SpinBet24
Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

+48
supermario
LAL-1
kaminskim
vicher
zbyszek.rymarski
RL9
stoprocent8
zibi
robinbuk
Admin
gibsoon
kondziuvardik
krisss6722
GracjaN007
tigertyp
Wsakowsk
Orson
Kwas
Valencia
BELKOT
messi
Mentos
boywer
hynka
blueboys16
Barti80
Lafcursiax
nowicjusz
webmaster
Niedzielos
szefu89
Astekbet
Bogus27
wilu1103
Iglo
tagartgames
polskaswinia
dominikmyszy
minimenik
erusprinceps2
Papplu93
zacharty
MichW
Dares
pawel74
kobra
adrianP
skowron
52 posters

Strona 15 z 24 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next

Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by skowron Pią 7 Wrz 2018 - 12:22

First topic message reminder :

Jak w temacie.
Możemy tu rozmawiać o wszystkim aby nie robić bałaganu w temacie z typami.
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down


Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by skowron Nie 7 Paź 2018 - 21:49

A postaram się aby w listopadzie wrócić na fejsa z typami bo to znacznie usprawnia mi typowanie. Jak nie zweryfikuje konta po przez rozpoznanie 10 losowo wskazanych "nieznajomych" to niestety założę fejk konto.
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by kondziuvardik Nie 7 Paź 2018 - 21:59

Skowron nie podawaj typów na FB, za duża inwigilacja fb oraz zbyt prosty dostęp do typów. Wiele osób wg mnie słusznie zauważa, że prywatny kanał na Telegramie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Piszę to również z własnego doświadczenia, bo sam bylem kiedyś właścicielem serwisu bukmacherskiego:)

kondziuvardik

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 5
SpinyBety : 5

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Orson Nie 7 Paź 2018 - 23:07

Telegram dobra sprawa, ale myślę, że Skowronowi zależy przede wszystkim na promocji forum. A może byś pomyślał o Instagramie. Tam jest pełno grup z typami, i z tego co widzę, to nie są blokowane.
Orson
Orson

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 56
SpinyBety : 27

https://www.protipster.pl/typer/Orson/typy-bukmacherskie

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Barti80 Pon 8 Paź 2018 - 2:26

Ja mam ciekawą grupę na facebooku Smile Nowa grupa, aktywna. Ale również udostępniam typy za free, można jakoś połączyć siły, ale tak czy siak będę również szukał zweryfikowanej osoby na fb, bo inaczej nie przejdzie na dłuższą metę.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by boywer Pon 8 Paź 2018 - 7:49

@Bastek jak sie nazywa?
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by gibsoon Pon 8 Paź 2018 - 8:57

Na fejsie było super jak SKOWRONEK miał konto ale wiadomo ktoś co chwilę go zgłaszał banda zakompleksionych baranów z pewnością. Ten miesiąc jest ciężki i to nie tylko z typami skowrona bo na jakieś 100 zakładów jakie postawiłem sam maksymalnie duble ale głównie single wlazło mi około 15 Sad porażka.
gibsoon
gibsoon

Ostrzeżenie : wulgaryzmy - następnym razem 25%
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 162
SpinyBety : 74

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Lafcursiax Pon 8 Paź 2018 - 9:04

Bastek napisał:Ja mam ciekawą grupę na facebooku Smile Nowa grupa, aktywna. Ale również udostępniam typy za free, można jakoś połączyć siły, ale tak czy siak będę również szukał zweryfikowanej osoby na fb, bo inaczej nie przejdzie na dłuższą metę.
 A co to za grupa? Smile

Lafcursiax

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 17
SpinyBety : 17

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by skowron Pon 8 Paź 2018 - 12:46

udało mi się zweryfikować konto facebook jednak ciekawy jestem na jak długo. 
Pewnie za kilka dni znajdzie się kolejny mistrz  który mnie zgłosi o weryfikacje.
skowron
skowron

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
SpinyBety : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Mentos Pon 8 Paź 2018 - 14:16

Hej Skowron.  Jak się nazywa nowa grupa na fb?
Mentos
Mentos

Ostrzeżenie : Brak reakcji na uwagi oraz nieprzestrzeganie regulaminu konkursu.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 129
SpinyBety : 82

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Admin Pon 8 Paź 2018 - 17:25

Nie ma nowej grupy na fejsie.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by MichW Pon 8 Paź 2018 - 19:04

Tak jak koledzy piszą FB to kiepska opcja. Gdybyś wiedział kto Cię zgłaszał to jeszcze można by było takie osoby wywalić a tak to pomimo tego że ktoś ciebie zgłosi to dalej pewnie będzie siedział na grupie i czekał na typy a jak nie wejdzie to znowu zgłaszał i tak w kółko. Szkoda twojego czasu.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by boywer Pon 8 Paź 2018 - 19:19

Mi sie wydaje ze to zgłaszają ci co prowadzą inne grupy, tzn. konkurencja.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Barti80 Pon 8 Paź 2018 - 20:15

Ale zawsze można dołączać do grup, gdzie typy są udostępniane za free. Takie typy zawsze można przeanalizować na swój sposób i sprawdzić czy granie danego zakładu ma sens. Po za tym w takiej grupie możemy sprawdzić poprzednie typy i skuteczność. Dla początkujących jest to dobra opcja.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by boywer Pon 8 Paź 2018 - 21:42

Sam tak czasem robię , poza tym mozna podyskutować na temat jakiegos typu i razem z innym wymienić sie argumentami bo chyba lepiej jak my wygrywamy niz buk ].
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Barti80 Pon 8 Paź 2018 - 22:50

No dokładnie w kupie siła Smile Na forum jest wiele tematów, również są tematy z typami, można kogoś zawsze obserwować, aż wkońcu zobaczymy u kogoś potencjał i bezpiecznymi stawkami możemy wchodzić w jego typy.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem - Page 15 Empty Re: Rozmowa na teamaty związane z typami i systemem

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 15 z 24 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach