SpinBet24
Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

+14
andrzejszwedzki
tigertyp
hetman6
krypton
Honda
Barti80
zajonc
Brunobet
cyklon
dominikbolt95
mamut
zacharty
Iglo
fbmod
18 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by fbmod Pią 23 Lis 2018 - 21:18

First topic message reminder :

Ten weekend zapowiada się wspaniale. Przed nami dwa mecze na szczycie.
W sobotę o godz. 20:45 zmierzy się Atletico Madryt z FC Barceloną & Lechia - Jagiellonia 
Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 5810
W niedzielę o godz. 18:00 zmierzy się Lechia Gdańsk z Jagiellonią Białystok
Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 15001110

Mamy dla was szybki konkurs.
Wytypuj dokładny wynik meczów i otrzymaj  15 euro od  RELOADBET lub 10 euro od Fan-sport.
Zasady są proste w komentarzu pod tym postem podaj bukmachera i login /ID oraz dokładny wynik spotkania. Jeden bukmacher jedno spotkanie np.
RELOADBET - fbpolcpm   Atletico Madryt z FC Barceloną wynik 2-2  tylko dla osób rejestrujących się z naszych linków po przez kliknięcie w RELOADBET) 
fan-sport ID XXXXXXX    Lechia Gdańsk z Jagiellonią Białystok  2-1  (Pamiętaj, ze dostęp do Fan-sport możesz uzyskać poprze zainstalowanie dodatku VPN do swojej przeglądarki https://windscribe.com/download wybierz lokalizacje Niemcy i odblokuj dostęp do wszystkich bukmacherów) 

Pamiętaj, że w tym przypadku otrzymasz 10 euro do fans-sport jeżeli trafisz spotkanie Lechia - Jagiellonia i nie będziesz mógł tego zamienić na 15 euro w RELOADBE.
Bonus należy obrócić przed uwolnieniem w Fan-sport  3 x 2.1 AKO z minimum dwoma spotkaniami lub 5 x 1.80 w RELOADBE dozwolone single.
Możesz przystąpić w dowolnym momencie do konkursu nawet po rozpoczęciu pierwszego spotkania jednak nie możesz typować meczu  jeżeli już trwa. Możesz wówczas tylko typować starcie w Gdańsku które rozpocznie się dopiero w niedzielę o godz. 18:00. Jeżeli typujesz tylko jedno spotkanie wówczas otrzymasz przy poprawnie wytypowanym wyniku tylko 5 euro.
Jeden użytkownik może oddać tylko jeden post. Postów nie można edytować.
Jeden użytkownik może otrzymać tylko jedną nagrodę do jednego bukmachera w przypadku trafienia wyników wypłacana jest wyższa nagroda chyba, ze użytkownik poprosi o zmianę)
Nie będziemy słuchać jakichkolwiek wymówek typu "popełniłem błąd w podawaniu wyniku, loginu, ID" itd. dotyczy to 100% uczestników konkursu.
Nagrody zostaną wypłacone na konta gracza najpóźniej  do 27.11.2018 r. godz. 21:00


konkurs odbywa się równolegle na forum oraz na grupie Facebook OBSTAWIAMY - ZARABIAMY


Ostatnio zmieniony przez fbmod dnia Pią 23 Lis 2018 - 21:46, w całości zmieniany 2 razy
fbmod
fbmod

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 283
SpinyBety : 179

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down


Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by arti1 Sob 24 Lis 2018 - 19:19

RELOADBET - ArtekK
Atletico Madryt z FC Barceloną wynik 2-0
FAN-SPORT ID 67952566
Lechia Gdańsk z Jagiellonią Białystok 3-1

arti1

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 100
SpinyBety : 36

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by marcinfks69 Sob 24 Lis 2018 - 19:48

RELOADBET - marcinek16
Atletico Madryt : FC Barcelona 1:2

marcinfks69

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 506
SpinyBety : 418

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by fbmod Pon 26 Lis 2018 - 11:04

@iglo 10 euro  FAN-SPORT ID 64891273 Lechia Gdańsk z Jagiellonią Białystok 3-2

@zacharty 10 euro  FAN-SPORT ID 64891273 Lechia Gdańsk z Jagiellonią Białystok 3-2

@mamut 10 euro  FAN-SPORT ID 64891273 Lechia Gdańsk z Jagiellonią Białystok 3-2


@dominikbolt95 10 euro  FAN-SPORT ID 64891273 Lechia Gdańsk z Jagiellonią Białystok 3-2

@cwiklin 15  RELOADBET - cwiklin
Atletico Madryt z FC Barceloną wynik 1-1


@bastek 15 euro  RELOADBET - Bastek123
Atletico Madryt z FC Barceloną wynik 1:1

@honda 15 euro  RELOADBET - wawahon
Atletico Madryt z FC Barceloną wynik 1:1

@andrzejszwedzki  RELOADBET - andrze
Atletico Madryt z FC Barceloną wynik 1:1


Panowie chyba bukmacherowi będzie ciężko uwierzyć, że tylu użytkowników poprawnie trafiło dokładny wynik zwłaszcza, że z 70% uczestników trafiło jakiś wynik. Z czego mam wrażenia, że pierwsze 4 typy to zapomnienie edytowania wyniku po skopiowaniu wcześniejszego postu. Fan-sport wypłaci nagrody w ciągu 4-5 godzin.
RELOADBET zobowiązał sie do wypłaty nagród zgodnie z regulaminem.
fbmod
fbmod

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 283
SpinyBety : 179

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 26 Lis 2018 - 11:19

a przy mnie nie ma nagrody...czy to znaczy,ze nie dostane nagrody?

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by zacharty Pon 26 Lis 2018 - 11:46

Andrzejku litości lol!
Przecież jesteś na liście!!!
zacharty
zacharty

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 238
SpinyBety : 116

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 26 Lis 2018 - 11:51

tak wiem ale przy wszystkich byly podane nagrody a przy mnie nie i to mnie zmylilo...ale jak jestem na liscie to wszystko OK,dzieki i pozdrawiam Smile Smile

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by fbmod Pon 26 Lis 2018 - 12:08

@andrzejszwedzki
Trafiłeś wynik, spełniłeś warunki - otrzymasz nagrodę.
To chyba oczywista i bezdyskusyjna sprawa:0
Pozdrawiam.
fbmod
fbmod

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 283
SpinyBety : 179

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 26 Lis 2018 - 12:54

dziekuje i tez pozdawiam... Smile

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Honda Wto 27 Lis 2018 - 20:08

U mnie już nagroda na koncie Smile

Honda

Ostrzeżenie : Dyskusje w nieodpowiednim temacie (wymiana poglądów z użytkownikiem BASTEK)
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 51
SpinyBety : 26

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Barti80 Wto 27 Lis 2018 - 21:00

U mnie bonusu niema, a miałem otrzymać bonus tam gdzie @Honda - dokładnie 15 euro w reloadbet
Dziwne trochę że dla Ciebie dodali, a dla mnie nadal nie.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by fbmod Sro 28 Lis 2018 - 2:33

Nagrody zostały wypłacone przedwczoraj przez fan-sport i wczoraj przez RELOADBET.
Wyjątkiem są
@bastek
@andrzejszwedzki
bukmacher RELOADBET poinformował, ze rejestracje kont gracza tych użytkowników nie zostały przypisane do naszego konta partnerskiego (rejestracja z innego linku niż forum)
Podjęliśmy decyzje z @Admin, że nagrody zostaną przekazane w formie PSC jednak ostatni raz robimy taki wyjątek. Na przyszłość nie będziemy pokrywać nagród jeżeli jakiś warunek nie zostanie spełniony.
fbmod
fbmod

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 283
SpinyBety : 179

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Barti80 Sro 28 Lis 2018 - 3:04

Ok dziękuję i przepraszam za nieporozumienie, wydawało mi się, że w Reloadbet zarejestrowałem się z linku z forum, tym bardziej, że o bukmacherze dowiedziałem się z forum. W Fan-Sport na 100% jestem zarejestrowany z linku z forum. Pozdrawiam

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 28 Lis 2018 - 7:36

Ja tez nie mam...

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by andrzejszwedzki Sro 28 Lis 2018 - 7:44

cuz troche dziwne bo ja rejstrowalem sie z forum

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Admin Sro 28 Lis 2018 - 8:22

andrzejszwedzki napisał:cuz troche dziwne bo ja rejstrowalem sie z forum
Panowie czasami nieświadomie nawet może zdarzyć się taka sytuacja. Wystarczy, że otworzycie np. jakieś transmisje live i wyskoczy wam pop up itp. wówczas przez kilka dni lub tygodni w plikach cookie macie ślad po tej reklamie i rejestracja idzie na konto właśnie tego pierwszego linku.
Dlatego dla pewności polecam czyszczenie plików cookie przed rejestracją.
Jak widać nie jest to błąd naszego linku gdyż większość z was spełniła te warunki i bez problemu otrzymała wygrane w przewidzianym terminie.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 2 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach