SpinBet24
 Newsy,dyskusja o tenisie Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Newsy,dyskusja o tenisie

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

02102016

Pisanie 

 Newsy,dyskusja o tenisie Empty Newsy,dyskusja o tenisie




Newsy/ dyskusja o tenisie
avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Newsy,dyskusja o tenisie :: Comments

avatar

Pisanie Wto 31 Sty 2017 - 21:55 by Kano888

To co zrobił Federer to jestem tym przerażony . Po bodajże 2 kontuzjach w wieku 35 lat wygrać Australian Open . Ten sezon będzie ciekawy .
Dimitrov czarny koń . Jest Zverev i starszy Zverev co prawda 29 letni już ale  ostatnio wysoko awansował . Nie wiadomo do końca postawy Murraya i Djoko . Będzie się działo w 2017 . Jeszcze Nadal wraca do wysokiej formy  Evil or Very Mad Będzie na czym przegrywać u buka  Very Happy

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 9 Cze 2018 - 22:34 by ney11

Było na czym zarzucić dzisiaj oko , fajny meczyk Stephens z Halep. Pomimo ze gralem handi w stronę Amerykanki , to ściskałem kciuki za Halep. Szkoda , że Stephens w 3 secie juz spuchła i nie było juz takiego widowiska. Do 4 razy sztuka . Brawo Simona

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 10 Cze 2018 - 15:47 by ney11

Hubert Hurkacz wygrał Poznań Open ! Turniej rangi challanger. Ostatnie 2 tygodnie dla Hurkacza sa bardzo obiecujące. Tydzien temu był w 2 rundzie RG , dzisiaj wygrał turniej challangerowy. Dzięki tym występom przesunie sie o 67 miejsc i w poniedziałek bedzie 121 tenisista świata. Brawo ! Trzymam kciuki za dalszy rozwój

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 13 Cze 2018 - 20:45 by ney11

https://youtu.be/3tqUJGegsN0
Fajny meczyk dzisiaj Ferdka z Zverevem. Federer wraca do touru po ponad 2 miesiącach. Pomimo , że stracił seta wyglada na to , że znowu będzie mocny na trawie. Trzymam kciuki za tryplet Stuttgart, Halle , Wimbledon

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 17 Cze 2018 - 10:31 by ney11

Agnieszka Radwańska nie zagra w Wimbledonie Sad Polka caly czas ma problemy z kontuzja pleców , nie gra już od 2 miesięcy. Szkoda , że kontuzje prześladują naszych najlepszych graczy 
Radwańska to była rakieta nr 2 WTA 
Janowicz caly czas walczy o powrót na kort , z powodu kontuzji kolana w tym sezonie nie rozegrał ani jednego meczu. Jurek w 2013 był sklasyfikowany nawet na 14 miejscu ATP

Powrót do góry Go down

bmx34

Pisanie Nie 17 Cze 2018 - 10:45 by bmx34

Mimo ze jej forma była delikatnie mowiąc średnia to i tak szkoda.
Co do Janowicz to nie wydaje mi się żeby wrócił jeszcze do tenisa a jezeli wróci to napewno nie na granie na wysokim poziomie.

Jeden plus to Hubert Hurkacz który robi cały czas postępy,wygrał chellka w Poznaniu w dobrym stylu i jest obecnie ok 125 miejsca w rankingu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 18 Cze 2018 - 20:42 by ney11

Andy Murray wraca do touru. Jutro zagra w Queens Clubie z Kyrgiosem

Powrót do góry Go down

bmx34

Pisanie Pon 18 Cze 2018 - 20:57 by bmx34

Ciekawa jak z formą u niego,znając jego podejście to pewnie ostro trenował i przynjamniej fizycznie będzie dobrze przygotowany.
Z tego co widziałem to kursy rzędu 3.00 na niego więc chyba warto ryzykować,biorąc tez pod uwagę fakt gorącej głowy Kyrgiosa Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 18 Cze 2018 - 21:00 by ney11

Troche loteria , ale trenował od marca , wiec nie bedzie zardzewiały , +4 gemy po 1.50 moznaby wziąć do jakiegoś ako

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 22 Cze 2018 - 11:06 by ney11

Ostatnio pisali , że Radwańska nie jedzie na Wimbledon. Dzisiaj juz co innego. Poleciała do Wielkiej Brytanii i przygotowuje się do turnieju w Eastbourne , a następnie do Wimbledonu. Jednak nie wiadomo czy wystąpi na 100% , bedzie to zależało od tego jak będzie się czuła. Aga ma problemy z plecami od dwóch miesięcy.

Powrót do góry Go down

bmx34

Pisanie Pią 22 Cze 2018 - 11:26 by bmx34

Z nią to nigdy nie wiadomo,czy ma problem z plecami czy z samopoczuciem Razz moim zdaniem napewno będzie jej brakowało pewności siebie.

Mi dzisiaj myślałem ze nerwy puszczą,zagrałem wczoraj Milojevicia w challengerze Fergana po kursie 2.05 z Japończykiem Watanukim.Pierwszy set gładko dla serba 6:1,w drugim idą równo i Milojevic połamał na 5:4 zeby zakończyć spotkanie swoim serwisem oczywiscie oddał swoje podanie i 5:5 pozniej w tiebreaku prowdził 4:1 oddał na 4:4,next miał 2 piłki meczowe przy 7:6 i chyba 9:8 takze przy swoim serwisie oczywiscie nie wykorzystał i przegrał drugiego seta.W trzecim secie połamał na początku na 2:0 i zaraz oddał swój serwis,na szczęscie się ogarnął pozniej i wygrał 6:3.
Jak ja uwielbiam takie mecze :p

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 23 Cze 2018 - 14:22 by ney11

Mam wrażenie , że coraz trudniej typować jest tenis.Zawodnicy Przyjeżdzają po samo wpisowe i olewaja mecze , najlepszy przykład z tego tygodnia to chyba mecz Thiema. Dostał od Sugity 2-6 , 5-7. Postawiłem Thiema i mialem dość oglądania tego po kilku gemach. Przed wielkimi szlemami jednak nie ma co grac , chyba ze oglądać i grac na live. Naszczescie za tydzien juz Wimbledon

Powrót do góry Go down

bmx34

Pisanie Pon 25 Cze 2018 - 17:07 by bmx34

A tymczasem wygląda na to że z Radwańską wszystko w porządku,pewnie prowadzi z Babos 6:3 i 4:0 w drugim secie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 25 Cze 2018 - 17:39 by ney11

6-3 , 6:1 zaserwowała 7 asów nawet , co jak na nią jest świetnym wynikiem. W 2 r z Gavrilova , az sobie obejrzę , dawno nie ogladalem jej na korcie Smile

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach