SpinBet24
Ligue 1  - Page 11 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ligue 1

+29
adrianP
Barti80
Michalski1988
ATR
Kwas
andrzejszwedzki
MichW
bmx34
messi
wilu1103
bestia
Valencia
kurkawodna871
gumas
Master77
mazik
Special
Berkos12
wit93
Hulk93
Typowacz
sss17
vlepek
manin_10
tomek1232
ajodoc
Piciu1404
Moderatorek
Admin
33 posters

Strona 11 z 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Ligue 1

Pisanie by Admin Pią 23 Wrz 2016 - 22:43

First topic message reminder :



Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 11:58, w całości zmieniany 4 razy
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down


Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 26 Wrz 2018 - 16:55

Marsylia-Strasbourg
typ:1
kurs:1,40
bet365
Analiza: Zdecydowanie w tym meczu faworytem jest zespol z Marsyli,co do tego chyba nikt nie ma najmniejszych watliwosci.Zastanawiam sie tylko w jakich rozmiarach wygra.Tutaj rzeczywiscie moze pasc duzo goli bo goscie to druzyna otwarta,nastawiona na ofensywe.Widac to wyraznie w statystykach,ci co graja u bukmacherow powinni sie temu przyjzec...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by Michalski1988 Sro 26 Wrz 2018 - 17:03

A ja myślę że będą się męczyć ze Strasbourg-iem i jestem przekonany, że obie drużyny zdobędą gola. Cool

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by ATR Sro 26 Wrz 2018 - 17:39

St Etienne - Monaco (w)  2-0
Typ:1
Kurs - 2,3
Unibet

Gospodarze zaczęli bardzo solidnie - jedyna porażka to ta 0-4 w Paryżu. U siebie 7 punktów w 3 meczach - 2-1 z Guingamp i Cean oraz remis z Amiens.
Goście zaczęli optymistycznie od 3-1 w Nantes. Później było jednak dużo gorzej - tylko 3 punkty w 6 meczach - porażki w Bordeaux i u siebie z Marsylią a szczególnie ta ostatnia z Angers.


Ostatnio zmieniony przez ATR dnia Nie 30 Wrz 2018 - 23:35, w całości zmieniany 1 raz

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by Michalski1988 Sro 26 Wrz 2018 - 20:30

Michalski1988 napisał:A ja myślę że będą się męczyć ze Strasbourg-iem i jestem przekonany, że obie drużyny zdobędą gola. Cool

Tak jak pisałem, obie drużyny strzeliły bramkę... 70 minuta, 2-1 a Marsylia gra w 10. Czy dowiezie wynik do końca ??? Smile

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by MichW Sro 26 Wrz 2018 - 23:21

Michalski1988 napisał:Guingamp to taka ekipa, która potrafi z każdym wygrać i z każdym przegrać. Osobiście zawsze grają przeciwko mnie Smile Co bym nie obstawił na ich mecz zawsze jest odwrotnie. Wiele razy się na nich przejechałem...

Coś w tym jest. Dzisiaj było 0:0, takiego wyniku się nie spodziewałem Smile 

W pozostałych meczach było sporo czerwonych kartek jednak same rezultaty bez większych niespodzianek.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by Michalski1988 Sro 26 Wrz 2018 - 23:29

Po za PSG, to we Francji dzieje się w lidza jak u nas... Każdy może wygrać Very Happy

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 28 Wrz 2018 - 14:33

Saint Etienne-Monaco
typ: wygra gosc a w razie remisu nie ma zakladu
kurs: 2,47
bet-at-home
Analiza:
Dzisiejszy mecz pomiedzy druzynami Saint Etienne i Monaco,rozpocznie osma kolejke 1 ligi Francuskiej.Patrzac na tabele ligowa mozna sie zdziwic dotychczasowa postawa druzyny Monaco,pozycja daleka w klasyfikacji !!! w siedmiu dotychczas rozegranych spotkaniach tylko jedno zwyciestwo,trzy remisy i trzy porazki.Katastrofa jak na aktualnego wicemistrza Kraju.Dla kibicow pilki noznej jest to zaskaujace wydarzenie,cos niedobrego dzieje sie w druzynie.W takiej sytuacji faworytem tego meczu wydaje sie byc druzyna gospodarzy.Saint Etienne dwa soje ostatnie mecze wygrala i wydaje sie bc w dobrej formie.Ja jednak sadze,ze tak zla passa Monaco nie moze trwac wiecznie,zespol musi w koncu sie zmobilizowac i zaczac grac swoje.Z Saint Etienne gral juz wielokrotnie i ma bardzo korzystny bilans a w trzech ostatnich pojedynkach wygrywal trzykrotnie w tym bardzo wysoko,na wyjezdzie.Wiem,ze okolicznosci obecnie nie skazuja na Monaco jako faworyta,ja jednak wierze,ze moze osiagnac korzystny wynik.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by MichW Nie 30 Wrz 2018 - 1:36

MECZ: Rennes - Toulouse (win)
TYP: Poniżej 2,5 bramek
KURS: 1,82
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Obie ekipy są w bardzo słabej formie także ciężko spodziewać się tutaj fajerwerków.Rennes miało niełatwy terminarz ale nic nie tłumaczy ich słabego spotkania z Amiens. Toulousce również przeciętnie. Terminarz wydaje się że mieli lepszy jednak nie zdołali wygrać od 3 spotkań.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pon 8 Paź 2018 - 22:34, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by MichW Nie 30 Wrz 2018 - 1:40

MECZ: Montpellier - Nimes (win)
TYP: Montpellier
KURS: 1,96
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Montpellier wygląda dobrze w tym sezonie przegrywając ledwie jeden mecz. Zdarzają im się trochę słabsze mecze jednak nie ma co do nich mieć większych zarzutów. Ich rywale nie wygrali od 5 meczów, do tego zmarnowali w ostatnim meczu szansę na przełamanie z słabiutkim Guingamp remisując tylko 0:0.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pon 8 Paź 2018 - 22:35, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by MichW Nie 30 Wrz 2018 - 1:43

MECZ: Lille - Marseille (win)
TYP: Powyżej 2,5 bramek
KURS: 1,76
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Jak Marsylia to tradycyjnie overy. Myślę że w tak ważnym meczu można liczyć nawet na grubszy over niż 2,5. W każdym meczu Marsylii w tym sezonie pada minimum 4 gole! Do tego Lille trzyma się bardzo dobrze. Ostatnio przegrali z Bordeaux więc powinni jeszcze z większą werwą zagrać na przełamanie.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pon 8 Paź 2018 - 22:35, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by andrzejszwedzki Nie 30 Wrz 2018 - 21:12

Lille-Marsylia
typ:1
kurs:2,97
1xbet
Analiza:
W osmej kolejce pierwszej ligi Francuskiej mamy dzisiaj trzy spotkania jednak najciekawsze wydaje sie byc te pmiedzy druzynami Lille i Marsylia.Obydwa zesply sa w swietnej formie,bardzo dobrze przygotowane do sezonu a dla mnie jest zaskoczeniem,postawa druzyny Lille,w pozytywach oczywiscie.Lille w poprzednim sezonie rozpaczliwie bronilo sie przedspadkiem a teraz jest na wysokim piatym miejscu w klasyfikacji.Ten zespol dotad wygral cztery mecze,jeden zremisowal i dwa przegral,w tym ostatni wyjazdowy mecz.Dla porownania Marsylia wygrala dotad cztery spotkania jedno zremisowala i dwa przegrala a wiec identycznie jak Lille.Moim zdaniem jednak dzisiaj powinna wygrac druzyna Lille,przedewszystkim gra u siebie,powinna ten atut wykorzystc bo Marsyli na wyjazdach gra znacznie slabiej.W meczach bezposrednich tych zespolow,roznie sie ukladalo zawsze byly wyrownane,tym razem bedzie podobnie ale jedna bramke wiecej zdobedzie zespol gospodarzy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by MichW Sob 6 Paź 2018 - 23:00

MECZ: Bordeaux - Nantes (win)
TYP: Bordeaux
KURS: 2.3
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Bordeaux powoli wydaje się wychodzić z kryzysu. Ich gra pozostawia wiele do życzenia jednak stawiam że to co prezentują wystarczy im na przejście Nantes. Bordeaux od 4 kolejek nie przegrało spotkania z kolei Nantes ma serię 4ech meczów bez wygranej. Może nie grają dużo gorzej od Bordo jednak to co prezentują wydaje się być nie wystarczające na ich rywali.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pon 8 Paź 2018 - 22:35, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by MichW Sob 6 Paź 2018 - 23:03

MECZ: Marsylia - Caen (lost)
TYP: Powyżej 2,5 bramek
KURS: 1.65
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Klasyczny mój bet przy okazji meczów Marsuylii która goli traci na potęgę często potrafią załadować od siebie 2-3 gole. Caen potrafiło w tym sezonie postawić się faworytom choćby strzelając po 2 gole Lyonowi i Montpellier. Z Marsylią tym bardziej powinno im się udać powalczyć.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pon 8 Paź 2018 - 22:36, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by MichW Sob 6 Paź 2018 - 23:06

MECZ: Monaco - Rennes (lost)
TYP: Poniżej 2,5 bramek
KURS: 1.9
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Mecz który dla którejś ekipy może być przełomowy bowiem jedni i drudzy zawodzą swoich fanów na całej linii. Monaco w ostatnich meczach starało się zagrać mocniej w defensywie co im się udawało z niezłym skutkiem jednak nie potrafili przeciwstawić się w ataku. Rennes również gra słabo i przy wadze tego spotkania pewnie i oni będą próbować zagrać ostrożnie.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pon 8 Paź 2018 - 22:36, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by MichW Sob 6 Paź 2018 - 23:12

MECZ: PSG - Lyon (lost)
TYP: handicap 0:1 X2
KURS: 1.94
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

W ostatnich latach te mecze zazwyczaj były zacięte do tego myślę że Lyon jest w stanie wyrwać nawet punkty. Ostatnio grają przyzwoicie. Czasami jeszcze brakuje im koncentracji stąd tracą punkty jednak kadrowo są na tyle silni aby walczyć o TOP3. PSG za to wygrywa mecz za meczem jednak i oni mają drobne problemy, szczególnie w formacjach defensywnych także jeżeli Lyon zagra dobrze w defensywie to ma duże szanse na sprawienie niespodzianki.


Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pon 8 Paź 2018 - 22:36, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Ligue 1  - Page 11 Empty Re: Ligue 1

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 11 z 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach