SpinBet24
National Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

National

3 posters

Go down

National Empty National

Pisanie by Kwas Czw 20 Wrz 2018 - 17:55




Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 11:57, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)
Kwas
Kwas

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 355
SpinyBety : 160

Powrót do góry Go down

National Empty Re: National

Pisanie by Barti80 Wto 9 Paź 2018 - 17:04

Pau - Chambly
Typ: Chambly
kurs: 2.55
bet-at-home

Analiza: To spotkanie rozpocznie się dziś o godzinie 20:00. Bukmacherzy podobnie oceniają szansę obu ekip, jednak moim zdaniem to goście są faworytem tego spotkania. Pau obecnie zajmuje 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. Goście tego spotkania - Chambly plasują się na 4 pozycji z dorobkiem 18 punktów, na ostatnich 5 spotkań, aż 4 wygrali. Stawiam w tym spotkaniu na gości, kurs bardzo kuszący.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

National Empty Re: National

Pisanie by Kwas Pią 8 Mar 2019 - 6:05

08.03.2019
Drancy - Chambly
Typ: 2
Kurs: 2.50
totolotek

Bardzo ciekawy mecz pomiędzy ostatnią i pierwszą drużyną tabeli ligowej. Gospodarze to najsłabsza drużyna rozgrywek, która przegrała największą ilość spotkań i strzeliła najmniej bramek. Ostatnie dwa pojedynki to porażki. Goście idą na majstra. Przegrali z kolei najmniej meczy i zdobyli najwięcej bramek. Ostatnia passa to 4 wygrane z rzędu, a wcześniej przegrana, ale z wiceliderem tabeli. Drancy jeszcze nie wygrało na własnym boisku. Mimo tego wszystkiego kursy mniej więcej wyrównane, ale jestem skłonny pograć za drobne na wygraną przyjezdnych.

(p) 3:0
Kwas
Kwas

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 355
SpinyBety : 160

Powrót do góry Go down

National Empty Re: National

Pisanie by Kwas Pią 29 Mar 2019 - 18:23

29.03.2019 20:00
Le Mans - JA Drancy
Typ: 1
Kurs: 1.90
totolotek

Mecz drużyn z przeciwległych biegunów tabeli ligowej. Gospodarze to ekipa aktualnie znajdująca się na 4 pozycji, tuż na miejscami dające awans i szanse na awans do League 2. Goście to ostatnia drużyna rozgrywek. Ma na swoim koncie najwięcej przegranych spotkań i najmniej strzelonych bramek. Na wyjeździe jeszcze nie wygrała notując zaledwie 3 remisy i aż 9 porażek. Le Mans nie ma ostatnio najlepszej passy przez co awans się oddalił. Teraz pozostała walka jedynie o miejsce barażowe. Z tak słabym przeciwnikiem nie zespół nie może pozwolić sobie na stratę punków. To idealna szansa, aby powrócić do gry i przełamać złą passę, w co wierzę, że się uda, dlatego gram w ich kierunku.

(p) 1:1
Kwas
Kwas

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 355
SpinyBety : 160

Powrót do góry Go down

National Empty Re: National

Pisanie by andrzejszwedzki Czw 11 Kwi 2019 - 15:08

Rodez-Bologne
typ:2x
kurs:1,99
fortuna
A spotkanie to uwazam za ciekawe i chce je skoentowac.Otuz Rodez to lider z pieciopunktowa przewaga nad drugim zespolem,ta druzyna jest w swietnej formie,co do tego nie mam watpliwosci i do tego ze awansuje do 2 ligi.Bologne,miejsce w srodkowej czesci tabeli,gra roznie w zaleznosci...ale jednego jestem pewien,potrafi doskonale grac na wyjazdach.Nie pozostawiam wiec ja brz szans na dobry wynik w tym spotkaniu,chociaz we wczesniejszych kontaktach z Rodez nie wyglada najlepiej. Nie wiem ale cos mi podpowiada,ze nie przegra tego meczu.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

National Empty Re: National

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach