mocno zdeterminowani by osiągnąć swój cel jakim jest awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii , i są w stanie pokonać dziś Mallorcę . Powodzenia !

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

LaLiga 2 - Page 3 Empty Re: LaLiga 2

Pisanie by aciu100 Nie 23 Cze 2019 - 20:58

@UP

mecz staruje za 5 minut ale ja jestem odmiennego zdania.Mallorca jest faworytem tego spotkania i maja co odrabiac po az 2 gole.Kolejna sprawa ze deportivo ma niezla zaliczke z pierwszego meczu i raczej dzis beda grac defensywnie.Mysle ze bedzie remis w tym spotkaniu a druga mysl podpowiada ze mallorca wygra jedna bramka.Zobaczymy

aciu100

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 757
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

LaLiga 2 - Page 3 Empty Re: LaLiga 2

Pisanie by tigertyp Pon 24 Cze 2019 - 8:44

No i wszystko jasne . Fajny mecz i 5 bramek.

tigertyp

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 239
SpinyBety : 146

Powrót do góry Go down

LaLiga 2 - Page 3 Empty Re: LaLiga 2

Pisanie by aciu100 Pon 24 Cze 2019 - 13:30

3:0 dla majorki sie skonczylo wiec 3 bramki byly a nie 5 chyba ze chodzilo ci o dwumecz.Druga sprawa ze niby deportivo tak dobrze ostatnio gralo ale to jest wlasnie zludne,przyszedl najwazniejszy mecz,porazka zniweczenie dobrej zaliczki z pierwszego spotkania i po awansie...

aciu100

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 757
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

LaLiga 2 - Page 3 Empty Re: LaLiga 2

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 18 Wrz 2019 - 14:03

Hiszpanska 2 liga kontynuje swa szosta kolejke spotkan.Do dzisiejszej oceny wybralem pojedynek druzyny Deportivo La Coruna z zespolem Naumancia.Na poczatek moze porownam te ekipy.Deportivo La Coruna,gospodarz dzisiejszego meczu w klasyfikacji zajmuje dalekie 19-te miejsce,wygrala dotychczas jedno spotkanie,jedno zremisowala i trzy przegrala.Zaisze slaby poczatek.Naumancia w stej statystyce wypada nieco lepiej,dwa zwyciestwa,jeden remis i dwie porazki daja jej osme miejsce w tabeli.Widac wiec,ze trudno podjac tutaj jakas decyzje,ja uwazam tak,Naumancja w trzech ostatnich swych meczach zdobyla az Siedem punktow a Deportivo w tym czasie pozostaje bez wygranej,wiec dzisiaj wygra zdecydowanie.Deportivo La Coruna moim zdaniem jest zespolem,duzo lepiej grajacym u siebie i ten atut powinna wykorzystac.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

LaLiga 2 - Page 3 Empty Re: LaLiga 2

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 22 Lis 2019 - 17:31

Paris FC-Auxerre   22.11.2019/20:00
typ:X
kurs:3,74
betsson
Zespol z Paryza w tym sezonie ma duze klopoty,od samego poczatku okupuje miejsce w strefie spadkowej i nie moze jej opuscic.Widac,ze ta druzyna jest bez formy,nie wroc byla bez formy,bo to kilka pierwszych fatalnych pojedynkow,spowodowalo taka sytuacje.Aktualnie juz jest znacznie lepiej,sa wygrane spotkania,zremisowane a porazek coraz mniej.Dzisiaj Paryzanie wystepuja w roli gospodarza,powinni wygrac,tak bynajmniej wskazuja poprzednie,bezposrednie pojedynki z Auxserre,ale wtedy byla tez znacznie lepsza forma.Auyerre jest wyzej notowana ale nie wygrala od czterech swych spotkan,wyglada na to,ze tez wystapil jakis kryzys w zespole.Jak widac trudne spotkanie do oceny,bukmacherzy sugeruja remis i ja chociaz rzadko,tym razem z nimi sie zgadzam.Zastanawialem sie nawet nad dokladnym wynikiem 0:0 ale jednak bramki moga tutaj pasc.Pozostaje wiec przy typowym wyniku remisowym.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

LaLiga 2 - Page 3 Empty Re: LaLiga 2

Pisanie by balonik19821 Pią 13 Gru 2019 - 19:58

Numancia - Girona
typ: X
kurs: 3,05
Betsson


Numancia to 10 drużyna w tabeli, która ostatnie zwycięstwo odniosła ponad miesiąc temu pokonując na wyjeździe Gijon 0-1. jednakże przed własną publicznością Numancia jest od niemal dwóch miesięcy niepokonana. W tym czasie gospodarze pokonali takie ekipy jak: Lugo i Albacete. Tymczasem Girona to piąta druga drużyna Segunda Division i jeden z faworytów do awansu do La Liga. Bolączką Girony są jednak mecze wyjazdowe, bowiem w tym sezonie aż pięć z dziewięciu Girona przegrała. W dwóch ostatnich meczach w delegacji Girona zanotowała dwa remisy, najpierw z Ponferadiną 1-1 a następnie z Saragossą 3-3. Jeśli chodzi o historię pojedynku obu ekip to w dziesięciu ostatnich pojedynkach Girona 4 razy wygrywała, tyle samo razy remisowała i dwa razy przegrała. Obie ekipy prezentują podobny poziom dlatego stawiałbym tu raczej na podział punktów, tym bardziej, że obie ekipy ostatnio często remisują a sama La Liga 2 ma taką specyfikę. Stawiam na podział punktów.

balonik19821

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 156
SpinyBety : 145

Powrót do góry Go down

LaLiga 2 - Page 3 Empty Re: LaLiga 2

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 25 Sty 2020 - 11:15

Hunesca-Lugo    25.01.2020/16:00
typ:x2
kurs:2,75
betsson
Hiszpania 2 Liga...Hunesca (3) podejmuje u siebie Lugo (18) i patrzac na tabele wynik wydaje sie byc prosty,zwyciestwo gospodarzy.Byc moze Hunesca ponownie wygra,nie przcze ale cos mi podpowiada,ze to spotkanie bedzie bardziej wyrownane i Lugo nie przegra.Ta druzyna rzeczywiscie ma a raczej miala duze klopoty,dotychczas wygrala zaledwie piec swoich spotkan jednak ostatnio chyba forma nieco sie poprawia.W ostatnich pieciu swoich pojedynkach Lugo jedn wygrala i jeden zremisowala.Wazne jest tez to,ze ta druzyna broni sie przed spadkiem a jest tuz nad ta grupa.Huneska ma przewage,jest gospodarzm spotkania i faworytem ale czym bylby sport gdyby faworyci zawsze wygrywali...Dzisiaj stawiam na niespodzianke bo za taka nalezy uznac zwyciestwo lub remis gosci.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

LaLiga 2 - Page 3 Empty Re: LaLiga 2

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics
» LaLiga

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach