SpinBet24
Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

+48
supermario
LAL-1
kaminskim
vicher
zbyszek.rymarski
RL9
stoprocent8
zibi
robinbuk
Admin
gibsoon
kondziuvardik
krisss6722
GracjaN007
tigertyp
Wsakowsk
Orson
Kwas
Valencia
BELKOT
messi
Mentos
boywer
hynka
blueboys16
Barti80
Lafcursiax
nowicjusz
webmaster
Niedzielos
szefu89
Astekbet
Bogus27
wilu1103
Iglo
tagartgames
polskaswinia
dominikmyszy
minimenik
erusprinceps2
Papplu93
zacharty
MichW
Dares
pawel74
kobra
adrianP
skowron
52 posters

Strona 23 z 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by skowron Pią 7 Wrz 2018 - 12:22

First topic message reminder :

Jak w temacie.
Możemy tu rozmawiać o wszystkim aby nie robić bałaganu w temacie z typami.
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down


Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Iglo Wto 4 Gru 2018 - 9:14

@kwas ludziom to nie dogodzi.  Przez cały listopad czytałem na telegramie, forum i fejsie od wielu osób aby SKOWRON nie podawał stawek bo każdy gra za to co ma. Rozpoczyna się nowy miesiąc i kilka osób już pyta czemu @skowron nie podaje stawek Smile

Z informacji wcześniej wyczytanych wnioskuje, że nie będzie podawał.

Iglo

Ostrzeżenie : Oskarżanie innych użytkowników bez dowodów.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 221
SpinyBety : 158

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Kwas Wto 4 Gru 2018 - 9:34

Masz rację, nie dogodzi się nigdy, ale ja tyloo pytam, nic więcej. Nie czytam informacji na fb, a na telegramie jestem tylko na kanale z typami, więc o tym nie wiem co napisałeś. Zawsze na początku miesiąca były stawki, więc się zdziwiłem, że teraz nie ma, dlatego pytam. Stawki pomagają w uznaniu danych typów na bardziej lub mniej pewne (w teorii) do trafienia.

Ps. Zauważyłem, że często kilku użytkowników wypowiada się na każdy temat i pytanie nawet jeśli ich bezpośrednio nie dotyczą. Zaniechajcie tych praktyk. Pozdrawiam.
Kwas
Kwas

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 355
SpinyBety : 160

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by skowron Wto 4 Gru 2018 - 9:44

W takim razie wypowiem się osobiście chociaż uważam, ze forum jest od tego aby otrzymać jak najszybszą odpowiedź. Tak jak wcześniej kolega napisał nie podaje stawek. Jednak od dziś będę starał się wrzucać typ  + potwierdzenie przyjęcia zakładu gdyż za każdym razem jak jest seria wtop to zaczyna się hejt w PW lub na fejsie, ze specjalnie podaje takie typy aby bukmacher mógł się dorobić Smile Tak z pewnością ta część ma racje specjalnie podaje typy które gram i przegrywam aby efbet czy fan-sport mogły zarobić moim i waszym kosztem.  Niestety  ciężko przewidzieć, ze drużyna która dominuje dostanie po 80 minucie red i przeciwnik wyrówna z karnego czy z akcji i będzie remis a co za tym idzie zakład (lost)


Uwaga na dzisiejszy typ bo nie jest to 1X2 tylko 1 lub 2
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by zacharty Czw 6 Gru 2018 - 14:38

Maciek Smile podawaj typy a ja będę stawiał na remisy hehe 
W tym miesiącu 6 typów na w 1 i 6 remisów  a dziś wysyp czerwonych kartoników 
4 czerwa w jednym meczu to już kurs pewnie z 300
zacharty
zacharty

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 238
SpinyBety : 116

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by hetman6 Czw 13 Gru 2018 - 15:38

Pięknie maciek
wczoraj
4-0
4-2
dziś 84 minuta i 5-1
Widzę że wracasz do formy Smile
hetman6
hetman6

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 198
SpinyBety : 109

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by zibi Wto 18 Gru 2018 - 9:22

Co się dzieje? masakra !!!!
Praktycznie tylko jeden mecz w miesiącu który nie siadł to nie remis. A tak na jakiś 12 pudeł zawsze remis Sad
zibi
zibi

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 108
SpinyBety : 75

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by MichW Wto 18 Gru 2018 - 20:46

Spory pech z tymi remisami. Do tego w dzisiejszym meczu pierwszy strzał na bramkę i od razu gol dla Augsburga. Dobrze że Hertha ma jeszcze sporo czasu.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Iglo Sro 19 Gru 2018 - 9:49

ku..... znowu remis
Hertha przeważała ale goście dwa celne strzały w meczu i 2-2

Iglo

Ostrzeżenie : Oskarżanie innych użytkowników bez dowodów.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 221
SpinyBety : 158

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by zibi Sro 19 Gru 2018 - 10:06

Chyba nie te mecze podajesz co trzeba
Wczoraj poprosiłem Maćka o AKO i proszę Sad jedyne pudło to Berlin



Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 11111110
zibi
zibi

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 108
SpinyBety : 75

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by MichW Sro 19 Gru 2018 - 13:52

Szkoda bo Hertha powinna luźno wygrać. Pod koniec ładnie cisnęli, Augsburg tylko się bronił. Do tego sędzia gwizdał jak chciał bo wg mnie jeden karny dla Herthy powinien być.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Diablo Pią 21 Gru 2018 - 10:47

Diablo
Diablo

Zaufanie : 75%
Liczba postów : 218
SpinyBety : 1097

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Mentos Pią 21 Gru 2018 - 21:15

Wiedzialem zecjak wezme walwijk to wjebie!!! Druga liga holenderska tylko overy sie gra. Amen
Mentos
Mentos

Ostrzeżenie : Brak reakcji na uwagi oraz nieprzestrzeganie regulaminu konkursu.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 129
SpinyBety : 82

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by MichW Pią 21 Gru 2018 - 21:46

Bywa i tak Smile Dobrze że chociaż on ma ładną skuteczność bo widzę że nie tylko mi niestety ostatnio nie idzie.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Mentos Pią 21 Gru 2018 - 21:58

Ja tam swoje biore. Nie ma co. Zapraszam do mnie.
Mentos
Mentos

Ostrzeżenie : Brak reakcji na uwagi oraz nieprzestrzeganie regulaminu konkursu.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 129
SpinyBety : 82

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by gibsoon Pon 31 Gru 2018 - 6:51

Mentos napisał:Wiedzialem zecjak wezme walwijk to wjebie!!! Druga liga holenderska tylko overy sie gra. Amen
Skoro wiedziałeś to po co grałeś?
Trochę zabawna jest Twoja wypowiedź bo z tego co widzę to Twoje statystyki również nie powalają Smile
gibsoon
gibsoon

Ostrzeżenie : wulgaryzmy - następnym razem 25%
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 162
SpinyBety : 74

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 23 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 23 z 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach