SpinBet24
Puchar Niemiec  - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Puchar Niemiec

+10
MichW
Kwas
andrzejszwedzki
mazik
bmx34
wit93
Hulk93
pilkarz
obstawiacz
Moderatorek
14 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Puchar Niemiec  - Page 2 Empty Puchar Niemiec

Pisanie by Moderatorek Wto 25 Paź 2016 - 8:03

First topic message reminder :

Puchar Niemiec

Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down


Puchar Niemiec  - Page 2 Empty Re: Puchar Niemiec

Pisanie by Michalski1988 Sro 31 Paź 2018 - 21:03

Borussia Dortmund 3 - 2 Union Berlin EX TIME.
Niespodzianką w dzisiejszych meczach Pucharu Niemiec jest remis w meczu Borussii Dortmund z Union Berlin. W czasie regulaminowym padł wynik 2-2. W dogrywce Borussia dostaje jednak rzut karny i wygrywa 3-2. Pachniało mega niespodzianką, jednak gospodarze dopięli swego w końcówce dodatkowego czasu. Kolejny przykład, że trzeba uważać na "pewniaków" w pucharach krajowych.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Puchar Niemiec  - Page 2 Empty Re: Puchar Niemiec

Pisanie by Barti80 Czw 1 Lis 2018 - 13:12

B. Moenchengladbach przegrywa na własnym stadionie z Bayerem Leverkusen... uwaga aż 0:5! Co jest fatalnym wynikiem z perspektywy gospodarzy. Bayer jest w coraz lepszej formie i myślę, że teraz dwa lub trzy spotkania będzie warto zagrać na zespół z Leverkusen, są w kapitalnej formie, a wczorajsze spotkanie pucharowe to tylko potwierdziło.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Puchar Niemiec  - Page 2 Empty Re: Puchar Niemiec

Pisanie by MichW Czw 1 Lis 2018 - 14:13

Właśnie się zastanawiam czy postawić na nich w weekend jednak trochę mnie niepokoi ta ich słaba obrona i fakt że nadal ich forma jest chwiejna.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Puchar Niemiec  - Page 2 Empty Re: Puchar Niemiec

Pisanie by Barti80 Czw 1 Lis 2018 - 14:46

Obrona, obroną... ale popatrz jaki mają atak, a znane przysłowie nam mówi, że najlepszą obroną jest atak Smile W dwóch spotkaniach strzelili 11 goli... wynik niesamowity. Warto stawiać na Leverkusen w przyszłych spotkaniach.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Puchar Niemiec  - Page 2 Empty Re: Puchar Niemiec

Pisanie by MichW Czw 1 Lis 2018 - 15:05

Tak, wiem jaki mają atak i już się na tym przejechałem stawiając na nich z Freiburgiem który wtedy miał spory szpital i skończyło się 0:0. Mocno nieprzewidywalna drużyna.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Puchar Niemiec  - Page 2 Empty Re: Puchar Niemiec

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 5 Lut 2019 - 13:27

Hamburg SV-Numberg
typ:1
kurs:2,05
10bet
Analiza:
W 1/8 finalu Pucharu Niemiec,druzyna Hamburga SV zagra u siebie z zespolem Numberg.Spotkanie to zapowiada sie interesujaco,Hamburg spadl do 2 Bundesligi,jednak jest tam liderem i najprawdopodobniej w przyszlym sezonie,ponownie zobaczymy go wsrod najlepszych zespolow Niemiec,jest w dobrej formie.Numberg wrecz odwrotnie,cudem utrzymal sie w 2 Bundeslidze ale ten sezon wskazuje na zdecydowany brak formy,same ostatnio porazki doprowadza ten zespol do spadku.Wydaje mi sie,ze Numberg,cala swa energie powinien poswiecic lidze,by sie utrzymac,ja bym tak kierowal druzyne i mam nadzieje,ze selekcjonerzy mysla podobnie.Puchar powinni sobie odpuscic,moze to malo sportowe myslenie ale taka jest rzeczywistosc.Ja osobiscie uwazam,ze Hamburg gra lepiej na wyjazdach ale w tej sytuacji,dzisiaj grajac u siebie powinien wygrac.A jeszcze jedna wazna rzecz,gdyby porownac mecze bezposrednie tych druzyn,tez widac przewage Hamburga,bynajmniej w tych ostatnich.A wiec stawiam na jego zwyciestwo.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Puchar Niemiec  - Page 2 Empty Re: Puchar Niemiec

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 6 Lut 2019 - 12:56

Lipsk-Wolfsburg
typ:1
kurs:1,84
bet365
Analiza:
W 1/8 finalu Pucharu Niemiec,druzyna Lipska zmierzy sie u siebie z Wolfsburgiem.Spotkanie to zapowiada sie bardzo interesujaco i zdania co do jego wyniku sa mocno podzielone.Jednak moim zdaniem faworytem jest tutaj Lipsk i powinien wygrac,przedewszytkim wykorzystujac atut swojego boiska ale sa jeszcze inne powody.Lipsk po przerwie zimowej,w pierwszych meczach rundy wiosennej,prezentuje wyzsza forme.Dwa spotkania ,co prawda z nizej notowanymi zespolami,wygral wysoko bez straty gola,przegral minimalnie z liderem,Dortmundem.Wolfsburg dla porownania,przegral dwa mecze i jeden wygral.Moim zdaniem w poprzeniej rundzie mial lepsza forme.Mozna by powiedziec,ze to jest Puchar,wiec inna bajka,one rzadza sie innymi prawami jak sie to popularnie mowi ale wydaje mi sie,ze te druzyny znacznie lepiej graja na swoich boiskach.Lipsk dlugo nie przegral z Wolsburgiem na swoim terenie i odwrotnie.Pojedynek bedzie zapewne wyrownany ale ta jedna brake wiecej zdobedzie Lipsk.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Puchar Niemiec  - Page 2 Empty Re: Puchar Niemiec

Pisanie by marcinfks69 Pon 14 Wrz 2020 - 13:30

Piłka nożna , Niemcy , Puchar
14.09.2020 , 20:45
Duisburg - Borussia Dortmund
Typ : Obie strzelą - TAK
@2.28 , 22bet

Witam . Dziś mamy kolejne mecze 1/32 Pucharu Niemiec . Jako ostatnie rozpocznie się spotkanie pomiędzy Duisburgiem oraz vicemistrzem Niemiec Borussią Dortmund . Faworytem do wygranej są goście i nie ma co się temu dziwić , ale swój typ kieruję ku bramkom , a dokładnie uważam że w meczu obydwa zespoły zdobędą gola . Borussia w okresie przygotowawczym rozegrała 7 sparingów , i tylko w pierwszym z nich zachowała czyste konto , w pozostałych traciła gola . Obie drużyny spotkały się w jednym z tych sparingów , wtedy padł wynik 5:1 dla BVB . Uważam , że Duisburg jest w stanie zdobyć dziś bramkę , dla nich mecz z takim zespołem to jest święto , natomiast BVB zaczyna bardzo ciężki sezon , wkrótce zacznie się granie praktycznie co 3 dni , w weekend ciężki mecz ligowy dlatego dziś BVB może nie wystąpić w najsilniejszym zestawieniu . Typuję BTTS . Powodzenia !

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

Puchar Niemiec  - Page 2 Empty Re: Puchar Niemiec

Pisanie by marcinfks69 Wto 15 Wrz 2020 - 9:34

marcinfks69 napisał:Piłka nożna , Niemcy , Puchar
14.09.2020 , 20:45
Duisburg - Borussia Dortmund
Typ : Obie strzelą - TAK
@2.28 , 22bet

Witam . Dziś mamy kolejne mecze 1/32 Pucharu Niemiec . Jako ostatnie rozpocznie się spotkanie pomiędzy Duisburgiem oraz vicemistrzem Niemiec Borussią Dortmund . Faworytem do wygranej są goście i nie ma co się temu dziwić , ale swój typ kieruję ku bramkom , a dokładnie uważam że w meczu obydwa zespoły zdobędą gola . Borussia w okresie przygotowawczym rozegrała 7 sparingów , i tylko w pierwszym z nich zachowała czyste konto , w pozostałych traciła gola . Obie drużyny spotkały się w jednym z tych sparingów , wtedy padł wynik 5:1 dla BVB . Uważam , że Duisburg jest w stanie zdobyć dziś bramkę , dla nich mecz z takim zespołem to jest święto , natomiast BVB zaczyna bardzo ciężki sezon , wkrótce zacznie się granie praktycznie co 3 dni , w weekend ciężki mecz ligowy dlatego dziś BVB może nie wystąpić w najsilniejszym zestawieniu . Typuję BTTS . Powodzenia !

0:5 --- 
(lost)

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

Puchar Niemiec  - Page 2 Empty Re: Puchar Niemiec

Pisanie by wilu1103 Czw 1 Paź 2020 - 8:33

Dawno mnie tu nie było ale chyba formuła forum została wyczerpana albo dopadł je Covid.
Na kilku forach w tym tych najwiekszych od kilku miesięcy ruch maleje a szkoda.

Ale nie po to tu wpadłem 

Chciałempodzielić się opinią odnośnie wczorajeszego  fianłu BVB-Bayern 2-3 
Wszyscy grają w piłką a na końcu i tak wygrywa Bayern Smile
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down

Puchar Niemiec  - Page 2 Empty Re: Puchar Niemiec

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach