SpinBet24
Szwajcaria sezon 2018/2019 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Szwajcaria sezon 2018/2019

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

21092018

Pisanie 

Szwajcaria sezon 2018/2019 Empty Szwajcaria sezon 2018/2019




Lugano-Davos
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,95
1xbet
Analiza:
W Szwajcari dzisiaj rusza liga hokejowa,najpozniej ze wszystkich.Mamy conajmnie trzy spotkania bardzo ciekawe al trudno jest powiedziec w jakich formach sa druzyny.Co ptawda odbywaly juz sie mecze pucharowe,towarzyskie ale nie sa one adekwatne do ligowych.Na poczatek wybralem spotkanie mojej ulubionej druzyny Lugano z zespolem Davos.Mimo tego,ze Lugano nie moze przebic sie na sam szczyt,bardzo cenie ta druzyne za otwarta ofensywna gre.Davos to bardzo trudny przeciwnik i chociaz Lugano jest tutaj faworytem to nie jestem pewien zwyciestwa.Jak juz wspomnialem Lugano gra ofensywnie wiec mysle,ze w spotkaniu zobaczymy wiecej goli.Ta teorie potwierdzaja tez mecze bezposrednie tych druzyn,zwlaszcza gdy Lugano bylo gospodarzem.Dzisiaj moze byc podobnie.
avatar
andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Szwajcaria sezon 2018/2019 :: Comments

avatar

Pisanie Pią 28 Wrz 2018 - 14:47 by andrzejszwedzki

Tigers-Ambri Piotta
typ:1
kurs:2,15
bet365
Analiza:
W czwartej kolejce Szwajcarskiej lidze hokejowej,druzyna Tigers we wlasnej hali powalczy o punkty z zespolem Ambri Piotta.Dla mnie wyraznym faworytem tutaj sa gospodarze,ktorzy w trzech swoich meczach wygrali dwukrotnie.Przeciwnik dla porownania wygral jeden mecz a dwa przegral.Nie to jest jednak podstawowym powodem mojej decyzji a spotkania bezposrednie tych zespolow.Wezmy pod uwage piec ostatnich,ktore maga byc adekwatne do dzisiejszego i tutaj Tigers wygrywala czterokrotnie,zdecydowanie w czterech z nich i raz po dogrywce.Przegladajac wszystkie statystyki zauwazylem znaczna bezdyskusyjna przewage gospodarzyCzy w takiej sytuacji moga dzisiaj przegrac? Moim zdaniem definitywnie nie i wszystkim interesujacym sie hokejem,grajacym u bukmacherow,zdecydowanie polecam ten typ.Kurs wysoki a wygrana prawie pewna.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 28 Wrz 2018 - 16:10 by andrzejszwedzki

Lugano-Losanna
typ: powyzej 5,5 gola w meczu
kurs:1,85
bet365
Analiza:To spotkanie teoretycznie powinna wygrac druzyna Lugano,przedewszystkim gra we wlasnej hali ale jakos nie grzeszy dobra forma.W trzech spotkaniach dwie porazki w meczach,ktore powinna wygrac.Losanna z kolei wygrala dwa z trzech spotkan,widac,ze jest dobrze przygotowana do sezonu.Pozatym ten zespol gra dobrze na wyjazdach dlatego zagram tutaj na wieksza ilosc goli.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 29 Wrz 2018 - 16:16 by andrzejszwedzki

Fribourg-Rapperswil
typ:1
kurs:1,87
matchbook
Analiza:
W piatej kolejce Szwajcarskiej ligi hokejowej,druzyna Fribourg zagra dzisiaj w swojej hali z zespolem Rapperswil.Obydwie ekipy niestety ale zamykaja tabele ligowa,nie znaczy to jednak o slabym widowisku.Wrecz przciwnie,moim zdaniem wlasnie w takich meczach duzo sie dieje,druzyny ambitnie walcza o punkty.Druzyna gosci po czterech dotychczasowych kolejkach pozostaje bez zwyciestwa a wiec jest jego glodna.Fibourg jak dotad z jednym zwyciestwem ake jakze cnnym.Wczoraj w czwartej kolejce ten zespol niespodziewanie pokonal Biel,na wyjezdzie,tak wiec dzisiaj,grajac juz u siebie pozostaje zdecydowanym faworytem.Za jego zwyciestwem tez przemawia duzo lepszy bilans spotkan bezposrednich z przeciwnikiem.Tak zdecydowanie stawiam na gospodarzy w tym meczu.Kazdy inny wynik bedzie dla mnie niespodzianka.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 2 Paź 2018 - 15:32 by andrzejszwedzki

Davos-Friburg
typ:1
kurs:1,99
1xbet
Analiza:
W szostej kolejce Szwajcarskiej lidze hokeja na lodzie,druzyna Davos,po ostatniej wyjazdowej porazce,zagra we wlasnej hali z zespolem Friburg,ktory wygral dwa ostatnie mecze.Pojedynek ten wydaje mi sie byc bardzo ciekawy bo jak dotad zespoly maja identyczny bilans.Wygraly po dwa z dotychczasowych pieciu spotkan i jednomyslnie po trzy przegraly.Niestety slabe wyniki,ktore plasuja te druzyny narazie na dalszych pozycjach w klasyfikacji.Mnie osobiscie zaskakuje dotychczaowa postawa Davos,ta druzyna zawsze byla w czolowce,ale cuz taki jest sport i nie zawsze jest tak,jakbysmy sobie tego zyczyli.W kazdym razie ja dzisiaj zdecydowanie stawiam na wygrana Davos,hra u siebie a w pojedynkach bezposrednich z Friburgiem,ma zdecydowanie korzystniejszy bilans.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 5 Paź 2018 - 17:54 by andrzejszwedzki

Lugano-Langanau
typ:1
kurs:1,66
bet365
Analza: W tym spotkaniu zdecydowanie stawiam na zwyciestwo gospodarzy.Lugano faktycznie dwa swe pierwsze mecze przegralo,co bylo dla mnie duzym zaskoczeniem ale juz nabiera swego normalnego tempa.Dotad duzyna wygrala juz trzy meczew dobrym styli.Przeciwnik tez ma na swym koncie trzy wygrane ale dzisiaj wedlug mnie jest bez szans...

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 23 Paź 2018 - 15:33 by andrzejszwedzki

Tigers-Lsusanne
typ:1
kurs:2,06
bwin
Analiza:
W 13 kolejce Szwajcarskiej ligi hokejowej,druzyna Tigers,po ostatniej porazce,zmierzy sie we wlasnej hali z zespolem Lausanne.Moim zdaniem tym razem wygra.Wskazuja na to statystyki dotychczasowych spotkan,Tigers wygral szesc meczy a piec przegral,warto dodac,ze wygrywa przedewszystkim u siebie.Lausanne wygrala tylko cztery mecze a przegrala az osiem,w tym siedem w trzech tercjach,widac wyraznie gorsza forme tej druzyny.W pojedynkach bezposrednic,przynajmniej tych ostatnich,tez widac przewage druzyny Tigers,wygrywala u siebie i na wyjezdzie.Ale trzeba brac pod uwage przedewszystkim aktualna dyspozycje druzyn,tutaj zas widac wyraznie,ze Tigers jest w znacznie lepszej,ta druzyna o dziwo w tym sezonie gra hokej ofensywny,czego jej wczesniej brakowalo.Biorac pod uwage te spostrzezenia stawiam na jej zwyciestwo.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 23 Paź 2018 - 15:39 by andrzejszwedzki

Fibourg-Ambri
typ:1
kurs:1,83
bet365

Analiza: Wtym spotkaniu moim zdaniem powinien wygrac zespol gospodarzy,chociaz napewno nie bedzie latwo.Ambri bowiem w tym sezonie gra zaskakujaco dobrze stad wysoka jak narazie pozycja w tabeli.Fribourg przegral ostatni mecz ale we wlasnej hali gra znacznie lepiej,dlatego sadze,ze powinien wygrac.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 20 Lis 2018 - 11:18 by andrzejszwedzki

Servette-Friburg
typ:2
kurs:2,15
bet365
Analiza:
W Szwajcarsiej 1 lidze hokejowej mamy dzisiaj tylko jedno spotkanie,Servette podejmuje u siebie hokeistow Friburga.Mecz wydaje sie ciekawy chociaz wedlug mnie pewniakiem do zwyciestwa jest druzyna gosci.Aktualnie w klasyfikacji generalnej jest znacznie wyzej od przeciwnika a cala seria wygranych spotkan pozwala wierzyc,ze ten zespol jest w doskonalej formie.Malo tego dzisiejsze zwyciestwo sprawi,ze Friburg zasiadzie na fotelu lidera,bynajmniej dotad,dopoki Brno i Zug nie zagraja zaleglego meczu.Jest to ogromna motywacja dla tej druzyny.Servette aktualnie znajduje sie w strefie zagrozonej,sprawilo to kilka przegranych kolejno spotkan.Widac wyraznie,ze druzyna ta pozostaje bez formy.Wprawdzie w spotkaniach bezposrednich znacznie lepszy bilans jest po stronie Servette ale wowczas byla to inna,lepsza druzyna.Dzisiaj wszystko przemawia za zwyciestwem Friburga.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 30 Lis 2018 - 16:29 by andrzejszwedzki

Lugano-Biel
typ:1
kurs:2,34
matchbook
Analiza:
W Szwajcarskiej lidze hokejowej ciekawym wydaje mi sie byc dzisiejszy pojedynek pomiedzy druzynami Lugano a Biel,jeszcze nie tak dawno liderem klasyfikacji.Tak rzeczywiscie od poczatku sezonu,druzyna Biel zaskakiwala nas swa skutecznoscia.Przez dlugi czas pozostawala liderem gromiac po kolei teoretycznie silniejszych rywali,ale ta dobra passa juz sie skonczyla.Zespol nie wygral od czterech spotkan i w tabeli spadl na czwarte miejsce.Dzisiaj wyjazdowy mecz z Lugano,cuz przeciwnik wymagajacy i wedlug mnie Biel dozna klejnej porazki.Lugano to solidna druzyna,chociaz ten sezon zaczela bardzo kiepsko,przegrywane kolejno mecze i daleka pozycja w klasyfikacji.Jednak w druzynie ostatnio cos drgnelo,forma wzrosla i zaczely sie zwyciestwa.Lugano przedewszystkim u siebie gra pewnie,mysle,ze dzisiaj w zaistnialej sytuacji,bez klopotow poradzi sobie z druzyna Biel.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 25 Sty 2019 - 3:32 by andrzejszwedzki

Lugano-Lozanna
typ:1
kurs:2,1
matchbook
Analiza:
W 37 kolejce Szwajcarskiej ligi hokeja na lodzie,druzyna Lugano zagra na swoim terenie z zespolem Lozanna.Odnosnie Lugano,zespol w tym sezonie niestety zawodzi i jest w trudnej sytuacji.W klasyfikacji zajmuje dopiero 10 miejsce i ma 52 ptk. To wszystko jest ponizej oczekiwan.Ale po porazkach korespondencyjnych rywali,stworzyla sie dogodna sytuacja by wejsc do bezpiecznej osemki,wystarczy wygrac dzisiejsze spotkanie z Lozanna.Nie bedzie to latwe zadanie bo Lozanna w tym sezonie gra bardzo dobrze jest wyzej notowana od Lugano no i potrafi grac na wyjazdach.To wszystko robi spotkanie ciekawszym.Ja osobiscie wierze w zwyciestwo Lugano,takiej szansy,grajac u siebie ta druzyna nie powinna nie wykorzystac.Sadze,ze wygra za komplet punktow.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 12 Lut 2019 - 16:31 by andrzejszwedzki

Davos-Zug
typ:2
kurs:1,82
1xbet
Analiza:
W 42 kolejce Szwajcarskiej ligi hokejowej,druzyna Davos podejmuje u siebie wicelidera klasyfikacji,zespol Zug i wedlug mnie gospodarze sa bez szans,zdecydowanie wygra Zug.Juz sama pozycja wicelidera wskazuje na bardzo dobra forme tej druzyny Berno ma tylko dwa punkty straty a wiec jest motywacja by dzisiejsze spotkanie wygrac.Davos niestety w slabiutkiej formie,ta druzyna bedzie miala duze klopoty by utrzymac sie w 1 lidze,aktualnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i ma tylko 34 ptk.Za zwyciestwem gosci przemawiaja tez bezposrednie pojedynki,Zug na przestrzeni trzech miesiecy,az czterokrotnie wygrywal z Davos i to zarowno u siebie jak i na wyjazdach.Wobec tak zdecydowanych argumentow nie wypada typowac inaczej jak wygrana druzyny Zug.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 19 Mar 2019 - 14:18 by andrzejszwedzki

W cwiercfinalowym pojedynku,zmierza sie po raz piaty zespoly Biel i Ambri.Dotychczasowy wynik 3:1 na korzysc druzyny Biel i wedlug mnie wygra to spotkanie,konczac cwiercfinal awansujac do polfinalu.Tutaj nie potrzeba dlugiego komentarza,Biel jest po prostu zespolem lepsym,potwierdza to tez runda zasadnicza.Ale dla Ambri napewno naleza sie slowa uznania,ze dotarla do swiercfinalow.Przed rozpoczeciem rozgrywek malo kto na to liczyl.Cuz mozna jeszcze dodac,Biel gra u siebie,trudno by takiej okazji nie wykorzystala,sadze,ze juz w pierwszej tercji zdobedzie przewage bramkowa i tak pozostanie do konca spotkania.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 19 Mar 2019 - 14:36 by andrzejszwedzki

W 1/8 finalu ligi hokejowej w Czechach,w jego drugim pojedynku,druzyna Pilzno podejmuje ponownie u siebie Sigme Olomuniec.Pierwszy mecz zakonczyl sie miazdzacym zwyciestwem Pilzna 8:1 wiec nie ma chyba zludzen co do dzisiejszego faworyta.Kurs na to spotkanie wedlug bet365 jest niski,tylko 1,36 ale spokojnie mozna obstawiac zwyciestwo gospodarzy w pierwszej tercji i calym meczu.Mysle,ze tutaj nie potrzeba dlugiego komentarza po wczorajszym pogromie a i w rundzie zasadniczej Pilzno bylo druzyna wyraznie lepsza.Ja stawiam,jak juz wspomnialem na wygrana Pilzna w pierwszej tercji i calym spotkaniu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 26 Mar 2019 - 9:36 by andrzejszwedzki

Davos-Rapperswil
typ:1
kurs:1,80
bet365
Analiza: Finalowy mecz druzyn przegranych,Davos kontra Rapperswl i cuz mozna tutaj powiedziec,jak wytypowac.Napewno na przestrzeni calego sezonu zawiodla druzyna Davos.Cla runda zasadnicza fatalna,od tego zespolu mozna bylo wymagac duzo wiecej.Pozniej juz bylo nieco lepiej ale i tak kibice czuja niesmak.Mysle,ze druzyna na zakonczenie,w podsumowaniu da im powody do zadowolenia wygywajac to spotkanie.Ja tak uwazam i mimo wszystka sadze,ze jest zespolem lepszym od Rapperswil.Grajac na swoim poziomie,we wczesniejszych kontaktach z tym rywalem,nie miala klopotow z wygrywaniem.Stawiam na Davos.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach