SpinBet24
Turnieje WTA - Page 3 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Turnieje WTA

Strona 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

30092016

Pisanie 

Turnieje WTA - Page 3 Empty Turnieje WTA




Umieszczamy typy i analizy turniejów rangi WTA
avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
SpinyBety : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Turnieje WTA :: Comments

sss17

Pisanie Wto 3 Sty 2017 - 7:18 by sss17

Radwańska-Cirstea
Typ: Cirstea +6,5
Kurs: 1.66

Dla mnie typ dość pewny.Wczoraj Radwańska delikatnie mówiąc zagrała słabo i co by nie mówić powinna zwyczajnie przegrać,na jej szczęście nie miała zbyt wymyagającej rywalki.Rumunka Cirstea jest zdecydowanie lepszą zawodniczką od Chinki i powinna spokojnie ugrać 6 gemów z Radwańską która widać że bardzo powoli wchodzi w ten sezon.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 1 Lut 2017 - 10:02 by nowicki10

polecam na sucho Safarova @1.44 + Kasatkina @1.3 w mocnym dublu . Konjuh @2.75 drobniej , Ana wszystko bedzie miala w swoich rekach , to ona bedzie prowadzila gre , jak bedzie siedzialo to odprawi Simone , ktorej poczatek sezonu nie wyglada tak jakby tego chciala.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 9 Mar 2017 - 21:44 by Berkos12

Brady J - Roger S
Typ: 2
Kurs: 1.53

Analiza: Bardzo ciekawe spotkanie zapowiada się w I rundzie Indian Wells. Brady podejmuję Rogers. Spotkanie dwóch Amerykanek, kursy na Rogers bardzo spadają, tym bardziej iż Brady ma jakąś lekką kontuzję ręki. W dwóch ostatnich spotkaniach to Brady była lepsza, dziś będzie inaczej moim typem jest wygrana Rogers.
+

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 11 Mar 2017 - 21:49 by Berkos12

Stosur - Goerges
Typ: Stosur (2.10)

Analiza:
 Stosur - Goerges zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Faworytem według bukmacherów jest Niemka - Goerges. Ale moim zdaniem Stosur ma na prawdę duże szanse na odniesie zwycięstwa w tym pojedynku, co prawda swój ostatni mecz przegrała z Konjuh, ale widać poprawę w jej grze i myślę iż przygotowała na Indian Wells swój szczyt formy. Niemka swój ostatni pojedynek wygrała 2:0 z Tomijalnovic. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo zawodniczki z Austrii - Stosur.

Powrót do góry Go down

sss17

Pisanie Pon 13 Mar 2017 - 21:41 by sss17

Radwańska-Peng
Typ: Peng +4
Kurs: 1.76 
1xbet  ++++++


Na dziś w nocy niestety typ ode mnie mało patriotycznie, typ w stronę Chinki wydaje mi sie bardzo pewny.Aga jest bez formy od dłuższego czasu i jak nigdy jej gra mnie nie przekonywała tak teraz tym bardziej,wydaje mi się że tylko przebija piłki na drugą stronę od niechcenia.Chinka Peng natomiast wyglada bardzo solidnie,przeszła przez kwalifikacje wygrywając np. z Tsurenko ktora jest chyba w najlepszej formie od paru ładnych lat.H2H 4:2 dla Agi ale chyba za każdym razem były to zacięte mecze.

Ostatnio zmieniony przez sss17 dnia Wto 14 Mar 2017 - 10:15, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 13 Mar 2017 - 23:20 by Berkos12

Safarova - Williams
Typ: Williams (2.50)

Analiza:
 Safarova - Williams, zapowiada się na prawdę bardzo ciekawe i za razem wyrównane spotkanie z jednej strony całkowicie nie rozumiem kursów, według mojej oceny kursy na Venus Williams są mocno zawyżone. Safarova swoje ostatnie spotkanie wygrała 2:1 z Coco Vandeweghe, natomiast Williams wygrała 2:1 z Jankovic. Venus Williams powinna wygrać to spotkanie, dodatkowo gra u siebie w USA.
+

Ostatnio zmieniony przez Berkos12 dnia Wto 14 Mar 2017 - 0:37, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry Go down

sss17

Pisanie Pon 13 Mar 2017 - 23:23 by sss17

Berkos może dlatego takie kursy bo Safarova gra z Venus a nie Sereną Very Happy

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 13 Mar 2017 - 23:44 by Berkos12

Wiem, wiem, dzięki za poprawkę to z pośpiechu Smile
Dużo rzeczy na głowie mam, wiedziałem od początku, że z Venus, po prostu literówka.

Ale tak czy siak, dzięki za poprawkę,
Pozdrawiam.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 14 Mar 2017 - 0:53 by Berkos12

Safarova - Williams na Lecimy dalej:)

Radwańska - Peng
Typ: Dokładny wynik: 2:1 (4.10)


Analiza: Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Agnieszką Radwańska a Peng. Jak wszyscy wiemy Agnieszka Radwańska jest faworytą tego spotkania, ale na pewno nie będzie to łatwa przeprawa dla reprezentantki Polski. Kursy na Peng spadają, a wszyscy fachowcy piszą iż Chinka może wygrać z Polką. A ja się nie zgodzę, mimo trudnego meczu, wierzę w Agę. Ostatnie spotkanie Agnieszka z Sorribes Tormo 2:0, natomiast Chinka wygrała z Konjuh 2:0. Tak jak kolega wyżej pisał H2H pokazuję iż Peng nie jest wymarzoną przeciwniczką dla Agi, ale wierzę w Radwańską i moim ostatecznym typem na to spotkanie jest 2:1 dla Polski, chodzi oczywiście o dokładny wynik.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 15 Mar 2017 - 15:15 by Berkos12

Radwańska - Peng
Typ: Dokładny wynik: 2:1 (4.10)


Jeżeli będę miał troszkę więcej czasu, pojawią się kolejne analizy ze świata Tenisa WTA jak i ATP. Zapraszam was do komentowania moich analiz oraz do wymiany spostrzeżeń na temat moich analiz.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 17 Mar 2017 - 11:08 by Berkos12

Lecimy z kolejną analizą, dodam, że będę dodawał z czasem następne.


K. Mladenovic - E. Vesnina
Typ: K. Mladenovic (1.80)


Analiza: Faworytką według bukmacherów niewielką jest zawodniczka reprezentująca Francję. Ostatnie spotkanie obu Pań w turnieju to, u Mladenovic pojedynek z Carloine Wozniacki, który Francuzka wygrała 2:1, warto dodać, że się podniosła mimo, że przegrała pierwszego seta. Vesnina natomiast swoje ostatnie spotkanie wygrała z z Venus Williams 2:1. Obie Panie dwa razy ze sobą spotkały i dwa razy lepsza była Vesnina. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Mladenovic.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 17 Mar 2017 - 11:14 by Berkos12

Ka. Pliskova - S. Kuznetsova
Typ: S. Kuznetsova (2.53)


Analiza: Faworytką według bukmacherów jest Ka. Pliskova, ale moim zdaniem spotkanie będzie bardzo wyrównane, ciężko wskazać faworytkę. Ka. Pliskova swoje ostatnie spotkanie wygrała 2:0 z Muguruzą. Natomiast Kuznetsova z Pavluchenkovą. Warto dodać, że Svetlana jest w niesamowitej formie i ten turniej może być jej turniejem. Obie Panie spotkały się dwa razy, raz wygrała Pliskova 2:1 a raz Kuznetsova 2:1. Moim typem na to spotkanie jest zwyciętwo Kuznetsovej.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 17 Mar 2017 - 11:26 by Berkos12

Chan Y-J. / Hingis M - Hradecka L. / Siniakova K.
Typ: Hradecka - Siniakova (2.37)


Analiza: Faworytami według bukmacherów są Chan / Hingis. Ale moim zdaniem spotkanie będzie bardzo, a to bardzo wyrównane. Chan / Hingis swoje ostatnie spotkanie wygrały z Mattek - Sands / Safarova 2:0, warto dodać, że przeszli w turnieju jak burza, wszystkie swoje spotkania wygrały 2:0. Hradecka / Siniakova swoje ostatnie spotkanie wygrały z Makarova / Vesnina 2:0. Panie ze sobą nigdy się nie mierzyły, Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo pary Hradecka / Siniakova

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 18 Mar 2017 - 20:01 by Berkos12

K. Mladenovic - E. Vesnina
Typ: K. Mladenovic (1.80)


Ka. Pliskova - S. Kuznetsova
Typ: S. Kuznetsova (2.53)


Chan Y-J. / Hingis M - Hradecka L. / Siniakova K.
Typ: Hradecka - Siniakova (2.37)


Późnym wieczorem dzisiejszego dnia wrzucam kolejne analizy Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 21 Mar 2017 - 15:51 by Berkos12

Chan Y-J. / Hingis M - Hradecka L. / Siniakova K.
Typ: Hradecka - Siniakova (2.37)
- Więc analiza także na plus Wink Lecimy dalej z temat.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach