SpinBet24
Sportingbet Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sportingbet

+12
kameleon
ney11
MichW
bmx34
arti1
Special
nowicki10
Madzia1939
manin_10
sss17
obstawiacz
ROGAL5
16 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Sportingbet Empty Sportingbet

Pisanie by ROGAL5 Pon 17 Paź 2016 - 21:57

Pozwolę sobie polecić Wam mojemu jednemu z ulubionych bukmacherów a mianowicie SPORTINGBET

"SPORTINGBET O SOBIE
Z ponad 2 milionami klientów na 30 rynkach Europy, Australii, Kanady, Południowej Ameryki i południowej Afryki, oferujemy ponad 8,000 różnych szans każdego dnia.

jest operatorem zakładów sportowych online obsługującym 21 różnych języków, celując w 26 krajów i akceptując zakłady w 20 różnych walutach."

Zaimponował mi ten bukmacher mega obszerną gamą zakładów na piłkę nożną szczególnie w tych znanych ligach. Również bonus powitalny brzmi świetnie "Świetna oferta na początek przygody - jeśli przegrasz pierwszy zakład zwrócimy Ci jego stawkę w postaci darmowego zakładu do max. kwoty 150 PLN!"

Aby zakwalifikować się do promocji, musisz w ciągu 7 dni od rejestracji obstawić dowolny zakład sportowy po kursie min. 1,50. W przypadku akumulatora, każda jego składowa musi mieć kurs min. 1.50. Zakład musi zostać rozliczony w ciągu 7 dni od rejestracji.

Kolejną sprawą która mnie pozytywnie zaskoczyła to fakt gdy chciałem wypłacić pieniażki to nie poproszono mnie o żadne dokumenty a jedynie o potwierdzenie daty urodzenia na czacie. Support super, szybka solidna pomoc.

Często rozdają freebety i ciekawe bonusy bez depozytu. Gorąco polecam Smile


ROGAL5

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 104
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by obstawiacz Wto 18 Paź 2016 - 10:11

To juz nie jest ten Sportingbet co kiedys z licznymi free spinami .owszem oferuja bonusy na bukmachera ale od depozytu.Lubie ich mecz dnia gdzie za obstawienie meczu dnia zaledwie za 2zl dostaje sie na drugi dzien 7 fs na starburst z obrotem zaledwie 1x.
Takze raz dziennie jak postawi sie obojetnie jaki zaklad mozemy oddac typ w pilkarski typer gdzie do wygrania fs

Sportingbet 707449a32cef7b53gen

obstawiacz

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 308
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by ROGAL5 Sro 19 Paź 2016 - 11:26

http://fussballnewsinternational.com/tippspiel.html

Wyżej podany link do promocji. Należy wytypować byle jaki wynik i zostawić w okienku nasz adres GMAIL!!!!!!* (tylko i wyłącznie GMAIL). Na dniach powinien przyjść voucher na 5 euro bez depozytu do bukmachera Sportingbet

ROGAL5

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 104
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by obstawiacz Sro 19 Paź 2016 - 16:14

Polskie IP juz zostaly wykluczone z tej promcij.jak ktos dostanie to bedzie cud

obstawiacz

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 308
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by ROGAL5 Sro 19 Paź 2016 - 16:16

kolokolo napisał:Polskie IP juz zostaly wykluczone z tej promcij.jak ktos dostanie to bedzie cud


Mnie udało się wysłać wynik. Zobaczymy , jeśli znajdę oficjalną informację,że Polska wykluczona to post usunę żeby nie wprowadzać w błąd.

Dodam również,że ja z tego kodu już korzystałem więc jak przyślą mi po raz kolejny tylko tym razem na inny g-mail to zrobie mini konkurs tutaj na forum

ROGAL5

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 104
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by sss17 Sro 19 Paź 2016 - 16:20

W tym linku na tej stronie napisane jest że do wygrania x5 Fifa 17 zapewne po losowaniu,czyli bonów już nie ma.
Poza tym jak ktoś bardzo chce to wystarczy zmienic IP, np. na niemieckie Razz
sss17
sss17

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 597
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by manin_10 Nie 23 Paź 2016 - 0:00

Bukmacher działa od 1998 roku, nadaje się raczej tylko i wyłącznie na start. Zalety: Brak podatku, wiele bonusów, kontakt w jęz.polskim, wpłaty kartą za darmo, dobra oferta. Wady: słabe kursy, częste blokowanie kursów, słaby support, wiele problemów z działaniem strony,

manin_10

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 132
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by Madzia1939 Sro 23 Lis 2016 - 17:16

Wpłacalam tam pieniadze , niby wszystko okej troche problemów z wypłatą :/

Madzia1939

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 14
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by nowicki10 Wto 19 Wrz 2017 - 13:32

https://pl.sportingbull174.com/

aktualny adres , jakby ktos chcial pograc z PL

nowicki10

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 31
SpinyBety : 1

Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by Gość Sro 15 Lis 2017 - 9:07

Obok beathome to  kolejny bukmacher ktory nie przestraszyl sie Polskiej ustawy i  dziala nadal na naszym rynku  zmieniajac tylko nazwe ze Sportingbet na Sportingbull.
W metodach wyplat i wplat nadal  jest skrill  i dodali ecopayz a wplata poprzez paysafecard to 20zl.
Do tej pory nigdy nie mialem problemu z wyplatami w tym buku i na skrilla sa realizowane codziennie po godz 13.00
Anonymous
Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by Special Sro 15 Lis 2017 - 12:59

Nie oszukujmy się może i Sportingbull ma możliwość wpłaty/wypłaty skrill i jest otwarty na graczy z Polski, ale ich oferta + bardzo małe kursy w porównaniu do innych firm, aż tak bardzo mnie nie zachęcają + do tego wolne realizowanie wypłaty w porównaniu do innych firm. Moim zdaniem są dużo lepsze firmy obecnie na rynku.

Special

Zaufanie : 25%
Liczba postów : 310
SpinyBety : -5

Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by arti1 Czw 16 Lis 2017 - 23:37

Z pewnością masz racje
Ja już wolę grać w Bet-at-home z tych starych sprawdzonych firm, ale mamy też stosunkowo nowe z dobrymi kursami jak Astekbet, 1xbet, Sekabet czy nawet ostatnio promowane przez forum 888win.bet

arti1

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 100
SpinyBety : 36

Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by bmx34 Pią 17 Lis 2017 - 9:50

Zgadzam się z userem @Special , jedyny chyba plus sportingbetu to ze mają skrill.
Ja gram często tenis i oferta jaką oferuje ten buk jest zwyczajnie słaba,nie mozna nawet handicapow grac.
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
SpinyBety : 31

Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by MichW Czw 21 Gru 2017 - 21:03

Oferta taka sobie. Dobra opcja jak ktoś chce w miarę szybko przerzucić kasę z ecopejza na skrilla.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by ney11 Sob 23 Gru 2017 - 18:21

Największy plus za liczne bonusy i przejrzysta stronę . Minus za niewystarczająca ilość rynków . Dobra opcja dla puszczenia tasiemca 1X2

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 626
SpinyBety : 63

Powrót do góry Go down

Sportingbet Empty Re: Sportingbet

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach