SpinBet24
Mistrzostwa Swiata Rosja 2018 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mistrzostwa Swiata Rosja 2018

Go down

Mistrzostwa Swiata Rosja 2018 Empty Mistrzostwa Swiata Rosja 2018

Pisanie by Gość Czw 16 Lis 2017 - 10:16

Mistrzostwa w Rosij zaczynaja sie 14 czerwca 2018 a final zostanie rozegrany 15 liopca.
A tak wyglada podzial grup na koszyki przed losowaniem grup 1 grudnia
Koszyk 1:Rosja.Niemcy.Brazylia.Portugalia.Argentyna.Belgia.Polska.Francja
Koszyk 2:Hiszpania.Peru.Szwajcaria.Anglia.Kolumbia.Meksyk.Urugwaj.Chorwacja
Koszyk 3:Dania.Islandia.Kostaryka.Szwecja.Tunezja.Egipt.Senegal.Iran
Koszyk 4:Serbia.Nigeria.Australia.Japonia.Maroko.Panama.Korea Pld.Arabia S
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Mistrzostwa Swiata Rosja 2018 Empty Re: Mistrzostwa Swiata Rosja 2018

Pisanie by Saladyn96 Wto 5 Gru 2017 - 16:04

No i mamy rozlosowane grupy, parę słów ode mnie jak to widzę.

Kolumbia - rywal z górnej półki mają kim straszyć w ataku - jest Falcao i Bacca linia pomocy też strasznie mocna bo na środku mający w 2014 roku świetny turniej James Rodriguez, na skrzydle Cuadrado. Jednym słowem pake to Kolumbia ma. Jeżeli do czegoś się przyczepić to niewątpliwie obrona, chociaż tam też tragedii nie ma,gdyż na 18 meczy eliminacji stracili 19 bramek. Ciężki rywal, myślę, że na własnym terenie nie mielibyśmy czego szukać ze względu na klimat, jednak w Rosji czemu nie? Widzę tu zacięty mecz, wynik zakręci się koło remisu stawiam na wynik 1:1 lub 2:1 w którąś ze stron(mam nadzieje, że naszą Very Happy )

Senegal - jak dla mnie wielka niewiadoma, na pewno nie można ich lekceważyć. Mają piłkarzy w niezłych europejskich klubach : Mane, Koulibaly, Gueye, Sakho, Sow , w zasadzie na każdej pozycji jest ktoś z uznanym nazwiskiem. Będzie to mecz otwarcia, w którym obie strony nie będą chciały przegrać, więc fajerwerków się nie spodziewam. Tu znowu widzę remisowy mecz, chociaż liczę tu na doświadczenie Polaków z ME i odprawienie Senegalu wynikiem 1:0.

Japonia- moim zdaniem niewygodny rywal, azjaci są dobrzy technicznie, fizycznie już nie tak bardzo. Jeżeli zagramy twardy i przede wszystkim skuteczny futbol to nie powinno to być jakieś arcytrudne spotkanie. 2-0/3-1 dla naszych.

Podsumowując: losowanie mogło być dużo gorsze, nie ma co narzekać. Każdy rywal w zasięgu, jeżeli dobrze wejdziemy w turniej to problemów z wyjściem z grupy być nie powinno. Kompletu punktów bym się nie spodziewał, ale te 6-7 punktów jak najbardziej realne.

Chętnie poznam zdanie reszty forum o nadchodzących MŚ. pozdro



Saladyn96

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 15
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach