SpinBet24
Rumunia   Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rumunia

+4
adrianP
wilu1103
supertyper
Special
8 posters

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Rumunia   Empty Rumunia

Pisanie by Special Czw 30 Lis 2017 - 17:56





Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 13:16, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : wstawienie taebel)

Special

Zaufanie : 25%
Liczba postów : 310
SpinyBety : -5

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Romania - Liga 1

Pisanie by supertyper Pon 4 Gru 2017 - 13:04

Poli Timisoara - Gaz Metan Medias
win 1
kurs 1,90 (p)
1xbet

Kolejny mój dzisiejszy typ i kolejny raz jako pierwszy poruszę typy na ligę której nie było na forum.  rumuńska Liga 1 myślę, że poziomem przypomina naszą Ekstraklasę lub nawet przewyższa nasz poziom i często można w niej znaleźć atrakcyjne kursy. Mój wybór padł na wskazanie zwycięscy spotkania  w meczy Poli Timisoara - Gaz Metan Medias  win 1. Poli ma 24 punkty a jego rywal o połowę mniejszy dorobek  mimo to można powiedzieć, że gospodarze w tym sezonie zawodzą  swoich fanów plasując się na 9 pozycji w 14-sto drużynowej lidze. W pierwszym spotkaniu 19.08.2017 r. Poli wygrało na wyjeździe 0-2 i nie sądzę aby przed własną publicznością mieli jakiekolwiek problemy z dzisiejszym rywalem.
supertyper
supertyper

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 93
SpinyBety : 29

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Re: Rumunia

Pisanie by Special Pon 11 Gru 2017 - 18:17

Din. Bucharest - Voluntari
HT/FT: 1/1
Kurs: 2.06
Unibet


Analiza: Dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się spotkanie 21 kolejki Rumuńskiej - Liga 1. Dinamo Bukareszt na własnym stadionie zmierzy się z ekipą Voluntari,
faworytem w tym spotkaniu według wszystkich bukmacherów jest zespół gospodarzy. Dynamo zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów. Voluntari plasuję się ma 11 miejscu i nie potrafi wygrać w lidze od 5 kolejnych spotkań z rzędu. Myślę, że będzie to łatwy sprawdzian dla zespołu gospodarzy. Moim typem na to spotkanie jest 1/1 (HT/FT),

Special

Zaufanie : 25%
Liczba postów : 310
SpinyBety : -5

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Re: Rumunia

Pisanie by wilu1103 Pon 12 Lut 2018 - 12:16

Concordia - Din. Buchareszt

over 2.5 gola

Kurs: 2.22 Astekbet

W Rumunii powoli kończy się faza zasadnicza i dzisiaj czeka nas bardzo ciekawe starcie, a mianowicie Concordia podejmie u siebie Dinamo Bukareszt. Concordia już na bank zostaje w strefie spadkowej więc dużo tutaj nie ma do ugrania ,jedynie punkty, które mogą pomóc w wywalczeniu jak najwyższej pozycji w kolejnej fazie. Bukareszt ma zaś ogromnie ciekawą sytuację . Do końca sezonu zasadniczego dwa mecze a oni są 7 miejscu , a tylko 6 zagra w grupie mistrzowskiej. Do zespoły bezpośrednio przed sobą tracą 1 punkt i dzisiaj muszą wygrać aby móc myśleć o grze w najlepszej szóstce. To będzie na pewno ciekawy mecz i Dinamo od początku ostro zaatakuję wg. mnie. Ja w tym meczu proponuję zagrać zakład na over 2.5 gola. Moim zdaniem to będzie bardzo szalony mecz i można tutaj liczyć na sporo bramek
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Re: Rumunia

Pisanie by wilu1103 Sob 17 Lut 2018 - 10:30

Cluj - Astra Giurgiu

over 2.5 gola

Kurs: 2.46 888win.bet

O godzinie 19.45 lider ligi rumuńskiej czyli CFR Cluj podejmie będącą na 4 pozycji ekipę Astry Giurgiu. Jest to przedostatni mecz przed podziałem lig na grupę mistrzowską i spadkową. Cluj ma tylko 2 punkty przewagi nad swoim największym rywalem do zdobycie majstra a mianowicie FCSB więc na wpadkę sobie w tym meczu nie może pozwolić. Astra do 3 ekipy Craiovej ma 9 punktów straty ale jeden mecz mniej więc jeśli wygra zostanie tylko 6 do odrobienia , a później kto wie co się wydarzy. Jak więc widzimy obie drużyny mają o co grać. Ja kibicuje obu klubom bo oba bardzo lubię i mam nadzieję, że Cluj wygra ligę a Astra zajmie miejsce na podium. Tutaj spodziewam się bardzo zaciętego meczu i wielu bramek dlatego proponuję pograć zakład na over 2.5 gola. Kurs na to zdarzenie bardzo duży bo aż 2.46 od fortuny i moim zdaniem to przesada. Tutaj będzie ostra gra i nikt nie będzie kalkulował. Wg. mnie trzy bramki zobaczymy tutaj bez problemu.
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Re: Rumunia

Pisanie by wilu1103 Sob 24 Lut 2018 - 7:02

Astra Giurgiu - Dinamo Bukareszt

over 2.5 gola

Kurs: 2.26
Astekbet

24 lutego o godzinie 18.45 w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego zmierzą się ze sobą Astra Giurgiu oraz Dinamo Bukareszt.Jest to arcyważny mecz dla obu klubów. Astra jest 5 zaś Dinamo na 6 miejscu i traci tylko dwa oczka do ekipy gospodarzy w tym meczu. Przypominam, że do strefy mistrzowskiej kwalifikują się tylko sześć ekip więc obie te drużyny mają o co walczyć tym bardziej, że tuż za nimi jest ekipa Pola Iasi , która ma tyle samo punktów co Dinamo i dwa oczka straty do Astry. W tym meczu oba kluby zawalczą o pełną pule. Nikt tutaj nie będzie ryzykował remisem bo w tym samym czasie swój mecz rozegra Pola Iasi i nie wiadomo jak on się potoczy. Spodziewam się bardzo zaciętego i dynamicznego meczu z obu stron. Proponuję tutaj pograć zakład na over 2.5 gola. Kurs na to zdarzenie spory i myślę, że może tutaj bez problemu wejść. I jedni i drudzy wiedzą o co toczy się stawka i kalkulacji tutaj nie będzie tylko sama walka o to aby wygrać te spotkanie i byś w tej strefie mistrzowskiej
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Re: Rumunia

Pisanie by wilu1103 Sob 24 Lut 2018 - 7:03

Poli Iasi - FC Viitorul

over 2.5 gola

Kurs: 2.38 Astekbet

Wcześniej zaproponowałem bet do meczu Astry z Dinamem i teraz również liga rumuńska i mecz toczący się równolegle z tamtym spotkaniem, a mianowicie spotkanie Poli Iasi z FC Viitorul. Tutaj również czeka nas ciekawy mecz bo zespół gospodarzy chce być w tej strefie mistrzowskiej i jeżeli wygra ten mecz to na pewno w niej się znajdzie ale ich rywal to nie byle kto. FC Viitorul zajmuje 4 miejsce i ma tylko dwa punkty przewagi nad Poli ale oni nawet mimo porażki nie spadną do strefy spadkowej więc mają trochę luzu. Moim zdaniem ten mecz będzie podobny do meczu Astry czyli zobaczymy walkę walkę i jeszcze raz walkę. Wszystkie 4 zespoły toczą ze sobą bezpośredni bój o awans do tej strefy mistrzowskiej i to będą mega ciekawe spotkania. Moim zdaniem zobaczymy tutaj kilka bramek bo nikt nie będzie kalkulował i liczył punktów bo to jest ogromne ryzyko. Ja spodziewam się dynamicznego i przede wszystkim meczu ze zwrotami akcji i że będzie tutaj na co popatrzeć. Proponuję oczywiście pograć zakład na over 2.5 gola. Kurs na to zdarzenie tradycyjnie bardzo wysoki ale moim zdaniem warto bo dzisiaj tutaj naprawdę szansa bardzo duża na pokrycie tego overa.
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Rumunia 1 liga

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 6 Sie 2018 - 17:21

Gaz Metan-Dynamo Bukareszt
typ: w meczu bedzie wiecej jak 2,5 gola
kurs:2,13
1xbet
Analiza:
Jednym z dwoch,konczacych 3 kolejke 1 ligi w Rumuni,jest dzisiaj spotkanie pomiedzy druzynami,Gaz Metan i Dynamo Bukareszt.Biorac pod uwage caloksztalt a przedewszystkim poprzedni sezon,faworytem wydaje sie byc tutaj Dynamo Bukareszt.Jednak zespol gospodarzy,Gaz Metan zaskakujaco dobrze rozpoczol nowy sezon i moze dzisiaj stanowic duze zagrozenie dla wyzej notowanego Dynama.Gaz Metan,w dwoch pierwszych swoich meczach zdobyl 4 punkty,tyle samo co przeciwnik,wygrywajac u siebie z Concordia i remisujac na wyjezdzie z Voluntari.Jest to tym bardziej mile zaskoczenie,bo ta druzyna w poprzednim sezonie walczyla o utrzymanie.W tej sytuacji nie jestem tak do knca przekonany o zwyciestwie Dynama Bukareszt,mysle,ze bezpieczniej jest zagrac na wieksza ilosc goli,przynajmniej trzy.Gaz Metan w kazdym swoim meczu strzela bramki,u siebie czesto przynajmniej dwie,Bukareszt podobnie a w meczach bezposrednich pomiedzy tymi zespolami,goli strzelano znacznie wiecej.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 6 Sie 2018 - 22:12

No prosze tutaj widac,ze chlopaki chca grac,warunki podobne jak w Polsce a mecz? Az milo popatrzec,piec bramek i wygrana druzyny,ktora w poprzednim sezonie rozpaczliwie bronila sie przed spadkiem.Nasze Gwiazdy powinni uczyc sie od Rumunow!!!!!!!!!!!!

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 13 Sie 2018 - 11:35

Dynamo Bukareszt-Viitorul
typ: w meczu bedzie wiecej jak 2,5 gola
kurs:2,07
1xbet
Analiza:
Zakonczeniem czwartej kolejki w Rumunskiej 1 lidze jest mecz pomiedzy druzynami,Dynama Bukareszt i Viitorul.Po trzech swoich spotkaniach,zespoly zgodnie zdobyly po cztery punkty,wygrywajac,remisujac i przegrywajac po jednym spotkaniu.Dynamo Bukareszt niespodziewanie przegralo swa ostatnia potyczke z druzyna Gaz Metan,chociaz bylo faworytem.Jak wiec zagra dzisiaj,u siebie z Viitroul? Teoretycznie jest faworytem...dla mnie jednak niezbyt przekonujacym.Zespoly te graly ze soba juz wielokrotnie w poprzednich edycjach i rezultaty byly rozne.Ta statystyka wiec nie mozna sie sugerowac.Jednak w tych meczach zwasze,no prawie zawsze strzelano wiecej jak dwa gole.Moim zdaniem dzisiaj obydwie druzyny beda zdobywac bramki,czyli odzwierciedlenie kilku poprzednich spotkan.Ta opcja jest bardzo prawdopodobna i tak tez typuje.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 18 Sie 2018 - 13:42

Viitorul-Gaz Metan
typ: obie druzyny strzela gola
kurs:2,00
1xbet
Anaaliza:

W piatej kolejce 1 ligi w Rumuni,zespol Viitorul podejmuje u siebie druzyne Gaz Metan,ktora w tym seonie jak dotad spisuje sie bardzo dobrze.W czterech dotychczas rozegranych spotkaniach,Gaz Metan zdobyl siedem punktow,wygrywajac dw razy,raz remisujac i raz przegrywajac ale ze Steva Bukareszt.W porownaniu gospodarz wygral jeden mecz,jeden zremisowal i dwa przegral,znajduje sie aktualnie nizej w tabeli.W takiej sytuacji mozna ta druzyne uznac za faworyta spotkania? Ja uwazam,ze nie,bynajmniej nie jako pewniaka.Mozna by tez zasugerowac sie meczami bezposrednimi,w ktorych Viitorulma korzystniejszy bilans,jednak aktualna forma tej druyny pozostawia wiele do zyczenia.Niestety nie jestem pewien wyniku ale jestem przekonany,ze obydwie druzyny zdobeda przynajmniej po jednej bramce.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Pią 24 Sie 2018 - 11:19

Concordia-Astra
typ:2
kurs:3,15
matchbook
Analiza:
W szostej kolejce 1 ligi Rumunskiej,Concordia podejmuje u siebie druzyne Astra Giurgiu.Mecz zapowiada sie ciekawie,gospodarze po dwoch kolejnych zwyciestwach napewno beda chcieli wygrac kolejny mecz,nawet w ocenach ekspertow sa lekkim faworytem.Astra,druzyna ktora w dotychczasowych pieciu spotkaniach jest bez porazki,cztery mecze zremisowane i jedno zwyciestwo,napewno nie bedzie latwym przeciwnikiem.Zespoly te mimo wszystko nie naleza do czolowki ligowej i trzeba powiedziec,ze te dwa ostatnie zwyciestwa Concrfi,to w pewnym sensie niespodzianka.Ta druzyna w poprzednim sezonie walczyla o przetrwanie a i poczatek obecnego nie moze tez zaliczyc do udanych.No cuz wydaje mi sie,ze to tylko chwilowe i szybko minie.Astra jest druzyna zdecydowanie stabilniejsza,gra caly czas na swoim poziomie co pozwala jej na stale miejsce w srodkowej czesci tabeli.Dzisiaj stawiam na jej zwyciestwo,pomimo tego,ze gra na wyjezdzie.Moja decyzja podyktowana jest spotkaniami bezposrednimi z Concordia,bilans wyraznie korzystniejszy a dwa ostatnie mecze wyjazdowe,wyrazne zwyciestwa.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Re: Rumunia

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 3 Wrz 2018 - 12:48

Iasi-Concordia
typ:1
kurs:2,47
William Hill
Analiza:
Na zakonczenie siodmej kolejki w 1 lidze Rumunskiej,zostal mecz pomiedzy druzynami,Iasi a Concordia,ktory dzisiaj zostanie rozegrany.Niestety,rzadna z tych druzyn nie nalezy do najsilniejszych,graja slabo i sa prawdopodobnie bez formy.W swoich dotychczas rozegranych spotkaniach,Iasi wygrala zaledwie jedno,dwa zremisowala i trzy przegrala.Niwiele lepiej wypada Concordia,ktora wygrala dwukrotnie,raz zremisowala i trzykrotnie przegrala.Tym samym znajduja sie wsrod trzech ostatnich w klasyfikacji.Jak wiec ocenic ten pojedynek,czy bedzie ciekawy? Trudno powiedziec,mysle jednak,ze zespoly zagraja ambitnie,co zniweluje salabsza forme.Dotychczas te druzyny spotykaly sie na boisku wielokrotnie,ciekawotka moze byc fakt,ze wygrywaly bedac gospodarzami.Jest wiec wielce prawdopodobne,ze dzisiaj historia sie powturzy.Zespol Iasi swoj jedyny mecz wygral wlasnie u siebie z Botosami,sadze wiec,ze jest w stanie pokonac Concordie,w ten sposob zrowna sie z ta druzyna w tej statystyce.Tak po przeanalizowaniu okolicznosci stawiam na wygrana tego zespolu.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Rumunia

Pisanie by adrianP Sob 8 Wrz 2018 - 22:04





Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie 26 Maj 2019 - 15:10, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 995
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Re: Rumunia

Pisanie by ATR Wto 11 Wrz 2018 - 16:14

Puchar
Rapid - Daca Getica  (w) 2-1
Typ:1
Kurs - 2
Unibet

Gospodarze powoli odbudowują się chcąc wrócić do lat świetności. BArdzo efektownie wygrali 2 poprzednie mecze w pucharze. Teraz rywal trudniejszy i to z 2 ligi ale jak widać tam radzą sobie średnio. Kursy mocno spadają u większości już poniżej 2.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Rumunia   Empty Re: Rumunia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach