SpinBet24
Mecze Towarzyskie - Page 6 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mecze Towarzyskie

+24
ATR
adrianP
andrzejszwedzki
Brunobet
ney11
messi
Iglo
Valencia
wilu1103
bestia
MichW
zbyszek.rymarski
mazik
netu91@
rafaa76
tigertyp
kobra
Special
vamoskamil
stoprocent8
Hulk93
sss17
wostek10
Admin
28 posters

Strona 6 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Mecze Towarzyskie

Pisanie by Admin Pią 23 Wrz 2016 - 22:27

First topic message reminder :

Mecze Towarzyskie - Page 6 Fb90b310
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down


Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by mazik Sob 2 Cze 2018 - 7:21

Hiszpania - Szwajcaria
03.06.2018 | 21:00
bukmacher Betsafe
kurs 1.85
Hiszpania -1.5


Przewaga Hiszpanów nie podlega wątpliwości i nawet solidność Szwajcarów nie powinna ich uchronić od przynajmniej dwubramkowej porażki. Dla zespołu Lopeteguiego powinien być to dobry sprawdzian przed meczami, w których rywale będą się solidnie bronili, a zadaniem Hiszpanów będzie przełamanie tej defensywy finezyjną grą kombinacyjną, z której są znani.
mazik
mazik

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1084
SpinyBety : 198

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by tigertyp Sob 2 Cze 2018 - 8:51

Te polskie pismaki mnie rozbawiają
Otwieram WPPL i czytam

MŚ 2018. Ostrzeżenie dla Polaków. Liderzy Kolumbijczyków w formie

No to myślę, że Rodrigez skopał faraonów jak trampkarzy z Orlika
A tu wynik 0-0

tigertyp

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 239
SpinyBety : 146

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by wilu1103 Sob 2 Cze 2018 - 23:53

kolejny mecz który udowadnia jak należy traktować sparringi przed mundialowe. Austria - Niemcy 2-1. Niemcy prowadzą do 53 minuty po bramce w 11 minucie Niemca-Turka Ozilla. Posiadanie piłki na poziomie 64% dl gości a i tak przegrywają. Tak mi  się wydaje, że bukmacherzy uwielbiają mecze towarzyskie bo wówczas nasza kasa płynie do nich potokiem. Ale ostatnio mam wrażenie, że za dużo mi się wydaje Smile
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by MichW Nie 3 Cze 2018 - 20:32

Dzisiaj pomimo spacerowego tempa Brazylia pokonała Chorwację 2:0. Można było odnieść wrażenie że najbardziej zależało na grze Neymarowi który zagrał bardzo dobrze w 2 połowie strzelając ładną bramkę.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by ney11 Nie 3 Cze 2018 - 23:41

Neymar wszedł i pokazał jakość , jest głodny gry i na mundialu na pewno da 110%
Hiszpania pomimo , że nie wygrała z Szwajcarami to zagrała dobry mecz 
 beda mocni , momentami Szwajcaria nie mogła złapać piłki , stwarzali okazje i potwierdzili tylko , że są pretendentem do wygrania MŚ
Jeżeli chodzi o typowanie sparingów , to jak juz było napisane przez @wilu1103 nie warto , szkoda oddawać kasę buklowi. Dzieją sie rzeczy, ktore ciezko przewidzieć

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 626
SpinyBety : 63

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by wilu1103 Pon 4 Cze 2018 - 13:51

Maroko - Słowacja

1X i powyżej 1,5 bramki

Kurs: 2.09 Astekbet

Witam, na początek nowego tygodnia, poniedziałek przygotowałem jeden typ na mecz piłki nożnej. A konkretniej na międzynarodowy mecz towarzyski, w którym zagra reprezentacja Maroka oraz Słowacji. Według bukmacherów ciężko określić zwycięzcę tego spotkania, gdyż kurs na zwycięstwo gospodarzy jest niemal identyczny jak ten na zwycięstwo gości. A według mnie bliżej zwycięstwa jest drużyna gospodarzy, reprezentacja Maroka. Po pierwsze, w roli gospodarza w swoich ostatnich meczach (również towarzyskich) notują bardzo zadowalające rezultaty, oraz passę bez porażki w ciągu ostatnich 12. meczy u siebie. Po drugie, jest to dla nich dobry trening przed nadchodzącymi mistrzostwami świata, na które zakwalifikowali się z pierwszego miejsca grupy C afrykańskich eliminacji CAF. Słowacja natomiast nie zakwalifikowała się na tegoroczne MŚ i w ostatnim czasie (ostatnie 10 meczy) w roli gości nie spisali się najlepiej. Zwyciężyli wówczas tylko dwa razy, raz zremisowali oraz siedem razy ponieśli porażkę. Mimo, że z reprezentacją Maroka nie grali jeszcze nigdy, to uważam, że Marokańczycy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, zwłaszcza gdy w swojej grupie, grupie B nie są najlepszą drużyną. W grupie będą musieli zmierzyć się z obecnym mistrzem Europy, Portugalią oraz z czterokrotnym mistrzem świata, Hiszpanią! Stawiam również na co najmniej dwie bramki w meczu, co miało miejsce w ośmiu z ostatnich dziesięciu meczach Maroka w roli gospodarza, oraz w dziewięciu z dziesięciu meczach Słowacji w roli gości. Stawiam w tym meczu na ładny popis i wykazanie się drużyny Maroka, dlatego wybieram taki, a nie inny typ na ten mecz.
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by wilu1103 Pon 4 Cze 2018 - 13:53

Indie - Kenia

Kenia DNB

Kurs: 1.93 Astekbet

Ja w tym meczu proponuję typ na zwycięstwo reprezentacji Kenii w typie DNB. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.30 czasu polskiego w Mumbai w Indiach. Jest to mecz w ramach 2 kolejki. W pierwszej Indie pokonały Chińskie Tajpej 5 do 0, a Kenia trochę niespodziewanie pokonała Nową Zelandię 2 do 1 i tak Kenia jest 2 w tabeli a Indie pierwsze. Widziałem skład Indii raczej składa się z podstawowych zawodników ale kilku graczy brakuje. Jednak i tak uważam, ze są oni znacznie słabsi niż reprezentacja Kenii. Akurat o tej reprezentacji odnośnie jej składu to mało wiemy. Widziałem ich skład i tu również brakuje kilku podstawowych graczy ale według mnie Kenia gra zupełnie inny futbol. Grają oni bardziej siłową i szybszą piłkę, która w tym wypadku powinna wystarczyć na reprezentację Indii. Z resztą już wczoraj widziałem ten mecz i jak widzę nie myliłem się. Kursy na Kenię już poleciały w dół. Dzięki i życzę wszystkim korzystającym z moich typów powodzenia
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by Brunobet Wto 5 Cze 2018 - 7:22

W rozegranym w poniedziałek towarzyskim spotkaniu na Allianz Stadium w Turynie, reprezentacja Włoch zremisowała 1:1 z Holandią. Bramkę dla włoskiego zespołu zdobył Simone Zaza. Goście odpowiedzieli trafieniem Ake.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by Brunobet Wto 5 Cze 2018 - 7:26

Maroko - Słowacja  2 - 1
Przygotowujący się do walki w grupie B Marokańczycy grali dziś w Genewie ze Słowacją - po niespełna godzinie gry prowadzenie objęli nasi południowi sąsiedzi, po tym jak do siatki trafił Gregus. Cztery minuty później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyrównał jednak El Kaabi, a kwadrans przed końcem, zwycięstwo Afrykanom zapewnił uderzeniem z szesnastu metrów Belhanda.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by ney11 Wto 5 Cze 2018 - 23:36

Rosja dzisiaj tylko 1-1 z Turcją. Widzialem fragmenty i bede sie trzymał tego , że graja słabo. Dostali łatwa grupę - Arabia Saudyjska , Urugwaj , Egipt , ale jesli Arabia albo Egipt zagrają dobry mecz to oni z niej nie wyjdą. Urugwaj wydaje mi sie poza zasięgiem ruskich

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 626
SpinyBety : 63

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by MichW Sro 6 Cze 2018 - 0:25

Pełna zgoda. Wdziałem fragmenty i w każdym Turcja grała non stop podaniami a Rosjanie stawiali autobus czekając na kontry. Moim zdaniem mogą mieć problemy nawet z Arabią z taką grą.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by Brunobet Sro 6 Cze 2018 - 6:58

Już chyba się powtórzę.
Treningi przed mundialowe nie mają absolutnie żadnego odwzorowania  na faktyczną formę. Te meczę to nie są sparingi przez zawodników są traktowane jako mecze treningowe w których próbuje sie nowych rozwiązań itd. Chyba nie sądzicie, że meczu o punkty pomijając fakt małego prawdopodobieństwa trafienia na turniej niektórych ekip, ale np. czy w turnieju Luksemburg zremisowałby ze Senegalem?  Niemcy w kiepskim stylu przegrali z Austrią itd.
Świetnym przykładem jest nasza kadra przed Euro gdy zagrała słabo sparingi a w turnieju była rewelacją.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by MichW Sro 6 Cze 2018 - 11:41

Oczywiście masz rację. Tyle że nie powiesz mi że taka Rosja aż tak olewa sparingi żeby dawać zdominować się przez cały mecz Turkom?

Większość trenerów powtarza że najważniejsze to grać swoje. Popatrz na taki Senegal z Luksemburgiem. Wynik był jaki był ale to Senegal zdecydowanie dominował przez cały mecz.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by Brunobet Sro 6 Cze 2018 - 13:53

Tak
Ale nie dominacja, nie posiadanie piłki czy większa ilość rogali sprawia, ze zdobywa się 3 punkty. Piłka nożna to gra "prosta" wygrywa ten kto strzeli przynajmniej jedną bramkę więcej od przeciwnika.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by ney11 Sro 6 Cze 2018 - 17:12

Nikt nie próbuje nowych rozwiązań na kilka dni przed mundialem. Dla zawodników to ostatnia okazja , zeby przekonać do siebie trenera. Chyba w każdej reprezentacji jest kilku zawodnikow zblizonych do siebie na danej pozycji. Nawet sparingowa wygrana zwiększa morale zespołu , wiec nie uważam , ze bybylt bez znaczenia. Jak obejrzysz w piatek Polaków to zobaczysz jak im zależy

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 626
SpinyBety : 63

Powrót do góry Go down

Mecze Towarzyskie - Page 6 Empty Re: Mecze Towarzyskie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach