SpinBet24
Europa - Euroliga mężczyzn  - Page 4 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Europa - Euroliga mężczyzn

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

12102016

Pisanie 

Europa - Euroliga mężczyzn  - Page 4 Empty Europa - Euroliga mężczyzn




Real Madryt - Olympiakos
Typ: 1
Kurs 1,30

O godzinie 21:00 w Madrycie na parkiet wybiegną koszykarze Realu Madryt, którzy zmierzą się z zawodnikami Olympiakosu. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują gospodarzy co zresztą wydaje się bardzo racjonalne. W ostatnich trzech spotkaniach na własnym parkiecie zawodnicy Realu zawsze byli górą w regulaminowym czasie gry. Z wysokiego "c" koszykarze z Madrytu zaczęli również rozgrywki ligowe pewnie wygrywając swoje spotkania. Co więcej w meczu towarzyskim pokonali po dogrywce zespół Oklahomy co dla bukmacherów było dużą niespodzianką. Stawiam zatem na pewne zwycięstwo gospodarzy.
Piciu1404
Piciu1404

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 128
SpinyBety : 0

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Europa - Euroliga mężczyzn :: Comments

avatar

Pisanie Pią 2 Lis 2018 - 15:07 by Michalski1988

MECZ: Olimpia Milano - Anadolu Efes
TYP: Over 165,5
KURS: 1,81
U.N.I.B.E.T
(lost)

Mecz w Mediolanie powinien obfitować w dużą ilość celnych rzutów za "3", szybkie tempo gry oraz zaciętą końcówkę. Długo zastanawiałem się też czy nie pograć na zwycięstwo gości, ponieważ uważam, że kurs (2,70) jest mocno przesadzony. Mecze Olimpii Milano z reguły kończą się bardzo wysokimi wynikami. Efes w ostatnich meczach trafiał średnio 85 punktów, nawet w tych, w których przegrywał. Choć historia gier tych zespołów wykazuje raczej tendencję "underową", to uważam, że w dzisiejszym meczu będzie inaczej.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Pią 2 Lis 2018 - 22:51, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 2 Lis 2018 - 17:25 by Michalski1988

MECZ: Žalgiris Kaunas - Real Madrid
TYP: Davies, Brandon over 12,5 pkt.
KURS: 1,85
U.N.I.B.E.T
(lost)

Na Litwie dziś prawdziwe święto koszykówki, ponieważ gospodarze zmierzą się z utytułowanym Realem Madryt. Gospodarze choć nie są faworytem tego starcia, na pewno nie położą się przed rywalem. Pomoże im w tym Davies, który świetnie radzi sobie w Eurolidze (średnia 14 pkt na mecz). Myślę także, że wynik spotkania będzie wysoki (160/170 pkt). Davies w ważnych meczach nie boi się wziąć odpowiedzialności za grę zespołu i dziś powinno być podobnie.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Pią 2 Lis 2018 - 21:19, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 2 Lis 2018 - 21:19 by Michalski1988

Žalgiris Kaunas 79 - 90 Real Madrid
TYP: Davies, Brandon over 12,5 pkt. (11 punktów)

Bardzo ciekawy mecz i dobra postawa gospodarzy. Po trzeciej kwarcie można było prorokować niespodziewaną wygraną Żalgirisu. Jednak Real zmiażdżył gospodarzy w czwartej kwarcie i wygrał pewnie to spotkanie. Typowany przeze mnie zawodnik trafił 11 punktów i już powoli tradycją staje się, że brakuje jednego rzutu do wygranego zakładu. Mimo wszystko brawa dla Litwinów za dzielną walkę.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 2 Lis 2018 - 22:51 by Michalski1988

Olimpia Milano 81 - 80 Anadolu Efes
TYP: Over 165,5 (161 punktów)

Mecz w Mediolanie zwyciężają gospodarze, którzy jednym punktem wyprzedzają ostatecznie drużynę turecką. Świetna czwarta kwarta gości dała nadzieję na pokonanie ekipy Olimpii w samej końcówce spotkania lub doprowadzenie do dogrywki. Niestety tak się jednak nie stało i zabrakło kilku punktów do zamknięcia linii na ten mecz.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 2 Lis 2018 - 23:02 by Barti80

Co ciekawe, zespół z Włoch w Eurolidze wygrał kolejne spotkanie takim samym wynikiem 81:80. Muszę przyznać, że spotkania nie oglądałem, ale w statystykach widać, że wygrali rzutem na taśmę... czyli podobnie jak w ostatnim spotkaniu. Ciekawe jaki był kurs na taki wynik Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 2 Lis 2018 - 23:12 by Michalski1988

Ogólnie bukmacher stawiał na Milano, ale wygrali przy dużym udziale szczęścia. Głównym atutem Olimpii były w ważnych momentach rzuty za trzy. Jednak większe wrażenie zrobili na mnie goście w tym meczu, odrabiając dużą stratę w czwartej kwarcie i zabrakło jednej akcji, by mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Bardzo miły dla oka mecz.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 8 Lis 2018 - 18:29 by Michalski1988

MECZ: AX Armani Exchange Olimpia Milano - CSKA Moskwa
TYP: CSKA Moskwa (-4,5) handicap
KURS: 1,79
U>N>I>B>E>T
(win)

Mecz w Mediolanie będzie prawdziwym sprawdzianem dla gospodarzy, bowiem przyjeżdża do nich drużyna klasowa, która nie przegrała meczu już od dawna. CSKA jest moim zdaniem większym faworytem, niż przewiduje bukmacher. Gości porównałbym do Realu Madryt który wygrał już w tym sezonie z Włochami 6 punktami. Myślę, iż Milano gra fenomenalny sezon, to jednak jest to o klasę niżej wobec rosyjskiego giganta. Stawiam, na wygraną CSKA minimum 5 punktami.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 8 Lis 2018 - 22:46 by Michalski1988

Armiani Olimpia Milano 85 - 90 CSKA Moskwa
TYP: CSKA Moskwa (-4,5) handicap --- (-5,0)

Tym razem szczęście mi sprzyjało, ponieważ trafiłem linię na styk. 
Choć wynik meczu wydawał mi się oczywisty przed jego rozpoczęciem to po trzech kwartach już zaakceptowałem przegraną. To gospodarze wygrywali 3 punktami i wygrana gospodarzy stawała się prawdopodobna. Na szczęście CSKA pokazała solidna koszykówkę w ostatniej części meczu i nie oddała wygranej włoskiej drużynie. Co więcej Rosjanie odjechali na kilka punktów i do końca spotkania utrzymali przewagę.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 23 Lis 2018 - 12:39 by andrzejszwedzki

Zargilis-Chimki
typ:2
kurs:2,95
matchbook
Analiza:
W Eurolidze koszykarskiej,druzyny Zargilisu Kowno i Chimki Moskwa zagraja dziewiate swe spotkania.Dotychczas rzadna z nich nie moze sie pochwalic znaczna skutecznoscia.Zalgiris aktualnie znajduje sie jedna pozycje wyzej w klasyfikacji grupowej,za sprawa remisow,bo obydwa zespoly jak dotad wygraly tylko po dwa swe mecze.Patrzac na dotychczasowe rezultaty mozna by teoretycznie wskazac jako faworyta,druzyne Litewska,gra tez we wlasnej hali.Nic mylnego,tutaj nie mozna sie tym sugerowac,kazdy mecz jest inny i kazdy ma swoja oprawe.Ja natomiast zwrocilem szczegolna uwage na pojedynki bezposrednie tych zespolow,wynika z nich,ze druzyna Moskiewska ma zdecydowana przewage.Ostatnich piec spotkan wygranych i to zarowno u siebie jak i na wyjazdach.Mysle,ze jest to dobra wskazowka do dzisiejszego meczu.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach