SpinBet24
Cash Out czy warto? Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Cash Out czy warto?

2 posters

Go down

Cash Out czy warto? Empty Cash Out czy warto?

Pisanie by skowron Sro 13 Lis 2019 - 7:32

No to Slottica okazuje się szczęśliwym bukmacherem Smile, ale nie o tym chciałbym napisać. Wiele razy pytaliście mnie jaki sens ma funkcja cash out, zastanawiałem się, czy pytacie dla jaj cy na poważnie. To, co dla jednych jest oczywiste dla innych mniej zrozumiałe. Ostatnio jednak na Facebooku ktoś wspomniał, że z tej opcji można skorzystać tylko wówczas kiedy wygrana jest wyższa od stawki scratch i nie bardzo rozumiałem skąd taka teoria, gdyż wielokrotnie używałem tej opcji i czasami minimalizując straty przy stawce np. 1 000 pln zamykałem zakład i brałem tylko 600.

Teraz już wiem, o co chodzi, bo wczoraj postawiłem dwa zakłady po 500 w eWinner.pl i fan-sport na tenis kurs 2.10. Set zaczął się od przełamania na moją korzyść 0-1 jednak następnie było przełamanie powrotne i wygrana własnego podania i to do 0. Zwątpiłem w mojego faworyta i zleciłem cash out w fan-sport który został przyjęty na kwotę 206.37 pln. Zdziwiłem się, kiedy przeszedłem na eWinner i tam proponowany Cash Out wynosił tylko 147 pln a wynik już był odrobiony na 2-2, do tego zrozumiałem, o co chodziło graczowi z fejsa, gdyż pojawił się komunikat coś w rodzaju " nie możesz zamknąć zakładu, gdyż kwota jest niższa od stawki"
Pierwsze co mi przyszło do głowy to cytat z reklamy jednego z operatorów sieci komórkowych
"To nonsens, że rozrywka wysiada!"

Czym jest Cash Out i do czego służy?
Jest to opcja pozwalająca graczowi minimalizować ryzyko. Dotyczy to zarówno minimalizowania straty, jak i uzyskania gwarancji niższej wygranej poprzez zamknięcie kuponu przed końcem zdarzenia bez względu na wynik końcowy.

Wydaje się, że tej zasadzie hołdują tylko zagraniczne firmy bukmacherskie, gdyż nie ma z tym problemu u wcześniej wspomnianej Slottica czy Betsson, Astekbet, Fan-sport, Malinasport, Librabet i wielu innych.

Sprawdziłem dla pewności tę opcję stawiając na to samo spotkanie w STS, etoto, forbet, noblebet i w każdym z tych przypadków za 200 pln mój typ wygrywał seta 3-1 (czyli było przełamanie) a mimo to bukmacher wciąż proponował mniej niż stawka lub wcale nie posiadał opcji cash out.

Skąd mnie wzięło na takie przemyślenia a no po tym, jak skorzystałem nad ranem z opcji Cash Out w Slotica. kupon z czterema zdarzeniami, z czego trzy już na +++. Ostatnie spotkanie to typ na Anaheim w NHL, III tercja Anaheim strzela gole w 20 sekundzie i 50 i mamy 2-0. Około 5 minuty sprawdzam C O i Slottica oferuje około 2100 z maksymalnej wygranej 2300pln. Skorzystałem z tej opcji i całe szczęście, gdyż mecz zakończył się dogrywką, Anaheim stracił bramkę na 3-3 na 12 sekund przed końcem i ostatecznie przegrał to spotkanie.

Cash Out czy warto? Cashou10
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Cash Out czy warto? Empty Re: Cash Out czy warto?

Pisanie by kikosd Czw 16 Sty 2020 - 10:45

mysle, ze to zalezy glownie od tego, czy w danym momencie potrzebujemy hajsu.
kikosd
kikosd

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 62
SpinyBety : 54

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach