SpinBet24
FAME MMA II Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

FAME MMA II

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

03102018

Pisanie 

FAME MMA II Empty FAME MMA II




Witam!
 
Wychodzę z inicjatywą, ponieważ może są osoby które interesują takie freak fighty jakie prowadzą Wojtek Gola i Boxdel.
 
Na gali zobaczymy między innymi długo wyczekiwane starcie Daniela “Magicala” Zwierzyńskiego z Marcinem “Rafonixem” Krasuckim, konfrontację Dawida Malczyńskiego z Adrianem Polakiem, Dawida “Surfera” Ozdoby z Markiem "Adbusterem" Hoffmanem, Amadeusza “Ferrari” Roślika z Sylwestrem “Bystrzakiem” Tkoczem, legendę z łazarskiego rejonu Bonusa BGC, który zawalczy z "Ztrolowanym" i nie tylko.
Głównie można obstawiać na  jednym z polskich legalnych buków.
 
Jeśli macie jakieś przemyślenia można się podzielić ponieważ gala wystartuje 13 października!
kaminskim
kaminskim

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 100
SpinyBety : 96

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

FAME MMA II :: Comments

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 18:26 by Michalski1988

Myślę, że będzie kupa śmiechu, ale takie walki przyciągają widzów. Widać to po zainteresowaniu wykupem PPV przez ludzi. Co do typowania i wyników gali, to wszystko może się zdarzyć ( no może po za tym, że Ozdoba znów przegra ) Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 18:43 by ATR

Z roku na rok i w telewizji i w innych obszarach widzę coraz większą degrengoladę - programy typu "Zdrady" "Dlaczego ja" "Trudne sprawy" w internecie różne patostreamy - teraz to... Czytałem że podobnie było w Rosji ale tam pomysł z walkami youtuberów szybko się wypalił.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 10 Paź 2018 - 18:52 by Michalski1988

Ktoś poczuł, że można na tym zarobić i organizuje te gale. Gdyby nie było na to popytu to po pierwszej gali nikt by drugiej nie organizował, bo to wiąże się z dużym ryzykiem i kosztami. Ludzie to kupują. Można powiedzieć, że taka gala ma taki wymiar sportowy jak tanie Pudziana czy Popka w tańcu z gwiazdami.
Najgorsze jest to, że ludzie lubią oglądać rzygającego Bonusa, bluzgającego Rafonixa czy patologicznego pijaka Magicala... Do tego Dawid Ozdoba - człowiek nikt, który myśli że jest kimś, a kwalifikuje się badań psychiatrycznych.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 13 Paź 2018 - 0:51 by Barti80

Dokładnie kupa śmiechu na pewno przy tym będzie, zupełnie się tym nie interesuję i nie znam tych, no może tego patola Daniela Magicznego widziałem w internecie, masakra.... patologia, że ludzie jeszcze za to płacą...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 13 Paź 2018 - 11:20 by ATR

Dodatkowo zerknąłem na te zapowiedzi to wygląda na to że większość z nich jedyne treningi które przeprowadza to kilka machnięć rękami właśnie podczas tych spotów reklamowych.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 13 Paź 2018 - 12:04 by Barti80

Hehe no zobaczymy co z tego wyjdzie, dziś chyba nawet gala jest haha Smile Z tego co widziałem na stronie to PPV koszt około 20 PLN, widzę, że ktoś zamierza na tym trzepać ostrą kasę.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 14 Paź 2018 - 0:18 by Barti80

Wyniki walk, na zielono zaznaczeni zwycięzcy.

Daniel „Magical” Zwierzyński (92.4) vs. Marcin „Rafonix” Krasucki(74.1)
Adrian „Polak” Polański (71.5) vs. Dawid Malczyński (74.5) 
Marek „AdBuster” Hoffman (81.7) vs. Dawid „Surfer” Ozdoba (73.3) Amadeusz „Ferrari” Roślik (79.2) vs. Sylwester „Bystrzak” Tkocz
Piotr „Bonus BGC” Witczak (135) vs. Sebastian „Ztrolowany” Nowak (105) 
Piotr i Paweł Tyburscy (96 i 94.1) vs. Piotr i Paweł Kluk (103 i 104) 
Artek „Waluś” Walczak (128) vs. Piotr „Czapi” Czapiewski (122)
Kamil „Kasti” Stępiński (91) vs. Łukasz Lupa (97.5)

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 14 Paź 2018 - 0:24 by Barti80

Zapomniałem dodać, że największy patol w internecie dostał poważnej kontuzji, chodzi o Daniela Magica, z tego co przeczytałem ma najprawdopodobniej złamany piszczel... czyżby to karma za sprzedanie matki i zrobienie z niej biznesu?Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 15 Paź 2018 - 0:47 by MichW

Koszmarna kontuzja. Nie życzyłbym nikomu czegoś takiego bo mogło być bardzo blisko kalectwa. Teraz pewnie wróci do patostreamów.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 15 Paź 2018 - 10:29 by Michalski1988

Mimo wszystko jestem miło zaskoczony tą galą. Niektórzy z zawodników pokazali, że poważnie podchodzą do tego wydarzenia... Oczywiście wydarzenie to trzeba oglądać z przymrużeniem oka Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 15 Paź 2018 - 12:18 by ATR

Walka Bonus - Ztrolowany była wg mnie ustawiona. Bonus przed walką biegał - szczególnie przy jego warunkach to jak samobójstwo, przybijał zadowolony piątki - a podczas walki odpuścił w pewnym momencie mając przewagę..... Przypadek? Nie sądzę...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 15 Paź 2018 - 12:23 by Barti80

Też po wpisach różnych ludzi w internecie uważam, że coś mogło być na rzeczy w tej walce... tym bardziej, że bonus przed walką reklamował na swoim brzuchu największy bonus w jednej pewnej firmie bukmacherskiej lv...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 15 Paź 2018 - 13:37 by Michalski1988

Nic nie było ustawione. Bonus BGC jest takim zawodnikiem jak Lord Kruszwil bogaczem. Nie ma on charakteru i umiejętności. Jak patrzyłem jak kopie w worek, to zastanawiałem się kto go trenuje do tej gali... Kolejny oszołom, który udaje że ćwiczy i nic nie potrafi.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 15 Paź 2018 - 13:40 by Barti80

No tu masz rację, jest ostro zalany, przy takim wzroście waga 135 kg to zabójstwo Smile Różnie z tym bywa, może ustawili skoro widzieli w tym szansę zarobienia, chociaż takie ruchy z Bonusem BGC są ryzykowne, bo co by było gdyby Pakol zrobił z nim kolejne "Lufa pytanie"? A bonus się wygadał hehe Smile

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach