SpinBet24
FA Cup i Carling Cup - Page 4 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

FA Cup i Carling Cup

+11
adrianP
nico.bursztyn
andrzejszwedzki
bmx34
mazik
bestia
MichW
andree
pilkarz
obstawiacz
Moderatorek
15 posters

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty FA Cup i Carling Cup

Pisanie by Moderatorek Pon 24 Paź 2016 - 9:36

First topic message reminder :

Umieszczamy typy i analizy z rozgrywek FA Cup i Carling Cup

Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down


FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 16 Gru 2019 - 15:30

Boston-Rochadale   16.12.2019/20:45
typ:2
kurs:2,15
betsson
Jest to juz rewanzowy mecz,poprzedni zakonczyl sie wynikiem bezbramkowym i wszystko jaky zaczynalo sie od nowa.Ale mimo wszystko slowa uznania dla druzyny Bostonu,nie przegrala na wyjezdzie,pomimo dielacej roznicy klas.Czy wiec dzisiaj mozna ja uznac za faworyta? Teoretycznie,praktycznie raczej nie.Moim zdaniem dzisiaj ta roznica klas odegra swoja role,Rochadale to jrdnak pierwszoligowiec i co wazniejsze ta druzyna chyba lepiej gra na wyjazdach jak u siebie.Przejzalem statystyki i takie odnosze wrazenie.Mozna by tutaj powiedziec,ze Puchary rzadza sie swoimi prawami,tak to prawda ale mimo wszystko nie chce mi sie wierzyc by Rochadale nie wygrala.Te druzyny spotykaly sie juz kilka razy,gdy obie graly w drugiej lidze ale to dawne czasy i te wyniki nie sa adekwatne do terazniejszosci.A wiec sumujac,typuje zdecydowane zwyciestwo druzyny gosci.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 4 Sty 2020 - 9:40

Birmingham-Blackburn   04.01.2020/13:30
typ:x2
kurs:1,68
betsson
1/32 finalu Pucharu Angli a takie spotkania zawsze sa wielka niewiadoma.Mecz ktory wybralem do oceny z pewnoscia bedzie bardzo wyrownany,kazdy rezultat jest tutaj realny.Na codzien obydwa te zespoly graja w Championship,gdzie wiedzie im sie roznie,jednak w tej rywalizacji troche slabiej wypada Birmingham.Czy dzisiaj bedac gospodarzem spotkania poradzi sobie z Blackburn i wygra? Moim zdaniem jednak nie i prawdopodobnie dojdzie do powtorzenia meczu.Chociaz nie wykluczam zwyciestwa Blackburn i tej druzynie daje tez wiecej szans na awans.Niedawno te ekipy spotkaly sie na stadionie Birmingham w meczu ligowym,zakonczyl sie remisem 1:1.Jak juz wspomnialem,Birmingham ma klopoty w Championship i sadze,ze skupi sie bardziej na tym by nie ulec degradacji do 1 ligi a puchar sobie odpusci.Sa to tylko moje teoretyczne poglady,ktore oczywiscie moga byc bledne.W kazdym razie uwazam,ze dzisiaj Blaskburn nie przegra.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 4 Sty 2020 - 10:07

Fleetwood-Portsmouth   04.01.2020/18:30
typ:2
kurs:3,02
betsson
Na etapie 1/32 finalu Pucharu Angli,spotykaja sie dwie druzyny grajace na codzien w 1 lidze,wiec bedzie to ciekawy pojedynek.Mecze pucharowe ciesza sie duza popularnoscia i sa zawsze wielka niewiadoma.Aktualnie w lidze lepiej prezentuje sie Fleetwood,ktora od dluzszego czasu nie przegrala meczu.Mozna wiec sadzic,ze jest w wysmienitej formie.Ale jak juz wspomnialem,nie odnosi sie to do pojedynkow pucharowych i ja tutaj typuje zdecydowane zwyciestwo Portsmouth.Przedewszystkim uwazam,ze portowcy maja duzo wieksze doswiadczenie na tym gruncie,ponadto potrafia bardzo dobrze zagrac wyjazdowe spotkanie.Dla mnie nie bez znaczenia sa tez bezposrednie konfrontacje tych druzyn.Portsmouth wygrywala zdecydowanie w czterech ostatnich i to bez wzgledu na to czy byl to wyjazd czy grala u siebie.W pilce noznej czesto bywa tak,ze zespoly sa dla siebie niewygodnymi rywalami i tak tez jest w tym przypadku,Portsmouth nie lezy Fleetwood,popularnie mowiac.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 5 Sty 2020 - 7:35

QPR-Swensea   05.01.2020/15:00
typ:1
kurs:2,30
betsson
Spotkanie 1/32 Pucharu Angli,bardzo interesujace,moj typ to zwyciestwo druzyny QPR.Obydwie druzyny na codzien graja w Championship wiec mamy jakies porownanie.Moim zdaniem Swensea w tym sezonie nie jest w najwyzszej formie pomimo tego,ze w tabeli ligowej zajmuje wyzsza pozycje od QPR.Wygrala tez z Rangersami,na wyjezdzie ale w pierwszej czesci sezonu.Teoretycznie za jej zwyciestwem przemawia korzystniejszy bilans bezposrednich pojedynkow,mimo to jakos nie mam do niej przekonania.QPR gra,mozna powiedziec etapami,jak wygrywa to seria wysokich zwyciestw,nie wiem czym jest to spowodowane.Teraz w lidze po kilku slabszych pojedynkach,ostatni ponownie wygrala bardzo wysoko,moze kolejna udana seria? Tak mi sie wydaje,QPR gra u siebie i jak mysli o awansie,musi to wykorzystac bo na terenie rywala,w przypadku powtorzenia meczu,raczej jest bez szans.Z drugiej strony,tez mysle,ze Swensea raczej skupi sie na powrocie do Premiership i poswieci sie w calosci ligowym pojedynkom.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 5 Sty 2020 - 8:16

Liverpool-Everton   05.01.2020/17:00
typ:2
kurs:3,45
betsson
To spotkanie zasluguje na szczegolna uwage,1/32 Pucharu Angli ale jednoczesnie derby Liverpoolu.Jakby nie spojrzec w roli faworyta widzimy Liverpool,gra u siebie,w zmaganiach Premiership niekwestionowany lider,prawdopodobnie a raczej napewno zdobedzie to trofeum,ma za soba dluga serie wygranych pojedynkow,zdecydowana przewaga w bezposrednich konfrontacjach z Evertonem,inaczej mowiac nic dodac nic ujac.A jednak ja nie jestem tak do konca przekonany o jego zwyciestwie,malo tego upatruje niespodzianki,ktora napewno bedzie zwyciestwo Evertonu.Dlaczego? Nie znajduje co do tego potwierdzenia w statystykach ale mam takie przeczucie,mozna wiec to potraktowac jako czysty strzal.Jest to tylko sport,mecz pucharowy,derby i niejednokrotnie mielismy juz n tej plaszczyznie niespodzianki.Ponadto,Everton po slabym poczatku sezonu gra coraz lpiej a Liverpoolovi moze tak bardzo nie zalezec na Pucharze Angli,wygra przeciez lige.Ale czy te argumenty znajda swe odzwierciedlenie na boisku podczas tego spotkania??? Niebawem sie przekonamy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 5 Sty 2020 - 8:46

Chelsea-Nottingham   05.01.2020/15:00
typ:X2
kurs:5,2
betsson
Jest to dla mnie niecodzienne wydarzenie,ciekawe i upatruje tutaj niespodzianki bo taka napewno bedzie remis lub porazka zdecydowanego faworyta,Chelsea.Na zwyciestwo Londynczykow wyraznie wskazuja kursy bukmacherskie,wielu z was typuje tez wysoka wygrana tej druzyny badz duza ilosc goli w spotkaniu.Nie jest to pozbawione logiki ale ja sie z takimi typami nie zgadzam.Wedlug mnie,bedzie to mecz bardzo wyrownany,roznice klas niweluje bardzo dobra forma w tym sezonie zespolu Nottingham,wystarczy przejzec statystyke Championship.Chelsea z kolei nie jest w najwyzszej formie,w tym sezonie gra maloprzekonujaco.Co jest ciekawe,to ze wygrywa przedewszystkim wyjazdowe spotkania,u siebie jest juz znacznie gorzej.Ostatnio wygrala dwa pojedynki ale byly to zwyciestwa nad lokalnymi rywalami,Arsenalem i Tottenhamem,ktore w tym sezonie tez nie sa w swej normalnej formie.Nie wiem...ale wydaje mi sie,ze Nottingham nie przegra tego spotkania.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 14 Sty 2020 - 9:57

Sherewsbury-Bristol City    14.01.2020/20:45
typ:1
kurs:3,05
betsson
Jest to drugi mecz 1/32 tego Pucharu,pierwszy w Bristolu zakonczyl sie mala niespodzianka,remisem 1:1.Ktora z tych druzyn awansuje? Trudna ocena ala ja typuje zwyciestwo i awans Sherewsbury.W Bristolu,zdecydowanym faworytem byli gospodarze,roznica ligowa a takze kilka ostatnich pojedynkow kazdej z nich na to zwyciestwo wskazywalo.Sherwsbury pomimo tego nie wystraszyla sie rywala,pomimo tego,ze zgodnie z przewidywaniami przegrywala po pierwszej polowie,wyrownala i tego wyniku nie oddala do knca spotkania.Dzisiaj grajac u siebie,ma duze szanse na zwyciestwo i awans grona awansujacych.Napewno nie bedzie to latwe zadanie ale ufam,ze Sherwsbury sobie poradzi.Sherewsbury powinna obiac prowadzenie juz w pierwszej odslonie meczu a po tym jak w poprzednim spotkaniu pokazala,ze ma silna obrone,powinna ten korzystny wynik dowiezc do konca.Bristol wprawdze gra na codzien w wyzszej lidze ale czy to ma tak duze znaczenie w meczach pucharowych???

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by marcinfks69 Sro 15 Sty 2020 - 14:49

Witam wszystkich . bardzo ciekawe spotkanie czeka nas dzisiejszego wieczora w angielskim FA Cup . O godzinie 20:45 rozpocznie się rewanżowe spotkanie pomiędzy Manchestrem United , a Wolverhampton . W pierwszym meczu padł wynik bezbramkowy . W lepszej sytuacji wydają się być zawodnicy Czerwonych Diabłów z racji rozgrywania rewanżu na własnym obiekcie Old Trafford . Uważam , że Manchester wygra dziś już po 90 minutach i zakwalifikuje się do dalszej fazy rozgrywek , i właśnie ich zwycięstwo typuję . Jak wiadomo od jakiegoś czasu , forma Manchesteru United w każdym meczu jest zagadką dla każdego kibica . Potrafią wygrać z bardzo silnym rywalem , by w kolejnym spotkaniu przegrać z tak zwanym słabeuszem . Myślę , że w dzisiejszym meczu zobaczymy tak skuteczny Manchester , jak w ich ostatnim ligowym spotkaniu , kiedy to wygrali 4:0 z Norwich . Manchester United dobrze sobie radzi na własnym obiekcie . Drużyna gości wydaje się że trochę obniżyła loty , ich ostatnie 5 spotkań to 2 porażki, 2 remisy i zaledwie jedna wygrana . Uważam , że to gospodarze wygrają ten mecz . Powodzenia !

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by marcinfks69 Czw 16 Sty 2020 - 10:44

marcinfks69 napisał:Witam wszystkich . bardzo ciekawe spotkanie czeka nas dzisiejszego wieczora w angielskim FA Cup . O godzinie 20:45 rozpocznie się rewanżowe spotkanie pomiędzy Manchestrem United , a Wolverhampton . W pierwszym meczu padł wynik bezbramkowy . W lepszej sytuacji wydają się być zawodnicy Czerwonych Diabłów z racji rozgrywania rewanżu na własnym obiekcie Old Trafford . Uważam , że Manchester wygra dziś już po 90 minutach i zakwalifikuje się do dalszej fazy rozgrywek , i właśnie ich zwycięstwo typuję . Jak wiadomo od jakiegoś czasu , forma Manchesteru United w każdym meczu jest zagadką dla każdego kibica . Potrafią wygrać z bardzo silnym rywalem , by w kolejnym spotkaniu przegrać z tak zwanym słabeuszem . Myślę , że w dzisiejszym meczu zobaczymy tak skuteczny Manchester , jak w ich ostatnim ligowym spotkaniu , kiedy to wygrali 4:0 z Norwich . Manchester United dobrze sobie radzi na własnym obiekcie . Drużyna gości wydaje się że trochę obniżyła loty , ich ostatnie 5 spotkań to 2 porażki, 2 remisy i zaledwie jedna wygrana . Uważam , że to gospodarze wygrają ten mecz . Powodzenia !

(w)

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 25 Sty 2020 - 12:16

Coventry-Birmingham   25.01.2020/16;00
typ:1
kurs:2,85
betsson
Anglia-FA Cup...W 1/16 tego Pucharu spotykaja sie druzyny Coventry i Birmingham.Wydarzenie napewno ciekawe,godne uwagi i oceny.Moze zaczne od tego,ze tw zespoly dzieli roznica klas,Coventry to pierwszoligowiec a Birmingham reprezentuje Championship ale to nie wydaje mi sie,jakoby mialo wieksze znaczenie.Coventry jest tutaj gospdarzenm i wedlug mnie jest to podstawowy atut do zwyciestwa tej druzyny.W swej lidze radzi sobie bardzo dobrze,ma dosyc duze szanse na awans do Championship.Birmingham,no cuz chyba w tym sezonie nie gra najlepiej,ja bynajmniej odnosze takie wrazenie.Ponadto ta druzyna na wyjazdach jest slabsza jak u siebie.Jej priorytetem powinna byc walka w Championship by sie tam utrzymac.W bezposrednich pojedynkach,gdy obydwie druzyny graly w jednych ligach,Coventry wygrywala na swoim boisku,wiec dzisiaj ma duze szanse na dalszy awans.Sadze,ze prowadzenie obejmie juz w pierwszej polowie i nie odda go do konca spotkania.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 25 Sty 2020 - 12:58

Portsmouth-Barnsley   25.01.2020/16:00
typ:1
kurs:2,25
betsson
Anglia-FA Cup...W 1/16 tego Pucharu spotykaja sie druzyny Portsmouth i Barnsley.Wydarzenie zapowiada sie bardzo interesujaco,jest godne uwagi i komentarza.Te druzyny dzieli roznica klas,Portsmouth bowiem reprezentuje 1 lige Barnsley z kolei Championship ale moim zdaniem nie bezie to mialo wiekszego znaczenia.Portsmouth to doswiadczony zespol z dlugim stazem w Premiership,w swej aktualnej lidze radzi sobie bardzo dobrze,kilka wygranych ostatnich meczy swiadczy o wysokiej formi.Przeciwnie to wyglada u przeciwnika,brak wygranych w ostatnich pojedynkach.Niem,ale moim zdaniem jest bez formy.Wznym argumentem w tym pojeynku jest atut swojego boiska,druzyny Portsmouth,potrafi to wykorzytac.Tak tez wskazuja bezposrdnie konfrontacje tych zespolow,Portsmouth dominowala u siebie,gdy druzyny graly w jednej lidze.Cuz na zakonczenie chce powiedziec,ze zwyciestwo Portsmouth powinno byc wyrazne,fruzyna bedzie domnowala w calym spotkaniu.Zastanawialem sie nawet,czy nie zagrac na wygrana w pierwszej polowie i calym meczu.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 28 Sty 2020 - 12:55

Aston Villa-Leicester   28.01.2020/20:45
typ:1
kurs:4,8
betsson
Anglia-Championship...Ostatnia druzyna w tabeli,Luton zagra dzisiaj z zespolem Derby,pomimo tego,ze jest gospodarzem to nie daje jej wiekszych szans na dobry wynik.Luton to beniaminek,ktory niestety nie potrafi sie odnalezc w Championship i sadze,ze spadnie ponownie do 1 ligi.Derby,bardzo kontrowersyjna druzyna,gra bardzo nierowno,czasami wydaje sie,ze ponizej swych mozliwosci a stac ja napewno na gre w Premierhip.Ten sezon jak narazie przecietny w wykonaniu tego zespolu ale sytuacja punktowa nie jest zla,caly czas istnieje szansa by powalczyc o awans.Dzisiejsze zwyciestwo moze dac taki nawet o kilka pozycji.Sadze,ze Derby wykorzystaja to,ze przeciwnik jest duzo slabszy i odniosa zdecydowane zwyciestwo jak w rundzie poprzedniej,kidy to wygraly u siebie z Lutonem 2:0.Warto tez wspomniec,ze Derby to druzyna wyjazdowa,bardzo duzo takich meczy wygrywa i to z lepszymi zespolami jak Luton-

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 4 Lut 2020 - 10:47

Oxford-Newcastle   04.02.2020/21:05
typ:2
kurs:2,05
betsson
Anglia-Fa Cup...1/16 finalu i drugie spotkanie pomiedzy Oxfordem a Newcastle,pierwsze zakonczylo sie bezbramkowym remisem a wiec wszystko zaczyna sie od poczatku.Poprzedni remis byl malym zaskoczeniem,bowiem te druzyny dzieli roznica klas no i faworyt,Newcastle grala u siebie.Czy Oxford w takim razie moze sprawic niespodzianke i wyeliminowac Newcastle? Teoretycznie jest to mozliwe,gra u siebie a tutaj juz wczesniej pokonal rywala,wysoko bo az 3:0.Byly to jednak odlegle czasy i inne druzyny.Dzisiaj Newcastle jest z pewnoscia lepszym zespolem,w Premiership jednak nie moze liczyc na wysoka premiowana lokate,wiec chcac zaistniec w Europejskich Pucharach,tutaj musi szukac szansy.Moim zdaniem jej nie przegapi w dzisiejszym pojedynku,wygra zdecydowanie i awansuje dalej.Jestjeszcze jedna rzecz godna uwagi,Newcastle posiada umiejetnosc gry na wyjazdach,wydaje mi sie nawet,ze gra lepiej jak u siebie.To jest duzy plus przed dzisiejszym pojedynkiem,czeka nas duzo emocji.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 4 Lut 2020 - 11:21

Liverpool-Shrewsbury    04.02.2020/20:45
typ: 1/1
kurs:3,15
betsson
Anglia-FA Cup...W 1/16 finalu,pomiedzy druzynami Liverpoolu i Shrewsbury dojdzie do dugiego spotkania,pierwsze niespoziewanie zakonczylo sie remisem 2:2,duza niespodzianka.Bukmacherzy momentalnie to podchwycili i kursy na dzisiejsze zwyciestwo Liverpoolu poszly mocno do gory.Ale czy pierwszoligowa Shrewsbury,moze dzisiaj w jakis sposob zagrozic liderowi Premiership,ktory w dodaku gra u siebie? Nonsens.W poprzenim spotkaniu doszlo do remisu to fakt ale Liverpool juz na poczatku obiol prowadzenie,druga bramke zdobyl juz na poczatku drugiej polowy i po dwubramkowym,wyjazdowym prowadzeniu druzyna sie zbyt mocno rozluznila a gospodarze to skrupulatniewykorzystali.Dla Liverpoolu ten remis nie jest przeszkoda przed dzisiejszym meczem czy awansem,druzyna zagra z pewnoscia bardziej ostroznie a to w efekcie doprowadzi do jej wysokiego zwyciestwa.Przy czym,Liverpool prowadzenie obejmie juz w pierwszej polowie.Ja nie radzil bym sugerowac sie kursami bukmacherskimi,ktore daja jakies szanse Shrewsbury.Ha gdyby ta druzyna wyeliminowala Liverpool,byla by to nie niespodzianka a sensacja,ja w to nie wierze.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by marcinfks69 Wto 4 Lut 2020 - 12:31

Witam wszystkich . Już dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się rewanżowe spotkanie w angielskim FA Cup . Liverpool podejmie na własnym obiekcie zespół Shrewsbury Town . W pierwszym meczu padł wynik remisowy 2:2 . Kurs na Liverpool jest bardzo zachęcający, ale spowodowany tym, że trener gospodarzy Jurgen Klopp zapowiedział wystawienie bardzo odmłodzonego składu . Mimo wszystko nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż wygrana gospodarzy . Liverpool rozgrywa sezon marzenie , kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa i pewnie zmierzają po tytuł Mistrza Anglii . W Premier League gospodarze rozegrali 25 spotkań , z czego wygrali 24 i tylko raz zremisowali . Bilans bramkowy 60:15. Natomiast ich dzisiejszy rywal gra 2 poziomy niżej w League One . W tabeli zajmuje odległe 16 miejsce , w dorobku ma 34 oczka w 27 meczach , na co składa się 8 wygranych , 10 remisów i 9 porażek . Dla tego zespołu sam przyjazd na Anfield Road powinien być spełnieniem marzeń , ale nawet Liverpool grając rezerwowym składem nie będzie miał problemów z pokonaniem ich na własnym obiekcie . Powodzenia !

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

FA Cup i Carling Cup - Page 4 Empty Re: FA Cup i Carling Cup

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach